>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konta wygra z Petkovic. 2.37
Petkovic jak narazie nic wielkiego nie pokazala. Meczyla sie z Garcia, gdzie powinna juz byla poleciec z US z walizkami pod reka do domu. Potem tez nie zaciekawie to wygladalo z Vesnina, drugi set wygrany po tie breaku. Konta jest na fali, wygrywa ja narazie sporo na hardzie. Ograla Muguruze, moze Muguruza nie grala tego co na Wimbledonie ale grala napewno solidniej niz ostatnimi czasy w turniejach przed US i byl to jej najlepszy mecz od dluzszego czasu. Konta swietnie na serwisie, dobrze returnuje, przed Petkovic dzis wielki sprawdzian.
WYNIK: 7:6 6:3 Konta. ✅ ✅ Brawa dla brytyjki.

Pennetta vs Cetkovksa Cetkovska wygra 3.5
Zdecydowanie ide w strone Cetkovskiej. Dzis tez w powietrzu czuc kolejna niespodzianke. Pennetta jak to ona regularna do bolu, lecz juz swoje latka ma. Cetkovska wyrzucila po 3 zacietych setach zarowno McHale jak i Wozniacki. Kazdy moze mowic, ze nie sa w formie, kiepsko graly z nia, no ale to jednak Cetkovska wytrzymala presje i gra o 4 runde US. Cetkovska stac na zwyciestwo i na pewno jest podbudowana szczegolnie ta wygrana z dunka.
WYNIK: 1:6 6:1 6:4 Pennetta. ⛔

Azarenka vs Kerber Kerber win 2.75
Zdecydowanie wole wziac Kerber po takim kursie niz Azarenka, ktora upodabnia sie do Sereny. Azarenka strasznie przytyla, nie wiem moze chce poprzez wage swego ciala podwoic sile uderzen do takiego stopnia jak Serena. Tj chore dla mnie, dupe ma jak szafa Azarenka, prawie jak Serena, zachowanie powoli tez takie jak amerykanka. Chyba ma kompleks Sereny i te wszystkie jej porazki z nia sprawily, ze totalnie w glowie sie pomieszalo. Azarenka wyglada jak potwor teraz i jej gra wcale nie jest taka jak sie pewnie spodziewala. Kazda pilka tj strzal i albo wejdzie albo nie i w tym turnieju powolutku w meczu z Wickmayer widac bylo, ze jest w kiepskiej dyspozycji. Kerber tylko raz z bialorusinka wygrala, lecz dzis trzymajac swoj swietny leworeczny serwis, do tego solidna gra, rozrzucajaca przeciwniczki po korcie powinna dac jej wyrownana walke z Victoria. Kerber potrafi rownie mocno jak azarenka trafiac winnerami gdze tylko chce. Mam nadzieje, ze psychicznie dzis sie niemka nie spali tylko.
WYNIK: 7:5 2:6 6:4 Azarenka. ⛔ Bedzie grozna bialorusinka dla kazdej tenisistki w tym turnieju. Mecz ostry...

I na koniec pewniaczek: Lisicki ogra Strycova 1.44
Lisicki w dobrej formie. Ograna Giorgi, ale to co mi sie podobalo u niemki to jej serwis. Naprawde pewnie na serwisie sie czula, a to pokazuje,ze jest pewna swych umiejetnosci, pewna gry. Strycowa odprawila w slabej formie Bacsinsky i jakas mniej znana Wang po 3 setach. Jak dla mnie gra Lisickiej jest silniejsza, w tym turnieju solidniejsza,a Strycova powinna siedziec w samolocie powrotnym, gdyz ta Wang miala duze szanse ja z turnieju wyrzucic. Maly kurs, ale dla mnie pewniak dnia.
WYNIK: 6:4 4:6 7:5 Lisicki. ✅ Rzeczywiscie nie ma pewniaczkow w WTA, ale typ trafiony. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Petkovic v Konta 2 @2,37 bet365 ✅
Konta miazga w tym roku, zwłaszcza w drugiej części sezonu. Notuje serię 15 zwycięstw z rzędu gdzie straciła tylko 3 sety. Bardzo dobry mecz z Muguruzą. Petkovic męczy się jak na razie, nic specjalnego nie gra ostatnio. Z tragiczną Vesnina prawie wtopiła seta. Brytyjka świetnie podaje, gra agresywnie ale nie jest typem strzelby, potrafi utrzymać piłkę w korcie. Niemka w każdej chwili może się zagotować jak to pokazała chociażby w meczu z Rosjanką w poprzedniej rundzie. Zresztą w 1r. z Garcią też prawie była na wylocie. Value jest, kursy pospadały ale nadal warto pograć Johanne.
Lepchenko v Barthel over 20,5 @1,78 Pinnacle ✅
Piękna Mona nieprzewidywalna. Lepchenko także miewa przestoje na korcie. W poprzedniej rundzie niespodziewanie - przynajmniej dla mnie - pokonała Tsurenko ale jak zobaczyć statystyki.. Lesia 8 DF, stosunek wygranych do niewymuszonych - 13/41. Lepchenko 10/29 więc niewiele lepsza. Obie potrafią trzymać podanie, choć też mogą je oddawać seriami. Niedawno grały ze sobą w Stanford, 6-7 6-2 6-3 wygrała Varvara. Dziś może być podobnie, nawet przy 2 setach linia do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z typami na Konte. Nie chcę powielać argumentów kolegów wyżej, bo każdy wie, jaką serię ma Konta. Obejrzałem jeszcze raz mecz z Muguruzą i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie Konta. Grała agresywnie, nie wdawała się w wymiany, tylko kończyła szybko(dużo winnersów) elegancko trzymała serwis(tylko 2 razy przełamana w tak długim meczu), znakomity return, gdzie oprócz samych przełamań wiele razy doprowadzała do równowagi, świetna gra przy siatce(12/13).
Petković wiadomo, solidna, bardzo doświadczona zawodniczka, ale jak koledzy zauważyli, nie gra nic wielkiego, gotuje się strasznie(rozwalona rakieta w meczu z Vesniną). Jedyne, co mnie martwi przed tym meczem to fakt, jak Konta wytrzyma fizycznie, bo gra już kolejny tydzień, mnóstwo meczów, długi mecz z Muguruzą, dlatego na wszelki wypadek(i nauczony wczorajszym zachowaniem Goffina), gram tam, gdzie krecz=zwrot. Kurs to moim zdaniem kompletne nieporozumienie, powinny być jak nie odwrotne to przynajmniej bardziej wyrównane. Konta dla mnie sporą faworytką.
Konta 2,35(po takim zagrałem, można łapać sporo wyżej)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 136

rw

Użytkownik
Maly kurs, ale dla mnie pewniak dnia.
I na koniec pewniaczek
W WTA nie ma pewniaczek są tylko kobiety, którym co jakiś czas leci z komina ????

Errani - Stosur 1 3.64 Pinnacle⛔
+ 1,5 seta 1.943 Pinnacle✅


Errani już dawno udowodniła, że nawierzchnia nie ma dla niej różnicy. No dobra, na clayu potrafi być absolutną dominatorką a na twardych potrafi osiągnąć półfinał US Open, ćwierćfinał AO, finał Dubaj itd. W tym roku chociażby w Toronto ograła Azarenke, Mladenovic, oraz zagrała fajne spotkanie z Halep w półfinale.

Stosur to nie ta sama tenisistka co 3, 4 lata temu. Dziś jest co najwyżej solidna. Mimo świetnych predyspozycji na twardych ogrywają ją nastolatki z czeluści rankingu jak choćby Duval w 2013 roku(USO). Od dwóch lat w NY nie może przebić się poza 2 rundę. Przed szlemem nie prezentowała nic ponad Errani. H2H 5:2 dla Samanty, ale 4 zwycięstwa na twardych z czasów, kiedy Errani jeszcze nie istniała, ostatnie 2 spotkania na korzyść Włoszki(hala). Kursy zdecydowanie przesadzone.

Petkovic - Konta 1 1.71 Pinnacle⛔

1.71 na Niemkę to niesamowita promocja. Konta narobiła trochę szumu w ITF-ach, wślizgnęła się do pierwszej setki WTA, ograła Blanco, która od Wimbledonu nie pokazała totalnie nic i to by było ta tyle. Niemka wygląda naprawdę stabilnie w Mastersach została zatrzymana przez 1 i 2 rakietę świata. W pierwszej rundzie USO pokonałą solidną Garcie, w drugiej zawsze groźną Vesnine. Chyba value dni.

Penetta - Cetkovska
powyżej 20 1.77 Pinnacle✅
powyżej 20.5 1.89 Pinnacle✅
powyżej 21 1.99 Pinnacle✅
powyżej 21.5 2.12 Pinnacle✅
powyżej 22 2.26 Pinnacle✅


Podałem całą ofertę, choć jak dla mnie powyżej 22 wygląda naprawdę nieźle, dla bardziej asekuracyjnych do wyboru bo w każdym jest odpowiednia wartość.

Dobrze widzieć Czeszkę, jedną z lepszych dupeczek w WTA. Penetta bardzo lubi US Open, 4 ćwierćfinały i półfinał w ostatnich 6 latach mówią same za siebie. Cetkovska natomiast sprawiła sporą niespodziankę w pierwszej rundzie z McHale i ogromną z Wozniacki. Ostatnie tygodnie budowała formę w turniejach ITF. Myślę, że Czeszka jest bardzo zmotywowana i trzeba się spodziewać zaciętego meczu. W dodatku garść statystyk:
Cetkovska na ostatnich 14 spotkań w 12 pokrywa linie 22 gemów + 1 zwrot
na ostatnich 14 spotkań w 13 pokrywa linie 20 gemów

Penetta w US Series(pomijam G. Dabrowski bo to niesamowity ogórek)
na ostatnich 6 spotkań w 2 pokrywa linie 22 gemów
na ostatnich 6 spotkań w 3 pokrywa linie 20 gemów
 
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Petkovic vs Konta typ 1 kurs 1.60 http://www.sporingbet.com

Witam,wbrew niektórym opiniom nie sadze że Konta jest aż tak wyraźną faworytką,to jest SZLEM im dalej tym presja coraz większa a po wygranej z taka zawodniczką jak &quot;muguruzzza&quot; ???? po za tym trzeba się liczyć że nie tylko te 3 czy 4 godz ostatniego meczu ma w nogach ale i wiele wiele meczy wcześniej.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Petkovic vs Konta typ 1 kurs 1.60 http://www.sporingbet.com

Witam,wbrew niektórym opiniom nie sadze że Konta jest aż tak wyraźną faworytką,to jest SZLEM im dalej tym presja coraz większa a po wygranej z taka zawodniczką jak &quot;muguruzzza&quot; ???? po za tym trzeba się liczyć że nie tylko te 3 czy 4 godz ostatniego meczu ma w nogach ale i wiele wiele meczy wcześniej.
Fajnie, ale jakby była &quot;aż tak wyraźną faworytką&quot; to kurs na nią byłby rzędu 1,30 czy 1,40, a nie nawet 2,50. Granie średniej Petković z będącą w gazie Konta po 1,60 to samobójstwo.

Co do analizy RW, to też kompletne bzdury, bo Muguruza z Kontą zagrała dobry mecz. Po prostu Konta była lepsza. W typie na nią jest ogromne value i aż grzech nie skorzystać(co nie znaczy, że wygra na 100%, bo pewnie po ew. porażce znajdzie się ktoś, kto będzie się mądrzył).
 
W 115

werg

Użytkownik
Petkovic A. (18) - Konta J.
Typ: Petkovic A. ⛔
Kurs: 1,61
Buk: Bet365

Andrea Petkovic to 18-ta tenisistka rankingu WTA w trzeciej rundzie US Open jej przeciwniczką będzie 97-ma Johanna Konta, jest to ich pierwszy pojedynek. Zaciekawił mnie wysoki kurs na Niemkę serbskiego pochodzenia. Petkovic w tym roku gra przeciętnie osiągnęła zaledwie trzecią rundę we French Open i Wimbledonie. Czy i tym razem będzie podobnie? Wydaje mi się, że jest szansa na to że nie. Brytyjka ostatnio gra bez dłużeszej przerwy po wygranym turnieju w Vancouver trzy dni później musiała grać kwalifikacje w NY. W ostatnim meczu z Muguruza Blanco spędziła na korcie grubo ponad 3 godziny. Petkovic jest zdecydowanie bardziej wypoczęta jej ostatni mecz przed US open miał miejsce 21-go sierpnia . Uważam, że aspekt zmęczenia w tym meczu może mieć decydujące znaczenie stawiam na Petkovic.

Mattek B. / Querrey S - Gavrilova / Peers J.
Typ: Mattek B. / Querrey S.✅
Kurs: 1,57
Buk: Bet365

W 1/16-tej turnieju mieszanego amerykańska para Mattek, Querrey zagrają z parą rosyjsko-australijską Gavrilova, Peers. Obie pary grają ze sobą pierwszy raz i będzie to ich drugi mecz razem. W pierwszym meczu Amerykanie ograli po super tie-breaku parę czesko-polską Hradecka, Matkowski a Gavrilova i Peers okazali się lepsi od pary rumuńskiej Dulgheru, Mergea. Według mnie gospodarze powinni to spotkanie wygrać. Mattek nie przystąpiła do debla, odpadła z singla, Querrey także zakończył już występy w singlu i może skupić się na deblu i grze mieszanej. Ich przeciwnicy to typowy deblista Peers jest 14-ty jeśli chodzi o ranking i typowa singlistka, której zdarzają się epizody w grze podwójnej lecz jej ranking jest daleki to 169 pozycja. Lepiej jeśli chodzi o deblowy ranking wyglądają gospodarze, grają u siebie kurs na nich jest przyzwoity i dlatego stawiam na nich.
 
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Fajnie, ale jakby była &quot;aż tak wyraźną faworytką&quot; to kurs na nią byłby rzędu 1,30 czy 1,40, a nie nawet 2,50. Granie średniej Petković z będącą w gazie Konta po 1,60 to samobójstwo.

Co do analizy RW, to też kompletne bzdury, bo Muguruza z Kontą zagrała dobry mecz. Po prostu Konta była lepsza. W typie na nią jest ogromne value i aż grzech nie skorzystać(co nie znaczy, że wygra na 100%, bo pewnie po ew. porażce znajdzie się ktoś, kto będzie się mądrzył).
Witaj:? możesz mi wskazać w którym miejscu napisałem że Hiszpanka grała zły tenis ???? ?
 
R 136

rw

Użytkownik
Fajnie, ale jakby była &quot;aż tak wyraźną faworytką&quot; to kurs na nią byłby rzędu 1,30 czy 1,40, a nie nawet 2,50. Granie średniej Petković z będącą w gazie Konta po 1,60 to samobójstwo.

Co do analizy RW, to też kompletne bzdury, bo Muguruza z Kontą zagrała dobry mecz. Po prostu Konta była lepsza. W typie na nią jest ogromne value i aż grzech nie skorzystać(co nie znaczy, że wygra na 100%, bo pewnie po ew. porażce znajdzie się ktoś, kto będzie się mądrzył).
Lubię tego typu posty. Brakuje przede wszystkim wyrażenia &quot;według mnie&quot;. Piszesz, że jest ogromne value, jakby to była rzecz pewna i jasno potwierdzona, a to jest tylko twoje zdanie lub części typujących. A podpórka, że może przegrać i że ktoś się będzie mądrzył jest po prostu śmieszna. Chcesz koniecznie udowodnić, że w razie porażki i tak miałeś racje. Tutaj nikt się nie licytuje, nie jesteś na wiejskim targowisku, o merytorycznych argumentach nie wspomnę.
 
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Lubię tego typu posty. Brakuje przede wszystkim wyrażenia &quot;według mnie&quot;. Piszesz, że jest ogromne value, jakby to była rzecz pewna i jasno potwierdzona, a to jest tylko twoje zdanie lub części typujących. A podpórka, że może przegrać i że ktoś się będzie mądrzył jest po prostu śmieszna. Chcesz koniecznie udowodnić, że w razie porażki i tak miałeś racje. Tutaj nikt się nie licytuje, nie jesteś na wiejskim targowisku, o merytorycznych argumentach nie wspomnę.
Trzymam strone RW &quot;Mugurozza&quot; nie zagrała meczu życia,a jeżeli tak myślisz zobacz sobie np jej gre na WB
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Lubię tego typu posty. Brakuje przede wszystkim wyrażenia &quot;według mnie&quot;. Piszesz, że jest ogromne value, jakby to była rzecz pewna i jasno potwierdzona, a to jest tylko twoje zdanie lub części typujących. A podpórka, że może przegrać i że ktoś się będzie mądrzył jest po prostu śmieszna. Chcesz koniecznie udowodnić, że w razie porażki i tak miałeś racje. Tutaj nikt się nie licytuje, nie jesteś na wiejskim targowisku, o merytorycznych argumentach nie wspomnę.
Merytoryczne argumenty masz w analizie. Nie traktuj mojego postu jako jakiś atak. Po prostu wykazałem nieprawdę(MOIM ZDANIEM) w Twojej analizie i tyle. Spoko, niepotrzebna ta &quot;podpórka&quot;, ale jak widzę kłótnie w tym dziale, to mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że to tylko sport i wszystko może się wydarzyć.
Dalej nie ma co zaśmiecać- mecze już za nieco ponad pół godziny i po zakończeniu zobaczymy co i jak.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Pennetta F. (Ita) - Cetkovska P. (Cze), 2@3,45 ⛔⛔⛔
/jeszcze nie teraz.../

Z dzisiejszych meczów kobiet, ten wydaje mi się mieć największy potencjał do typowania. Biorąc pod uwagę wiek obu zawodniczek, trudne warunki pogodowe w NYC oraz generalnie fakt, że grają kobiety zagranie na zdolną, mocno uderzającą piłki Cetkowską ma swoją logikę.

Cetkowska to 142 zawodniczka WTA, ale w tenisa grać potrafi. W II rundzie ograła Woźniacką po dobrej grze, obroniła meczbole. To buduje morale i pokazuje zawodnikowi, że może powalczyć nawet z TOP 10. A Flavia to nie jest Serena, można ja ugryźć.

Cetkovsk to zawodniczka na dorobku. Gra jakieś mniejsze turnieje, wygrała np. niedawno w ITF w Rokietnicy pod Poznaniem. Flavia to zaś inny, tenisowy świat. Starowała w turniejach w Stanach przed US Open, ale niczego wielkiego tam nie zwojowała, głównie przegrywała. Ograła jedynie Cibulkova.
Czeszka 3 lata młodsza, mniej utytułowana, dziś moim zdaniem nie jest pozbawiona szans.
Flavia to oczywiście stara wyga. Potrafi wygrywac doświadczeniem, mądrością kortową, ale to może dzisiaj jej nie pomóc. Szczególnie że miała zarwaną noc. Fog ograł Nadala i mogę się założyć, że spać położyli się nad ranem...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Miałem napisać parę słów w stronę Cetkovskiej z Flavią, ale widzę kolega wyżej mnie uprzedził i podzielam jego opinie na temat tego spotkania. Dodam jeszcze, że Petra to bardzo specyficzna zawodniczka, często zmienia tempo gry, potrafi zagrać świetny drop shot. Swego czasu była (i nadal jest) zmorą Agnieszki z którą wygrała wszystkie 4 bezpośrednie pojedynki. Chyba tylko z Viką i Syreną Isia ma gorszy bilans :&gt; Na pewno jest w stanie wygrać, bo Flavia nie prezentuje się wybitnie, ot gra swoje. Ja pogram bezpieczniej, Cetkovska ugra seta @1,91 Pinnacle.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lisicki win @1,40 Bet 365
Lisicki 2:0 @2,00 Betsson

Myślę Lisicki wygra to starcie.
Spotkały się 3 tygodnie temu w Toronto i Lisicki wygrała to starcie w 2 setach
Dziś też liczę na taki scenariusz.
Lisicki jest o wiele lepszą zawodniczką na twardych kortach od Zahlavovy.
Sabine ma potężny serwis, dla mnie jeden z najlepszych w damskim tenisie !!
Jej rywalka nie może się pochwalić taką umiejętnością jej serwis jest dość ubogi. Również trzeba pochwalić Sabine za 2 pierwsze rundy w których pokonała Sasnovich i Giorgi bez utraty seta myślę że, dziś bd. kontynuować serie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik

Sabine ma potężny serwis, dla mnie jeden z najlepszych w damskim tenisie !!
Jej rywalka nie może się pochwalić taką umiejętnością jej serwis jest dość ubogi.
Akurat podanie Czeszki to jedna z jej najgroźniejszych broni. Spokojnie jest w stanie trzymać regularnie swoje podanie. Sam skłaniałbym się w stronę Sabiny, ale trzymajmy się faktów. Zresztą mecz obu dam z Stanford mówi dużo: 7/6 6/4 Lisika. Mam nadzieje, że wygra Sabina ale over 20,5 po @1,8 w całorocznym do gry, bo obie dobrze podają.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Akurat podanie Czeszki to jedna z jej najgroźniejszych broni. Spokojnie jest w stanie trzymać regularnie swoje podanie. Sam skłaniałbym się w stronę Sabiny, ale trzymajmy się faktów. Zresztą mecz obu dam z Stanford mówi dużo: 7/6 6/4 Lisika. Mam nadzieje, że wygra Sabina ale over 20,5 po @1,8 w całorocznym do gry, bo obie dobrze podają.
Niekoniecznie się zgodzę, dla mnie jej serwis to ku.. ale ok... ????
To jest tw. zdanie.
Ja ją oglądałem i mogę stwierdzić co innego, zobaczymy jak to będzie
Też źle odczytałeś koncepcje tego zdania, tu chodzi bardziej o porównanie...
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik

KOPS-JONES/SPEARS - Errani/Pennetta

KOPS-JONES/SPEARS @ 2.40 winmasters​



Nie rozumiem wystawionych kursów na to spotkanie dlatego spróbuje skorzystać z tego grając na amerykańską pare .
Włoskie kobitki w tym sezonie 6/2 i ogolnie rzecz biorąc jest to ich pierwszy wspólny sezon bo nie licze pojedynczych spotkań .
Jesli chodzi o amerykanki grają nie przerwanie od 2011 roku i tych finałów było troszke . Amerykanki w 1R ograły mało znaną pare Jansen Maya / Routliffe Erin tracąc w sumie 3 gemy , w 2R miały mecz z Bouchard/Vesnina ale dostały W.O i w dodatku miały więcej czasu na regeneracje od włoszek które wczoraj grały z parą Muhammad A. / Sanchez M. ostatecznie wygrywając 7-6,6-1 .
Sadze ze to para amerykańska bedzie rozdawać tutaj karty , licze przedewszystkim na zgranie i zrozumienie jakie te oto panie posiadają , a deblu jest to rzecz święta , która przynosi późniejsze efekty teraźniejszej pracy . Kurs soczysty , meczy ze wskazaniem na amerykanki , więc próbujemy dziś troszke zarobić .
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Venus vs Kontaveit
1. Venus wygra 1 set i wygra mecz 1.33 ✅
2. Powyzej 2.5 seta w meczu 3.25 ⛔
3.Kontaveit+5.5 gema 1.8 ⛔
4. Pierwszy set suma gemow powyzej 8.5 1.53
⛔
Venus wg mnie dzis wygra i razem z Serena znajdzie sie w cwiartce turnieju, dlatego pierwszy typ wydaje sie byc dobra opcja. Mi natomiast wpadl typ Kontaveit+5.5 gema. Venus miewa przestoje, Bencic zagrala z nia dramatycznie(w 2 secie prowadzila 4:1). Mloda 19-latka z Estonii mam nadzieje, ze wyjdzie w tym meczu na luzie i cos jednak ugra ze starsza z siostr Williams. Pokonala mocno grajaca Pavlyuczenkowa, z Brengle w 3secie 6:0, potencjal jest. Licze na przestoje w grze Venus i dobre pokazanie sie estonki. Powyzej 2.5 seta dla tych co lubia ryzyko i graja czasem wbrew logice. Bo to, ze Venus gra dobrze w tym turnieju nie ulega watpliwosci, a niespodzianki sie przeciez zdarzaja w tenisie.
WYNIK: 6:2 6:1 Venus Williams. Ale miazga...
Serena vs Keys
1. Pierwszy set wygra Keys 3.75 ⛔
2. Powyzej 19.5 gema 1.83 ⛔
3. Keys+5.5 gema ⛔
4. Pierwszy set suma gemow powyzej 8.5 1.53 ✅
5. Keys wygra pierwszy set i przegra mecz 7.0
⛔
Tutaj pierwszy i piaty typ dla ryzykantow. Ale uczciwie patrzac na to, ze Serena sie bardzo wolno rozkreca i na niezla, mocna gre Keys overy gemowe i Keys+5.5 gema sa jak najbardziej realne. Serene czeka najtrudniejsza przeprawa w tym turnieju, nie wykluczone, ze znow okaze sie zwycieska, lecz troszke gemow powinna stracic. Keys nie jest przeciez jakas tam zawodniczka, z ktora Serena wygra gladko.
WYNIK: 6:3 6:3 Serena.
Vinci przegra z Genie Bouchard 2.37
Niedawno Vinci zmiotla kanadyjke bodaj 6:0 6:1. Ale w tym turnieju gra lepiej, o niebo lepiej, pokonanie Cibulkowej tez w ladnym stylu. Tym razem to wloszka nie wytrzyma presji i Bouchard widze w cwiartce US.
WYNIK: Walkower Bouchard Zwrot
Mladenovic vs Makarova Mladenovic wygra 2.5
Makarova w poprzednim meczu w 2 secie miala jakies problemy zdrowotne. Nie watpliwie, ze znow zagra ostro wygra pierwszy set a pozniej jednak Mladenovic wykorzysta przewage i ogra Makarova(tak jak to powinna zrobic w poprzednim meczu Svitolina). Mladenovic niezla ostatnio dyspozycja, wszystkie mecze po 2:0 wiec po takim kursie wole wziac w pelni zdrowa francuzke.
WYNIK: 7:6 4:6 6:1 Mladenovic. ✅ ✅
 
midq 677

midq

Użytkownik
From USTA:
Bouchard &quot;slipped and fell in the locker room and sustained a head injury&quot; last night. No decision on singles yet&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom