>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC

ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
12-15 listopada
Typy podane: 21
Suma stawek: 95j
Suma wygranych: 71,551j
Yield: -24,68 %
Typy wygrane: 12
Przegrane: 8
Zwrot: 1
Szybkie podsumowanie. Było sporo głupich typów, mało analizy i dlatego jeden z gorszych okresów. Teraz jednak UFC, zostało mało tenisa, wiec spokojnie wróci sporo plusów.
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer

eurosport.com

Shuai Peng wygra
@ 1.80 fortuna✅✅✅
Godzina: 17:05
Wynik: 2:0
Chinka rozgrywa bardzo dobry turniej i trzeba przyznać, że wyrosła na jedną z największych faworytek do wygrania turnieju w Houston. Pokonała ostatnio Bencic i Osuigwe czyli zawodniczki prezentujące jeden z wyższych poziomów na tym Challengerze. Pegula trafiała na gorsze przeciwniczki, które pasowały jej stylowi gry. Peng będzie zdecydowanie najtrudniejszym wyzwanie dla niej. Ponadto Amerykanka rozgrywa jeszcze dzisiaj finał w deblu. Spotkanie z Chinką rozpoczyna się o 17:05 czasu polskiego, a kolejne o 20:00 i tym samym zobaczymy czy Pegula da radę grać na sto procent swoich możliwości w pierwszym meczu. Za Peng stoi przede wszystkim doświadczenie oraz chęć powrotu na największe turnieju po odbyciu zawieszenia. Jeśli wygra cały turniej, to istnieje prawdopodobieństwo powrotu już w styczniu na kwalifikacje. Jej przeciwniczka Pegula prezentuje równą formę natomiast nie jest to zawodniczka bardzo dynamiczna. Myślę, że jeżeli Peng zagra na podobnym poziomie jak w dwóch poprzednich spotkaniach, to wygra.
5j
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer

reacle
Michel Prazeres @ 1.70 fortuna✅
Godzina: 03:30
Wynik:
Idzie/poszła masówka na Fabińskiego. Kurs na Brazylijczyka wzrósł niesamowicie. Bukmacherze zaoferowali początkowe kursy w okolicach 1.2/1.3 na Tratora, zaś w przypadku Bartosza kurs wynosił około 3.0. W przypadku MMA rzadko można zauważyć podobnie, wysoką nadwyżkę kursów. I muszę przyznać, że zgadzam się ze wstępnymi kursami. Prazeres jest tutaj faworytem, bo jest po prostu lepszym zawodnikiem. Fabiński jest bardzo przewidywalny, jego główną siłą jest parter. Tylko problem polega na tym, że Prazeres też potrafi walczyć na ziemi i zawsze próbuje obalić rywala wiele razy w trakcie pojedynku. Dodatkowo ma wystarczająco dużo masy, żeby przeciwstawić się Bartoszowi. Nie wiem jaki jest plan Fabińskiego na to spotkanie. Przypuszczam, że rzuci się momentalnie na rywala żeby go obalić. Inaczej nie walczy. Do stójki prędzej czy później dojdzie. A tam Prazeres ma bardzo dużą przewagę. Pamiętam gdy walczył z Kevinem Lee w 2015 roku i tam zabrakło mu trochę kondycji pod koniec pojedynku, ale wyglądał naprawdę dobrze. Następne dwa lata walczył podobnie, nie widać u niego regresu formy w takim wieku. Doświadczenie w UFC także po stronie Brazylijczyka. Oczywiście, sporo zależy od początkowego scenariusza na macie. Po stronie Polaka nie wątpliwości, że będzie próba obalenia. Bardziej interesuje mnie postawa Prazeresa. W moim przekonaniu powinien natychmiast zaatakować i narzucić presję, aby nie dopuścić do walki w parterze. Nie ma jednak wątpliwości, że Prazeres to najtrudniejszy rywal w karierze dla Bartka i w tym parterze nie spodziewam się żeby był aż taką wielką stroną dominującą. Brazylijczyk jest też szybki jak na swoje lata i uważam, że faworytem jest i był przysłowiowy Traktor. Sam chciałbym, żeby jak najwięcej Polaków triumfowało w UFC, jednak czasami trzeba podejść do sprawy z zimną głową. Jeszcze jedno, Fabiński potrafi przeleżeć na przeciwniku przez większość pojedynku, jednak nie jest w stanie go udusić. On zwykle obija zawodnika, lecz go nie kończy. To też daje do myślenia, że z lepszym grapplerem może nie mieć już takiej swobody.
10j
Poliana Botelho @ 1.65 fortuna⛔
Godzina: 04:00
Wynik:
Botelho przeważnie nokautuje rywalki, prezentuje styl typowej strikerki. Do tej pory walczyła w UFC dwukrotnie. Pierwszy pojedynek przeciwko Gonzalez, w którym rywalka za wszelką cenę nie chciała walczyć z Botelho w stójce. Cały czas próbowała obalić Brazylijkę, niestety nieskutecznie dla niej. Dochodziło do klinczu, z którego nic nie wynikało dla Amerykanki. W następnej walce Botelho znokautowała rywalka w 30 sekund. Botelho powinna trafiać Cavillo, bo jeśli Gonzalez się ta sztuka udała, to i myślę że Brazylijka nie bedzie miec wiekszych problemów. Poza tym stan zdrowia Cavillo nie napawa optymizmem po dzisiejszym ważeniu, w którym przekroczyła limit wagowy a sama wyglądała na bardzo osłabioną.
10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jeśli można małą sugestie ????
Nie chcę, żebyś źle zrozumiał, że może chce Ci z butami w temat wchodzić czy pouczać, ale może warto by było skupić się na sportach walki o których gołym okiem widać że masz spore pojęcie. No i pewnie jak sam prowadzisz statystyki to widzisz rezultaty grania UFC, z tego co tak na szybko wyliczyłem 10 wygranych, 4 przegrane. Zdaję sobie sprawę że zapewne jesteś zapalonym miłośnikiem bukmacherskich emocji i brakuje Ci ich w tygodniu, kiedy nie ma walk ???? Mówię to z doświadczenia, kiedy w tzw &quot;sezonie ogórkowym&quot; w piłce nożnej (czerwiec do połowy sierpnia) i sportach zimowych (od marca do listopada) pchałem się z butami tam gdzie nie powinienem tego robić w kontekście zakładów bukmacherskich np. tenis ziemny.
Moim zdaniem dobrze czujesz sporty walki i warto by było na tym się skupić a np w Twoim przypadku odpuścić piłę nożną, bo szkoda zarobionych pieniędzy na sportach walki ????
Powodzonka dalej i pozdrawiam!
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Jeśli można małą sugestie ????
Nie chcę, żebyś źle zrozumiał, że może chce Ci z butami w temat wchodzić czy pouczać, ale może warto by było skupić się na sportach walki o których gołym okiem widać że masz spore pojęcie. No i pewnie jak sam prowadzisz statystyki to widzisz rezultaty grania UFC, z tego co tak na szybko wyliczyłem 10 wygranych, 4 przegrane. Zdaję sobie sprawę że zapewne jesteś zapalonym miłośnikiem bukmacherskich emocji i brakuje Ci ich w tygodniu, kiedy nie ma walk ???? Mówię to z doświadczenia, kiedy w tzw &quot;sezonie ogórkowym&quot; w piłce nożnej (czerwiec do połowy sierpnia) i sportach zimowych (od marca do listopada) pchałem się z butami tam gdzie nie powinienem tego robić w kontekście zakładów bukmacherskich np. tenis ziemny.
Moim zdaniem dobrze czujesz sporty walki i warto by było na tym się skupić a np w Twoim przypadku odpuścić piłę nożną, bo szkoda zarobionych pieniędzy na sportach walki ????
Powodzonka dalej i pozdrawiam!
Cześć. Dzięki za sugestię. Nie ukrywam, że na początku typowalem tylko UFC i był naprawdę konkretny zysk. A piłkę dawno odpuscilem, bo jakoś nie czuje tego sportu. Ostatnio brałem się za tenis i niestety pojawiło się zbyt dużo straty na początku. Co nie zmienia faktu, że tenis kobiecy zawsze pozostał w kręgu moich zainteresowań i od nowego roku pomyślę nad zupełnie innym systemem gry. Teraz powoli kończy się sezon wiec w stu procentach pozostanie MMA. Tak czy siak dzięki za rady i również życzę powodzenia.
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Lisicki +1,5 set @ 1.51 fortuna
Godzina: 08:30
Wynik:⛔
Tym razem krócej. Kiedyś Sabine Lisicki była postrzegana jako jeden z większych talentów. Świetny serwis, backhand, motoryka. Niestety kontuzje nieco pokrzyżowały plany Lisicki. Teraz jednak wygląda na to, że Sabine wraca na dobre tory i kontynuuje serie świetnych rezultatów. Udowodniła, że nadal dysponuje rewelacyjnym serwisem z którym Kumkhum z pewnością będzie miała problem. Tajlandka rozgrywała wczoraj jedno spotkanie więcej z uwagi na turniej debla, więc kondycyjnie powinna go odczuć. Spodziewam się ogromnej walki ze strony Lisicki, walczy o swoją przyszłość z uwagi na występy w przyszłorocznych turniejach, a wygrana z Kumkhum dodatkowo poprawiłaby jej sytuacje w rankingu.
10j
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Chorwacja U-19 - Czechy U-19
Typ: BTS @ 1.74 fortuna
Wynik: 2:2✅
2j
Chorwacja @ 3.45 fortuna
2-2⛔
1j
Chorwacja traci sporo bramek, owszem forma dopisuje na przestrzeni kilku tygodniu natomiast zauważalny jest fakt, że drużyna nie potrafi zachować czystego konta przez jakiś czas. Trzeba jednak przyznać, że mamy do czynienia z dwoma zespołami, które lubią strzelać bramki. Czesi nawet grając na wyjazdach zdobywają gole. Nie pozostaje nic tylko powiedzieć, że staną na przeciw siebie dwie ekipy wyjątkowo nastawione na atak. W tym wypadku jest duża szansa, że finalny wynik pozostanie sprawą otwartą przez dłuższą część spotkania. W 2016 roku te dwa zespoły miały okazję się mierzyć i padł wtedy wynik 2:5 dla Chorwacji. Zdaję sobie sprawę, że od tamtego momentu składy na pewno się zmieniły jednak styl i koncepcja gry wydaje się pozostały takie same. Dlatego też, pozostaje wierzyć że Chorwacja jak i Czechy zagwarantują nam spotkanie pełne bramek. Ponadto spotkanie jest rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy i związku z tym nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu pojedynku.
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer

ufc
Tym razem UFC zawita po raz kolejny do Chin, gdzie w Pekinie dojdzie do 12 pojedynków. Większość kart zapełniają miejscowi zawodnicy, co jest normalne przy tego typu eventach. Postaram się pokrótce opisać każdego spotkań, oczywiście na tyle ile wystarczy mi czasu i przedstawię propozycję. Udało mi się już zamieścić jeden typ w dziale, w tej chwili kursy się zapewne trochę zmieniły i nadal się będą zmieniać do soboty.
Song Yadong - Vince Morales
Song Yadong wygra @ 1.25 fortuna✅
Chińczyk rozpoczął swoją karierę w UFC z mocnym przytupem, wygrywając dwa starcia przed czasem. Walczy bardzo efektownie, szeroki zakres umiejętności - od stójki, po parter i przy okazji dodaje do wszystkiego dynamikę. Bardzo zwrotny, cardio na dobrym poziomie. Zaczął walczyć zawodowo bodajże jako 16 latek, może nawet wcześniej i od tamtego czasu bardzo się rozwinął jako zawodnik. Morales jest bardziej ograniczonym zawodnikiem, bazuje przede wszystkim na stójce. Z przeszłością w Bellatorze, turniejach Dany White, jednak nie walczył w UFC jeszcze ani razu. Jestem pewien, że czeka go wyjątkowo cieżki bój, a w dodatku gala jest w Chinach. Chińscy zawodnicy sztuk walki niezwykle poważnie traktują przedsięwzięcia organizowane przez UFC w ich kraju, dlatego powinniśmy być świadkami ogromnego zaangażowania po stronie Songa. Yadong zyskał wiele po tych dwóch wygranych z rzędu, a jeśli zaprezentuje się w sobotę na tyle dobrze jak ostatnio, to przypuszczam że obowiązkowo powinien pojawić się następnej gali w USA.
10j
Curtis Blaydes - Francis Ngannou
Ngannou wygra @ 2.85 totalbet
Ngannou został szczególnie na cenzurowanym zawodnikiem z uwagi na jego występy przeciwko Miociciowi oraz Lewisowi. Od bohatera do zera. Kiedyś był postrzegany jako jeden główny kandydat do TSa, teraz część osób chce go zwolnić z UFC, co jest absurdem w czystej postaci. Kameruńczyk trochę się zagubił, może sodówka za bardzo uderzyła do głowy, ale to wciąż wartościowy zawodnik. Kozackie uderzenie, szybkie haki, solidna praca nóg - czyli mamy do czynienia z typowym bokserem z nokautującym ciosem. Blaydes jest zupełnym przeciwieństwem, bo skupia się najpierw na zapasach, a dopiero potem na stójce. Mówi się, że Amerykanin jest przekrojowo lepszym zawodnikiem, jednak czy stylistycznie faktycznie to łatwy dla niego przeciwnik? Pierwszy ich pojedynek pokazał, że Blaydes nie wyrządził żadnej poważnej krzywdy Ngannou. Co więcej, defensywa Kameruńczyka przed obaleniami była naprawdę przyzwoita jak na boksera. Ngannou potrafi znokautować każdego. Najważniejsze, żeby wystarczyło mu paliwa na co najmniej trzy rundy. Kondycja to podstawa przeciwko Blaydesowi, który zrobi wszystko, żeby obalić rywala i osłabić go z sił. Tym dłużej, tym gorzej dla Ngannou. No chyba, że motorycznie jest gotowy na pięć rund, to wtedy sytuacja będzie zupełnie inna. Co więcej, Ngannou ma wiele do udowodnienia. Przede wszystkim musi udowodnić wszystkim, że pomimo dwóch porażek z rzędu, wciąż jest klasowym zawodnikiem. Blaydes mnie osobiście nie przekonuje na tyle, żeby stawiać go na równi z Cormierem czy Miociciem. Tak naprawdę jego poprzedni rywale nie mieli takiej pary w rękach jak Ngannou. Jutro nadejdzie weryfikacja i mam nadzieję, że zobaczymy takiego Ngannou, na jakiego wielu kibiców czeka od jakiegoś czasu.
5j
Weili Zhang - Jessica Aguilar
Jessica Aguilar wygra @ 4.4 lvbet⛔
Długo zastanawiałem się nad typem, czy warto za mniejszą stawkę, bo kurs naprawdę powala na kolana. Trochę lekceważy się Aguilar. Ja rozumiem, że Weili Zhang ma 17 czy 18 serie zwycięstw z rzędu, ale ona dopiero stoczy drugą walke w UFC. A w pierwszej walczyła z Taylor i nie potrafiła jej wykończyć. W parterze zdarzało się jej popełniać błędy i przy dużo lepszym grapplerze spotkanie mogłoby się skończyć bardzo źle dla Chinki. Aguilar charakteryzuje dobra walka na ziemi, lubi toczyć pojedynki w parterze. I tutaj licze, że Zhang zostanie pierwszy raz poważnie zweryfikowana. Purpurowy pas bjj zobaczymy na ile jej pomoże. W stójce zapewne Chinka będzie miała przewaga, ale dużo zależy jak szybko walka zostanie przeniesiona w parter. Aguilar kondycyjnie wytrzyma trzy rundy bez problemu i myślę, że nie ma co tutaj stawiać jednoznacznie w roli faworyta Zhang. Aguilar oczywiście może przegrać, jednak liczę że jej doświadczenie pozwoli na sprawienie niespodzianki biorąc pod uwagę kursy.
6j​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Li Jingliang - David Zawada walka potrwa cały dystans? Nie @ 2.17 lvbet✅
Spodziewam się zaciętego spotkania i wymieniających sie ciosami Li Jinglianga i Davida Zawady. Chińczyk zadaje mocne uderzenia, szybki i może sprawić spore problemy Davidowi. Natomiast Zawada wykazał się ogromnym zaangażowaniem w ostatnim pojedynku i tego samego spodziewam się w sobotę. Dla niego to druga walka w UFC i w przypadku przegranej może pożegnać się z dalszymi występami w tej organizacji. Nie martwię się o jego umiejętności stójkowe, ponieważ Li nie jest wybitnym defensorem i często zdarza mu się dostawać potężne sierpy. Z drugiej strony Jingliang ma tendencję do nokautowania rywali, a że walka może przejść do parteru z uwagi na umiejętności Chińczyka, to sprawa wyniku jest trudna do przewidzenia. Czasami także dochodzi do różnych nieprzyjemnych sytuacji jak chociażby kontuzje w tego typu stylistycznych walkach, więc należy przewidzieć wszystkie scenariusze.
2j
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Rashad Coulter - Yaozung Hu walka potrwa caly dystans? Nie @ 1.25 lvbet⛔
Nie ma co się rozpisywać, widzę tutaj tylko i wyłącznie ostro bitkę. Coulter nie zrobił wagi, przewaga masy na pewno zrobi swoje i trudniej go będzie obalić. W tym pojedynku zobaczymy wszystko - od ogłuszaczy po silne sierpowe
10j
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
można rzec, że większość spotkań ma charakter turniejowy i wielu fighterów nie jest zbyt znana widowni UFC z racji udziału w programie. ja zamierzam skupić swą uwagę na dwóch pojedynkach zawodników, którzy walczą już w tej federacji od jakiegoś czasu i pokazali wystarczająco dużo talentu, aby móc ocenić prawdopodobieństwo ich występów. podchodzę do tufa na luzie, bez większej fortuny
Alex Perez @ 1.8 fortuna
lubię wyjątkowo tego zawodnika, bo nie tylko pokazuje szerokie możliwości w stójce i w parterze ale jednocześnie jest w stanie z pozytywnym rezultatem walczyć z bardzo uniwersalnymi graczami. obecnie 12 miejsce w rankingu, pamiętajmy że wskakuje w miejsce kontuzjowanego Borga i miał 20 dni na przygotowania. nie chce mi sie jednak wierzyc, ze od sierpnia (a wtedy Perez stoczył ostatnia walke) do chociazby pazdziernika Amerykanin nie robił nic w kierunku poprawy formy. wyglada na profesjonalnego goscia i podejrzewam, ze liczył na walke w grudniu bądź styczniu. stylistycznie Benavidez jest troche podobny do Pereza, ale widze u tego pierwszego jeden mankament, a mianowicie jego czesta sklonnosc do opuszczania gardy i dzieki temu przeciwnik ma calkiem czesto szanse w trakcie pojedynku na mocne uderzenie. to powoduje, ze Benavideza ciagnie do parteru, a tam jego przeciwnik rowniez czuje sie dobrze. Perez lubi mocno uderzyć, te jego uderzenia sa szybkie i leca z roznych katow. dodatkowo z uwagi na coraz bardziej wiarygodne informacje dotyczace rozwiazania kategorii flyweight w ufc, mozna stwierdzic ze dla Pereza to ostatni dzwonek, zeby udowodnic jest warty angazu w bantamweight. wielu zawodnikow zostanie wykreslona z tej wlasnie kategorii po jej likwidacji, część podpisze kontrakty z konkurencjami a reszta jest szansa ze pojda kategorie wyżej. ostatnia walke Benavidez stoczył przeciwko młodszemu bratu Pettisowi i bylo mu ciezko, a pamietajmy ze Sergio nie jest genialnym parterowcem a pomimo tego wygral. ponadto Benavidez od poprzedniej jego gali nie walczyl ponad dwa lata, a Perez jest w ciaglym rytmie. oczywiście może dojść do zwyciestwa tego drugiego, tak jak chociazby pojedynek benavidez-cejudo w 2016, gdzie w mojej opinii byly olimpijczyk wygrywał ewidentnie na kartach, a okazalo sie ze na punkty zwyciężył właśnie Benavidez.
Rafael Dos Anjos @ 3.15 totolotek
jak to się mówi - nic nie może wiecznie trwać, porażka Usmana czy nastapi teraz czy za rok, zobaczymy. przeczuwam, ze jutro. oczywiscie, jest tutaj troche value. A z czego sie bierze tak wysoki kurs na Kamaru - przede wszystkim z uwagi na jego bilans(12 zwyciestw do zera), po drugie porazke Dos Anjosa z Colbym, po trzecie styl Usmana, a po czwarte wysoki hype na Nigeryjczyka w ostatnim czasie. jak zwykle w sportach walki, tutaj rowniez moze wygrac ten drugi rywal, ktorego nie obstawilem. jednak ja probuje z Dos Anjosem, bo to fighter ktorego nie warto lekceważyć. wielkie doświadczenie w mma, masa świetnych przeciwników w przeszłości, czarny pas bjj, w stójce też się poprawił. jego problem głównie polega na tym, ze nie lubi gdy rywal naciska na niego zbyt duza presje. tak bylo z Covingtonem i przegrał na punkty. Charakterystyka Usmana w kilku słowach - zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy. świetnie broni obaleń, ale porównując jego walki, nie można powiedzieć że jego ciągnie aż tak bardzo do tych zapasów. z Maią walczył w stójce, a tamten walczy głównie w parterze. Dos Anjos to lepsza półka i widzę 5 rund ciężkiego pojedynku dla Usmana. do tej pory nie walczył z tak dobrym rywalem i zobaczymy czy poradzi sobie w stójce na tyle dobrze, aby wygrać ten pojedynek.
⛔⛔
wszystko po 2j
 
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Dzisiaj dwa typy dnia - Nurmagomedov i Rozenstruik. Jak widzę następne spotkania, takie wstepne przemyslenia
▶Demian Maia @ 1.55✅
Dyscyplina: UFC, Fortaleza
Godzina: 03:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Maia trzy porażki z rzędu na koncie - Covington, Woodley i Usman - totalna czołówka welterweight, jedynka, dwójka i mistrz dywizji. Wszystko na punkty. Top dywizji jednak to zbyt duzo dla Brazylijczyka, ale jest wciaz bardzo wartosciowym zawodnikiem. Rewelacyjny parter, doświadczenie z najlepszymi które go tylko wzmocni. W dzisiejszej walce spodziewam sie wielu obalen ze strony Mai. Jego przeciwnik to karateka, wiec preferuje stojke i postara sie zeby ten pojedynek trwal jak najdluzej byleby nie na ziemi. Maia ma jednak wiekszy arsenał umiejetnosci i jestem zdania, ze dzisiaj wygra
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ferguson2 644,5K

ferguson2

Typer
Taki typ raczej z sentymentu. Bukmacherzy mocno faworyzują Adesanye i w zasadzie nie dziwię się temu. Poza kursem, który jest kompletnie nie do grania. Wrzuciłem sobie taśmę za bardzo niewielką kwotę z niedzielnej gali, wliczając Andersona Silvę, ale podchodzę sceptycznie do tego typu. Israel jest w niesamowitym gazie, cechuje go świetny kickboxing, footwork i timing. 99 procent środowiska MMA widzi nokaut na Silvie. Ja mam jednak nadzieję, że Brazylijczyk zaskoczy wszystkich i udowodni że nadal potrafi mocno kopać i nakładać presję na przeciwnika. 43-latek trochę stracił na dynamice, ostatnie wyniki nie są zadowalające. Praktycznie same argumenty za Adesanyą. Jeżeli jednak ma to być końcowy występ w karierze Andersona Silvy, to liczę że zostanie on zapamiętany jako ten pozytywny, a nie jako ten negatywny. Jeden scenariusz jest taki, ze Brazylijczyk dostanie bombę na głowę po której się nie podniesie albo przegra na punkty. A ten 1 % pozostaje cień nadziei, że Silva trafi jakimś sposobem w Israela albo ugra decyzję. Wszystko pozostaje w jego głowie, rękach, nogach itd. A jak przegra, to absolutnie nie będę miał mu tego za złe.
Silva @4.4⛔
mam tutaj taśme za 1 zł jak sie bawic, to chociaz na tyle dobrze
troche przycieło, ilosc typow:
1. de la rosa, turner , jonathan martinez, kim dong hyun,kang, silva no i jeszcze whittaker ale niestety ten pojedynek się nie odbędzie
Niestety 5/7, gala stosunkowo łatwa do typowania bo wygrali wszyscy faworyci
 
Do góry Bottom