>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC

ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Wracam z regularnym typowaniem czerwcowym
Tarasenko - Plusch 2 @1.61 fortuna 2j powinno być ciekawe starcie, dwóch porządnych graczy jak na ten turniej, jednak Plusch wydaje sie lepszym graczem. Start o 18 30
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Ponownie wybrałem starcie, w którym wynik może pójść w dwie strony. Nie wiadomo czego się spodziewać po dwóch zawodnikach, ale kurs jest na tyle wysoki, że warto spróbować w moim przypadku. Rywal Matveyev dwa razy się po nim przejechał - raz wczoraj, raz dziewiątego. Matveyev natomiast wygrał pewnie z Suharkovem tego samego dnia, nie dając mu żadnych szans w setach. Dlatego od dwóch czy trzech dni, rywalizacja pomiędzy tymi zawodnikami wynosi 3-1 dla Suharkova. Czy Suharkovowi uda się wygrać po raz trzeci, myślę że tym razem nie. Matveyev powinien zdawać sobie doskonale sprawę, że czas najwyższy wygrać.

Tstołowy, Liga Pro godz;18
Matveyev @1.92 fortuna 4j
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dwoch bardzo dobrych zawodnikow z dodatnim bilansem, co najmniej dziewiec zwyciestw w poprzednich dziesieciu spotkaniach w przypadku obu tych zawodnikow. Buyanin przegrał bardzo niedawno z Suharkovem 2:3 a dokladnie 14 czerwca i ten popsuł mu bilans. Dzisiaj natomiast Buyanin dwukrotnie rozprawił się z Suharkovem, kolejno 3:2 i 3:0. Widać , że forma dopisuje u tego zawodnika i jesli podtrzyma dyspozycje, to mysle ze jest szansa na trzecie zwyciestwo z rzedu z Suharkovem. Z takim zawodnikiem jak Suharkovem trzeba sie naprawde skupic ale wydaje mi sie ze Buyanin ma na tyle dobra mentalnosc ze sobie poradzi.

Liga pro, tstolowy
Buyanin @1.55 fortuna 9j
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Brymer fajna dyspozycja w ostatnich kilku dniach, wysokie zwycięstwa i co najwazniejsze rowna dyspozycja, która na pewno się przyda w dzisiejszym spotkaniu. Przeciwko Boyerowi zdarzały mu się słabe spotkania - dwa tygodnie temu przegrał z nim dwukrotnie, ale pamiętajmy że w tamtym okresie grał bardzo słabo i przegrywał mecz za meczem. Teraz Boyer przegrywa regularnie spotkania i jego forma kieruje się ku dole. Myślę, że dyspozycyjność Brymera i jego zwrotność powinna być dzisiaj na lepszym poziomie niż Boyera.Duzoż zależy też od jego serwisu, jednak uważam że powinien sprawić duże problemy swojemu rywalowi i zrewanżować się dwie, ostatnie porażki.

Boyer-Brymer [email protected] fortuna 5j

City - Burnley BTS @2.47 fortuna 5j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom