>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US OPEN!!! - typy i analizy

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Strona główna turnieju: http://www.usopen.org

Rozpoczyna się ostatni turniej Wielkiego Szlema w roku, drugi na twardej nawierzchni, z największą pulą nagród - US Open, czyli Otwarte Mistrzostwa USA w tenisie ziemnym.
Pozwolę sobie zacytować wikipedię: &quot;US Open jest poprzedzony cyklem turniejów na kortach twardych, tzw. US Open Series które odbywają się w lipcu i sierpniu na amerykańskich kortach twardych, m. in. w Los Angeles, San Diego i Toronto/Montrealu. Jeśli zwycięzca US Open wygrał wcześniej również ten cykl to jego nagroda pieniężna zostaje podwojona.&quot;
W tym sezonie triumfatorami US Open Series są Maria Sharapova [minimalnie przed Jankovic i Henin] oraz Roger Federer [po raz pierwszy w karierze].

Jeśli chodzi o turniej panów, to faworytem jest Roger Federer, ale jest również grono zawodników, którzy mogą mu zagrozić w walce o tytuł, na pewno będą to ci, którzy spisali się całkiem nieźle w turniejach poprzedzających US Open, czyli Novak Djokovic i James Blake oraz słabiej spisujący się na twardej nawierzchni, ale zawsze groźny Rafael Nadal.
Przyjrzyjmy się zatem drabince.
Pierwsza ćwiartka, to przede wszystkim Roger Federer, który w dwóch pierwszych rundach zmierzy się z raczej niegroźnymi kwalifikantami. W trzeciej najprawdopodobniej czeka na niego Jarkko Nieminen lub John Isner. Warto zauważyć, że bukmacherzy wyżej cenią Isnera [na to, że wygra US Open jest kurs 300, na Nieminena - 500]. Niżej Juan Carlos Ferrero, Richard Gasquet, Tomas Berdych i Paul-Henri Mathieu.
Wszyscy raczej powinni dojść bez problemu do trzeciej rundy. Tylko Mathieu po drodze może zagrozić Gilles Simon, a Gasquet może mieć trudną przeprawę z Guccione. Jeszcze niżej rozstawiony z numerem 5 Andy Roddick oraz Ivo Karlovic, olbrzym z Chorwacji. Obaj prawdopodobnie spotkają się w trzeciej rundzie i tam Karlovic nie powinien mieć już nic do powiedzenia. Faworytem w tej ćwiartce jest oczywiście Roger Federer i wydaje mi się, że w ćwierćfinale spotka się z Roddickiem.
Druga ćwiartka to przede wszystkim Nikolay Davydenko i James Blake, ale tu ten drugi będzie miał trudniejszą przeprawę, bo już w trzeciej rundzie może natknąć się na swojego rodaka Sam&#39;a Querreya. Ciężki mecz czeka w pierwszej rundzie Tommy&#39;ego Haasa, który zagra z kwalifikantem Darcisem [rewelacyjnym na clayu], ale forma i ogólna gra Niemca na tej nawierzchni stawia go w roli znacznego faworyta, w kolejnej rundzie prawdopodobnie natknie się na Benjamina Beckera, który rok temu wygrał z odchodzącym Andre Agassim.
Trzecia runda to prawdopodobnie Marcos Baghdatis i ten pojedynek wyłoni rywala dla James&#39;a Blake&#39;a. Davydenko już w drugiej rundzie zagra trudny mecz z Kieferem, poza tym dość łatwa przeprawa, bo i łatwa drabinka - Almagro [specjalista od clayu], Murray [po kontuzji nie gra jeszcze na najwyższym poziomie] oraz Canas [forma gdzieś uleciała...]. Oczywiście mogą zdarzyć się niespodzianki, ale nie widzę nikogo, kto mógłby zagrozić Rosjaninowi w dotarciu do przynajmniej czwartej rundy, a nawet ćwierćfinału.
Trzecia ćwiartka jest chyba najciekawsza - Djokovic, Youzhny, Hewitt i Robredo. Serb już na wstępie zagra z Mario Ancicem, a potem całkiem realnie wygląda starcie z Radkiem Stepankiem. W czwartej rundzie, jeśli nie będzie niespodzianek, czeka Lleyton Hewitt, który w tym sezonie spisuje się całkiem nieźle [szczególnie w porównaniu do poprzednich]. Robredo już w drugiej rundzie może odpaść z solidnym Fish&#39;em [finał w New Heaven], bo hard nigdy nie był jego domeną. W pierwszej rundzie, jedyny Polak Michał Przysiężny spotka się z Niemcem Michaelem Berrerem.
Można upatrywać szans na drugą rundę, w której zagrałby z Potito Starace lub Ernestem Gulbisem. Drogę do czwartej rundy łatwą ma Mikhail Youzhny, który powalił na kolana swoją grą w Dubaju. Uważam, że to on w ćwierćfinale będzie przeciwnikiem Novaka Djokovica.
Ostatnia ćwiartka, to przede wszystkim Rafael Nadal, David Ferrer i kilku dobrych nierozstawionych zawodników, którzy mogą sprawić niespodzianki - Frank Dancevic, Wayne Odesnik, Jo-Wilfried Tsonga i Stanislas Wawrinka. W czwartej rundzie bez większych problemów powinien znaleźć się Ferrer, a także Nadal. W drugiej części sprawa jest cięższa, bo żaden z rozstawionych nie jest w najwyższej formie - tu szansa dla wyżej wymienionych przeze mnie [oprócz Tsongi].
Podsumowując - poza wymienionymi na początku zawodnikami, tj.Federer, Blake, Djokovic, Nadal - nikt inny nie wygra US Open. Furorę mogą zrobić młodzi, amerykańscy zawodnicy, ale czy są oni w stanie zagrozić najlepszym?

W turnieju pań faworytką bukmacherów jest Justine Henin, ale zagrozić przede wszystkim może jej ubiegłoroczna triumfatorka Maria Sharapova, triumfatorka Australian Open Serena Williams i rewelacyjna w tym sezonie Jelena Jankovic.
Pierwsza ćwiartka to oczywiście Henin i tak samo, jak podczas Wimbledonu - Serena Williams i to zdaje się być jedyna zawodniczka, która może zagrozić Belgijce. Ai Sugiyama może stawić opór, Golovin chyba jeszcze nie jest w szczytowej formie [ale raczej pokona Safinę, która gra dość nierówno]. Williams również nie powinna mieć problemów ze Zvonarevą [wraca po długiej nieobecności], Safarovą ani Bartoli. Jedynie Likhovtseva może zagrozić rozstawionej zawodniczce - Zvonarevej, ewentualnie Kateryna Bondarenko - Safinie, jednakże później nie odegrają większej roli.
Druga ćwiartka to przede wszystkim Jelena Jankovic, Venus Williams i Ana Ivanovic. Tą ostatnią stawia się w gronie faworytek do zwycięstwa, ale miała dość niefortunne losowanie - już w trzeciej rundzie waleczna Mara Santangelo, potem Venus Williams, a potem ewentualnie Jankovic. Wśród rozstawionych szybko z turniejem może pożegnać się Sammy Stosur - pierwsza runda z młodą Francuzką Alize Cornet, druga ewentualnie z Caroline Wozniacki. Obie są właściwie jeszcze juniorkami, ale pokazywały, na co je stać - szansa, bo Stosur jest zupełnie bez formy.
Jankovic będzie mogła zagrozić Govortsova w drugiej rundzie, ale chyba jeszcze za wcześnie, by mogła zwyciężyć. W czwartej rundzie przeciwniczką Jeleny będzie Bammer lub Dementieva, obie są raczej bez szans. Alyona Bondarenko również nie jest w najwyższej dyspozycji, jeśli nie odpadnie z Dulko lub Daniilidou - Venus Williams szybko się z nią rozprawi.
Dolna część tabeli, trzecia ćwiartka - Petrova, Kuznetsova i Hingis. Są tu również Maria Kirilenko, Dominika Cibulkova, Agnes Szavay [jeśli krecz w New Heaven nie był spowodowany czymś poważnym] i Victoria Azarenka. Te zawodniczki po kolei mogą zagrozić rozstawionym. Cibulkova już w pierwszej rundzie zmierzy się z Garbin, o której na hardzie raczej nie jest zbyt głośno. Szavay spotka się w drugiej rundzie z Krajicek, która ogólnie gra bardzo nierówno. Kirilenko, również w drugiej rundzie zagra ze Srebotnik, a Azarenka ze zwyciężczynią spotkania Garbin - Cibulkova.
Mimo to do czwartej rundy powinny awansować: Petrova, Hantuchova, Hingis i Kuznetsova.
Ostatnia ćwiartka jest według mnie najciekawsza. Przede wszystkim za sprawą rozstawionej z numerem 30 - Agnieszki Radwańskiej, która w pierwszej rundzie zagra z Akiko Morigami, a potem ze zwyciężczynią meczu Loit-Razzano. Obie są jak najbardziej w zasięgu, szczególnie po tym, co Razzano zaprezentowała w finale w Forest Hills. W trzeciej rundzie będzie czekać Maria Sharapova. Wydaje się, że Agnieszka mogłaby ją pokonać, po tym, co zaprezentowała w meczu z Kuznetsovą w New Heaven i po tym, co pokazała Maria w Los Angeles [walkower, a wcześniej słaby mecz z Krajicek].
W tej ćwiartce znajdują się też: Anna Chakvetadze, Sania Mirza, Patty Schnyder i Nicole Vaidisova. Walki o czwartą rundę i ćwierćfinały rozegrają się pomiędzy rozstawionymi, chyba że Paszek zdoła pokonać Schiavone. Tak naprawdę wszystko zależy od Sharapovej, od tego, co robiła po turnieju w Los Angeles.
Turniej pań nie ma zdecydowanej faworytki, w górnej części drabinki - Justine Henin, Serena Williams, Jelena Jankovic i Ana Ivanovic, w dolnej Svetlana Kuznetsova, Anna Chakvetadze i Maria Sharapova. Pomiędzy nimi powinna rozstrzygnąć się walka o tytuł, choć jak wspominałam - ja mam swoje cztery faworytki, lecz nie ukrywam, że wiele zależy od postawy Sharapovej.

Nie są to konkretne typy, ale moje przemyślenia po zobaczeniu turniejowych drabinek, jak wiadomo - wiele rzeczy wychodzi w trakcie turnieju, może się okazać, że ktoś trafił idealnie z formą, której wcześniej nie prezentował, może pojawić się jakaś nowa gwiazdka, mogą pojawić się kontuzje...
Tak czy inaczej, zapraszam do typowania i prezentowania swoich przemyśleń.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
W większości zgadzam się z tym co napisała zludna. A to co mam do dodania od siebie.

W gronie faworytów do zwycięstwa w US Open nie widzę w żadnym wypadku Blake&#39;a. Starczy może na 3-4 rundę ale to wszystko. Ostatni mecz w New Haven z Callerim pokazał słabość Amerykanina. Calleri miał 40-0 i 3 mp ale topnął mecz. Nie zmienia to w niczym faktu, że moim osobistym zdaniem bywały już lata, kiedy Blake był na US w zdecydowanie wyższej formie niż aktualnie.
Nadal. To wg mnie będzie największa niespodzianka in minus w tegorocznym turnieju. Upatruję w jego odpadnięciu pierwszą wielką sensację męskiego turnieju. Już w 2 rundzie nie będzie łatwo bo czeka Nadala mecz z Tipsą a w 3 bardzo duże szanse na wysłanie Hiszpana na Majorkę daje Tursie. Hard to po prostu inna bajka, w której Rafa się kompletnie nie odnajduje. Jak trafi na kogoś pokroju Lleytona (w aktualnie formie) czy Youzhnego zakończy udział w turze. Choć trzeba przyznać, że ta ćwiartka nie powala na kolana. Może spręży się Gonzo ale to niewiadoma. Ja liczę osobiście jak zawsze na dobry występ Safina, mimo gorszej formy. A już w 1 rundzie sprawdzian dla Marata bo gra przecież z Dancevicem.
Dobrze wylosował Michał - jest szansa, żeby tu cokolwiek ugrać. Berrer jak najbardziej w zasięgu.
W gronie czarnych koni turnieju widzę Francuzów - Mathieu i Gasqueta. Daleko zajdzie też Lleyton, który może naprawdę sprawić tu nie lada niespodziankę.
Z niespodzianek w 1 rundzie - out Murraya, który kompletnie nie odnalazł się po kontuzji i dostał baty w 2 meczach wygrywając zaledwie 7 gemów.
Reasumując: Oczywiście największe szanse dla Feda. Jedynym, który jest w stanie mu zagrozić to wg mnie Hewitt. Widzę półfinał dla Djoko, który swoje gra i grał będzie. Jeśli zaś chodzi o tych młodych Amerykanów to nic nie zwojują. Za wysokie progi. Może się okazać, że jedynym z nich który przejdzie 1 rundę będzie Isner.
Od jutra 2 tygodnie nie śpimy ???? Witaj US ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam pytanie czy warto puscic duzego tasiemca na faworytow i zagrac maks spotkan na kuponie z kursami 1.1 - 1.3 ? Bo wtedy calokwity kurs sie robi nawet ciekawy ????
Wiadomo ze nie wszystkie spotkania, ale jestem ciekaw - bo na 95% faworyci spotkan powinni przejsc 1 runde US Open..
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A dla mnie niespodzianką tego turnieju może być Mario Ancic. Wydaje mi się, że kurs, mimo znakomitej dyspozycji (chociaż ostatnio trochę zawiódł) Djokovica, jest to serbski pojedynek a tutaj bywa różnie. Wiemy to z WTA gdzie taki bój toczą czasem Jankovic z Ivanovic. Wiadomo, że Djoko jest faworytem ale ja zagram singiel na Ancica.

Tak jak napisał smooke, Hewitt zajdzie daleko, chciałbym żeby w finale ograł tego terminatora Fedexa.

A co do pań to Sharapova, Ivanovic, Henin ewentualnie Jankovic no i może Serena albo Venus.

To tyle na gorąco, więcej jutro :p
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
A dla mnie niespodzianką tego turnieju może być Mario Ancic. Wydaje mi się, że kurs, mimo znakomitej dyspozycji (chociaż ostatnio trochę zawiódł) Djokovica, jest to serbski pojedynek a tutaj bywa różnie.
Akurat Mario jest Chorwatem, a to bardzo zmienia oblicze - Djoko nie popuści. Ancic do formy będzie długo wracał, może w AO coś zdziała...

Małe &#39;ale&#39; - jeśli smoooke typujesz półfinał dla Djoko, to niestety, ale Hewitt przegra po drodze i nie zajdzie daleko. Ja mu daję właśnie odpadkę z Djoko.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

US Open to po Wimbledonie turniej wokół którego robi się najwięcej szumu. Publiczność(C&#39;mon Andyyyyy!!! ;-)), obiektywy kamer i aparatów, a także liczne osobistości ze świata show-biznesu sprawiają że ten turniej jest najchętniej(tak mi się wydaje) oglądanym spośród wszystkich innych. Tyle o otoczce togo co najważniejsze, czyli gry zawodników. Moim zdaniem warto jest postawić mega kupon tasiemca. Wydamy na niego ok 5zł a jest przecież szansa że wzbogacimy się o wiele więcej. Oto moja propozycja takiego kuponu. Większość typów przemyślana i z dużymi szansami na wejście. Niedługo pojedyncze typy z analizami.

Andreev I.-Kendrick R.
Krajicek M.-Brianti A.
Johansson T.-Massu N.
Szavay A.-Kloesel S.
Razzano V.-Loit E.
Monaco J.-Roger Vas.
Kohlschreiber P.-Zabaleta M.
Bjorkman J.-Guzman J.P.
Baghdatis M.-Mirnyi M.
Becker B.-Petzschner P.
Ferrer D.-Mayer F.
Djokovic N.-Ancic M.
Hantuchova D.-Vakulenko J.
Peer S.-Tu M.
Medina Gar.-Wozniak A.
Bammer S.-Tanasugarn T.
Mirza S.-Kanepi K.
Sugiyama A.-Klepac A.
Melzer J.-Hartfield D.
Ferrero J.C.-Lopez F.
Almagro N.-Kuznetsov A.
Berdych T.-Gicquel M.
Kirilenko M.-Muller M.
Hewitt L.-Delic A.
Lee H.T.-Hrbaty D.
Hingis M.-Johansson M.
Radwanska A.-Morigami A.
Wawrinka S.-Korolev E.
Tsonga J.-W.-Hernandez O.
Querrey S.-Koubek S.
Wszędzie typ 1
AKO:415.81(Milenium)
Stawka:4.81
Ewe. wypłata:1995.88
Jednocześnie jeżeli macie jakieś informacje na temat tych zawodników(kontuzje itp.) które ja pomiąłem proszę o informacje.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
napewno nie gral bym Agnes Szavay ktora ma kontuzje plecow a takze pana Lee dominik ostatnio w lepszej formie ...
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Moim zdaniem lukaszpaw ma racje co do takiej taśmy. Wiadomo niespodzianki sie zdążają jednak patrząc na prestiż tego turnieju faworyci na pewno nie będą chcieli odpaść w pierwszej rundzie z tego turnieju na oczach całego świata. Dobrym rozwiązaniem w takim wypadku aby sie zabezpieczyć przed ewentualna wpadka któregoś z faworytów jest system. Wiadomo zawsze na systemie sie traci ale obstawiając 24 spotkania( bo taka jest maksymalna ilość zdarzeń na kuponie u większości bukmacherów) można 3-4 mecze dać jako ewentualny wypadek. czyli np. dać system 20/24 i wygrana bardzo prawdopodobna a kurs tez niczego sobie :mrgreen:
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Małe &#39;ale&#39; - jeśli smoooke typujesz półfinał dla Djoko, to niestety, ale Hewitt przegra po drodze i nie zajdzie daleko. Ja mu daję właśnie odpadkę z Djoko.
A to nie popatrzyłem dobrze na drabinkę. To w takim razie Djoko out z Lleytonem.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ja bym nie gral na twoim miejscu Ljubicicia ... co ostatnio u niego z forma nie najlepiej a Belg nie jest az tak slaby....

Pytanie do smooke i yludnej bo te dwie osobz najbardyiej ogarniaja co mzslisy jutro o wztzpowaniu jakis niespodyianek . Np porazka Szavay Ljubicica Murraya , Safina Lee Nieminena Robredo, Santoro Capdeville DEl Porto, Guccione C. . Powiem tyle ze Szavay ma kontuzje dlatego typ przeciwko niej Ljubicic ostatnio gra bardzo salbo , jego rywal tez nie najlepiej ( moze jakis over w gemach ) Muray ( kontuzja ) Safin ( slaba forma ) Lee jak dla mnie on jest slabiutki Dominik ostatnio troche pogral na hardzie , Robredo bardzo slaby na tej nawierzchni jego przecwinika nie znam , Santoro nie te lata Montanes solidny przebijacz , Capdeville lubie Schutlera i nie zapomne jak gral 2-3 lata temu w Masters, Del Porto niczym nadzwyczajym w tym seaonie nie zaslynal na hardzie tez ponizej oczekiwac mysle ze kurs na Francuza Mahuta 2,8 to wielka przesada !! Guccione a wiele dobrego nasluchalem sie o mlodym Youngu mysle ze u siebie w Stanach moze powalczyc.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
wer890, więc ja to widzę tak.

Na Younga myślę, że można spokojnie zagrać. Guccione niby zawsze ma walczyć a jak przychodzi co do czego to jest kiszka. W ogóle ostatnio i tak jest cieńszy niż zwykle. A Young nie ma nic do stracenia. Walka! Robredo słaby - ale na Reynoldsa starczy bo ten w kwalach się męczył. Przeciwko Santoro nie gram nigdy - i Tobie też nie radzę. Safina za bardzo lubię, żeby grać przeciwko ale obiektywnie rzecz biorąc myślę, że mimo gorszej formy na Dancevica starczy. Na Isnera sam gram i to z pełnym spokojem. Nieminen - piach. Hrbaty? O nie, Lee mu nie odpuści. Koreańczyk już nie z takimi jak Hrbaty walczył i wygrywał. Murray faktycznie nie jest sobą po kontuzji ale czy Cuevas da radę? Chciałbym bo lubię Urugwajczyka. Może jakieś handi? Na Ljubę gram mimo że słaby bo Vliegen po kontuzji też słaby i nawierzchnia nie jego. Mahut? Hmm. Ciężka sprawa. Ostatnio jakby trochę zgasł. Pewnie Del Potro się przewinie do 2 rundy a tam out. A jeśli chodzi o mnie to osobiście gram jeszcze lekko z niespodzianek na Maksia i Waske.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Pierwszy kupon bym opuscil mayera a w drugim robredo ... Troche poczytalem sie bardzie zorientowalem . i maly sprostowanie Jednak Jarko Nieminen - Isner john 1 1.6 , na dobra sprawe Isner pokazal sie tylko w washyngtonie gdzie bombadowal serwisem , w Cincinati slabizna Jarko troche pogral na hardzie umie za inserem przemawia tylko serwi slaby bk i gra przy siatce mysle ze jednak Jarko wygra . Schutler - Capdevile 2 1.3 Niemiec ostatnio bez formy glownie motya sie w chelangerach jego przecwnik pogral juz w tym seoznie na hardzie pokonujac A.Johansona ???? Mysle ze dosc mocna pefkka jest Francuz Mathieu po kursie 1.6 , h2h przegrywa 3-0 ale pokazal ze na nawierzchni hard czuje sie bardzo dobrze. Mysle ze mozna smialo zagrac Lotysza Gulbisa jego rywal to typowy grac clayu ktory gral w swojej karierze bardzo malo na tej nawierzchni i mysle ze bedzie mu sprawiac wiele problemow.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Moim zdaniem lukaszpaw ma racje co do takiej taśmy. Wiadomo niespodzianki sie zdążają jednak patrząc na prestiż tego turnieju faworyci na pewno nie będą chcieli odpaść w pierwszej rundzie z tego turnieju na oczach całego świata.
Pewnie, że nie będą chcieli, ale po drugiej stronie siatki też są gracze.

PROSZĘ O NIE WKLEJANIE KUPONÓW!!!!!!!!!!!!!!! To jest temat do ANALIZ, a nie do typów.
Każdy kolejny post z kuponem będzie kasowany, a autor posta nagradzany ostrzeżeniem!

wer - smoooke już właściwie odpisał Ci wszystko, co trzeba, Guccione - racja, zawsze się spala, nie uwzględniłam tego w moim arcie. Podsumowując - Young, Isner, Del Potro, Lee - ok. No i jeszcze mimo wszystko - Dancevic. Też lubię Marata, ale coś mi się to nie widzi... Tzn.ogólnie to i tak nie zagram przeciwko, ale Marat na pewno nie jest pewniakiem. Co do Szavay - zależy, jak groźna jest to kontuzja, proponuję odpuścić.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a Ja sie bede klucil co do Isnera w cincinati zagral kszanke ( moze chcial odpaczac przed us open ? LOL) Jarko pogral troche nie jest ogorkie mecz odpusze Del Porto ma nie zla banie ( mowiac normalnie slaba psychike ) co pokazal juz w tym seazonie na hardzie przegrywaja CHYBA z Odesnikiem a mial juz 2 meczowe . A wiec Lee Gulbis Young Mathieu mysle ze na jutro wygladaja dosc solidnie .
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
A propo pytania o tasiemce. Ja tylko powiem ze na wimbledonie w 1 rundzie wytypowalem dobrze 31 spotkan o max. kursie 1,45 i AKO wynioslo 34,5. Uwazam ze w turniejach wielkoszlemowych gracze rozstawieni, nie powinni miec problemow z przejsciem dalej. Ale sensacje sie zdarzaja ;)
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Bondarenko A.-Dulko G. 2-1

Alona Bodarenko w pierwszej rundzie zmierzy się z Dulko. Zapowiada się wyrównane spotkanie pomiędzy tymi zawodniczkami. Zajmują ona zarówno 21 i 42 miejsce w rankingu WTA. Obie zawodniczki mają aspiracje na grę w 2 rundzie i dojście jak najdalej jak się da. Faworytką tego spotkania jest rozstawiona Alona Bodarenko, lecz ostatnio nie ma wysokiej formy. Przegrywając na turnieju w Los Angeles z Fedan w 3 setach i jak przegrywają ostatnio w New Haven z rewelacyjną węgierką Szavay. Natomiast Dulko na tym samym turnieju w Los Angeles doszła do 3 rundy przegrywając z Kirlienko. Warunki fizyczne obu zawodniczek są wręcz identyczne, Bodarenko ma 168 cm wzrostu a Dulko 170 cm. Myślę że Alona przełamie zła passę i pokona Argentynkę w 3 setach i przejdzie do kolejnej rundy.

Szanse: 6/10
Kurs: 3,3 (milenium)

Na więcej analiz zapraszam do swojego tematu 8)
http://forum.bukmacherskie.com/temat15374.htm
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Daniilidou E.-Meusburger Y 2-0

Kolejne ciekawe spotkanie w pierwszej rundzie US Open. Tym razem spotkają się doświadczone zawodniczki ze starego kontynentu. Daniilidou podejmie walkę z Meusburger. Zdecydowaną faworytka jak dla mnie jest greczynka Daniilidou która ma doświadczenie na tym turnieju i jak wyższa lokatę w rankingu WTA (38-62). Austriaczka Meusburger nie zakwalifikowała się do tej pory w swojej kraierze do turnieju głównego. Greczynka ma ostatnio dobrą passę na turniejach w Stanach zjednoczonych gdzie systematycznie przechodzi 1 rundy i walczy z wyżej rozstawionymi zawodniczkami. Przeciwnie Meusburger która nie ma formy. Ostatnio nie udało się jej przejść 1 rundy przegrywając ze słabą Craybas. Mój typ na to spotkanie to gładkie 2-0 dla Daniilidou.

Szanse: 6/10
Kurs: 1,50 (milenium)
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Andrea Petkovic (GER) vs. Audra Cohen (USA) 2 2,39 bwin

Na przeciw sobie stają dwie młode zawodniczki. Czy zdolne? Chyba do tego im daleko... Amerykanka napewno częściej gra na hardzie i myślę że korzysta z kortów w kompleksie Flushing Meadows. Obie są niedoświadczone o czym świadczy ich udział na kortach w dużych imprezach. Chociaż niemka jest wyżej w rankingu WTA to stawiam na Cohen która nie zawiedzie conajmniej w pierwszej rundzie swojej publiczności.

Donald Young (USA) vs. Chris Guccione (AUS) 1 1,88 bwin

Drugie spotkanie to także spotkanie mało doświadczonych zawodników. Austrajiczyk nigdy jeszcze nie startował w US Open. Jego największym osiągnięciem jest 2 runda w tego rocznym Wimbledonie. Chris jest bardzo wysoki bo ma ponad 2 metry co chyba niezbyt przyda mu sie na hardzie. Young to zawodnik który już 3 raz startuje w US Open i choć nie doszedł w nim dalej niż 1 runda to właśnie w tym spotkaniu upatruje jego zwycięstwo. Jest szybki, zwinny i ma nieco ponad 175 cm wzrostu. Jego starty w tej imprezie a także to że gra przed własną publicznością napewno będą miały jakiś wpływ na jego grę a co za tym idzie, odniesienie zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom