>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Island 6: Ortega vs. Korean Zombie

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mati, wracaj do KSW, bo to co zrobili sędziowie to nawet nie jest śmieszne. Szkoda, że debiut Gamrota skoczył się tak jak się skończył. Sędziowie pokazali klasę.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mati, wracaj do KSW, bo to co zrobili sędziowie to nawet nie jest śmieszne. Szkoda, że debiut Gamrota skoczył się tak jak się skończył. Sędziowie pokazali klasę.
Kutateladze pokazał klasę i w oktagonie i po walce w wywiadzie z DC.

Ja tam widziałem minimalnie Gamrot, jednak od połowy 2 rundy był lepszy i miał kontrolę nad walką. Plus faktycznie sporo obaleń, kilka z kontrolą. Split decicion uzasadniony ale dla Gamera.

Na szczęście w mma zero w rekordzie nic nie psuje, wręcz przeciwnie: żaden prawdziwy mistrz nie jest bez porażki.
Każda porażka jest nawozem późniejszego zwycięstwa, czy jakoś tak. Tym bardziej taka porażka, w mimo wszystko kontrowersyjnych okolicznościach.

A Kutateladze jednak pokazał że jest świetnym fighterem, zresztą Gamrot też to pokazał. Nie zdziwię się jak dostaną obaj bonus za najlepszą walkę.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Ja w ogóle bym nie brał pod uwagę wypowiedzi Kuteladze która była na spontanie na gorącej głowie. Inaczej walka wygląda w TV inaczej w klatce. Dla mnie jak Gamer wychodził to dostrzegłem na jego twarzy mega stres. To nie był ten sam Gamer co w KSW bo być nie mógł. Inna liga. Stójka u niego słabiutka a w UFC jak się chce atakować top15 to same zapasy nie wystarczą. Kuteladze pomimo tego że jest kicboxerem ładnie wychodził z obaleń i ładnie pracował w parterze. Był piekielnie trudny do ustabilizowania a pomogła mu w tym zapewne siła fizyczna i to jest kolejna bolączka Gamrota.
Nie ma szukac co sensacji. Gorsze werdykty dają sędziowie z UFC. W mojej opini werdykt bliski ale słuszny. Większość amerykańskich mediów punktowała 29-28 dla Gruzina. Nie ma sie co tutaj doszukiwać sensacji. Jedno jest pewne w KSW by ta walkę wygrał ale to już nie jest KSW i im szybciej o tym zapomni Gamer i my tym lepiej :) W KSW to nawet Janikowski wygrywa przegrane walki....
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dziękuję, ale chyba nie oglądałeś walki. Fajnie, że zarobiłeś, ale bądź obiektywny.
Oczywiście że oglądałem. Walka mogła pójść w każdą stronę. Ciosy Gruzina były dużo mocniejsze i bardziej znaczące. Jeden sędzia oceni wyżej parter, a drugi stójkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom