>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nie wiem, może to ja jestem kretynem, już mi brakuje cierpliwości :?


Nie wiem jak mam z nimi już gadać :? ale jak mi to kiedyś rozliczą to nigdy więcej tam nie wpłacę ani złotówki ????
Chodzi o ten mecz który został przełożony:
http://www.flashscore.pl/mecz/GnuMRYZ6/#szczegoly-meczu
Pisali mi,że po 36 godzinach będę coś wiedział, a minęło prawie 60. A teraz się motają sami i nie wiedzą co już pisać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Walcz tam z nimi, jak minęło 36 godzin i tak jest w regulaminie , to muszą albo Ci oddać wygraną tych 10 meczy ze zmniejszonym kursem za przełożony mecz. Ja miałem podobnie tylko miałem mniej meczy i mi rozliczyli co prawda trochę dłużej ale rozliczyli.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jedziesz tam po tej babie a ona ma tam taką władzę że ci może powiedzieć jak rozliczają kartki, co jest w regulaminie ew.prześle sprawę do działu jak coś się nie zgadza bynajmniej w formie jaką przedstawiasz wyżej.podejrzewam że takich rozmów toczy masę i ma to naprawdę głęboko w dupie, a może nawet ma z tego bekę.takie sprawy załatwia się mailem który trafia do tych działów bezpośrednio a nie gada z tymi botami.
 
K 4

kolo-olo

Użytkownik
jak dla mnie dobry buk polecam,zaznaczam ze gram tylko na live , polecam grę w koszykowke dobre linie dają..wyplacalny zawsze w moim przypadku,oczywiscie jak juz cos wiecej wygrasz to ci grzecznie konto zablokuja.hee
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
ZŁODZIEJE!
Odradzam tego bukmachera, strasznie zmienili podejście do polskiego klienta i teraz jesteśmy stawiani na równi ze złodziejami...
Otworzyłem u nich konto, wpłaciłem pieniądze po czym moje konto zostało zablokowane bez możliwości wypłaty. Nie zdążyłem ich ani ograć finansowo, ani oszukać w żaden inny sposób, by takie działanie miało rację bytu. Zaraz po wpłacie kilkuset złotych i pierwszym zakładzie (przegranym) automatyczna blokada konta. Konta nie chcą mi zweryfikować, mimo wysyłania skanu dowodu osobistego, prawa jazdy, zdjęcia dowodu przy twarzy oraz rachunku potwierdzającego adres zamieszkania (wysyłałem rachunek od playa, bo taki mam). Chcą oficjalne pismo z polskiego urzędu, a ja przebywam obecnie zagranicą i nie mam ku temu dostępu...
Sytuacja trwa od 1,5 miesiąca i próby tłumaczenia zarówno w polskim supporcie, jak i angielskim nie dały żadnego rezultatu.
Leję zatem na nich ciepłym moczem i stanowczo odradzam gry u tego bukmachera.
ZŁODZIEJE!
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Muszę przyznać, że numer jaki mi dziś wyciął unibet wprawił mnie w osłupienie. Stawiałem live siatkę Czarni - ZAKSA. W 4 secie cienko to wyglądało bo grałem na ZAKSĘ więc próbowałem zakład zamknąć - bezskutecznie.

Mecz się odwrócił, minął 4 set i jeszcze w piątym secie widziałem normalnie mój zakład live aktywny. Po meczu okazało się, że uznali mi raptem cash in zagrany w 4 secie.

Niech mi to qrwa teraz wyjaśnią.
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
Ja tam z nimi nie mam najmniejszego problemu. Co prawda stawki mi limitują ale na poziomie 150 zł więc jak dla mnie to nie problem bo gram max. 3% budżetu ( 400 zł) . Nawet konta mi nie weryfikowali ???? zero skanów itp. co jestem zdziwiony! Minus to zakłady live!(Gram tylko koszykówkę) Jak się im up..li to zablokują na 5 minut przed końcem bez możliwości zamknięcia.
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Jest z nimi w ogole jakis kontakt?Na maila nie odpisuja, numer podany na stronie odpowiada mi ze jest niewlasciwy a czatu nie ma .Jak sie z nimi kontaktujecie .Robia mi problemy z weryfikacja konta.Chcialem wyplacic 3 tys. i pierwsza weryfikacje dokumentu bankowego mi odrzucili a drugi dokument wyslany jest wetyfikowany ale nie mam z nimi kontaktu w ogole.Jak z tym pier... Unibetem sie skontakyowac?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jest z nimi w ogole jakis kontakt?Na maila nie odpisuja, numer podany na stronie odpowiada mi ze jest niewlasciwy a czatu nie ma .Jak sie z nimi kontaktujecie .Robia mi problemy z weryfikacja konta.Chcialem wyplacic 3 tys. i pierwsza weryfikacje dokumentu bankowego mi odrzucili a drugi dokument wyslany jest wetyfikowany ale nie mam z nimi kontaktu w ogole.Jak z tym pier... Unibetem sie skontakyowac?
Jak nie ma czatu :?: Kliknij tutaj: klik. I rozpocznij czat, a wszystko wyjaśnisz ;)
 
K 1

koraspl

Użytkownik
To co mnie spotkalo w Unibecie pare chwil temu to jakis skandal.
Do rzeczy.Chcialem wyplacic z konta okolo 3 tysiecy zlotych wiec zlecilem wyplate.Konta nie mialem weryfikowanego wiec poprosili mnie o dowod i wyciag z konta.Dowod zostal zaakceptowany od razu bez problemu ale wyciag zostal odrzucony.
Napisalem wiec na czacie dlaczego wyciag zostal odrzucony.Odpisala mi kobieta zebym wyslala wyciag z koncowka numeru konta ktorego w ogole nie podawalem.Napisalem jej ze ta koncowka numeru konta nie nalezy do mnie.W odpowiedzi napisala mi ze taki numer podalem przy wyplacie pieniedzy z konta i ze weryfikacja konta nie moze zostac dokonczona bo numery konta sie nie zgadzaja
.To jest po prostu nie mozliwe zebym podal inny numer konta .Rozumiem pomylic sie o 1 cyfre ok ale nie dwadziescia pare cyfr innych podac.Spytalem sie co w takim razie w odpowiedzi dostalem ze musze napisac do kogo nalezy ten numer konta i wyjasnienia przeslac na maila i Pani z czata sie rozlaczyla.
To jest jakas kpina podalem swoj numer konta a oni twierdza ze byli inaczej,Dodam ze na koncie gracza mam jeszcze ponad 2 tysiace .I co teraz ? mieliscie podobny przypadek? znajac zycie
to nie bede mogl uwiarygodnic konta i stracde ponad 5 tysiecy.Normalnie szok nie wiem co myslem o tym Unibecie i co robic.
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Teraz jak patrze na koncie faktycznie wyswietla sie zly numer konta.Nie wiem jak to sie to stalo jak to mozliwe jest.Da rade jakos to odkrecic ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
napisz im że miałeś jakiś czas temu włamania na maila i całkiem możliwe że ktoś mógł ci się dostać na konto w unibet i mógł coś pozmieniać, że ty tego konta nie podawałeś ani nie robiłeś żadnych transakcji za pośrednictwem tego konta.za pomoc możesz coś odpalić hehe:]
a tak na marginesie skoro ty tego numeru nie dałeś to może faktycznie tak było?
 
P 0

pavlinho

Gość
Dawno w unibecie nie grałem, konto miałem zweryfikowane, dzisiaj po weekendzie zlecałem wypłaty i jak narazie wszystko bezproblemowo, o 12 zglosilem o 16 kasa na skrillu, jeszcze tylko 3 wypłaty bo mają jakieś śmieszne limity po 6 k max na skrilla ????
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Nie wiem juz co o tym myslec.Jestem pewien ze wpisywalem wlasciwy numer konta.Zorientowal bym sie ze wpisuje zly numer bo znam swoj numer konta jego poczatek na pamiec.Czy jest mozliwe ze Unibet dopuscil sie takiej bezczelnej manipulacji? Troche ich tam ogralem w dwie nocki na livie z 800 zl zrobilem 5 tysi.Jestem w szoku...
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Jestem mile zaskoczony.Po slownych przepychankach na czacie i telefonicznie z Pania Monica ktora jest ordynarna,chamska i niekompetentna postanowilem nadal walczyc o swoje pieniadze.Nastepnego dnia wszedlem na czas .Rozmawialem z Panemc Piotrem i Pania Rozalia.Akurat oni chcieli pomoc w przeciwienstwie do Pani Moniki.Wyslalem po raz kolejny potwierdzenie konta bankowego z wlasciwym numerem i numer zostal zmieniony w ustawieniach konta.W miedzy czasie zlecilem wyplate na prawidlowy numer konta ktora zostala zaakceptowana.Pierwsze zlecenie na zly numer ma byc cofniete w ciagu 48 godzin i bede mogl zlecic ponownie na dobry numer konta bankowego.Wychodzi na to ze jednak mozna cos w tym Unibecie zalatwic ale zalezy z kim.Nie polecam Pani Moniki na live czacie.Piotr i Rozalia sa spoko .Podejscie do osoby normalne i chec wyjasnienia i pomocy z ich strony.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
To akurat prawda, że konsultanci są czasami dziwni :p ja ze swojej strony polecam Piotra oraz całą anglojęzyczną obsługę.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To akurat prawda, że konsultanci są czasami dziwni :p ja ze swojej strony polecam Piotra oraz całą anglojęzyczną obsługę.
Dokładnie, większość osób kontaktuje się z Angielskim Supportem bądź Piotrem. Wszystko można załatwić natomiast reszta niestety nie do końca ogarnia.
 
Do góry Bottom