>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN!!! - typy i analizy

Status
Zamknięty.
menzel 3

menzel

Użytkownik
Safin - Wawrinka 1 kurs 1,65
Marat udowodnił w pierwszej rundzie że jest w dobrej formie. Pokonał świetnego ostatnio Kanadyjczyka Dancevica w 3 setach. Wawrinka strasznie męczył się w 5 setowym pojedynku z Korolevem. Szwajcar dał się przełamac w tym meczu 5 lub 6 razy. Przy stanie 1-2 w setach musiał bronic wiele breakpointów, więc mógł te spotkanie przegrac 1-3. Wszystko przemawia za Maratem więc Szwajcar nie ma szans.
Dobry typ, tylko mam nadzieję, że u Marata wszystko w pożądku z jego plecami. Przed turniejem zapewniał, że już go nic nie boli, ale dobrze wiemy jaki on ma serwis i jak bardzo obciąża kręgosłup, dlatego mam nadzieję, że w tym meczu a także turnieju obejdzie się bez jego krecza.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Nadal R. - Tipsarevic J 2 - 4,20

Druga runda wielkoszlemowego US OPEN. Nadal niewatpliwie ma klopoty zdrowotne, bandaze pod kolanami, bandaz na lewym udzie. Meczyl sie niemilosiernie z malo znanym Jones&#39;em, ktory nie wykorzystal slabosci rywala. Rafa wygral tylko dlatego, ze australijczyk popelnil prawie 70 niewymuszonych bledow
  1. . Janko w pierwszej rundzie uporal sie w 4 setach ze Sweetenigiem, i mozna liczyc na to, ze jemu uda sie pokonac Nadala, ktory na hardzie nie czuje sie najlepiej.

    Clement A. - Johansson T 1 - 1,60
    Jak dla mnie francuz jest zdecydowanym faworytem. Po meczu z Karlovicem zostal graczem dnia. Mysle ze to doda mu pewnosci siebie, a przetrzymanie servisu chorwata nie jest najlatwiejszym zadaniem. Mimo ze po pierwszym meczu moze wydawac sie ze Johansson wygral pewniej, ale tez przeciwnik nie postawil takiego oporu jak Karlovic.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Nadal R. - Tipsarevic J 2 - 4,20

Druga runda wielkoszlemowego US OPEN. Nadal niewatpliwie ma klopoty zdrowotne, bandaze pod kolanami, bandaz na lewym udzie. Meczyl sie niemilosiernie z malo znanym Jones&#39;em, ktory nie wykorzystal slabosci rywala. Rafa wygral tylko dlatego, ze australijczyk popelnil prawie 70 niewymuszonych bledow
  1. . Janko w pierwszej rundzie uporal sie w 4 setach ze Sweetenigiem, i mozna liczyc na to, ze jemu uda sie pokonac Nadala, ktory na hardzie nie czuje sie najlepiej.


  1. Co ty gadasz?? Rafa jest niezniszczalny i nie będzie miał żadnych problemów z pokonaniem przeciętnego Tipsarevica.
    VAMOS RAFA
 
S 0

sweter

Użytkownik
Uważajcie na dzisiejsze te dwa spotkania bo faworyt raczej okaże się przegranym!!!

Juan Monaco (ARG) - Dudi Sela (ISR) 1,25 - 3,21

Juan Ignacio Chela (ARG) - Wayne Odesnik (USA) 1,22 - 3,42
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Co dzis mysliscie o przegranej Robredo ? Prosze o opinie uztkownika smooke i uzytkowniczki zludnej. Uwazam ze Robredo gra sabiutko na hardzie a Fish ostatnio w formie ;]
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
A. Clement - T. Johansson 2,10 ✅ 1:3
S. Grosjean- M. Mirnyi 0:3 5,6 ⛔ 3:1
Andreev I. - Lopez F. 1,85 ✅ 2:3
Llodra M. - Koubek St. 2,10 ✅ 0:3
Radwanska A. - Razzano V. Ile setów będzie granych? 3 1,95 ⛔ 2:0
Szavay A. - Krajicek M. 1,75 ✅ 2:0
Azarenka V. - Cibulkova D. 2,80 ⛔ 2:0

Co do tych typów no fajnie że Aga łatwo pokonała swoją rywalke, doda jej to pewności siebie w strarciu z Sharapovą. Cibulkowa tak jak pisałem liczyłem na krecz, a że go nie było padła 1. Myrnyi dla mnie totalne zaskoczenie, żeby łatwo oddać 3:1 mecz i to z groszkiem, który nie imponuje od dawna formą.

Robredo T. - Fish M. 1,95

Robredo jak wiadomo jest totalnie bez formy. Na clayu jeszcze dobrze gra ale na hardzie juz totalna porażka. Od turnieju w Sopocie, 4 mecze na hardzie i 1 wygrana i to z Gicquelem. Fish za to piekny start w New Haven idąc jak burza do finału, gdzie poległ w dwóch setach z Blakiem. Robredo poradził sobie jakos w 1. rundzie z Reynoldsem 3:0, Fish również bez problem 3:0. Fish natomiast gra u siebie, choć amerykanie w tym turnieju odpadają po kolei. Dla mnie napewno typ dnia.

Fyrstenberg M./Matkowski M. - Haggard C./Johansson T. 1,45

Kolejna zbieranka stoje na drodze naszym deblistą. Johansson myśle że bardziej skupi się na singlu. Napewno nie bedą tak zgrani jak nasi zawodnicy. A warto zwrócić uwage że Frytka i Matka nie mają przeważnie problemów z pokonaniem debli łączonych na szybko, przeważnie odpadają z deblem z czołowej 6.

Youzhny M. - Kohlschreiber P. 1,3

Dobry kurs na dołożenie do kuponu. Michaił pokazał w 1. rundzie że jest w rewelacyjnej formie pokonując Devildera 6:0 6:1 6:2. Kohlschreiber wygrał w 3 setach z Zabaletą, niby nie lada wyczyn ale jednak argentyczńczyk nie stawiał dużego oporu i z łatwością dał sie przełamywać. Philipp jest bardzo ułożonym zawodnikiem nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jesli zawodnik jest słabszy to wygrywa z nim, jesli silniejszy przegrywa. Nie sprawia wielu niespodzianek. Dlatego myśle że Youzhny powinien poradzić sobie z niemcem.

Srebotnik K./Sugiyama A. - Krajicek M./Radwanska A. 1,35
Bardzo doświadczony debel przeciwko parze Krajicek/Radwańska. Jedyną z tych czterech zawodniczek, która gra jeszcze w singlu jest Aga. Mysle że bardziej skupi sie ona na pojedynku z Sharapovą będzie chciała odpocząć i pojedynek bedzie krótki. Moim zdaniem doświadczone deble z takimi przeciwniczkami nie mają szans.


T. Henman - Tsonga 1 1,8

Ostatni Wielki Szlem Henmana. W bardzo dobrym stylu go rozpoczął pokonując w 1. rundzie Turnusova 3:1. Tsonga wygrał z Hernandezem 3:0. Mysle jednak że nie jest on tej klasy graczem co Anglik. Bierze udział w Wielkich Szlemach ale rzadko go widać w turniejach ATP. Moim zdaniem będzie Tim będzie chciał bardzo dobrze wypaść w tym turnieju i jesli nadarza mu się taka okazja przejścia do następnej rundy, nie zrezygnuje z niej.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie chce nic mowic ale w deblu Radwanskiej dobrze sie uklada z holenderka, widzialem kiedys ich mecz i ten typek nie warty kursu.
 
R 0

richardson

Użytkownik
Witam
Co uwazacie o meczu NALBANDIAN-MALISSE, uwazam ze Malisse ma bardzo dużą szanse na pokonanie nalbandiana, a kurs 3,4 to lekka przesada. Czekam na wasze opinie ;-)
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Djokovic-Stepanek 2 4,50zł

Podobno Djokovic zmaga się z anginą i jest możliwość że wogóle do tego spotkania nie dojdzie. Taką informacje usłyszałem od starych bukmacherów w toto-mixie więc postanowiłem postawic na czecha ???? Kurs też ciekawy:p

Nadal-Tipsarevic 2 3,6zł

Kolejny ryzykowny typ. Oglądałem ostatnio spotkanie Nadla. Kontuzja kolana dla nadala jest bardzo uciążliwa i myślę że do następnej rundy nadal nie awansuje, bo nie tylko będzie musiał wygrać z tipsareviciem ale też z włąsną kontuzją i bólem.
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Safin M. - Wawrinka S. 17:00 1,55 2,20 TYP - 1
W safina nie wierzyłem już z dancevicem ale jednak pokazal niezła grę chociaż mecz nie był łatwy 2 tie breaki ale wawrinka miał jeszcze trudniejszy piecio setowy i to bedzie miało przełozenie na dzisiajszy mecz i powonien przegrac 1-3.

Do tego meczu radze dołączyć mecz Fyrstenberg M./Matkowski M. - Haggard C./Johansson T. Typ - 1 kurs 1,45
Nasz debel nie bedzie mial zadnych problemow z taką łapanką deblową nie ma co o tym więcej pisac kurs mocno za duży tym bardziej ze nasi walczą tutaj tylko w deblu a Johannson jeszcze w singlu.[/b]
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Dementieva E. - Bammer S. 1,40 2,70 TYP-1
Bammer nie gra na poziomie dementievej nie ma w tym meczu duzych szans bo z takimi zawodniczkami przegrywa latwo a znowu dementiewa odpada dobiero w polfinalach. Kurs nawet niezly jak na taki mecz.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Robredo T. - Fish M 2 // 1,95

Nie ma się co rozwodzić nad tym typem. Tommy na hardzie jest rzadki. Fish wręcz przeciwnie a poza tym forma dopisuje co pokazał turniej poprzedzający US. Ten mecz raczej nie będzie miał długiej historii.

Safin - Wawrinka 1 // 1,60
Safin M. - Wawrinka S. (-1.5/+1.5) 1 // 1,90


Marat planowo w 1 rundzie stuknął słabego Dancevica. (swoją drogą jak ten człowiek dochodził do finałów całkiem niedawno? Jest mega rzadki) Wawrinka niemiłosiernie męczył się z Korolevem. Tego meczu nie widziałem, ale widziałem mecz Safina i to mi wystarczy do grania na Rosjanina. Owszem jeszcze trochę prostych błędów w jego grze jest i głupio zepsutych piłek ale co najistotniejsze w kluczowych momentach są przebłyski dawnego Marata. Wyciągał sety przegrywając. Backhand po linii kiedy trzeba było nie zawodził. Kurs znowu wysoki. Bukmacherzy ciągle przesadzają. A ja na tym korzystam.

Gulbis E. - Berrer M 1 // 1,70

Ranking podobny. Forma niekoniecznie. Gulbis ostatnio fala wznosząca, a Berrer skoro stracił seta z Przysiężnym i mało brakowało a straciłby drugiego to raczej dyspozycja nieciekawa. A i umiejętności Ernestsa oceniam wyżej. Kurs zachęca do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom