>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

yam 93

yam

Użytkownik
Gdyby tylko mieli chec wyplaty to moznaby sie zgodzic na oplate 3-4% za wyplate na skrill i po temacie.
Ale nie o to im chodzi.
Chodzi wlasnie o tych, ktorzy nie moga/boja sie wyplacic na konto.
Ta kasa zostaje u nich.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
No i od SBR otrzymałem odpowiedź, że niestety nie są w stanie pomóc, bo wielki Unibet ma ich zwyczajnie gdzieś:

&quot;Unibet doesn’t discuss complaints with SBR, you’d have to contact the MGA.&quot;:;/:

Tyle że do MGA skarga też już oczywiście dawno poszła...
Widać, że od pozycji na rynku od...wala niektórym zwyczajnie.. O ironio żaden krzak mnie nigdy tak nie wyrolował.. W zeszłym tygodniu podobną kwotę wypłacałem z firmy z licencją z Quracao, której praktycznie nigdzie nie ma na naszych forach, bo podobno uchodzi za.. niewiarygodną.. i po paru godzinach kasa na koncie.. Zero problemów..
Dla mnie szczerze mówiąc to zachowanie Unibetu to ciężki cios, który mocno podważa wiarę w sens budowania jakichkolwiek długotrwałych relacji z takimi firmami..
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
No i od SBR otrzymałem odpowiedź, że niestety nie są w stanie pomóc, bo wielki Unibet ma ich zwyczajnie gdzieś:

&quot;Unibet doesn’t discuss complaints with SBR, you’d have to contact the MGA.&quot;:;/:

Tyle że do MGA skarga też już oczywiście dawno poszła...
Widać, że od pozycji na rynku od...wala niektórym zwyczajnie.. O ironio żaden krzak mnie nigdy tak nie wyrolował.. W zeszłym tygodniu podobną kwotę wypłacałem z firmy z licencją z Quracao, której praktycznie nigdzie nie ma na naszych forach, bo podobno uchodzi za.. niewiarygodną.. i po paru godzinach kasa na koncie.. Zero problemów..


Dla mnie szczerze mówiąc to zachowanie Unibetu to ciężki cios, który mocno podważa wiarę w sens budowania jakichkolwiek długotrwałych relacji z takimi firmami..
Polecam poszukać w którym banku możesz założyć konto bankowe na krótki okres czasu , wypłacić kasę z Unibet a następnie je zamknąć, w Twojej sytuacji innej opcji nie widzę a z tego co piszesz , walki z Supportem Unibetu nie będziesz w stanie wygrać.... Pozdrawiam.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
U mnie bez zmian, próby walki z supportem, wsparcie od SBR nic nie daje. Ciekaw jestem czy MGA zainterweniuje, bo szperając w Internecie natrafić można na coraz to nowych userów z problemem wypłaty. Nie ma tu mowy o działaniu wyrywkowym, koszą aż miło. Nie ma też zasady, czy user ma staż długi czy krótki, czy ich ograł czy też nie.

Wygląda na to, że Unibet na dobre wypada z elity (pod względem wiarygodności) i dołącza do grona bukmacherów-krzaków, gdzie już sama wpłata pieniędzy daje sporą dawkę adrenaliny, czy aby na pewno uda się coś wypłacić...

żenada. ????????????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Polecam poszukać w którym banku możesz założyć konto bankowe na krótki okres czasu , wypłacić kasę z Unibet a następnie je zamknąć, w Twojej sytuacji innej opcji nie widzę a z tego co piszesz , walki z Supportem Unibetu nie będziesz w stanie wygrać.... Pozdrawiam.
Problem w tym, że z pewnych osobistych powodów, o których nie chciałbym się tutaj specjalnie rozpisywać nie za bardzo właśnie mogę to w tej chwili zrobić. Poza tym tam zdaje się nie ma możliwości po prostu wpisania ot tak numeru konta do wypłaty. Najpierw musiałbym jeszcze z tego nowego konta złożyć depozyt (i zapewne dokonać nim obrotu) i niby z jakiej racji mam być do tego zmuszany?

Generalnie żal mi grania tam (i z powodu platformy pokerowej, i nie tylko) i widząc gdzieś na horyzoncie w sensownej perspektywie czasowej udrożnienie jakiegoś kanału płatności chyba mimo wszystko zbyt pochopnie bym z nich jeszcze nie rezygnował.

Chyba... bo ich sposób traktowania klienta naprawdę może chwilami wyprowadzić z równowagi... Nawet tak spokojnego, ???? statecznego.. ???? dziadka jak ja;) ????

żenada. ????????????
Nic dodać, nic ująć... niestety...
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Odpowiedź od SBR:
&quot;Unibet doesn’t speak with SBR on player complaints, you’d have to launch a complaint with the Malta Gaming Authority.

Best regards,&quot;
Nie wiem czy śmiać się, czy płakać...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Trochę z innej beczki, ale support w Unibecie to dno totalne. Któryś raz z kolei przerywają lub przekładają mi mecz. Jest to mecz towarzyski, więc wiadomo, że nie będzie rozegrany. Piszę do nich i tradycyjnie dostaję odpowiedź, że obowiązuje reguła 36 godzin. W skrócie chodzi o to, że w ciągu 36 godzin mecz musi być dokończony lub musi się pojawić info, kiedy będzie dokończony lub nie. Podsyłam im linki do oficjalnych stron drużyn, gdzie jest napisane, że mecz odwołany itp, a oni swoje. Ja nie wiem, czy tam pracują same leniwe debile czy po prostu poza ich zasięgiem jest sprawdzenie takich prostych rzeczy jak oficjalna informacja. I ciągle to tłumaczenie, że regulamin to regulamin. Support jest od tego, żeby się czymś zająć a nie przytaczać regulamin. Jeszcze nigdy u nich nie załatwiłem sprawy, zawsze musiałem czekać, aż minie okres zawarty w regulaminie. Nie polecam żadnego kontaktu z nimi, totalna amatorka ze wszystkich stron.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dopiero bałagan by się tam zrobił, jakby mięli niektórym klientom rozliczać zakłady ponad regulaminem. Trzymają się twardo regulaminu, więc chyba jest ok.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie niektórym, tylko wszystkim, którzy postawili ten mecz. Chyba mają jakąś komunikację z działem za to odpowiedzialnym. Wystarczy sprawdzić ta informację i rozliczyć. Ciekawe czy jak idziesz do jakiegoś urzędu coś załatwić i ten urząd ma na to załóżmy 3 miesiące i czekasz do samego końca, nawet jeśli sprawę można ogarnąć w 2 dni, też wtedy jesteś tak twardo za regulaminem?
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Odpowiedź od SBR:
&quot;Unibet doesn’t speak with SBR on player complaints, you’d have to launch a complaint with the Malta Gaming Authority.

Best regards,&quot;
Nie wiem czy śmiać się, czy płakać...
Chłopie
Pojedzie do U.K. tam się zaloguj i zlec wypłatę. W Unibet możesz grać z terenu U.K a kasa może wpłynąć na polskie konto. Miej bilety że byłeś w tym okresie w U..K. Najlepiej pomieszkaj tam tydzień i przestań bidolic w ku... jeba ....
Skarbowy musi udowodnić że grales z Polski. A Ty sam się do tego przyznajesz na forum a piszesz że się skarbowego obawiasz. Jeszcze gg masz do konta dodany. W sekundę mogą ustalić kim jesteś na tej podstawie i Cię dojechać. Więc siarap ... !!
A ja nie wiem czy śmiać się, czy płakać... po Tym co tu wypisujesz
Jak byś wygrał 50k € to byś nie narzekał a sobie poradzil (milczal na Amen) a tak robisz aferę za 150 pln
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Hehe.. kampania obrony unikrzaka przybiera już chwilami doprawdy karykaturalne formy widzę.. Wy tak sami z siebie w ogóle.. z czystej do unikrzaka.. ???? miłości? ???? Cóż.. miłość niestety.. zaślepia czasami.. Sam do niedawna uważałem tę firmę za najlepszą na świecie. I ku przestrodze napiszę tylko, że zawiedziona miłość.. MOCNO BOLI..

A kto Ci powiedział że z nowego konta trzeba robić depozyt i obroty ? Tak to może byc ale w StS
Możliwość wpisania nowego numeru konta istnieje tylko i wyłącznie przy wpłacie. Nie wiem, możliwe że po wpisaniu numeru i przerwaniu takiej transakcji wpłaty ten numer zostanie już w systemie i pojawi się możliwość zlecenia na to konto wypłaty (metoda tu i ówdzie z powodzeniem wypróbowana, i owszem ???? ), ale po pierwsze - jak pisałem - nie urządza mnie to w tej chwili zupełnie i absolutnie nie rozwiązuje mojego problemu, a po drugie zaraz się okazać może, że w ten czy inny sposób narusza to zapisy ich regulaminu i co wtedy mi szanowni.. pożyteczni idioci.. napiszecie? Że unikrzak tylko twardo trzyma się regulaminu, więc o co chodzi? ????

A no chodzi mili Państwo o.. Z A S A D Y. Firmy wpisują w regulaminy różne kruczki, żeby zabezpieczyć się przed nieuczciwymi graczami, ale te porządne twardo trzymają się zasady - ty jesteś w porządku wobec nas, my jesteśmy w porządku wobec ciebie. Unikrzak tę zasadę brutalnie podeptał..????????????
 
S 2

stevie

Użytkownik
Marcin Odra - proszę Cie w swoim imieniu (chociaż wyczuwam, że nie tylko w swoim) byś napisał co dowiedziałeś się od UNIBET w/w kwestiach. Jest to bardzo dziwna polityka firmy. Po drugie &quot;daję do myślenia&quot; czy inne buki nie zaczną też tak robić. Wtedy wiele graczy utopi mocno kapitał.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie Stevie to nie jest kwestia 2 dni, trzeba zweryfikować i spokojnie się dowiedzieć. Gdy tylko zapewne Marcin się dowie udzieli tutaj odpowiedzi.
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Zablokowali e-portfele dla użytkowników w kilku krajach(poza Polską na pewno Niemcy i chyba też Czechy i Węgry) ze względu na, jak twierdzą liczne oszustwa, do których dochodzi za ich pomocą.
 
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
Zablokowali e-portfele dla użytkowników w kilku krajach(poza Polską na pewno Niemcy i chyba też Czechy i Węgry) ze względu na, jak twierdzą liczne oszustwa, do których dochodzi za ich pomocą.
gdzie tak twierdzą? i o jakich oszustwach piszesz? Mam tam konto od 18lat,zadnych kombinacji,malo tego konto dla nich rentowne, (w większosci wypadkow traktowane jako konto do kontr)nagle w jeden dzien wyplacam cos na skrilla,a juz na następny nie mam tej opcji.
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Konkretnych sytuacji nie przywołali, wspomniano tylko:
eWallets for a few countries were disabled by Unibet. This is because we&#39;ve had a lot of fraud via that channel.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
eWallets for a few countries were disabled by Unibet. This is because we&#39;ve had a lot of fraud via that channel.
Nie wiem, gdzie by to mieli niby napisać, ale to jakaś bzdura. Jak się ma do tego fakt, że nie wszystkim jednak poblokowali możliwość korzystania ze Skrilla? A ja akurat miałem w historii dobre kilkadziesiąt wypłat na konto bankowe. Przez pierwsze kilka lat, kiedy jeszcze do Moneybookers nie było kart płatniczych, praktycznie wszystkie wypłaty na konto bankowe przepuszczałem przez Unibet właśnie. Tak wtedy było dla mnie najtaniej i najszybciej. I jakim cudem niby po latach miałbym się nagle stać podejrzany o jakieś nadużycia.. ze Skrillem? Z tożsamością.. O to że ja.. ???? to może nie ja jednak.. rzekomo? ????
Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to to, że soft pokerowy często odpalałem ostatnio z laptopa z mobilnym netem z Orange. I zmiennym ip tym samym. No ale czy to mógłby być powód? W Polsce Neostrady? Tym bardziej, że zawsze konsekwentnie przestrzegałem zasady, żeby na konto zakładów logować się wyłącznie z komputera stacjonarnego ze stałym ip. Ze starego przyzwyczajenia w sumie.. żeby nikt mi niczego.. zarzucić nie mógł.. (laptop oczywiście, jak i komputer, w moim wyłącznie użytkowaniu).
No a tak w ogóle to się przyznam, że problem mam już z głowy. Część środków przegrałem z sensem jeszcze, część potem.. ???? już bez.. i KONTO ZAMKNĄŁEM.
Szkoda mi trochę możliwości grania tam, ale co miałem zrobić.. Nie będę się użerał i tracił zdrowia przez takich ludzi.
I nie będę się tutaj wyzłaszczał teraz i nazywał tego wszystkiego po imieniu, ale sposób, w jaki zostałem potraktowany bez wątpienia urąga wszelkim standardom.
Czytam na forum żale, jak to niepoważni albo nieuczciwi userzy z zemsty robią potem biednym firmom bukmacherskim czarny pijar.. Zapewne tak jest, a przynajmniej bywa, nie wątpię, ale widać są też firmy, które same jak nikt inny zadbać potrafią o swoją &quot;reklamę&quot;. Ja nawet nie dalej jak roku temu tutaj na forum udział brałem w swojego rodzaju akcji promocyjnej - lidze pokerowej rozgrywanej na platformie Unibetu i jakoś tam przez nich sponsorowanej. Nawet na nagrodę udało mi się załapać - nic tylko wychwalać i propagować. A tu teraz ni stąd ni zowąd Unibet sam w parę dni z wiernego, lojalnego użytkownika robi ze mnie swojego.. zapiekłego wroga. Pogratulować marketingu tylko...
 
Do góry Bottom