>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Island 6: Ortega vs. Korean Zombie

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Island 6: Ortega vs. Korean Zombie



Data: 17 października 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC Fight Island (bez fanów) - Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Transmisja: Polsat Sport (karta główna i wstępna)

Walka wieczoru
145 lbs: Brian Ortega (14-1) vs. Chan Sung Jung (16-5)


Co-main event
265 lbs: Ciryl Gane (6-0) vs. Ante Delija (17-3)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
115 lbs: Katlyn Chookagian (14-3) vs. Jessica Andrade (20-8)
205 lbs: Jimmy Crute (11-2) vs. Modestas Bukaukas (11-2)
135 lbs: Thomas Almeida (22-3) vs. Jonathan Martinez (12-3)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
155 lbs: 🇵🇱 Mateusz Gamrot (17-0) vs. Guram Kutateladze (11-2) (początek ok. 00:30)
125 lbs: Gillian Robertson (8-4) vs. Poliana Botelho (8-2)
170 lbs: Claudio Silva (14-1) vs. James Krause (27-8)
155 lbs: Jamie Mullarkey (12-3) vs. Fares Ziam (10-3)
205 lbs: Gadzhimurad Antigulov (20-7) vs. Maxim Grishin (30-8-2)
135 lbs: Said Nurmagomedov (13-2) vs. Mark Striegl (18-2)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Czas na kolejne typy ode mnie :) Kursy z Fortuny.

Pierwszy typ: Mateusz Gamrot(1.27).
Najgorętszy polski prospekt doczekał się debiutu w UFC, pierwotnie miał zmierzyć się z bardzo doświadczonym Mustafaevem, niestety wypadł. Nowym rywalem będzie klubowy kolega Chimaeva Guram Kutateladze.
Gamer to świetny zapaśnik, poprawił bardzo swoją stójkę, co było widać z Parkiem
Jego rywal z tego co widziałem lubi bardzo stójke, zapasy ma dobre, ale wątpię aby dał rade powstrzymać zapędy Polaka.
Gamer zapowiedział że będzie chciał pokazać te zapasy, więc będzie moim zdaniem przyjemna wygrana na pkt albo jakieś poddanie ze strony Gamera.

Drugi typ: Maxim Grishin(1.23).
Maximus po wycieczce do wagi ciężkiej i porażce z Tyburą wraca do lhw aby tam zmierzyć się z Gadzhimuradem Antigulovem,który w ufc mial dobre wejście ale wraz ze wzrostem poziomu rywali zaczął przegrywać i przegrał juz 3 walki z rzędu.
Maximus to wszechstronny zawodnik: dobra stojka i parter i co najważniejsze w tej walce Grishin ma lepsze cardio co zadecyduje o zwycięstwie.
Antigulov to zapasnik w stójce bije głównie cepy, a jego cardio starcza na góra 1rd, potem juz oddycha jak lokomotywa, a szczęka jest papierowa.
Nie widzę szans aby Antigulov sprowadził i poddal.
Zapewne po tej walce Antigulov zostanie zwolniony i odejdzie do ACA.

Trzeci typ: Thomas Almeida(1.70).
Almeida wraca po przerwie, pierwotnie zmierzyć się miał z Perezem,który złapał pozytywny wynik na Covid19.
Nowy rywal to Martinez.
Almeida to bardzo szybki, mocno bijący agresywny Brazylijczyk.
Martinez to kickbokser, który w UFC ma rekord 3:2, gdzie fajnie wyglądał.na tle słabszych rywali a z lepszymi przegrywał.
Uważam Martienza za zawodnika o półkę niżej od Almeidy.

Czwarty typ:Cyril Gane(1.15).
Główny sparingpartner Francisa Ngannou bardzo fajnie wszedl do ufc pokonując Pessoe Maylesa i ostatnio Bosera, te wygrane pokazały że jest to bardzo dobry zawodnik z dużym potencjałem.
Jego nowym rywalem który wziął walke w zastępstwie to znany z gali KSW w Zagrzebiu Ante Delija.
Obaj zawodnicy to głównie kickbokserzy, ale Gane pokazał tez umiejętności parterowe poddając Pessoe i Maylesa.
Delija raczej w stocje niczym nie zaskoczy Gane. Kurs na podbitke.

Piąty i ostatni typ: Said Nurmagomedov(1.16)
Mistrz Sambo, były mistrz Akhmat FC wraca po porażce z Raoni Barcelosem na walkę z nowym nabytkiem UFC Markiem Strieglem.
Said jak to Rosjanin dobra stojka i parter, zapasy i sambo.
Jego rywal to głównie parterowiec lubiący poddawać swoich rywali.
Co do rywali to miał ich Mark bardzo słabych a dwie porażki które zaliczył np sRecce McClarenem pokazały jego poziom.
Uważam że Said w parterze jest za dobry aby dać się tam poddać Filipinczykowi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
C 152

Chiron155

Użytkownik
Czas na kolejne typy ode mnie :) Kursy z Fortuny.

Pierwszy typ: Mateusz Gamrot(1.27).
Najgorętszy polski prospekt doczekał się debiutu w UFC, pierwotnie miał zmierzyć się z bardzo doświadczonym Mustafaevem, niestety wypadł. Nowym rywalem będzie klubowy kolega Chimaeva Guram Kutateladze.
Gamer to świetny zapaśnik, poprawił bardzo swoją stójkę, co było widać z Parkiem
Jego rywal z tego co widziałem lubi bardzo stójke, zapasy ma dobre, ale wątpię aby dał rade powstrzymać zapędy Polaka.
Gamer zapowiedział że będzie chciał pokazać te zapasy, więc będzie moim zdaniem przyjemna wygrana na pkt albo jakieś poddanie ze strony Gamera.

Drugi typ: Maxim Grishin(1.23).
Maximus po wycieczce do wagi ciężkiej i porażce z Tyburą wraca do lhw aby tam zmierzyć się z Gadzhimuradem Antigulovem,który w ufc mial dobre wejście ale wraz ze wzrostem poziomu rywali zaczął przegrywać i przegrał juz 3 walki z rzędu.
Maximus to wszechstronny zawodnik: dobra stojka i parter i co najważniejsze w tej walce Grishin ma lepsze cardio co zadecyduje o zwycięstwie.
Antigulov to zapasnik w stójce bije głównie cepy, a jego cardio starcza na góra 1rd, potem juz oddycha jak lokomotywa, a szczęka jest papierowa.
Nie widzę szans aby Antigulov sprowadził i poddal.
Zapewne po tej walce Antigulov zostanie zwolniony i odejdzie do ACA.

Trzeci typ: Thomas Almeida(1.70).
Almeida wraca po przerwie, pierwotnie zmierzyć się miał z Perezem,który złapał pozytywny wynik na Covid19.
Nowy rywal to Martinez.
Almeida to bardzo szybki, mocno bijący agresywny Brazylijczyk.
Martinez to kickbokser, który w UFC ma rekord 3:2, gdzie fajnie wyglądał.na tle słabszych rywali a z lepszymi przegrywał.
Uważam Martienza za zawodnika o półkę niżej od Almeidy.

Czwarty typ:Cyril Gane(1.15).
Główny sparingpartner Francisa Ngannou bardzo fajnie wszedl do ufc pokonując Pessoe Maylesa i ostatnio Bosera, te wygrane pokazały że jest to bardzo dobry zawodnik z dużym potencjałem.
Jego nowym rywalem który wziął walke w zastępstwie to znany z gali KSW w Zagrzebiu Ante Delija.
Obaj zawodnicy to głównie kickbokserzy, ale Gane pokazał tez umiejętności parterowe poddając Pessoe i Maylesa.
Delija raczej w stocje niczym nie zaskoczy Gane. Kurs na podbitke.

Piąty i ostatni typ: Said Nurmagomedov(1.16)
Mistrz Sambo, były mistrz Akhmat FC wraca po porażce z Raoni Barcelosem na walkę z nowym nabytkiem UFC Markiem Strieglem.
Said jak to Rosjanin dobra stojka i parter, zapasy i sambo.
Jego rywal to głównie parterowiec lubiący poddawać swoich rywali.
Co do rywali to miał ich Mark bardzo słabych a dwie porażki które zaliczył np sRecce McClarenem pokazały jego poziom.
Uważam że Said w parterze jest za dobry aby dać się tam poddać Filipinczykowi
Do analiz nic nie mam. Ok.
Sporym ryzykiem jest grać typy z takim kursem w mma.
Czy zagrałeś to na jednym kuponie? Czy w singlach? Od tych kursów należy odliczyć jeszcze podatek. Więc całe przedsięwzięcie może okazać się nie warte gry.
Cyril wypadł z rozpiski.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Do analiz nic nie mam. Ok.
Sporym ryzykiem jest grać typy z takim kursem w mma.
Czy zagrałeś to na jednym kuponie? Czy w singlach? Od tych kursów należy odliczyć jeszcze podatek. Więc całe przedsięwzięcie może okazać się nie warte gry.
Cyril wypadł z rozpiski.
To są typy które moim zdaniem warto pograć.
Kupony każdy sobie układa sam.
Ja tez różnie układam kupony, zazwyczaj są to sklejki z oferty mma z różnych gal :)
Te ufc wyjątkowo słabe jeśli chodzi o kursy, dlatego trzeba będzie wspomóc się innymi galami takimi jak Oktgaon czy Bellator
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Moim zdaniem Ortega po kursie @2,92 w sts był warty ryzyka. Według mnie szanse na zwycięstwo 60%. Po ostatnim boju z maxem zapewne wyciągnął wnioski i podszkolił boks. Bez dyskusyjnie będzie lepszy w parterze i klinczu, zapewne będzie dążył do takiego finału.
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Moim zdaniem Ortega po kursie @2,92 w sts był warty ryzyka. Według mnie szanse na zwycięstwo 60%. Po ostatnim boju z maxem zapewne wyciągnął wnioski i podszkolił boks. Bez dyskusyjnie będzie lepszy w parterze i klinczu, zapewne będzie dążył do takiego finału.
Pragnę podkreślić że Zombiak w parterze nie jest nogą, twister i pare innych poddań nie wzięły się znikąd.
Do tego Ortega zebrał łomot od Maxa, wszystkie ciosy zebrał na twarz i żeby nie było ze tylko w tej walce bronił ciosy twarzą on zawsze ciosy zbierał twarzą.
Druga rzecz długa przerwa, kontuzja, rdza na pewno się w niego wdarła.
W stójce moim zdaniem powinien Zombie rozdawać karty, a w parterze raczej tak łatwo Ortega mieć nie będzie.
 
C 152

Chiron155

Użytkownik
Pragnę podkreślić że Zombiak w parterze nie jest nogą, twister i pare innych poddań nie wzięły się znikąd.
Do tego Ortega zebrał łomot od Maxa, wszystkie ciosy zebrał na twarz i żeby nie było ze tylko w tej walce bronił ciosy twarzą on zawsze ciosy zbierał twarzą.
Druga rzecz długa przerwa, kontuzja, rdza na pewno się w niego wdarła.
W stójce moim zdaniem powinien Zombie rozdawać karty, a w parterze raczej tak łatwo Ortega mieć nie będzie.
Wszystko się zgadza.
Jednak miał czas na wprowadzenie innej taktyki i tu właśnie upatruje spore szanse. Uważam że w takiej stawce można spróbować.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra wiadomość:
Polsat Sport Extra pokaże debiut Gamrota w UFC, ale też całą kartę wstępną.
Czyli cała gala UFC Fight Island 6: Ortega vs. Korean Zombie pokazana będzie w Polsat Sport, bo karta główna jak zwykle będzie pokazana w Polsacie Sport.

 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Korean Zombie, zdecydowanie. Stójkowo dzieli ich przepaść, Ortega coś tam boksersko potrafi ale to nie jest liga uderzacza klasy KZ. W parterze, przypomnę najpierw musi do niego dojść, KZ jest świetny, i wg mnie wybroni wszelkie zagrywki BO, utnie je w zalążku. Ja tu widzę przerwanie sędziowskie po obitej twarzy BO w 3 r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Gamrot po 1.25? Przypominam, że to nie KSW i rywale łatwi do ubicia. Zdecydowanie widzę ogormne value w rywalu po kursie 4.50 i to na niego zagram
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gamrot po 1.25? Przypominam, że to nie KSW i rywale łatwi do ubicia. Zdecydowanie widzę ogormne value w rywalu po kursie 4.50 i to na niego zagram
No fakt, coś tu nie tak z tymi kursami. Gruzin na pewno nie jest gorszy do Parke'a czy Ziółkowskiego, a wtedy kursy były wyższe na Gamrota, z Parkiem chyba nawet coś koło 1.50, jesli dobrze pamiętam. W końcu do dla obu debiut w UFC i nawet jeśli Gamer to wygra, to nie powinien być aż takim faworytem. Ale też może buki wiedzą więcej.
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Panowie. Jeden przeczytał czyjąś wypowiedź, a drugi że to sparringpartner Chimaeva i tym sugerujecie się w typowaniu walki. A co tak na prawdę znaczą te informacje? On nawet mieszkał z Chimaevem w klubie przez dwa lata, ale to nie znaczy, że to Chimaev.

Zgadzam się natomiast, że kursy nie są wystawione prawidłowo. Granie Gamrota po tym kursie mija się z celem. Oboje debiutują. Umówmy się, że Mateusz Gamrot to nie kompletny zawodnik z uwagi na stójkę i to mi wystarczy żeby za nie dużą kwotę zagrać po dobrym kursie na Gruzina.

Pozdro
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Powiem tak, kursy może faktycznie przesadzone, ale nie wyobrażam sobie porażki Polaka. Jeśli przyjrzymy się Gruzinowi to jego ostatnie pojedynki wygrywał z ludźmi którzy znajdują się na "fali opadającej". Przykład:
-Felipe Silva 1 wygrana na 5 ost. walk;
-Cadena Martins 1 wygrana na 5 ost. walk;
-da Silva 2 wygrane na 5 ost, walk;
Można powiedzieć, ze wygrywał tylko z typowymi "Brazylijskimi królami nokautu"(Martins akurat Hiszpan ale mniejsza ;d)
Nie wspominam nawet o porażce z Kiełkiem, który nawet nie zbliża się do możliwości Gamera. Fakt, ze było to bardzo dawno jednak może pomniejszyć wagę tego argumentu.
Gamer co prawda tez nie wygrywał z jakimiś mega kocurami, ale chociażby wygrana z Barnaouim czy deklasacja Parke'a, który źle w UFC sobie nie radził, pozwalają mysleć mi, ze to pewniak z nieco zaniżonym kursem.
Możliwe,ze patrzę na ten typ życzeniowo bo liczę bardzo na Mateusza i wierze w niego oraz postawiłem na niego pieniądze,
Liczmy jednak, ze to będzie początek kolejnej pięknej przygody w polskim MMA :D
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ortega vs. Chan Sung Jung
dokładna metoda zwycięstwa: KO,TKO,DQ @1.95
etoto


Zapowiada nam się ciekawe starcie, przynajmniej na papierze tak to wygląda. Ortega to doświadczony fighter, który walczył z naprawdę solidnymi przeciwnikami. Tylko jedna porażka i to nie byle z kim. W swojej ostatniej walce, która miała miejsce w 2018 roku przegrał z Hollowayem. Pod banderą UFC walki Ortegi nigdy nie dochodziły do decyzji.
정찬성 który na swoim koncie w UFC ma dwie porażki - z Aldo oraz z Rodriguezem. Koreańczyk walcząc dla UFC jeszcze nigdy jego walki nie dochodziły do decyzji. Wygląda na to, że czeka nas kolejny pojedynek, który zakończy się przed czasem.
Koreańczyk w stójce powinien zdominować swojego przeciwnika. W parterze nie powinien odstawać, o ile walka zejdzie do parteru. Zombiak walczy bardzo efektownie o czym świadczyć może osiem otrzymanych bonusów.
Ortega ostatni raz był widziany w 2018 roku. Nie wiadomo jak z jego wytrzymałością, która nigdy nie była jego mocą stroną. Stawiam, że Chan zmęczy przeciwnika i w 4-5 rundzie będzie koniec walki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Guram Kutateladze vs Mateusz Gamrot
Mateusz Gamrot To Win By Unanimous Decision: Tak @ 2.20 Kutateladze via Split Decision (28-29, 29-28, 29-28)
etoto

Długo oczekiwany debiut Gamrota w UFC z rywalem dość wygodnym stylistycznie (stójkowicz z przeciętnymi zapasami i słabym grapplingiem) do tego wezwanym na zastępstwo ledwie 2 tygodnie temu. To wszystko sprawia że to Polak będzie dyktował warunki w tym pojedynku i moim zdaniem w jego interesie będzie poprowadzenie go w najbezpieczniejszy sposób jaki to możliwe w sportach walki. A takie bezpieczeństwo najbardziej zapewnia spokojne i systematyczne punktowanie w stójce jabem, który Gamrot ma całkiem niezły, do tego kontrola oktagonu plus jakieś obalenie dla zaznaczenia przewagi w rundzie i na kartach sędziowskich, bo na to sędziowie patrzą w głównej mierze. I w ten sposób runda za rundą Gamer na luzie dociągnie to bezapelacyjnej wygranej na punkty witając się z nową organizacją. Co ważniejsze, bez narażania się na jakąś bijatykę czy inne nieprzewidziane zdarzenia. Czas na fajerwerki przyjdzie przy następnych rywalach. Dlatego typ na wygraną Polaka na punkty wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, a do tego po całkiem niezłym kursie.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Gamrot idzie do UFC chyba w najlepszym dla siebie momencie i wydaje mi się że ma wszelkie podstawy aby coś osiągnąć. Ameryki nie odkryję jak napisze że z całą pewnością będzie chciał 'wejść z buta'. Czyli po prostu wygrać przed czasem. Wydaje mi się że plan na walkę mimo wszystko będzie unikał wymian w stójce bo to płaszczyzna w której Kutataledze czuj się najlepiej i ma czym uderzyć. Nie zapominajmy że Mateusz w parterze jest świetny. Wydaje mi się że jest spora szansa że skończy rywala jakimś poddaniem- przekonuje mnie tez fakt że (wprawdzie 5 lat temu) gruzin przegrał przez poddanie z przeciętnym Pawłem Kiełkiem wiec Gamrot jest w stanie powtórzyć ten wyczyn.

Mateusz Gamrot przed poddanie @8,00 Etoto
Gamrot w 2 rundzie @10,0 Etoto
 
Ostatnia edycja:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
W co-main evencie UFC Fight Island 6 zobaczymy debiutującą w kategorii muszej kobiet Jessicę Andradę w boju z byłą pretendentką do pasa Amerykanką Katlyn Chookagian. Wydaje mi się, że dla Brazylijki będzie to stylistycznie kiepski matchup – Chookagian dysponuje bowiem zdecydowanie lepszymi warunkami, jest około 20 centymetrów wyższa, oczywiście ma również lepszy zasięg ramion. Amerykanka powinna obrać tutaj prostą taktykę – punktowanie w stójce, głównie boks, bo Brazylijka będzie próbowała przechwycić nogę, i trzymanie Jessici na dystans jak w pojedynku z Jennifer Maią. Andrade zapewne będzie dążyć do klinczu i ewentualnego obalenia, ponieważ przejście tak dużej różnicy zasięgu może być piekielnie trudne. Oczywiście, nie sposób skreślać tutaj „Bate Estaca”, bo jednak to była mistrzyni i jedna z topowych zawodniczek na świecie, jednak nie rozumiem aż tak dużego przekreślania szans na wygraną Amerykanki. Chookagian musi wykorzystać swoje przewagi i prawdopodobnie konsekwentną pracą dowiezie wygraną z Andrade na pełnym dystansie – skończenia z jej strony tutaj nie widzę.

Jessica Andrade – Katlyn Chookagian 2.42

5dimes
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom