>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Ja sobie dzisiaj zagrałem kuponik w Fortunie:
Gabashvili - Seppi powyżej 3,5 seta 1,51
Chardy - Klizan powyżej 3,5 seta 1,58
Stakhovsky - Marchenko powyżej 3,5 seta 1,48
W zasadzie nie będę się rozpisywał za bardzo na temat tych pojedynków, bo większość analiz (czy też próby analiz) w tym dziale niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Tenis jest o wiele bardziej złożoną dyscypliną niż się niektórym wydaje i trudno być prorokiem przed samym pojedynkiem. Najczęściej o zwycięstwie decyduje dobre zdrowie, dyspozycja dnia i taktyka, a nie to czy ktoś tam z kimś stracił seta w 1 rundzie itp. itd. Więc przykładowo uważajcie na Gasqueta (nie żebym był jego wielkim fanem czy coś) i stwierdzenia, że trzeba grać przeciwko niemu, bo słabo zaprezentował się w 1 rundzie. Pierwsze rundy rządzą się swoimi prawami i wyciąganie z nich jakichkolwiek wniosków w większości przypadków prowadzi do straty pieniędzy. To tak ku przestrodze ;)
A te 3 pojedynki wybrałem z bardzo prostego powodu - każdy z tych 6 panów jest na tyle chimeryczny, żeby za równo wygrać, jak i stracić przynajmniej jednego seta. Obserwuję już tenis bliżej od jakiegoś czasu i kiedy przychodzą wielkie szlemy to pewne prawidła się powtarzają - Seppi &quot;lubi&quot; grać 5-setówki, a Chardy ma problemy z koncentracją i często nie potrafi zamknąć spotkania w 3 setach. To są tylko takie przykłady, ale mam nadzieję, że panowie podtrzymają dzisiaj tę regułę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Klizan 3,55 unibet
Kurs jest szokujacy, nie wiem Chardy to top10, a Klizan to jakis przypadkowy grajek zeby dawac takie kusry nie czaje... Panowie maja niemal identyczny bilans w tym roku na hardzie, Francuz ma na rozkaldzie niezle nazwiska niezle gral w Kanadzie gdzie odpadl dopiero z Djoko a w Cinci z Nadalem. No ok Francuz jest lepszym tenista, spory potecjal ktory jednak nigdy nie zostal i juz nie zostanie wykorzystany poza pojedynczymi meczami. Dla mnie osobiscie to Chardy to typowy przecietniak, ktory z czolowka nie ma najmniejszych szans a ogrywa tych co powinnien czyli grajkow jak Mahut,Mayer itp. Nie jest to klasowy zawodnik ktory w starciu ze Slowakiem jest murowanym faworytem!
Jak Slowak zagra na miare swoich mozliwosci to spokojnie moze ten mecz wygrac, na pewno bedzie to wyrownane spotkanie i duzo bedzie zalezalo od dyspozycji, Klizan dawno nie pokonal zawodnika tej klasy, wiec czas najwyzszy na to. 2r WS, wiec mega motywacja, bardzo mozliwe 5 setow, po takim kursie trzeba poszukac niespodzianki.
Podobna sytuacja jak w 1r w meczu Foga. Zrobili Z Johnsona faworyta jak by ogrywal zawodnikow z top50 regularnie bez problemow. Smiech na sali. Dzisiaj moze byc podobnie a kurs jeszcze lepszy...
Na pewno nie ufam Paire po takim kursie. 5 setow z Kei, tak naprawde to Kei zagral mega slabe spotkanie. Paire dobrze serwowal i tyle, Gdyby Japonczyk byl w optymalnej fornie wygral by w 3 setach. Duzy prezent, teraz Paire na pewno faworytem ale Ihan potrafi sie motywowac na takie mecze, Paire goraca glowa Ihan moze to wykorzystac. Duzo zalezy od postawy Paire, a Ihan jest w stanie spokojnie wykorzystac slabsze fragmenty gry przeciwnika potrafi grac solidnie`i`to moze dzisiaj wystarczyc...
z nizszych kursow to tasma u mnie w temacie, zapraszam jak kogos interesuje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Busta - Bautista 4.55 1/10 maraton ⛔ zdechl w 5 secie
Kursy jak zwykle kosmiczne, przeciez Agucik nic wielkiego obecnie nie gra, pewnie jakby nie kluczowy blad sedziego w meczu z Herbertem to graliby dalej nastepnego seta. Slabo wyglada starszy z Hiszpanow. Moze nie jest to jakas dramatyczna forma ale bardzo przecietnie prezentuje sie gracz z okolic Valencii. Tak jak pisalam przy okazji meczu z Janowiczem, podoba mi sie gra Busty, wzmocnil serwis, gra solidnie z konca kortu, wiekszosc z was pewnie widziala mecz z Polakiem w pierwszej rundzie. Lodzianin byl bezradny przez wiekszosc spotkania. Biorac pod uwage srednia dyspozycje Aguta to moze byc podobnie. To wcale nie jest dzis taki super przebijacz, ktory bedzie przez 4 godziny regularnie grac w upale pilke po pilce. Busta ma nie mniej atutow a kurs dowalili taki, ze grzech nie skorzystac.
Gabashvili - Seppi 2.90 2/10 pinn
Ciezko sie oglada tenis Seppiego, chyba, ze akurat gra jak z Federerem na Australian Open, problem w tym, ze on rozgrywa taki mecz srednio raz na 10 lat. Obecnie forma wydaje sie bardzo niska. Mialam watpliwa przyjemnosc ogladac troche meczu Wlocha z Tommym Paulem. Niby 3-0 ale jakosc gry Andreasa zenujaca. Sporo przelaman, staty naprawde beznadziejne 6 df, ledwie ponad 50% z drugiego podania, Paul az 7 mozliwosci przelamania i 3 udane proby, nie wyglada to za dobrze. U Gaby to zalezy od dnia ale on generalnie grac potrafi i potencjal ma bardzo duzy, raczej Szlema latwo nie pusci takze spodziewam sie tutaj niespodzianki. Teimuraz dobrze wyglada z linii, potrafi zaatakowac a przy tak marnej grze Seppiego to ma duzo atutow aby wygrac. Wloch bardzo slabo serwowal w pierwszym meczu a Ruski ma dosc dobry reutrn, spodziewam sie zacietego meczu a minimalnym faworytem jest TG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20

5:7, 5:7, 6:7 ✅✅✅

VS.


Nie lubię zbytnio grać dokładnych wyników lecz tutaj zaufam lepszemu z powyższej pary, lecz najpierw kilka zdań o słabszym. Filip Krajinovic to wielka nadzieja Serbskiego tenisa, jest on 3 rakietą swojego kraju a 102 na świecie. Był już trochę wyżej ponieważ na 86 miejscu lecz ciągle jest to młody gracz który musi się wiele uczyć. Serb ma 23 lata przy 185 cm wzrostu gdzie czuje się najlepiej na kortach ziemnych a na twardych jak na razie nie ma wiele do powiedzenia. W całej swojej karierze bilans na hardzie ma 68/47 przy czym 8/8 w tym roku. Niby jest na plusie lecz tak naprawdę wiele tych meczy to były futuresy albo jakieś marne kwalifikacje więc ta statystka jest nieco na wyrost. Jego największe osiągnięcie na twardych kortach miało miejsce w Miami bieżącego roku gdzie przez kwalifikacje doszedł do II rundy przegrywając z Monfilsem 3:6, 6:2, 7:6. Niby fajnie, że doszedł do tego etapu turnieju ale drabinkę miał łatwą bo pokonał Bolta, Jasikę, czy Lajovica. Kogo dobrego pokonał on na hardzie? I na prawdę tutaj trzeba się mocno nagłowić aby kogoś wymienić. Wspomniany Lajoovic? Smith? Saville? Kuznetsov? No właśnie....Ci tenisiści Ferrerowi mogą jedynie buty czyścić. Krajinovic w pierwszej rundzie pokonał Gonzaleza 6:4, 6:0, 6:4 i sporym plusem jest wygrana w trzech setach lecz Gonzalez nie błyszczy formą i nawierzchnia dla niego również jedna z najgorszych. Filip w tym roku wygrał dwa challengery na kortach ziemnych, w 2014 trzy lecz tak jak wspomniałem twarda nawierzchnia to inna bajka dla niego. Krajinovic to bardzo utalentowany tenisista i styl ma identyczny praktycznie jak jego starszy kolega z reprezentacji, Novak Djokovic. Tylko, że wszystko jest gorsze o jakieś pięć razy pewnie minium.

Jego przeciwnikiem będzie o 10 lat starszy, David Ferrer i tu byłoby można zakończyć analizę. Hiszpan w tym roku wygrał 39 meczów i 10 przegrał z czego bilans na hardzie ma 18/3 czyli fantastyczny. W tym roku Ferrer wygrał w Doha i w Acapulco pokonując między innymi Karlovica, Berdycha, Simona, czy Nishikori 6:3, 7:5. Przegrywał natomiast w Australian Open z Nishikori, z Tomicem oraz Djokovicem. &quot;Pitbull&quot; tak jak przeciwnik czuje się najlepiej na glinie, lecz to jest tenisista uniwersalny jakich mało. Potrafi grać na każdej nawierzchni i od wielu lat jest w czołówce tenisa. Ferrer nie wystąpił na Wimbledonie oraz na żadnym turnieju poprzedzającym US OPEN ze względu na kontuzję łokcia. Od tamtego czasu minęło sporo czasu i David nie skarży się już na żaden uraz. W pierwszej rundzie Ferrer pokonał Albota niestety jak dla niego ze startą seta 4:6, 7:5, 6:1, 6:0. Lecz po przegranym secie wskoczył o poziom wyżej i praktycznie zdemolował swojego rywala który ma najlepszy sezon w życiu i na hardzie mimo wszystko coś tam odbija.

Moim zdaniem największy tenisowy walczak wygra ten mecz w trzech setach ponieważ umiejętnościami bije rywala na głowę, przeciwnik nie potrafi grać na tych kortach. Granie dokładnego wyniku zawsze jest ryzykowne lecz w tym przypadku nie powinno być zaskoczenia. David nie takich &quot;bohaterów&quot; rozwalał z palcem gdzieś, bez starty seta i liczę na taką historię w tym spotkaniu bo kursy są nieadekwatne totalnie do spektaklu i kursy pewnie polecą w dół. Acha...i grali ze sobą raz w 2012 roku na clayu gdzie David wygrał 6:0, 6:3.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ferrer + Cilic + Goffin = 1,55 Betsson
Na pierwsze rundy też wybrałem podobny sposób gry, póki co z pozytywnym skutkiem ????
Osobiście do Cilica i Goffina polecam dorzucić Dimitrova (1,14) oraz Wawrinkę (1,10), wtedy kurs wychodzi ciut wyższy, a mianowicie 1,59 na Bah. Kombinacja z Ferrerem też powinna wejść zapewne. Myślę, że typów na Dimitrova i Wawrinkę nie trzeba specjalnie uzasadniać. Wawrinka z pewnością celuje jak najwyżej (a realnie jest w stanie znaleźć się w ćwierćfinale) jak to na Wielkim Szlemie zazwyczaj. Dimitrov (w 3R prawdopodobny pojedynek z Ciliciem), natomiast, ograł się już trochę na hardzie w tym roku, forma zupełnie zadowalająca, więc powinien się uporać ze swoim przeciwnikiem. O Cilicu i Goffin wspomniał już Friendly - również uważam, że grają wystarczająco solidnie by uporać się ze swoimi przeciwnikami na tym etapie US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Szybko bo zaraz mecze.
Male kursy ale dzis to pewniaki.
Lopez ogra Fisha 1.35, Chardy pokona Klizana 1.35, mozna dorzucic Goffina 1.15. Bez analizy bo mecze za chwile i wgle tutaj analiza niepotrzebna.
WYNIK: 2:6 6:3 1:6 7:5 6:3 Lopez ✅
WYNIK: 7:5 6:4 7:6 Chardy ✅
WYNIK: 5:7 6:4 3:6 6:2 6:1 Goffin ✅

Dla mnie bet dnia z panow to... Groth. Po kursie 3.0 mozna sprobowac. Odprawil Dolgo, teraz Robredo, ktory potrafi zagrac mega kaszane na hardzie jak np to spotkanie z Berdyche, gdzie jego niepewna gra i po prostu fatalna gra obijala sie o kompromitacje. Dzis Groth jak zagra na swoim poziomie ma szanse wyrzucic hiszpana. Bet dnia ????
WYNIK: 6:4 7:6 6:4 Robredo ⛔ Fatalny typ... Groth wtf...

Aha i meski faworyt turnieju. Bez dwoch zdan. Nole wygra US i bedzie mial na koncie 10 triumf Wielkoszlemowy. Federer jest aktualnie w najlepszej formie. Jego tenis jest naprawde swietnyyyyyy. Lecz na walke z Nole np pieciosetowa sil jak i woli wygranej zabraknie. Nole na szlemy jest bardziej napalony i gra w nich swoj najlepszy tenis. Mimo porazek w finalach z Murrray&#39;em i Rogerem mysle,ze jednak to on tu w Ameryce wygra czy to z jednym, czy to z drugim. Wola walki na spotkania z Murrayem czy Fedexem nie zabraknie. 10 szlem tuz tuz. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Fabio Fognini vs Pablo Cuevas over 37,5g @1,71 Pinnacle Sports⛔
Spotkanie dwóch graczy, którzy są z okolic Top 40 ATP.
Zarówno Fognini i Cuevas nie są specjalistami na tej powierzchni, zdecydowanie lepiej czują się na glinie.
Na twardych kortach obaj mają bardzo słabe wyniki w tym sezonie.
Fognini ( 1 wygrana oraz 11 porażek w tym roku na twardych kortach )
Cuevas ( 3 zwycięstwa 7 porażek na wyżej wspomnianych kortach )
Moim zdaniem będzie to starcie zbliżonych do siebie zawodników szanse oceniam na 50-50.
Spodziewam się co najmniej 4 setów.

Raonic win @1,53 ComeOn✅
Nie widzę tego optymizmu z graniem na Verdasco.
Obaj zawodnicy grali straszne w pierwszej rundzie. Niewyegzekwowane błędy itp. Mnie bardziej przekonuje Rao.
W przypadku Verdasco można dojść do wniosku że, gra tak od miesiąca po prostu słabo na twardych kortach.
Ostatecznie myślę, że Rao odzyskał w jakimś stopniu formę na US Open pomimo niekoniecznie wyśmienitego pojedynku w 1r.
Verdasco miał dużo trudności z Haasem, nie jest to dobry znak dla tych którzy upatrują zwycięstwo w Hiszpanie.
Dużą role w pojedynku odegra zapewne mocny serwis Rao, nie wykluczam że, się nie pomęczy ale w ostateczności to Milos moim zdaniem wygra.

Paire win @1,29 Sportingbet✅
Paire gra w świetnie tego lata, forma po prostu rewelacyjna. Wygrał otwarty turniej w Gstaad, grał dobrze w Hamburgu i pokonał Nishikoriego w pierwszej rundzie ???? .
Ma teraz ogromną szansę na dotarcie do trzeciej rundy, a Ilhan jest przeciwnikiem który nie powinien mu namieszać w grze, stary Stepanek urwał mu seta ???? .
Ilhan na tej nawierzchni nic specjalnego nie prezentuję, jeśli Paire pokaże połowę tego co grał z Keyem spokojnie to wygra.

Bury/Istomin win @1,52 Betsson✅
Bury i Istomin regularnie grają razem, w tym roku wygrali turniej w Gstaad.
Istomin prezentuję wysoką formę i Bury jest po prostu skoncentrowany na deblu.
Ich przeciwnicy po raz pierwszy grają razem.
Nie jestem pod wrażeniem postawy Tipsy i Albota.
Oboje przegrali w pierwszej rundzie, nie mają do dużego doświadczenia aby zagrać debla.
Tipsarevic miał dobrą passę z Djokovicem , ale tu prezentuję się trochę inna sytuacja....

Nadal win dw: 3:0 @1,43 Betsson✅
Nadal uporał się z Coricem w pierwszej rundzie.
Sądzę że, jest na dobrej drodze do odbudowania formy ( wysokiego poziomu do jakiego nas przyzwyczaił ).
Schwartzman jak ma gdzieś wygrać to na glinie. Nie jest w obecnym okresie w dobrej formie, chociaż ostatnio udało mu się wygrać kilka razy.
Jego styl gry jest idealny dla Nadala i wątpię że, Schwartzman może pokonać Rafe chociaz w jednym secie, nie tutaj !!!.
Formalność.....

Stakhovsky win @1,57 Pinnacle Sports✅
Serhij nie jest w zbyt dobrej formie, ale dla mnie jest faworytem tego starcia.
Z Millmanem zagrał do tego czego nas przyzwyczaił czyli dużo gry przy siatce, i kontry po atakach rywala.
Ilja Marczenko ma bardzo dobry serwis, i może być niebezpiecznym przeciwnikiem, warto też podkreślić że, gra agresywny tenis.
I myślę że, to idzie na plus + Staszkowi.
Mu tacy zawodnicy leżą!!
Nawet jeśli Illya coś namiesza to jestem pewien że, brakuję mu doświadczenia aby zakończyć to spotkanie na swoją korzyść.

Djokovic N. - Haider-Maurer A. Under 26,5g @1,77 Pinnacle Sports✅
Byłem pod wrażeniem że, Haider Mauer wygrał z Pospisilem dla mnie duże zaskoczenie.
Tak czy inaczej Novak ma wszystkie argumenty, aby zniszczyć swojego przeciwnika.
Haieder Mauer z pewnością nie jest trudnym rywalem poza tym nie jest specjalistą od kortów twardych.
Novak będzie chciał spędzić na korcie jak najmniej czasu, jak to możliwe we wczesnych fazach turnieju.
Souza, którzy prezentuję podobny poziom oraz jakości z mojego punktu widzenia, ugrał tylko 3 gemy więc nawet jeśli Haider ugra 100% więcej gemów to i tak nie uda się przekroczyć linii...
Jak dla mnie lepsza opcja niż 3:0 za @1,15.
Zobaczymy jak to będzie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
rickross 71

rickross

Użytkownik
Fognini F.-Cuevas P. 2 2.24 Pinaccle ⛔ Cuevas dno
Zaraz panowie rozpoczynają ja widze w tym spotkaniu duze value w Urugwajczyku.Kursy lecą w dół od dłuższego czasu,można się przyczepić że Pablo nie odnosi sukcesów na hardzie jednak turniej wielkiego szlema jest to szczyt mobilizacji i walki.We wczesniejszej rundzie odprawiony Sela,który był w formie najbardziej ucieszył mnie w miare dobrze trzymany serwis u Cuveasa co tylko utwierdzilo mnie ze potrafi przenieść kąśliwy slice&#39;owany serwis na hard. Fognini wygrał z Johnsonem jednak polecam sprawdzic przebieg tego spotkania, Steve po raz kolejny przegrywa na własne zyczenie.Fabio na hardzie dawno nie grał na wysokim poziomie a z jego gorącym temperamentem może być dziś mu ciężko osiągnąć dobry wynik gdyż Cuevas ma zimną głowe i wie o jaką kase grają. ja w to wchodze
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41

6:7, 3:6, 5:7 ✅✅✅

W każdym secie powinien Nadal go stracić, beznadziejna gra, 40 niewymuszonych błędów. Nie odkryje Ameryki lecz moja rada...nie stawiajcie na Nadala już w tym turnieju jeśli nie chcecie mieć poszarpanych nerwów :]

VS.


Ponownie typ na zasadzie bezgranicznego zaufania do tenisisty lecz po marnym kursie ale według mnie warto. Nadal, sezon jaki ma w tym roku to każdy wie. Najgorszy w karierze, sporo przegranych z tenisistami których powinien wciągać nosem, sporo straconych setów dodatkowo no i jego gra często nie zachwyca. W tym roku wygrał turniej na trawie w Stuttgarcie, na clyau w Hamburgu, na mączce w Buenos Aires oraz zanotował finał w Madrycie również na glinie. Bilans wygranych do przegranych w tym roku to 45/15 gdzie 13/7 na hardzie także nie jeden tenisista chciałby mieć taki słaby sezon. Hiszpan po wygranym turnieju w Hamburgu wypadł bardzo słabo ponieważ odpadł w ćwierćfinale z Nishikori 6:2, 6:4 i w Cincinnati z Lopezem 5:7, 6:4, 7:6. Tutaj podczas US Open pokonał w pierwszej rundzie Corica 6:3, 6:2, 4:6, 6:4.

Jego przeciwnikiem będzie Argentyńczyk z 1992 roku który jest na 74 miejscu ATP. Schwartzman to gość w głównej mierze od mączki ponieważ na hardzie ma bilans 14/18, na hali nie rozegrał żadnego meczu a na trawie rozegrał 2 mecze i je przegrał. Dla porównania przytoczę statystykę na mączce tj. 382/157, jest różnica? Jest kolosalna!!!! Sebastian ma ledwie 170 cm wzrostu i to jest bardzo malutko jak na tą dyscyplinę sportu. Na mączce mu to może wystarcza ponieważ ma więcej czasu na dobiegnięcie tymi małymi nóżkami lecz na twardych kortach to się nie sprawdza bo jest spóźniony. Ten liliput pokonał sensacyjnie w pierwszej rundzie Ymera 6:3, 6:2, 6:2 gdzie sprawił sensację nie tylko samym wynikiem ponieważ nie był faworytem ale też rozmiarem wygranej. Najciekawsze w tamtym meczu było to, że serwował 13 razy i dał rywalowi tylko dwie szansy na przełamanie. Tym bardziej wygrał aż 7 gemów serwisowych na sucho i tylko w jednym bronił break pointów. Jest to przynajmniej dla mnie szokiem. Diego, Sebastian jest bardzo regularnym przeciwnikiem i chyba to będzie jedną jego największą zaletą w tym meczu. Serwis ma na poziomie wielu zawodniczek WTA także tym krzywdy Rafie nie zrobi. Jeszcze z plusów to na pewno to, że jest bardzo szybkim zawodnikiem o mocnych nogach.

Lecz suma summarum nie wiem czym on może postraszyć Nadala na twardym korcie, chyba kolorem koszulki. Może nie ładnie piszę o Schwartzmanie ale taka jest brutalna prawda. Styl Argentyńczyka będzie idealnie pasował Nadalowi który moim zdaniem może zrobić pogrom w tym meczu. Stawiam tutaj na gładkie zwycięstwo Hiszpana w trzech setach. No i panowie grali ze sobą w 2013 roku w Acapulco, gdzie była tam jeszcze mączka i wygrał tam były lider rankingu 6:2, 6:2.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
midq 677

midq

Użytkownik
Po takiej grze nadala to jeden typ sie nasuwa mianowicie
Nadal - Fognini
Fognini@4,94 (już z 6,16 spadło) pinnacle✅
Oglądałem wczoraj Nadala z Diegiem i grał fatalnie. Więcej tu dodawać nie trzeba. Fabio w swojej optymalnej formie nie jest ale na mecze z wielkimi rywalami zawsze się lepiej motywował i ma dużą szansę na wygraną z Rafą w takiej formie.
podobnie w meczu Raonic - Lopez
Lopez@2,73 pinnacle✅
dla mnie mecz 50/50, raonic wczoraj wygladał bardzo slabo, widac ze cos go meczy, fiasco nie byl w stanie tego wykorzystac. deliciano z klopotami stuknal wczoraj fisha, jednak z kontuzjowanym raoniciem moze powalczyc, warto sprobowac

Do poprawy, za mało argumentów przemawiających za typami! /// Tarki16
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tomic B. - Hewitt L.
Hewitt L. +2,5 seta ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Hewitt L. ::: 3,69 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔


Co tu dużo pisać o tym typie? Młodość i nowe pokolenie (trochę bananowe) kontra doświadczenie i klasa. Lleyton podobnie jak i Tomic są Australijczykami (choć Tomic tak nie do końca). Obu Panów dzieli 12 lat więc różnica jest ogromna. Znają się zapewne dobrze, ale jakoś nigdy nie przyszło im się zmierzyć przeciwko sobie. Panowie mogą nam przyszykować nawet 5 setówkę która wcale by mnie nie zdziwiła. Hewitt w wywiadzie powiedział, że to jego ostatni występ w US Open, zapewne podczas Australian Open zakończy karierę, chociaż kto tam wie. Więc mobilizacja z jego strony na tym turnieju jest olbrzymia. W pierwszy meczu, wygrał pierwszego seta 6:0. Tomic stracił seta z Dzumhurem i jakoś nigdy Bernard dla mnie nie był stabilnym psychicznie zawodnikiem. Kurs ponad 3,00 na byłą jedynkę rankingową to olbrzymie value.
Wynik: 6:3 6:3 3:6 5:7 7:5 @Edit: Dwie meczowe obronione... Szkoda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bellucci vs Nishioka Powyzej 3.5 seta 1.6
Jak dla mnie stac japonczyka na ugranie jednego seta, Bellucci na hardzie tez popelnia bledy. A japoniec pokazal ze fizycznie jest dobrze przygotowany, ogrywajac faworyzowanego Mathieu. Bellucci to typowy ziemniak i opiera swoj tenis na serwisie i FH, lecz watpie,zeby zagral 3 rowne sety z Japoncem, ktory przebija wszystko i jest waleczny. Pokonal 3:2 Mathieu i jednego seta powinien ugrac z nieobliczalnym czasem Bellucim. Serwis nie wchodzi i Bellucci gra kaszane.
WYNIK: 6:0 6:3 6:4 Bellucci. ⛔ Nishioka kiepsko dzis.

Bedene vs Young Bedene 2.2
Stawiam na Bedene. Young po 5setowce na pewno bedzie fizycznie dzis odczuwal zmeczenie, wyrzucenie Simona zaskoczylo, lecz dzis z Bedene wiecej niz seta nie powinien ugrac. Young juz ma swoj wiek. Gdyby nie to, ze Simon nie potrafil wykonczyc rywala byloby szybkie 3:0 dla francuza. Bedene odprawil Gulbisa, ktory gra nieregularnie, lecz jednak pokonal go, krecz Gulbisa w 3 secie. Bedene jest regularny, jak dzis oprocz tej regularnosci bedzie strzelal FH odprawi zmeczonego Younga.
WYNIK: 3:6 6:4 6:4 6:2 Young. Young przezywa chyba druga mlodosc, w kolejnej rundzie ma Troickiego, wiec szansa na 4 runde jest. Dzis bardzo solidna gra, mnie zaskoczyl. ⛔

Thiem ogra dzis Istomina. 1.5
Thiem dzis tez powinien znalezc sie w kolejnej rundzie. Na pewno jest lepszy w wymianach od swego rywala i mam nadzieje, ze bedzie dzis trzymal serwis. Istomin max seta z Dominiciem moze ugrac. Faworyt tutaj jest jeden Thiem. Moze Thiem nie osiagal dobrych wynikow przed US, glownie przez zmeczenie turniejami na maczce, bodaj 3 z rzedu turnieje, 2 wygrana i jeden polfinal. Przegral z Gulbisem i pozniej z Klizanem. Lecz jego gra na maczce wygladala swietnie. Istomin troche drewniany, powtarzalny, nie ta sama forma co kiedys i nie przemawia do mnie jego tenis patrzac, ze po drugiej stronie siatki jest tak ograny zawodnik jak Dominic. Ze swoja gra Thiem da rade. Serwis Istomina to nie wszystko, nie jest tak wszechstronny jak mlody Austriak.
WYNIK: 6:4 6:4 1:0 Thiem (krecz Istomina) ✅

Karlovic ogra Vesely&#39;ego 1.35, Isner ogra Youzhnyego 1.2. Isner swoim atomowym serwisem nie da szans Youzhnemu. Wygral Atlante, final przegrany z Keiem w Washingtonie. Potem odpoczywal i zaczal od mocnego uderzenia w US. Dla mnie Isner odprawi Youzhnyego w 3 setach. Youzhny moze doszedl do cwiercfinalu w Atlancie, ale po za tym nic szczegolnego nie osiagnal. Isner w formie. Co do Karlovica tez mysle, ze serwis wystarczy na przecietnego Veselyego. Karlovic jest nadal w dobrej dyspozycji serwisowej i jak ja utrzyma nie da najmniejszych szans Veselyemu.
WYNIK: 6:3 6:4 6:4 Isner. ✅
WYNIK: 7:6 3:6 3:6 6:2 7:6 Vesely. ⛔

Do poprawy, za mało argumentów! ///Tarki16
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No to próbujemy dalej ????

Wawrinka 1,10 + Anderson 1,08 + Gasquet 1,08 + Kolba 1,29 = AKO 1,66 Bah ✅

Typ na Stana uzasadniałem już wczoraj (Dimitrow zawalił kupon niestety). Za wysoka półka dla swojego przeciwnika, biorę Jego wygraną za pewnik. Anderson wygląda naprawdę solidnie, widać, że jest w formie. Miał dobre przetarcie przed US w Winston Salem, powinien poradzić sobie ze swoim przeciwnikiem sprawnie. Co się tyczy Gasqueta, gdyby nie krecz młodego Australijczyka (Kokkinakisa) w poprzedniej rundzie, Francuza nie oglądalibyśmy z dużym prawdopodobieństwem na etapie 2 rundy. Niewiele elementów gry Richarda funkcjonowało tak jak powinno. Sądzę jednakże, że był to chwilowy kryzys, a dziś zagra już bardziej na swoim poziomie. Jego dzisiejszy przeciwnik również nie zagrał jakiegoś rewelacyjnego meczu w pierwszej rundzie. Stawiam dziś więc na umiejętności i doświadczenie Francuza (oraz na Jego backhand). No i wreszcie Kolba po kursie 1,29 - Kolba zawsze kojarzył mi się z zawodnikiem, który lubi i umie grać na US Open (pamiętam jak w 2013 bodajże w 3 Rundzie wyrzucił z turnieju będącego w formie Isnera). W pierwszej rundzie męczył się ze swoim przeciwnikiem (kursy na Niego też były całkiem wysokie bowiem ok.1,46), jednakże udało mu się wygrać. Dzisiaj gra z Rosolem, z którym ma korzystny biland head-to-head 3:1, a w jedynym ich pojedynku na GS wygrał na Wimbledonie 3 lata temu 3:0. Myślę, że dziś udowodni swoją wyższość i zamknie mecz w 4 setach (choć nic nie stoi na przeszkodzie by uporał się sprawniej i wygrał bez straty seta).


Kurs może ponownie nie powala, ale dobre i to 1,66 ????
 
Z 9

zege

Użytkownik
Po takiej grze nadala to jeden typ sie nasuwa mianowicie
Nadal - Fognini
Fognini@4,94 (już z 6,16 spadło) pinnacle
Oglądałem wczoraj Nadala z Diegiem i grał fatalnie. Więcej tu dodawać nie trzeba. Fabio w swojej optymalnej formie nie jest ale na mecze z wielkimi rywalami zawsze się lepiej motywował i ma dużą szansę na wygraną z Rafą w takiej formie.
podobnie w meczu Raonic - Lopez
Lopez@2,73 pinnacle
dla mnie mecz 50/50, raonic wczoraj wygladał bardzo slabo, widac ze cos go meczy, fiasco nie byl w stanie tego wykorzystac. deliciano z klopotami stuknal wczoraj fisha, jednak z kontuzjowanym raoniciem moze powalczyc, warto sprobowac

Jezeli Raonic wygladal slabo to ja wyglada Lopez ? Stek bzdur. Lopez gral fatalnie, nie umial utrzymac swojego serwisu i kilkakrotnie byl przelamany.

Raonic win 1.50
 
W 115

werg

Użytkownik
Troicki V. (22) - Ram R.
Tie-break w spotkaniu: Tak ✅
Kurs: 1,50
Buk: Bet365

Viktor Troicki 22 zawodnik na świecie zmierzy się z Hindusem z amerykańskim paszportem Ramem Rajeevem, 88 graczem rankingu ATP. Serb szybko wypracował sobie dobry ranking po roku absencji związanej z dyskfalifikacją. Zaliczył przede wszystkim dobre występy na kortach trawiastych, po których jego forma spadła czego dowodem są porażki na nawierzchni twardej na której jego bilans to 144/103. Ram Rajeev to tenisista którego domeną są korty twarde jego bilans to 290/249. Tegorocznym sukcesem Rama jest wygrany turniej na trawie w Newport. Obaj w pierwszej rundzie łatwo uprali się ze swoimi rywalami nie tracąc seta. Faworytem bukmacherów jest Serb, choć jego obecna forma jest niewiadomą. Ja jednak idę w tym meczu w stronę tie-breaka, mając w pamięci zacięte pojedynki jakie obaj toczyli na kortach trawiastych gdzie dużą ilość setów rozstrzygali właśnie w tie-breakach. Niewykluczone jest, że i tym razem przynajmniej w jednym z setów obaj gracze będą dobrze trzymać swoje podania i będziemy świadkami wyżej wspomnianego rozstrzygnięcia.

Istomin D. - Thiem D. (20)
Typ: powyżej 3,5 seta Krecz zwrot
Kurs: 1,53
Buk: Bet365

Tomic B. (24) - Hewitt L.
Typ: powyżej 3,5 seta ✅
Kurs: 1,61
Buk: Bet365

W meczach Istomina z Thiemem i Tomica z Hewittem zdecydowany jestem zagrać na powyżej 3,5 seta. Uzbek to specjalista od nawierzchni twardej gdzie ma imponujący bilans 209/119. Młody Austryjak przede wszystkim lubuje się w grze na nawierzchni ziemnej, chociaż na hardzie ma całkiem udany poprzedni rok gdzie osiągnął 1/16 US Open a jego ogólny bilans to 41/28. Faworytem meczu jest Thiem jednak mając na uwadze duże doświadczenie Istomina powinniśmy zobaczyć wyrównany i zacięty pojedynek, gdzie wygrana któregoś z nich bez straty seta będzie dla mnie dużym zaskoczeniem. Z kolei jeśli chodzi o mecz dwóch Australijczyków to uważam, że w początkowej fazie meczu lepiej będzie sobie radził Hewitt a im dłużej ten pojedynek będzie trwał to do głosu zacznie dochodzić Tomic co powinno przynieść przynajmniej cztery sety.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Haase - Gasquet ---- Haase +8 gemów @ 1,77 Pinnacle ✅
Holender w 1 rundzie pokonał po 5 setach Browna. Złapał trochę ogrania na kortach twardych, bo wcześniej rozegrał tylko 1 mecz w Winston-Salem aż od turnieju w Miami. W kolejnej rundzie powinien zagrać nieco lepiej. Jego rywalem będzie Ryszard Gasquet, który miał szczęście w 1 rundzie, że Kokkinakis skreczował, bo w dalszej częście meczu to Australijczyk zyskiwał przewagę. Francuz jest w dobrej formie od Wimbledonu, może ten słabszy mecz w 1 rundzie to tylko wypadek przy pracy, a może początek spadku formy - tego nie wiadomo. Haase potrafi solidnie zagrać i powalczyć na korcie, a to zapowiada niełatwy mecz dla Ryśka. Francuz nie ma atomowego serwisu by mógł zamiatać konkurencję przy każdym swoim gemie serwisowym i tu pojawia się szansa dla Holendra na jakieś przełamania.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Tak na dobrą sprawę strasznie dziwne mecze dzisiaj. Ciężko jest wybrać coś wystarczająco zadowalającego i mało ryzykowanego. AKO już odpuszczam, na chwilę obecną nie widzę nic ciekawego, wczoraj Dimitrov dał plamę, jednak śledziłem sporo jego meczy w tym sezonie i spodziewałem się, że może coś odstawić, odpuściłem granie i się opłaciło. Swoją drogą bardzo fajne spotkanie zagrał Kukushkin!
Jeżeli chodzi o dzisiejsze pojedynki..Sporo rozmyślałem nad Belluccim, jednak ja nigdy nie miałem przekonania do tego zawodnika. Nie wiem czy to pewnego rodzaju antypatia , ale omijam. W oko wpadło mi coś takiego:
Wawrinka + Karlovic = 1,54 betsson ⛔ Hou hou ???? Karlovic tie breaka nie miał za ciekawego, zagrałem sobie za drobne Czecha na live i coś tam sie odegrało, ale grosze, tak czy owak dobre widowisko! A Wawrinka(haha) gość jest niewyjęty...
Jeżeli chodzi o tego pierwszego, człowiek jest specyficzny. Początki szlemów zawsze ciche, rozkręca się z meczu na mecz, mam nadzieję że tak samo będzie i tym razem. Walka z Ramosem szła mu jak po rdzy, nie zachwycił i chyba każdy się zgodzi, że tam Hiszpan mógł spokojnie urwać seta. To nie napawa optymizmem, ale jakiegoś Chunga to raczej pyknie na miękko. Jeżeli tylko BH będzie funkcjonował należycie to nie widze innej opcji jak wygrana Szwajcara.
Karlovic to postać jeszcze inne kalibru. Doświadczona chłopina, byk. Gram ten typ, ponieważ ten sezon Karlovic ma naprawdę niezły. Co go wyróżnia, zagrał w ostatnim czasie naprawdę wiele spotkań na hardzie, a jego dzisiejszy rywal Vesely nie zdążył się z tą nawierzchnią dobrze zapoznać. Jak serwuje Chorwat chyba każdy wie, najlepiej returnujący zawodnicy na świecie mają z nim problem, dlatego wydaje mi się, że zawodnik pokroju Czecha nie za bardzo ma szanse zaszkodzić. Kurs jest jako taki, a większość argumentów przemawia za Karlovicem. Nawierzchnia, doświadczenie, nawet ta mobilność na korcie jak na 2 metrowca nie jest taka zła. Mam nadzieję, że kolejny dzien US OPEN zaliczę do udanych, piąteczka Panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John - Youzhny Mikhail, over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95

24 ⛔⛔⛔
Niestety Youzhny grał na marnym poziomie i to zadecydowało :?

VS.


U mnie dzisiaj na pierwszy plan idzie typ statystyczny. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Youzhny 2:0 gdzie Panowie ostatni raz spotykali się podczas US Open 2010. W każdym meczu była walka i Isner urywał seta. O Rosjaninie pisałem kilka dni temu więc przypomnę moje słowa.

Dzisiaj to już Youzhny jest faworytem. Na początku ubiegłego roku Youzhny był na bardzo wysokim 14 miejscu w rankingu ATP i od tamtego czasu zapadł się ze swoją formą. Tak naprawdę odżył on właśnie w turnieju w Montrealu lecz o tym później. Mikhail obecnie jest na 93 miejscu a na przełom lipca bieżącego roku był już poza pierwszą setką i taka sytuacja ostatnio miało miejsce w 2011 roku!!!! Były to czasy kiedy to on dopiero wchodził na poważnie w najlepsze turnieje. Popularny &quot;Pułkownik&quot; praktycznie od początku roku aż do początku sierpnia w sezonie nie istniał. Przegrywał praktycznie z każdym jak leci i najbardziej martwił styl w jaki przegrywał ponieważ nie wychodziło mu totalnie nic. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, że w Montrealu odżył ponieważ przez kwalifikacje doszedł do III rundy gdzie pokonał po drodze Smitha 6:1, 7:6, Herberta 6:4, 6:3, Troickiego 6:3, 7:5 i Simona 6:1, 6:4 gdzie wygrana z Francuzem jak i Serbem sprawiły ogromne niespodzianki. Przegrał tam z Nadalem 6:3, 6:3. Po Kanadyjskim turnieju Rosjanin udał się do Cincinnati gdzie odpadł w drugiej rundzie kwalifikacji lecz z doświadczonym Lu 2:6, 6:2, 6:4. Także występ w Montrealu ogromnie podniósł go na duchu. Pułkownik ma 33 lata na karku lecz on nie myśli nawet w chwili obecnej o zakończeniu kariery. Youzhny to tenisista z błyskiem w oku, który zawsze zdziera się do samego końca na korcie o ile jest formie, niesamowicie waleczny tenisista który poza dziurami w psychice nie ma żadnych braków.
Moim zdaniem Youzhny powtórzy wynik z przed kilku tygodni i ponownie utrze nosa młodszemu o 9 lat Patrickowi.
I tak też się stało. Pułkownik wygrał lecz z problemami ponieważ w trzecim secie na początku dał się przełamać i dopiero pod koniec seta kiedy rywal miał 5:4 i serwis Youzhny przełamał go podwójnie wygrywając 5:7. W 4 secie również nie obyło się bez problemów ponieważ Miszka dał się przełamać dwa razy lecz później te straty odrobił i wygrał w tie breaku. Łatwo nie było ale wygrał i gra dalej. W tamtym meczu Youzhny zaserwował 10 asów serwisowych.

Jego przeciwnikiem będzie John Isner który w tym roku gra bardzo dobrze i jest na 13 miejscu. W turniejach poprzedzających US Open wygrał w Atlancie, zanotował finał w Waszyngtonie czy ćwierćfinał w Montrealu. W Cincinnati przegrał od razu z Querreyem gdzie był ewidentnie zmęczony poprzednimi turniejami. Amerykanin miał w tym roku jeszcze sporo innych dobrych meczów lecz nie będę rozwiał tego wątku tym razem ponieważ w tym typie nie jest to potrzebne. &quot;Maszynka do serwowania&quot; w pierwszej rundzie pokonała małego czarnego konia jakim był Malek Jaziri 6:2, 6:3, 6:4. Mogła to być niespodzianka ponieważ Tunezyjczyk w poprzednim turnieju zagrał turniej życia lecz nie przełożyło się to w meczu z Isnerem. Wiadomym jest od dzisiaj, że Jasio ma potężny serwis i jest to kopalnia asów jak i punktów. Lecz w meczu z Jazirim to przeszedł chyba samego siebie, ponieważ!!!! Zaserwował 24 asy serwisowe na 18 swoich gemów gdzie to nie robi może wielkiego halo lecz procent wygrywanych piłek po pierwszym serwisie to był kosmos....Isner miał skuteczność 98% 41/42!!!!!! SZOK!!! Jeśli John utrzyma taką predyspozycję na serwisie to on sam może wykręcić tutaj over asowy. W pieszej rundzie poradził sobie gładko lecz tutaj powinien mieć znacznie trudniej.

Sam fakt, że kiedyś pułkownik z nim wygrał dwa razy stawia mecz przed faktem iż może być przynajmniej 4 setowy. Liczę właśnie na to, że Isner straci seta jakiegoś lecz w tie breaku a w tym meczu to mogą być przynajmniej dwie rozgrywki dodatkowe. Youzhny to na pewno lepszy tenisista od Jaziriego mimo wszystko, że sezonu 2015 nie ma udanego. Moim zdaniem ta linia powinna być pokryta spokojnie i tak też stawiam. Isner walnie pewnie minimum z 30 asów a Youzhny z 10 jak nie więcej na krótszym dystansie. Ponieważ jeśli mecz będzie dłuższy to ta linia wejdzie spokojniutko. Według mnie kurs przesadzony.

P.S Takie coś mi się przypomniało na poprawę humoru, wtajemniczeni zapewne będą wiedzieć o co chodzi ????

Stop! Teraz Isner.
Patrzę świnie, król kortu, ręka jak złamana,
Nak**iam asami nana nana nana :grin:

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Fognini
- Nadal 4.44 2/10 pinn
Mecz Nadala ze Szwarcmanem byl beznadziejny, zal patrzec jak Hiszpan traci powoli wszystkie mozliwe atuty i meczy sie na korcie a widzowie razem z nim. Jesli ten karakan z Argentyny potrafil nie raz zdominowac Rafe na korcie to juz jest smiech na sali. Fognini niby bez formy chociaz ladnie na US Open przeszedl dwie rundy i widac, ze na Szlemie wyglada troche powazniej. Akurat ich pojedynki byly ostatnio super ciekawe. Wloch wyraznie nie lezy Nadalowi i wydaje mi sie, ze mecz powinien byc dosc rowny, zaciety a kursy max 2,50 na Foga. W obecnym sezonie Fognini juz dwa razy wygral z Rafa 1-6 6-2 7-5 w Rio i 6-4 7-6 w Barcelonie. Ostatnio wygral Rafa w Hamburgu ale teraz mamy hard a Rafa wyglada w Nowym Jorku poki co bardzo marnie. urs w Barcelonie na Foga byl prawei 10 teraz juz buki unikaja takich bledow mimo to warto.

Ram - Troicki 3.22 2/10 pinn⛔
Trociki przed US Open wykazalem sie wyjatkowym brakiem ambicji i nie sadze aby nagle jego forma wzrosla. Jaziri, Fish, Juzny, Groth pokolei na luzie ogrywali Serba chyba tylko jednego seta ugral w tych meczach Viktor. Gra tutaj dalej bo dostal nie zbyt rozgarnietego i malo utalentowanego Francesa Tiafoe. Ram wyglada zupelnie inaczej, moze ostatnie turnieje nie byly super udane ale wczesniej wygral w Newport i swietnie zagral w Bogocie. Pierwsza runda US Open rowniez bardzo dobre spotkanie z Ryanem Harrisonem, Rajev wygral 7-6 6-4 6-1 i moim zdaniem bedzie faworytem w starciu z Troickim. Niby defensywa Serba niezla ale w takiej formie to bedzie mu ciezko pokonac reprezentanta gospodarzy. Ram mocno ofensywny tenis i moze sie Serb pogubic jesli bedzie bedzie go rywal naciskac.

Cilic - Kukushkin
Raonic - Lopez
1.95 3/10 maraton
Kukushkin mocno zmeczony po 5 setowce z Dima. Widac to bylo pod koniec meczu a teraz dostanie bomby Cilica. Lopez z Fishem skompromitowal sie totalnie, to byl chyba najgorszy mecz w sezonie, uwazam Raonica za slabiaka ale forma ma wyzsza na USO a Feli to jest dno dna obecnie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Granie Lopeza w meczu z Rao to chyba jakis zart? Jak ktos ma taki pomysl niech sobie zobaczy wczorajszy mecz z Fishem. Ten mecz dlugimi fragmentami to poziom ITF. Gralo 5,6 slajsow i blad, i tak w kolko. Lopez top20 a gral jak 200 zawodnik. Zal bylo patrzec. Wygladal faralnie przy swoim podaniu, Fish go lamal kilka razy kabaret po prostu. Lopez mial farta ze Fish nie zamknal meczu w 4 setach, serwowal na mecz i przestal grac. Zaczely sie problemy z miesniami i przegral 5 gemow pod rzad, Lopez nic nie musial robic aby tak sie dzialo. 5 set to powinna byc egzekucja, a Fish mial kilka BP, Lopez sie bronil serwisem po prostu kabaret, koncowka snutna Fish juz nie umial chodzi i przegral, smutny koniec. Lopez nie zasluzyl na zwyciestwo, bo to byla parodnia tenisa z jego strony. Osobiscie nigdy w zyciu na niego nie zagram.
Rao na pewno nie jest w pelni zdrowy, ogladalem tylko TB w ostatnim secie i wygladal bardzo dobrze. Jak nie bedzie w takim stanie jak Fish w ostatnich gemach to Lopez nie ma szans ???? samym podaniem Rao zalatwi tutaj sprawe a Hiszpan sie sam przelamanie ???? Kabaret troche, no ale sorry naprawde wczorajszy mecz to byl kabaret i musialem to napisac...Ale wiadomo mecz meczowi nie rowny i moze Lopez zagrac jutro jak na top20 przystalo. Taki jest sport.
Rao 1,50
Wczoraj niestety praktycznie jedyna niespodzianka to mecz Dimitrova, jedyny mecz ktory mi nie wszedl... Ogladalem praktycznie caly mecz i na pewno wnioski sa takie, ze to Bulgar zagral bardzo bardzo slabo prawie 70 UE! Ale druga strona medalu jest taka ze to Kazach postawil tez mega warunki. Bylo wiele wymian na mega poziomie. Rosyjski Kazach po prostu wykorzystal slabszy mecz Dimitrova, a kiedy trzeba bylo zagrac na 100% swoich mozliwosci to zrobil to i wygral mecz. Jednak kurs 1,15 przed meczem to bylo nieporozumienie... Ale z drugiej strony, Kazach zagral swietny mecz, Bulgar bardzo slaby a mimo to bylo 5 setow i Bulgra przegral minimalnie...
Teraz gra z Cilicem, ktory broni tytulu. Widzialem wczoraj 3 set i naprawde wygladal blado. Serwis slaby masa bledow, nawet jak serwowal na mecz to Rosjanin mial swoje szane... Nie wyglada pewnie Chorwat, i zapowiada sie naprawde trudny mecz. Stawiam tutaj na jakis over, albo handi na Kazacha. Mecz zapowiada sie na mega zaciety, Kazach mam nadzieje bedzie dobrze wygladal fizycznie po prawie 4h meczu jak tak to Cilic bedzie mial duze problemy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom