>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Harrison/Venus-Chardy/Martin 0-2
Chardy/Martin 2.35 Unibet✅✅✅ IZZI

Kurs już zleciał, ale imo to jedni z lepszych underdogów do grania na 1R. Jasne, że Ryan z Michaelem wygrali na RG i później prezentowali się nieźle, ale bez przesady. Amerykanin oprócz tego okresu nie zaprezentował większej rewelacji w deblu. Venus jasne, stały poziom od czasu wejścia mocniej w ATP w parze z Paviciem, ale wcześniej to był taki poziom 250-tek. Chardy z Martinem za to pogrywają solidnie od dłuższego czasu. Nie mówię, że zawsze razem w parze, bo Jeremy miota się z partnerami, jednak obaj potrafili nawet wygrywać tytuły ATP. Martin np. z Marachem, zaś Chardy z Klapkiem, czy nawet wspólnie sięgnęli po trofeum na początku roku w Doha. Obie pary solidne, Harrsion z Venusem wygrali RG serwisem. Później nie byli już takimi killerami w tym elemencie, więc zdarzały się porażki. Francuzi są bardziej wszechstronni i jeżeli Michael z Ryanem nie będą mieli dnia konia na podaniu, to spokojnie możemy tutaj zobaczyć triumf underdogów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
alley 79

alley

Użytkownik
A ja się dziwię, że nikt nie poszedł w stronę Włocha Travaglii. 25-latek ma dobry okres w tenisie i osiąga niezłe wyniki. Ale co najważniejsze to pokonał Fogniniego w wielkim stylu (3-1) i teraz gra z....Troickim. Oglądałem Serba w kilku turniejach, a zwłaszcza w Winston Salem, gdzie ośmieszał się z Berlocqiem, który średnio potrafi grać na twardej nawierzchni. Jest bez formy. W 1 rundzie szczęśliwie trafił na Gombosa, który gra słabiutko, a i tak doszło do pięciosetówki. Obaj panowie przełamywali się wiele razy, nie dało się tego momentami oglądać. Travaglia gra pewnie, silne uderzenia i jest mobilnym tenisistą, lubi wyczekać rywala. Uważam, że Włoch łatwo pokona beznadziejnego Serba i zamelduje się w 3 rundzie US Open.
Travaglia 2.00 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dolgopolov vs Berdych. Dolgopolov 4.1 Fortuna
Mecz ryzykowny z racji tego,ze Berdych jest rowniejszym graczem przez wiele lat i trzyma sie w czolowce. Jednak tak jak Tsonga wczoraj dostal lanie od Shapovalova co bylo do przewidzenia tak i dzis mozemy zobaczyc niespodzianke. Owszem wczoraj Dolgo gral 5 setow ale ile mecz trwal ? 2.5h - prawie tyle co 3 setowka w turnieju Atp 1000 .. Tak wiec nie nabiegal sie Dolgo ostatnio. Ostatnie 2 mecze wygral ukrainiec. Dolgo gra raz jak kaleka a raz jak gracz Top 4. Mecz 50 na 50 dlatego po takim kursie warto sprobowac.
Dodam, ze Berdych w turniejach poprzedzajacych wygladal strasznie slabo, zarowno jesli chodzi o przygotowanie fizyczne jak i moc uderzen. Bardzo wiele psuł i gral dno.
3:1 Dolgo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Co powiecie o +1,5 seta na parę Sousa/ Struff. Grają z Kyrgiosem i Reidem. Obie pary to nie jakiś top jeżeli chodzi o debel. Struff coś tam pogrywał i wygrywał chellangery z Brownem chociażby w Polsce. Kyrgios szopkę odstawił wczoraj, ile w tym jest kontuzji to nie wiadomo. Kusi zagrac na wygraną niemca z portugalczykiem ale na seta też jest dobry kurs 1,8. Czekam na wasze opinie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jutro zadnych wiekszych niespodzianek nie widzę.
Wiec biore drewno Andersona po 1.45 Fortuna 2:0 prowadzi wiec weźmie to.
Coric ograł Zvereva ale jutro Kevin mu takie bomby bedzie sadził,ze Coric nie bedzie widzial pilki. Bierzcie Kevin wygra , jak krecz to zwrot bo bialy gracz z Afryki narzekal na kontuzje przed US ( patrz mecz z Dolgo ). ALe jak go znam to bedzie chcial jeszcze Corica pogonic po korcie i w kolejnej rundzie odpadnie z jakims graczem o wiekszych umiejetnosciach.
Carreno Busta vs Mahut. Carreno 1.3 Fortuna. 3:0.
Carreno nadal nie gra na 100 % swoich mozliwosci ale Mahuta wyrzuci. Mahut swoje lata ma, do tego gral w poprzednich meczach 5-setowki po ponad 3h, Carreno tym przebijaniem i madra gra go zajedzie z czasem. 3:1 typuje.
Pouille gra w krate ale jest faworytem jutro z Kukushkinem. Shapovalov tez ladnie idzie ale po 1.7 z ostatnio rowno grajacym Kylem nie ma co brac, choc z dwojga zlego bardziej widzi mi sie gra Shapovalova.
Isner vs M.Zverev. Isner 1.3 Fortuna 0:3. Ciekawe ile kasy tu poszlo dla mafii.
Tutaj widzę rewanż za Ozi Open tegoroczne. Misha gral jeszcze wczoraj pieciosetowke. Sil mu nie starczy oraz Big John gra u siebie i calkiem niezle sie prezentuje. W tej rundzie jeszcze Wielki DŻON nie odpadnie bo gra po prostu lepiej.
Na sobote Dzumhur ogra Rubleva, ktory dzis wyrzucil Dimiego ale to w poźniejszym poście napisze dlaczego rusek pożegna sie z turniejem po &quot;wielkim&quot; ograniu bułgara.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Oglądał ktoś Pouile z Donaldsonem. Ten wynik to jakis dramat. Jak można tak sie męczyć tak z takim Donaldsonem. Pouile chyba kiepska dyspozycja, jak to wyglądało w tym meczu?
Myślę nad grą na Kukushina, co o tym myślicie? Pytam tych co oglądali mecze, a nie fantastow....
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Oglądał ktoś Pouile z Donaldsonem. Ten wynik to jakis dramat. Jak można tak sie męczyć tak z takim Donaldsonem. Pouile chyba kiepska dyspozycja, jak to wyglądało w tym meczu?
Myślę nad grą na Kukushina, co o tym myślicie? Pytam tych co oglądali mecze, a nie fantastow....
Ja oglądałem poulie ale mecz wcześniej z bemelmansem.belg słabiutko ale poulie w tym meczu pokazał że forma po kontuzji jakoś zwyzkuje
Dziwię się tylko trochę twojemu oburzeniu że poulie się męczył z donaldsonem skoro z tym donaldsonem przegrał 2 tygodnie temu, co prawda po tajach ale tam Amerykanin pokazał że nie jest to jakiś zawodnik z którym obowiązkowo trzeba wygrać a tym bardziej poulie który ostatnio dołowal co było spowodowane kontuzja i powrotem po.niej
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Ja oglądałem poulie ale mecz wcześniej z bemelmansem.belg słabiutko ale poulie w tym meczu pokazał że forma po kontuzji jakoś zwyzkuje
Dziwię się tylko trochę twojemu oburzeniu że poulie się męczył z donaldsonem skoro z tym donaldsonem przegrał 2 tygodnie temu, co prawda po tajach ale tam Amerykanin pokazał że nie jest to jakiś zawodnik z którym obowiązkowo trzeba wygrać a tym bardziej poulie który ostatnio dołowal co było spowodowane kontuzja i powrotem po.niej
Dzięki za odpowiedź, dla mnie porażka z takim Donaldsonem, a później poważne 5 setow na US Open świadczy o średniej grze
Ale skupmy się na Poulie w I rundzie która oglądałes. Jak na returnie i z końcowej linii ! Dobrze to wyglądało? Czy serwisowo tez i ogólnie jest moc i regularność?
Będę wdzięczny za Twoją i innej osoby odpowiedz, podpowiedz
Nie umiem edytować postuz zapomnailem o rywali na którego chce zagrać, czy Kukushin zagrał superowo pewnie z Ferrerem. Kukułka potrafi wszystko z dlatego uważam że warto grać na niego
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Paolo Lorenzi - Thomas Fabbiano 2 @2.88 Fortuna
Patrząc na mecze trzeciej rundy i w perspektywie czwartej można zastanowić się czy to jest Wielki Szlem czy ATP 250.. Dla panów z Włoch awans do 4R to będzie najlepszy wynik w karierze - 28 letni Fabbiano wyeliminował w pierwszej rundzie Smitha gdzie większość stawiała na Australijczyka. W kolejnej rundzie po 3 godzinnym boju wyeliminował kolejnego kangura Jordana Thompsona 3-2 w setach. Fabbiano sporo grał w ostatnich tygodniach jest w bardzo dobrym rytmie i myślę, że to spore value w starciu z 35 letnim Paolo Lorenzim - Paolo wciąż utrzymuje doskonałą formę, ma wielkie umiejętności i wciąż zachowuje szybkość na korcie. Ja jednak podejrzewam, że regularniejszy w tym meczu będzie młodszy z Włochów i on zamelduje się w 4 rundzie US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
Bautista R. - Del Potro J. 1 krecz = brak zwrotu 1,9 efortuna
Mecz jutro, ale trzeba dzisiaj pograć, bo kursy spadną, wg mnie do ok 1,6-1,7. Bautista - zwycięzca tegorocznego Winston Salem, seria 7 meczów bez porażki, gdzie stracił tylko 1 seta. Del Potro - zmaga się ciągle z problemami zdrowotnymi, przez co nie odpala swojego forhendu na 100% w moim odczuciu, oglądałem jego grę w pierwszych dwóch rundach przeciwko rankingowo dużo słabszym rywalom i niestety nie wygląda to najlepiej mimo dwóch zwycięstw 3:0, gdy rywale grali na jego backhand to wyglądało to bardzo mizernie. Radziłbym pograć, że krecz to brak zwrotu, bo Del Potro nie wygląda pewnie i nie wiem czy przetrwa więcej niż 3 sety. H2H, ciężko się do tego odnosić, bo na Igrzyskach minimalnie wygrał Del Potro, a potem doszedł do finału, w 2014 w AO 3:2 wygrał Hiszpan, ale to był inny Del Potro niż dzisiaj jest. Więcej argumentów widzę po stronie Hiszpana.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, dla mnie porażka z takim Donaldsonem, a później poważne 5 setow na US Open świadczy o średniej grze
Ale skupmy się na Poulie w I rundzie która oglądałes. Jak na returnie i z końcowej linii ! Dobrze to wyglądało? Czy serwisowo tez i ogólnie jest moc i regularność?
Będę wdzięczny za Twoją i innej osoby odpowiedz, podpowiedz
Nie umiem edytować postuz zapomnailem o rywali na którego chce zagrać, czy Kukushin zagrał superowo pewnie z Ferrerem. Kukułka potrafi wszystko z dlatego uważam że warto grać na niego
Kolego jeśli chodzi o mecz poulie z bemelmansem to nie bardzo jest się czym sugerować i wyciągać wnioski ponieważ to była różnica klas.poulie poskładał go na pòł gwizdka.po prostu luzik, gra łatwą i przyjemna, takie przetarcie przed lepszymi rywalami
Co do kukułka to myślałem że nic nie wskòra z ferreeem i początek na to wskazywał.przeciez hiszpan bardzo przyzwoicie ostatnio gral i wydawalo sie ze zlapal forme.na tym forum jeden nawet pisal ze moze wygrac usopen ???? jednak później to był dramat Ferrera aż przykro było patrzeć bo lubię gościa.no był bezradny.niestety to już chyba zjazd powolny na emeryturę bo nawet tak nie biega jak kiedyś.
Kukułka serwisem siał spustoszenie a i wymiany bardzo trzymał, przyzwoicie to wygladalo ale jak to z poulie wyjdzie to nie wiem ponieważ mecz Francuza z bemelmansem to żadne porównanie a ż donaldsonem to nie widziałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Maćko mam pytanie...
Co sądzisz o dzisiejszych deblach?
W oczy rzuciła mi się para Podlipnik Castillo/ Wasilewskij.
Może to przez pamięć za nadzwyczaj udany dla nich Wimbledon (nie spodziewałem się, że odpadną dopiero w ćwierćfinale), ale wydaje się że powinni ograć Mannarino/Seppi?!?!
No i Kubot Melo ????
Co uważasz? ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Maćko mam pytanie...
Co sądzisz o dzisiejszych deblach?
W oczy rzuciła mi się para Podlipnik Castillo/ Wasilewskij.
Może to przez pamięć za nadzwyczaj udany dla nich Wimbledon (nie spodziewałem się, że odpadną dopiero w ćwierćfinale), ale wydaje się że powinni ograć Mannarino/Seppi?!?!
No i Kubot Melo ????
Co uważasz? ????
Podlipnik z Vasilevskim to dalej nie jest para ma miarę ATP, więc nie warto im ufać w roli faworytów. Co do Mannarino pamiętałbym chociażby jedno z AO w jego wykonaniu w parze z Pouille, gdzie potrafili dojść do półfinału. Seppi też takim wielkim ogórkiem deblowym nie jest. Kubot z Melo wczoraj słabiej, przez co stracili seta z Baginsem i Skupskim, a dla mnie to pewien znak. Berety jakby grali więcej, to byliby tutaj jednymi z faworytów. Nie zapominajmy, że potrafili wygrywać RG, a rok temu byli w finale Wimbledonu. Są bardzo uniwersalni i w sumie potrafią wygrać z każdym.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bautista R. - Del Potro J. 1 krecz = brak zwrotu 1,9 efortuna
Mecz jutro, ale trzeba dzisiaj pograć, bo kursy spadną, wg mnie do ok 1,6-1,7. Bautista - zwycięzca tegorocznego Winston Salem, seria 7 meczów bez porażki, gdzie stracił tylko 1 seta. Del Potro - zmaga się ciągle z problemami zdrowotnymi, przez co nie odpala swojego forhendu na 100% w moim odczuciu, oglądałem jego grę w pierwszych dwóch rundach przeciwko rankingowo dużo słabszym rywalom i niestety nie wygląda to najlepiej mimo dwóch zwycięstw 3:0, gdy rywale grali na jego backhand to wyglądało to bardzo mizernie. Radziłbym pograć, że krecz to brak zwrotu, bo Del Potro nie wygląda pewnie i nie wiem czy przetrwa więcej niż 3 sety. H2H, ciężko się do tego odnosić, bo na Igrzyskach minimalnie wygrał Del Potro, a potem doszedł do finału, w 2014 w AO 3:2 wygrał Hiszpan, ale to był inny Del Potro niż dzisiaj jest. Więcej argumentów widzę po stronie Hiszpana.
bardzo ciekawy typ i tez go przyuwazylem, jednak trzeba uwazac zeby sie masowka nie zrobila na hiszpana. Delpo wyglada tragicznie jesli chodzi o kondyche, w dodatku jakies zawroty glowy łapał w meczu (nie pamietam z kim gral ale byl to turniej przed US). Hiszpan powinien wygrac, patrzac na jego ostatnie wyniki, ciekawy mecz z monfilsem i ogolne przygotowanie fizyczne. Jednak Bautista jest chimeryczny i potrafi zagrac dno jak rywal zmusi go do biegania .. Ale czy Delpo w tej formie jest w stanie wygrac z hiszpanem 3:1 3:2 ?? Jesli Delpo nie zamknie meczu w trzech setach to polegnie. I tak jak napisalem wczesniej, jak zrobi sie masowka na hiszpana to z kolei Bautista polegnie. mecz 50 na 50.
Jedno jest pewne: albo to bedzie ostatni mecz argentynczyka albo przedostatni bo po meczu z Bautista-Agut , Delpotro juz nie bedzie mial sił na kolejne mecze. ;)
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Ogląda ktoś Cilicia? Ma jakąś inną kontuzję po za kontuzją mózgu?
Nie wyrabia psychicznie co jest niespotykane u niego.oddal 3 brejki w 3 secie.trybuny szaleją dla szwaecmana a marinowi kibicuje praktycznie tylko sztab trenerski
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jak uważacie, co na dzisiaj pewniejsze sie wydaje - Isner czy Kevin?
Ludzie odpuście sobie granie drewniaków. Już kilku poleciało z hukiem, za chwilę kolejny ent z Chorwacji pojedzie do domu. Wystarczy gorszy dzień serwisowy i takie Isnery mają pełne gacie. Prawda jest taka, że tam absolutnie 100% zależy od dyspozycji serwisowej, a każde stracone podanie to praktycznie przegrany set, kiedy mają w miarę ogarniętego przeciwnika.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nie wyrabia psychicznie co jest niespotykane u niego.oddal 3 brejki w 3 secie.trybuny szaleją dla szwaecmana a marinowi kibicuje praktycznie tylko sztab trenerski
4 razy dał się przełamać...
Nic nie ujmując Schwartzmanowi, ale jednak &quot;ziemniak&quot; i to z metra cięty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom