>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

C 0

camar100

Użytkownik
pisałem do nich nie mają pojęcia co będzie ;] ale trzeba powiedzieć jedno nasze Państwo jest tak z.....e że szkoda słów tyle lat wszystko istniało i było ok tylko chodziło o to wyłącznie że wiedzieli iż dużo osób gra ładuje w to całe swoje majątki i zostawia setki milionów rocznie...firmy bukmacherskie rzuciły hasło żeby się temu przeciwstawić i &quot;zabić&quot; zagranicznych bukmacherów...czekam co będzie w poniedziałek być może że już będzie wiadomo kto co i jak , ale moim osobistym zdaniem ta ustawa nie będzie miała prawa bytu i najwięksi bukmacherzy dadzą sobie z tym radę mają najlepszych prawników i na pewno nie będą chcieli zrezygnować z Polski bo to dla nich żyła złota i szkoda zamykać...
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie ma żadnej możliwości wypłaty zarówno na VPN jak i na normalnej stronie, ktoś wie jak temu zaradzić ?
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
Strony zablokowane,ciekaw jestem co teraz i ile to potrwa.
Bądźmy dobrej myśli.
&quot;To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni......&quot;
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Grajcie przez VPN, śmiga elegancko.Zleciłem wypłate również przez vpn pół godziny temu i również bez żadnego problemu.
Dla bardziej niecierpliwych jest jedna sieć komórkowa która nie zablokowała i jak znam życie nie zablokuje ale nie będe tu o tym pisał.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Zalogowałem sie na VPN, zlecilem wyplate i jestem ciekaw czy ja zatwierdza ????
@up Jesli mozesz to podeslij na priv
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
I tak to wyjdzie na jaw więc w sumie wszzystko jedno. Lycamobile jeszcze nie zablokowała.Do kiosku po startery za 5zł i śmigać
 
V 0

voder

Użytkownik
Jaki problem ustawić dnsy 8.8.8.8? Do tego wypłacać ze skrilla i netellera z &quot;nielegalnych&quot; bukmacherów można do 14 lipca także żadne vpny i inne takie wynalazki nie pomogą. Jeśli na dniach nie będzie żadnego rozwiązania to granie z polszy u tych buków stanie się niemożliwe.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Od 10 lat wpłacam na Unibet karta i wypłacam tak samo. Teraz wypłata idzie w euro bo Unibet w ten sposób chce do obejść. Przestańcie panikować, Unibet widać że się stara i im zależy. Zablokują wypłaty na skrilla? Jaki problem? Wyplacaj na kartę albo konto, żaden organ nie dojdzie po twoich wplywach, że są z unibet.Siejecie niepotrzebna panikę tylko
 
V 0

voder

Użytkownik
Ja pisałem odnośnie wypłat ze Skrilla i Netellera, że one staną się niemożliwe po 14 lipca, a nie o innych metodach wypłacania. I do tego u buków jest tak, że jeśli wpłacałeś jedną metodą to i tak samo musisz wypłacać. No chyba że teraz buki pójdą graczom na rękę i dadzą możliwość zmiany wpłaty i wypłaty.
 
B 0

bandur2003

Użytkownik
Ja zalogowałem sie przez ultra surf ale oprócz zalogowania nic nie można zrobić ani zagrać a tym bardziej wypłacić a mam tam pare zł do wypłacenia Ciekawe jak to teraz odzyskać
 
Do góry Bottom