>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

US OPEN!!! - typy i analizy

Status
Zamknięty.
prezes_antek 0

prezes_antek

Użytkownik
Może to troche za wcześnie, ale postanowiłem napisać coś op jutrzejszych meczach... tak sobie mysle co obstawić i wpadłem na pomysł by posłać coś takiego:
Justine Henin - Williams 1 1,35
Williams - Jankovic 1 1,60
Wawrinka - Chela 1 1,70
Djokovic - Monaco 1 1,10
-----------------------------------------------ANALIZA-----------------------------
Stwaiam na zwycięstwo henin, ponieważ: przez turniej idzie jak burza, gra dobry tenis, jest w formie, i jest główną faworytką do zwycięstwa w turnieju, serena zaś nie ustrzega sie błędów, i ma momenty, w których poprostu gra słabo... wiem, wyniki mówią coś innego, ale gdy oglądałęm transmisje tv to rzeczywiście tak było, i tylko dzięki swojej wielkiej klasie i umiejętnością mimo wszytsko tłamsiła rywalki... jednak Henin nie da sie stłamsic, to nie ten poziom... podsumowójąc, typuje zwycięstwo Henin w dwóch ciężkich setach
----
Pojedynek dwóch pań ze śwaitowej czołowki. Dlaczego Venus? bo gra u siebie, fantastycznie gra na hardzie, ma dobra formę... co do Jeleny, to również prezentuje sie dobrze, ale.. ile ona może wytrzymać? kapitalny sezon, maxymalne obciążenia, nieludzki wysiłek... to ją może zniszczyc... i podejrzewam że gdy Venus odjedzie jej troszeczke( wystarczy 2-0, 3-0) to może jej powoli brakować sił na pościg za potężną amerykanką... zresztą, gdy już Jankovic zostanie chodźby raz przełamana, to potężny serwis Venus może zagwarantować amerykance minimalne zwycięstwo 6-4. I nawet jeśli później amerykanka przegra seta, to mysle że w trzecim secie Jankovic może nie wytrzymać fizycznie...Mój typ na wynik to zwycięstwo w trzech setach Venus
P.S A. Ivanovic 2-1 J. Jankovic 4-6 6-3 7-5
V.Williams 2-0 A. Ivanovic 6-4 6-2 --&gt; bez komentarza, wnioski nasuwają sie same :d
----
Czas na panów...Szczerze mówiąc, to mecz wawrinka-chela jest najmniej pewny... Jednakże mysle, że kurs jest naprawde ciekawy i warto zaryzykować... Wawrinka jest objawieniem ostatnich miesięcy, doszedł do fianłu mercedes cup w któym uległ nadalowi(na clay&#39;u), zaś już w ameryce odpadał z Youzhnym(po mało ciekawym meczu), Hewittem(gdyby nie 60(!) niewymuszonych błędów Staszka LLeyton zchodził by z kortu pokonany...)
no i ostatnio z Fishem(nie ma sie co okłamywać, wtopa w pełni zasłużona) bilans spotkań z ostatniego miesiąca na hardzie: 7-3(a więc taki sobie, całkiem niezły) Chela zaś sezon na kortach twardych przed US OPEN miał zdecydowanie krótszy, przegrał z verdasco w pierwszej rundzie( a verdasco to clay&#39;owiec), później baghdatisem w drugiej, no i teraz gra w US OPEN.. bilans:4-2 ( razem z us-open) ... co do poprzednich meczów, to obaj stoczyli pięciosetowe pojedynki, a więc zmęczenie powinno być podbne... wawrinka odziwo męczył sie z Gineprim i Korolevem, a łatwiótko ograł Safina.. choć marat jest bez formy, no ale to inna historia... Chela ograł powracającego dopiero Ljubicicia i dwóch młodych amerykanów, Odesnika i Mcclune... podsumowójąc, bedzie to mecz walki, i mam nadzieje że zakończy sie zwycięstwem Wawrinki, jednak nie można być tego pewnym...
----
Djokovic - Monaco. Tutaj nie będe sie rozpisywał, Djoko jest faworytem, gra dobrze, obawiałem sie o stan fizyczny po boju ze stepankiem, ale na szczęście ograł łatwo Del potro, i troszke zregenerowałsiły... Monaco to clay&#39;owiec, bez sukcesów na Hardzie.. podsumowójąc, łatwe zwycięstwo Djokovicia... obstawił bym z Handicapem, ale sTs nie daje takiej możliwości :/
--
To tyle ode mnie, teraz pytanie skierowane do was, co o tym myślicie ? szczególnie cenna jest dla mnie opinia osób z dużą ilością gwiazdek... Pozdro for all&amp; wielu wygranych życzę!!!

Zgadzam sie z Twoimi typami i na dziś z nich typuje Henin,Wawrinka,Djokovic i dodaje jeszcze Moya po kursie 1,65 ,jak dla mnie jest to promocja ,nie ma mozliwosci,aby MOya przegral z mlodym Gulbisem,warunki fizyczne maja podobne-oboje 190 cm,jednak doswiadczenie po stroni Moyi,ponad to Moya jest w czolowce ASÓW US Open ,mówi to ,ze mimo tego samego wzrostu Gulbisa t tej klasyfikacji ze swieca szukacn ???? ponad to dodaje koszykowke ME Słowenia-Polska 1 1,15 kurs ,wiem wiem ,ze to nie ten dzial,ale juz sie rozpisalem ???? ) uwazam,ze Slowence wygraja z Polska,tak jak to zrobili wczoraj z Wlochami po fantastycznym meczu.
Co Wy na te moje typy???
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
To zalezy jak zachowa sie Gulbis. Jak wyjdzie i powie sobie nie mam nic do stracenia, to moja zyciowa szansa to moze wygrac. Tym bardziej ze Moya w swoim ostatnim meczu zle stanal i wykrecil sobie stope .
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Spotkanie: Hanley P./Ullyet K. - Melo M./Sa A 2 // 2,75 ⛔

Spotykają się pierwszy raz od ich pamiętnego pojedynku na Wimbledonie zakończonego wynikiem 28-26 w 5 secie na korzyść Brazyliczyków. Melo/Sa później wiele nie grali. Odpoczęli i teraz na US znowu prezentują wysoką formę. Widać mobilizację na najważniejsze imprezy. Myślę, że dziś uporają się z Hanleyem i Ullyetem bo oni nie przekonali już w meczu z Frytkami. A Melo/Sa to mistrzowie wygrywania setów w TB. A niewykluczone że w tym meczu będzie ich co najmniej dwa.

Davydenko N. - Haas T. 2 // 2,20

Mimo wszystko gram jutro na Haasa. Wczoraj mi zaimponował swoją grą przez większą część meczu. To był po prostu kosmiczny tenis. Wchodziło mu wszystko - co chciał i kiedy chciał. Blake momentami był po prostu bezradny. Jutro będzie trudniej bo Davydenko jest kilka klas wyżej niż Blake ale z taką grą jak najbardziej Niemiec może powalczyć. W kluczowych momentach nie pada mu psycha co udowodnił broniąc chociażby 3 meczowe piłki z Blakiem. To jest odmieniony Haas. Davydenkę widziałem fragmentami w dotychczasowych meczach. Pojedynki bez historii bo i rywale tacy, że problemów być nie mogło. Coś czuję, że czeka nas kolejny pasjonujący mecz. Niewykluczone, że 5 - setowy.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Aspelin/Knowle - Dlouhy/Vizner 2 // 1,80

Czesi to moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenianych debli wśród tych najlepszych. A grają od jakiegoś czasu naprawdę świetnie. Dobrą formę pokazali już na Wimbledonie i gdyby nie złe ustawienie meczów (grali 2 mecze po sobie w odstępie godziny) to kto wie co by było. Tutaj też nie zawodzą (przynajmniej mnie). Wczoraj planowe zwycięstwo 2-0 z Hanleyem. Aspelin mnie zaskoczył wygrywając z Bryanami. Szczerze powiedziawszy jakoś mnie nigdy nie przekonywali. Stąd dziwi mnie ich wysoki ranking. Na słabiaków starczają ale jak idzie walczyć z deblami z dziesiątki czy nawet z Frytami to jest problem. Jedna jaskółka wiosny nie czyni vide ten mecz z Bryanami. Takiej szansy jak wygranie wielkoszlemowego turu Czesi nie przepuszczą. Jutro 2-0 Dlouhy.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Henin - Williams
typ 1
kurs 1,55


Pierwsza rakieta swiata Henin Justine zmierzy sie juz z druga z siostr Williams. W cwiercfinalach Belgijka rozprawila sie z Serena 2-0 (7-6, 6-1) i kroczy do finalu gdzie spotka sie ze zwyciezca z pary Kuznetsova S. - Chakvetadze A. (ja osobiscie obstawiam final Henin - Chakvetadze). Kto interesuje sie chociaz troche tenisem napewno slyszal takie nazwiska jak te. Siostry Williams sa znane na calym swiecie, Belgijka rowniez nie grzeszy slawa i dzisiejszego dnia polfinal ten nazywany jest juz &quot;finalem&quot;. Ostatni raz zawodniczki te graly ze soba ponad 5 lat temu gdzie dominowaly siostry ze Stanow Zjednoczonych (H2H to az 7-1 dla V. Williams ! I to jedyny aspekt ktory przemawia za Venus) jednak dzisiaj jest juz inaczej - to Henin rozdaje karty i gra naprawde ladny tenis z tego co ogladalem. Williams w cwiercfinale pomeczyla sie z jankovic gdzie 3 set rozstrzygnal sie dopiero w tie-break&#39;u. Henin pokonuje swoje przeciwniczki jedna za druga po 2-0 ! i jest w naprawde swietnej formie. W tym spotkaniu na jaw moze wyjsc &quot;samo - destrukcyjna&quot; moc jaka posiada Williams... sa to nie wymoszone bledy ktorymi obdarowywuje Venus swoje przeciwniczki. Ostatni mecz Williams rozstrzygnal sie po dlugim 3-setowym meczu i wedlug mnie dla tej zawodniczki koncza sie juz sily i z meczu na mecz gra coraz slabiej. Jakie zalety przemawiaja za Belgijka ? Przedewszystkim jej wspanialy backhand ktory pomaga jej wyjsc z kazdej opresji w jakiej sie znajdzie. To ona dominuje na korcie i narzuca swoj styl gry ktory moze wytracic najlepsze zawodniczki na swiecie do ktorych zalicza sie dzisiejsza przeciwniczka. Czy ma jakies wady ? Jakby to wam czytelnicy powiedziec.... ja ich nie dostrzegam. Tak grajacej Belgijki dawno nie widzialem, zatem czy Venus ma jakiekolwiek szanse? Oczywiscie ze tak, bo to jest sport i tutaj sie wszystko moze wydarzyc. Ja jednak nie widze innego rozwiazania jak wygrana Henin i wygranie tego turnieju.


Henin - Williams 2-0 ✅
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
No załamał mnie wynik finału debla. Dla mnie osobiście szok. Ale co zrobić i to się zdarza... :/

Chan Y.-J./Chuang C.-J. - Dechy N./Safina D. 1 // 1,75
Chan Y.-J./Chuang C.-J. - Dechy N./Safina D. 2-0 // 3,0

Finał debla pań. Skład nadzwyczaj niespodziewany. Kto by pomyślał, że nie zobaczymy w finale Raymond/Stosur, Black/Huber czy chociażby Molik/Santangelo. Ale to są właśnie uroki kobiecego tenisa. Debli zwłaszcza. Tajwanki to jeden z moich ulubionych debli. Zazwyczaj buki wystawiają na nie zawyżone kursy. Nie mam pojęcia dlaczego. Azjatki grają ostatnio bardzo solidnie. Tutaj akurat trafiła się taka drabinka i taki był układ pozostałych meczów, że przeciwniczki zbyt wymagające nie były. W finale zagrają przeciwko deblowi - jak ja to nazywam - z łapanki. Dechy/Safina grają ze sobą po raz pierwszy. Francuzka częściej w debla grywa ze Zvonarevą (z przeciętnym skutkiem), natomiast Safina o deblu pojęcie ma raczej nikłe. Dlatego też dziwią mnie tak wyrównane kursy na ten mecz. Dla mnie faworytki są wyraźne. Podane kursy są z BaH. A już w BWIN na przykład na Chan/Chuang jest tylko 1,64. Grać póki kurs nie zmaleje bo warto!
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Sory ze troche nie na temat ale bardzo mi zalezy a nie chce robic burdelu w tematach.

W Bet at home znalazłem taki typ:

Handicap (5 set) 1 2
Federer R. - Djokovic N. (-1.5/+1.5) 1,25 3,00

O ci chodzi w handciapie w tenisie proszę o dokładne wytumaczenie tak zebym zrozumiał ;P
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Federer R. - Djokovic N. TYP 4 lub więcej setów 1,80
Mysle że final juz nie morze pojsc tak gladko federerowi i straci jedenego seta ale to powinien byc set 1 bo potem to juz jakos sie nie daje fedek. Przeciez nie mozna wygrywac ciagle 3-0 kiedys musi przyjsc kryzys jakis chociaz na seta. Ostatnie pojedynki tych zawodnikow byly zcięte i do konca walczyl djoko. Takze dzisiaj seta ugrac musi.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Sory ze troche nie na temat ale bardzo mi zalezy a nie chce robic burdelu w tematach.

W Bet-at-home znalazłem taki typ:

Handicap (5 set) 1 2
Federer R. - Djokovic N. (-1.5/+1.5) 1,25 3,00

O ci chodzi w handciapie w tenisie proszę o dokładne wytumaczenie tak zebym zrozumiał ;P
W tym zdarzeniu chodzi o handicap setowy tzn. do końcowego wyniku dopisujesz/odejmujesz 1.5 seta. Jeżeli w tym zdarzeniu postawisz 2 czyli na Djoko to w przypadku zwycięstwa Djoko, lub zwycięstwa Fedexa 3-2 kupon wchodzi. Jeśli postawisz 1 to żeby weszło Fedex musi wygrać 3-0 lub 3-1.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finał US Open mężczyzn

Roger Federer - Novak Djokovic

Nastał ten dzień. Dzień finału jednego z największych, jeśli nie największego i nie najważniejszego turnieju tenisowego - US Open. Obydwaj finalisci byli w gronie faworytów i nie zawidli, dotarli do finału. Jest to wielki szlem więc wielu stawia na doświadczonego Fedexa. Bukmacherzy także zdecydowanie typują wzycięstwo Szwajcara. Moim zdaniem kurs na Djoko jest po prostu prezentem. Djoko pokazał już, że potrafi z Fedexem wygrać, zrobił to ok. miesiąca temu w Kanadzie. Oglądałem tamten finał i wtedy Djoko zasłużył na zwycięstwo. Teraz będzie moim zdaniem podobnie. Nie lubię gry Fedexa, jest taka wyuczona, sztuczna, bez emocji. Tak jak już kiedyś pisałem, Fedex miał już swoje 5 minut. Teraz jest 5 minut młodego Serba. To on jest na fali wznoszącej, gra z polotem, jest głodny sukcesu. Fedex już wygrał wszystko co mógł wygrać (RG nigdy nie wygra przez Nadala). Kurs na Novaka znacznie zawyżony a szanse na zwycięstwo bardzo duże.
 
P 15

panasik

Użytkownik
to co zrobil federer bylo nieasmowite.. on oprocz super umiejetnosci ma mocno psychike, obstawialem, ze bedzie ponad 38 gemow i sie pomylilem :zy3ou: ale bylo bardzo blisko, djokovic mial nawet kilka pilek setowych, ale w tym momencie federer wrzucla wyzszy bieg i bylo po wszystkim, mecz byl zaciety, szkoda dla mnie i rowniez dla widowiska, ze djokovic nie wygral chociaz 1 seta..
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
dla mnie jego wygrana była po prostu pewna. byłem przekonany ze wygra. kolejny raz jestem pod wrazeniem psychiki Feda. Koncówka pierwszego seta całkowicie to potwierdza. 6:5 i 40:0 (dla Djoko) przy serwisie Djoko- trzy piłeczki setowe dla niego ale Federer potrafił jeszcze to wygrac grajac z tak utalentowanym przeciwnikiem. Naprawde zrobiło to na mnie ogromne wrazenie. Pozniej przy stanie 6:6 w tiebreak&#39;u juz spokojna wygrana (7:4) Federera. Zresztą byłem juz wtedy pewien zwyciestwa w tym secie Federera gdy doprowadził do stanu 6:6 bo Djoko musiał miec to w bani( te trzy piłki setowe chwile wczesniej których nie wykorzystał i w rezultacie przegrał gema.)

Gusto obserwuje często twoje typy i nie wątpie napewno w twój poziom znajomości tenisa ale to co napisałes o tym spotkaniu jest moim zdaniem troche niezrozumiałe.
Gra Fedexa jest sztuczna, bez emocji???- Djoko pokazał wczoraj swoje emocje rzucając rakietą i frustrując sie swoją nieudolnoscią wykorzstania trzech piłek setowych. Dla mnie Roger jest najznakomitszym tenisistą i cieszę się ze własnie teraz moge obserwowac jego sukcesy i mysle ze jeszcze długo potrwa te jego 5 minut.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Meczu nie oglądałem gdyż usnąłem i nie widziałem jak Djoko rzuca rakietą. Ale moim zdaniem to dobrze. Okazuje swoje emocje. Tym razem przegrał ale przyszły rok będzie należał do niego. Dlaczego niezrozumiałe. Dla mnie Fedex jest terminatorem tenisowych kortów, jego gra mi się nie podoba i nie ma w niej emocji, jest sztuczny i tyle, takie moje zdanie.

Skoro byłeś tak pewien jego zwycięstwa, dlaczego nie napisałes tego przed meczem? :-?
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
jego gra mi się nie podoba i nie ma w niej emocji, jest sztuczny i tyle, takie moje zdanie.
Jest sztuczny bo nie rzuca rakietą :?: &lt;lol2&gt; A może dlatego że nie kłóci się z sędziami. Hehe dobre. Po co ma to robić. Odleciał wszystkim lata świetlne ze swoim tenisem więc nie ma powodów, żeby się podniecać byle czym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom