>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jak to zrobić?
http://scr.hu/1f85/mjjp9
proste ???? ?
Przyzwyczajajcie się do tej nowej tragicznej wersji przeniesionej z mobilnej aplikacji, bo ta &quot;stara&quot; wersja będzie możliwa tylko przez jakiś czas, a niedługo ją w ogóle wyłączą, więc lepiej od razu nastawiać się na tą nową tragiczną wersję ????
Ludzie się zwiną od nich i tyle z tego będzie :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja tam mam z kolei problem z przesuwaniem paska na kolejne zakłady.np wchodzę w spotkanie, pasek się zsuwa normalnie, jednak po wejściu np w rożne już ten pasek nie funkcjonuje i nie idzie się dostać do całej oferty.
 
madman01 13K

madman01

Użytkownik
Dostałem dziś takiego oto maila:

Tytuł: Ticket (#032453). Zmiana regulaminu konta Unibet 26 kwietnia

Nadawca: [email protected]

Dzień dobry.


Dnia 26.04.2016r zmienił się regulamin korzystania z konta Unibet
W celu dalszego korzystania z konta Unibet należy zapoznać się z nowym regulaminem firmy.
Nowy regulamin dostępny jest po zalogowaniu się na stronie

http://www.unibetterms.pl/terms

Pozdrawiamy. Zespół Unibet.
Ewidentny Phising, radze nie klikać wystarczy wejśc normalnie na strone i nic tam nie ma o nowym regulaminie. a zawsze jak wejdziesz normalnie na stronie to wyskakuje, regulamin do zaaakceptowania. tez dostalem takiego maila i radze go z ignorować, wystarczy spojrzeć na nazwe i odnośnik,
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Wlamal mi sie ktos na konto 9 marca i zrobil chip-dumping (nigdy nie gralem w pokera - tylko zaklady bukmacherskie, do tego bylo inne ID zupelnie w historii konta a Ja wtedy spalem). Przepadlo ponad 850 zlotych na pokerze (haker wchodzil i pasowal). Na konto logowalem sie jedynie na swoim tablecie i PC, hasla oczywiscie nikomu nie podawalem nigdy, nawet mojego loginu nikt nie znal.

Sprawa byla zgloszona od razu do Unibetu i na policje. Od razu mowie - zabezpieczenia na stronie Unibet sa zalosne, nie polecam tam grac jezeli nie chcecie miec takiej sytuacji jak Ja ...
Co zrobil Unibet? Dezaktywowal moje konto na czas rozpatrywania wlamania i wprowadzil weryfikacje na moim koncie - super, co nie? Pomoc pierwsza klasa.

Dzisiaj telefon z ich strony, bo na czacie sie spytalem czy cos juz wiadomo z ta weryfikacja chociaz - trwa to juz miesiac. Unibet powiedzial, ze proces weryfikacji jest jeszcze w toku oraz nie ma mozliwosci zwrocic pieniedzy, jezeli jakakolwiek operacja byla z poziomu mojego konta (pomimo, ze ewidentnie widac, ze zrobil to ktos inny, bo w czasie tego wlamania widnieja zupelnie inne parametry niz gdy Ja sie logowalem, ze swoich urzadzen) ... Jedyne co, to moga pomoc policji - podac IP oraz inne tego typu rzeczy.
Rozmawialem tez z policjantem prowadzacym sprawe - jezeli sie okaze, ze wlam byl spoza terenu RP to policja nic nie moze zrobic - cytuje &quot;Nie mamy srodkow ani mozliwosci, aby kontaktowac sie z policja z innych krajow.&quot; Jezeli mialo to miejsce z terenu RP to cos moga zrobic.

Wspaniale! Nie mam pytan, w jakim kraju Ja mieszkam. Przestepstwa internetowe w Polsce? Poszkodowany nie ma szans ... Jak mi sie wlamie jakis Japonczyk albo Amerykanin na konto w moim polskim banku, gdzie mam haslo wywindowane do maksimum (z reszta jak na wielu innych stronach) to policja tez nie bedzie mogla nic zrobic, podobnie pewnie bank. PATOLOGIA, strach sie bac ...

Jaki jest wniosek? Nawet jak bedziemy grac u legalnego bukmachera (STS, Fortuna, Totolotek itd.) to aby nie martwic sie o swoje pieniadze (no bo jak ktos zrobi wlam z zagranicznego IP to policja ma zwiazane rece ...) mamy dwa wyjscia:
1. Wplacic kase, postawic zaklady, wyplacic od razu po skonczonym graniu.
2. Przy kazdej wizycie na koncie zmieniac haslo.

Zadna z tych opcji nie ma po prostu sensu, to nie powinno tak wygladac, nie o to w tym wszystkim chodzi.

Jest tez alternatywa - oldschoolowa metoda - chodzenie do punktu naziemnego i granie tam - nic nam nie ukradna. Szkoda tylko, ze wygodne to jak siedzenie na kupie kamieni ...

Nie pamietam, kiedy ostatnio w takim punkcie bylem. Marnowanie czasu po pracy i obstawianie w jednym miejscu ze starymi dziadkami grajacymi za 2 zlote albo jakimis nieletnimi - to Nas czeka ...

===
Chce sie tylko zalogowac na moje konto tam, wyplacic pieniadze ktore zostaly i chyba usune konto, bo jaka przyjemnosc z korzystania ze strony na ktorej sa jedynie jakies smieszne zabezpieczenia i wiedziec, ze w kazdej chwili ktos moze wbic na moje konto?
 
piatddz 62,7K

piatddz

Użytkownik
Złodzieje zabrali mi 600zł za mecz peng w tenisie. chinka ewidentnie sprzedała mecz, zeszła sobie z boiska w 3 secie a ci złodzieje nie oddali wkładu. żenada, odradzam tego bukmachera !! a firmą unibet zajmie się sąd w strassburgu i załatwię im blokadę we wszystkich państwach UE.

omg, później właśnie jesteśmy traktowani jak zwierzęta przez takie dzieci. Będzie pluł na live chacie, wyzywał. I co ta baba ma mu powiedzieć, połóż sie spac dziecko?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Moi drodzy - gdy mi ktos pisze teksty typu, ze nie mialem antywirusa to nie wiem czy smiac sie czy plakac ...
Antywirus to jest podstawa i jest on u mnie aktywny ZAWSZE.
Juz nie mowie o zasadach bezpieczenstwa - wszystkich przestrzegalem.
Unibet to po prostu firma ktora nie totalnie zadnych zabezpieczen, to co tam sie dzieje to jakas parodia. Dali ciala po calej linii i tyle w temacie.
Trzymacie kase na Unibet i innych serwisach bukmacherskich na wlasna odpowiedzialnosc. Policja nic nie pomoze, nikt inny tez. Sama firma tez nie jest w stanie nic zrobic.
Pozostawiam ta cala sytuacje bez komentarza.
Kase mozna trzymac bez obaw tylko u legalnych bukmacherow ...
 
A 0

astalavista88

Użytkownik
Unibet jest chyba jedynym bukmacherem, który nie rozlicza zakładu na wydarzenie Manchester United Bournmouth po kursie 1.0, mimo, że termin meczu został przesunięty o ponad 48h w stosunku do pierwotnego terminu, a jego wynik nie ma żadnego znaczenia dla układu tabeli. Pisałem do nich w tej sprawie i zakład uważają za ważny. Negatywne opinie na temat tego bukmachera, przedstawione w tym wątku są jak najbardziej zasadne. Nie trzeba chyba pisać, że wobec remisu Manchesteru City, który daje im awans do LM, ten mecz stracił jakiekolwiek znaczenie i w takiej sytuacji prawdopodobnie na to wydarzenie bym nie postawiłbym (nie mówiąc o tym, że MUTD gra w sobotę finał FA Cup, więc na ten meczy wyjdą innym składem, aniżeli w niedzielę). Oni oczywiście powołują się na zapis w regulaminie (pisany chyba przez gimnazjalistę), który daje im takie prawo, ale chodzi tu o podejście do klienta, które jest katastrofalne - pełna zlewka, brak reakcji na jakiekolwiek argumenty. Odradzam i pozdrawiam.
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
dziwie się, że takie ***** jak unigownobet jeszcze w sieci istnieje, skoro nie są przyjąć w stanie zakładu na 100 zł lol
 
R 0

radar

Użytkownik
Dostałem 100 bonusu. Warunek był jeden musze obrócić x8 w 30 dni . 20 dni przed końcem zostało mi 150 do obrotu a na koncie miałem juz ponad 600 zl . Zalogowałem sie rano dzisiaj i ani grosza na koncie . Na czacie napisali mi ze maja takie prawo i jest o tym mowa w regulaminie . To jest jakiś dramat !!!!! pierwsze wrażenie bardzo fajne z tego bukmachera czytelna , fajne kursy duzo meczy i duzo opcji , lecz po tym jak mnie wydymali nie polecam !
 
Do góry Bottom