>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 167: GSP vs. Hendricks 16.11.2013

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Gdzie TY grasz, że masz Bagautinova po 1,50? :O
Na razie krótko się odniosę- GSP- zgoda, sam gram. Hendricks ma na Niego tylko lub aż nokautujący cios. Jeśli uda się go uniknąć, GSP wygra. Z Rorym jest w sumie podobna sytuacja, jednak po strone Lawlera widzę więcej szans, a i sam MacDonald to nie GSP. Po 1,25 ja bym tego nie grał. Pettis też nisko. W CO-main evencie skłaniam się ku Evansowi. Dłuższe analizy pewnie jutro po ważeniu i obstawieniu.
Tak, na Ruska kurs 2,00, mój błąd ;)




 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
170 lbs: Georges St-Pierre (24-2) vs. Johny Hendricks (15-1)
1,38 STS✅✅✅

Zgadzam się z waszymi typami, lecz pragnę zwrócić uwagę na pewną ciekawostkę, otóż najlepszy pojedynek wg statystyk z GSP dał nudny Jake Shields, zadał on 78 ciosów celnych, dał 2 razy się obalić przy czym mistrz zadał 85 ciosów. Możecie tworzyć sobie dowolne dubelki z rywalami GSP którzy pragneli jego pasa, np. Condit + Diaz albo Alves + Fitch, suma oddanych przez nich ciosów z tych zadanych mistrzowi, nawet nie przekroczy liczby ciosów które oddał Jake Shields. Da radę nawet stworzyć tria, a nawet na upartego kwartety jak np. Koscheck + Hardy + Alves + Penn, i ta liczba zadanych ciosów na mistrzu nie przekroczy tych które oddał Jake Shields w walce z GSP.
Morał z tego taki że spośród 10 fighterów którzy próbowali zabrać pas GSP, jedynie Jake Shields dał w miarę przyzwoity pojedynek, jest to udokumentowane czarno na białym.
Podejrzewam że taki stan rzeczy pozostanie, a w jutrzejszej walce większość ciosów Hendricksa przeszyje tylko powietrze.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Pytanie do tych stawiajacych na Sonnena - co wedlug Was Sonnen moze zrobic Rashadowi? Co pokazywal w ostatnich walkach? Obalal Andersona po czym dal sie skonczyc przy wygranej walce, w rewanzu swirowal stojkowca z obrotowkami i dal sie skonczyc znow glupio, z Jonesem nie mial sztycha, z Rua wygral, ale co pokazal? Rua to nie Rua w szczycie formy. Rashad jest o wiele bardziej dynamiczny, a co wazniejsze moze nokautowac w stojce, a jakos nie widze, zeby Sonnen mial go znokautowac. Zapasy? Rashad swietnie sobie poradzil z Davisem wiec z Sonnenem wiekszego problemu byc nie powinno. Jezeli Rashad wyjdzie zmotywowany na te walke to dawalbym tu jakies 80-20 procentowo na Rashada, jedyna sytuacja, w ktorej moze przegrac to jezeli odda walke przed rozpoczeciem i wyjdzie tylko, zeby wyjsc.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Swoją drogą, wystarczy obejrzeć filmiki UFC z przygotowań obu zawodników żeby zauważyć że obaj panowie w walce wieczoru bardziej niż o stójkę, starają się o trening zapaśniczo-parterowy. Dlatego też stawiam na niespodziewanego subba w wykonaniu GSP. Wystarczy sobie spojrzeć ile sprowadzeń miał Hendricks z Conditem. Co do Pettisa i Pereza, zgadzam się, dlatego od początku pisałem że nie ma sensu obstawiać tego grubiej, po prostu przed każdą galą staram się opisać każdą z walk. Pettis jest niepokonany, a Campuzano wziął walkę na kilkanaście dni przed galą. Co do teamów, nie brałbym tego jako duży argument, Materla trenował w AKA a w stójce daje z siebie w każdej walce zrobić krwawą masę. Sergio nie jest faworytem dlatego że ma brata mistrza świata, ale dlatego że jest niepokonany, wcześniej w karierze amatorskiej też wygrał wszystkie walki, a jego rywal już raz pokazał że poziom UFC to dla niego za wysokie progi, plus w ostatniej walce kontrowersyjnie wygrał przez split.
http://www.youtube.com/watch?v=rNNM4SdSdEI
http://www.youtube.com/watch?v=OQ3EEPKcVyc



PS. @emotron, idąc tym tropem, jakie szanse ma Jones z Rashadem? Przecież Mauler przez długi czas dominował w walce z Bonesem, a wcześniej był zdominowany w parterze przez Phila Davisa który przegrał z Evansem. Czyli logiczne że Rashad powinien zdominować Jonesa, tak?
Sonnen przegrał w walce z Andersonem Silvą i z Jonem Jonesem, prawdopodobnie najlepszymi zawodnikami w historii tego sportu. W 1 walce z Silvą ustanowił rekord UFC w ilości zadanych ciosów, trafiając Spidera 320 razy, więcej ciosów niż Anderson otrzymał w całej swojej karierze UFC we wszystkich walkach razem wziętych. Przegrał przez zmęczenie/głupotę/błysk geniuszu Andersona, mniejsza o to. W rewanżu 1 rundę wygrał, w 2 dał się ponieść emocjom i zamiast trzymać się konsekwentnie swojego planu, chciał walczyć z Andersonem w stójce, co było samo w sobie głupotą. Walki z Jonesem nie wliczam, bo różnica zasięgu była drastyczna. W dalszej kolejności poddał Shoguna, który przecież uchodził za czołówkę. Rashad? Porażka z Machidą, potem walki z Thiago Silvą, Tito Ortizem i Quintonem Jacksonem, z całym szacunkiem dla tej trójki ale upadającymi gwiazdami, faktycznie piękna wygrana z Philem Davisem, wtopy z Jonesem i z Nogiem, wygrana z Hendo przez split. Kto wygra? Nie mam pojęcia, tydzień temu dawałbym 100% że Evans, patrząc na kursy daje na Sonnena. Absolutnie nie trafia do mnie to że Evans pokonał Phila, tak samo można powiedzieć że skoro Chael 320 razy trafił Silve, to Evansa powinien zmiażdżyć. Obaj są kumplami, więc wiedzą o sobie wszystko, ja czuje że będzie niespodziewana wygrana Amerykańskiego Gangstera, ale nie twierdzę absolutnie że to coś pewnego.

Georges St. Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA) (Typ) 1
Rory MacDonald (CAN) - Robbie Lawler (USA) (Typ) 1
Tim Elliott (USA) - Ali Bagautinov (RUS) (Typ) 2
Ed Herman (USA) - Thales Leites (BRA) (Typ) 2
Brian Ebersole (USA) - Rick Story (USA) (Typ) 2
Erik Perez (MEX) - Edwin Figueroa (USA) (Typ) 1
Jason High (USA) - Anthony Lapsley (USA) (Typ) 1
James DeGale (UK) - Dyah Davis (USA) (Typ) 1
Will Campuzano (USA) - Sergio Pettis (USA) (Typ) 2
Gian Villante (USA) - Cody Donovan (USA) (Typ) 1
18.21

Georges St. Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA) (Typ) 1
Rory MacDonald (CAN) - Robbie Lawler (USA) (Typ) 1
Tim Elliott (USA) - Ali Bagautinov (RUS) (Typ) 2
Erik Perez (MEX) - Edwin Figueroa (USA) (Typ) 1
Jason High (USA) - Anthony Lapsley (USA) (Typ) 1
James DeGale (UK) - Dyah Davis (USA) (Typ) 1
Will Campuzano (USA) - Sergio Pettis (USA) (Typ) 2
Gian Villante (USA) - Cody Donovan (USA) (Typ) 1

9.29

Georges St. Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA) (Typ) 1
Rory MacDonald (CAN) - Robbie Lawler (USA) (Typ) 1
Erik Perez (MEX) - Edwin Figueroa (USA) (Typ) 1
Will Campuzano (USA) - Sergio Pettis (USA) (Typ) 2
Gian Villante (USA) - Cody Donovan (USA) (Typ) 1

3.09

Georges St. Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA) (Typ) 1
Rory MacDonald (CAN) - Robbie Lawler (USA) (Typ) 1

1.65
 
bene 240

bene

Użytkownik
Chcecie powiedzieć że Shields dał wyrównany pojedynek bo dorównywał umiejętnościami GSP? Może należy przypomnieć że GSP przez ponad pół walki widział tylko na jedno oko bo miał dość poważną kontuzję oka, po tym jak kciuk shieldsa wylądował w jego oczodole. Walcząc z jednym okiem tę walkę i tam można nazwać dominacją GSP.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
George St Pierre (CAN) - Johny Hendricks (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: George St Pierre (CAN)
Kurs: 1.40
✅✅✅

Na ostatni typ biorę swoje &quot;ciasteczko&quot;. Nie będę ukrywał, ale GSP jest moim ulubiony fighterem. Wiele już zostało powiedziane na temat tejże walki, więc nie musiałbym już pisać analizy, ale że bardzo jaram się tą walką, jak i całą galą skrobnę coś od siebie.
Zaczynamy od zapasów, gdzie GSP jest o klasę lepszy w tym niż jego rywal, więc będziemy świadkami wielu sprowadzeń, na które Johny może być bez radny. Skuteczność obaleń George wynosi 75%.
Można śmiało rzec, że Johny ma jeden atut, którym jest piekielna lewa ręka. Ale... Tą lewą ręką nie upolował Condita ani Pudla, więc jak ma upolować wielkiego mistrza.
W tym, w czym dobry jest Hendricks GSP jest jeszcze lepszy.
Przewiduję sub w wykonaniu GSP, bo w parterze Hendricks niczym nie zagrozi mistrzowi.


Let&#39;s get ready to rumble!
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Rashad Evans (USA) - Chael Sonnen (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Rashad Evans (USA)
Kurs: 1.53


Ciężki typ, ale zdecydowałem się na Evansa.
Dla mnie Sonnen jest dość sztywny w stójce, nie to co Rashad - wyluzowany, praca całym ciałem. Stójka ze wskazaniem w stronę Rashada.
Parter, ciężka sprawa. Na pewno Chael słaby nie jest, ale jego obrona do najlepszych nie należy, obalali go Shogun Rua i Anderson Silva.
Chael walczy dość szalenie, chciałby zniszczyć swojego przeciwnika w kilka sekund, gdzie jego rywal walczy spokojniej, dużo myśli, a dzięki temu traci mnie siły w czasie walki. Taktyka może okazać się kluczem do zwycięstwa, bo jeśli Sonnen rzuci się, a to nie przyniesie efektów, to może szybko wypalić się.
Sonnen to taki trochę świr, on będzie chciał napierać od początku walki, i tutaj Evans musi być czujny, nie może dać się wciągnąć w zagrywki Chaela.
Ciekaw jestem co pokaże Evans, bo jeśli przygotował się dobrze, jeśli pokaże to co w walce z Davisem, to powinien to wygrać, a jeśli nie przygotował się się odpowiedni, to nie ma szans.
Dla mnie walka 50/50 z lekkim wskazaniem w stronę Evansa.


---------------------------------------


Josh Koscheck (USA) - Tyron Woodley (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Tyron Woodley (USA)
Kurs: 1.85


Bukmacherzy równo oceniają szanse zawodników na wygranie i nie ma co się dziwić, bo jeden jak i drugi, są bardzo zbliżeni do siebie.
Tyron jest młodszy i ma mniej stoczonych walk od swojego rywala. W MMA przegrał tylko dwa razy. Josh dłużej w tym siedzi, więcej przeżył, posiada większy bagaż doświadczenia, ale nie uważam, żeby miało mu to pomóc w wygraniu walki. Tyron jest zawodnikiem zdecydowanie szybszym, niż Josh, posiada większą siłę od rywala, dysponuje dobrym kopnięciem.
Koscheck dziurawa defensywa, i tutaj widzę sporą okazję dla Tyrona na KO.
Woodley w UFC stoczył tylko dwie walki, więc doświadczenie przy Joshu ma bardzo małe.
Stawiam również na Tyrona z innych powodów.
Josh swoje już przeżył, to nie ten sam zawodnik co kiedyś, ostatnie jego walki to nic ciekawego. Woodley jak już wspomniałem ma dwie walki w UFC co oznacz, że zaczyna swoją przygodę w UFC, na jak długo? Nie wiadomo, ale jest głodny sukcesu, chce pokazać się z jak najlepszej strony, motywację ma na pewno większą niż jego przeciwnik, który i tak już nic nie osiągnie w UFC.
Fajnie, że się udzielasz, ale wiesz... spisywanie praktycznie słowo w słowo analiz ze stron branżowych jest słabiutkie. ???? Stawiania walki, którą sam oceniasz na 50/50 po kursie 1.53 nie skomentuję.
Mam paru swoich faworytów, ale podam je po ważeniu. Ogólnie średnia gala do typowania, ale parę perełek można wyhaczyć. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
&quot;Strony branżowe&quot; piszą takie *****, że czasem warto zajrzeć żeby się pośmiać ;)
Na ważeniu GSP wyglądał na tak nabuzowanego, nakręconego na tą walkę, że coraz bardziej możliwa wydaje mi się opcja o której pisałem od początku czyli poddanie rywala ???? Będzie się działo!
http://www.youtube.com/watch?v=t1hxvxe_7l8
 
hopek92 0

hopek92

Użytkownik
Co do zwycięzcy ME juz wszystko zostało powiedziane, a co sądzicie o zagraniu
GSP WIN by sub. Na Unibecie lata po kursie 11 więc za drobne można zrobić, a ten scenariusz na tą walkę jest dosyć możliwy patrząc na argumenty Hendricksa to GSP może chcieć tak zakończyć tą walkę. Tymbardziej utwierdził mnie w tym trening medialny GSP
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Może dlatego, że każdy kto ogląda trochę UFC wie, że Tim Elliott nie jest takim leszczem jak opisuje go Pudzian ???? Co nie znaczy, że Bagautinov tego nie wygra, bo niewątpliwie bije dość mocno (dla mnie nieznacznym faworytem jest Elliott, ale powinno to być wyrównane starcie, zakończone prawdopodobnie decyzją)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Fajnie, że się udzielasz, ale wiesz... spisywanie praktycznie słowo w słowo analiz ze stron branżowych jest słabiutkie. ???? Stawiania walki, którą sam oceniasz na 50/50 po kursie 1.53 nie skomentuję.
Nie spisuje, tylko zaznaczam tekst i kopiuj - wklej.
A tak w ogóle, to swoje analizy opieram na różnych źródłach (czyt. fora polskie i zagraniczne), czytam opinie innych, a to chyba nie jest karalne. Nie dam rady śledzić kariery większości zawodników.

Stawiania walki, którą sam oceniasz na 50/50 po kursie 1.53 nie skomentuję.

To po **** ciągniesz ten temat? Każdy nowy w tym temacie będzie się spuszczał nad tym typem.


Może dlatego, że każdy kto ogląda trochę UFC wie, że Tim Elliott nie jest takim leszczem jak opisuje go Pudzian Co nie znaczy, że Bagautinov tego nie wygra, bo niewątpliwie bije dość mocno (dla mnie nieznacznym faworytem jest Elliott, ale powinno to być wyrównane starcie, zakończone prawdopodobnie decyzją)

Dlatego nie ruszam tej walki.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Już kursy wyjściowe wskazują, że nie jest leszczem i jest faworytem ale zaskoczył mnie skok z 2.10 do 2.50 w jedna noc ???? Pożyjemy zobaczymy
Czyli wychodzi na to ze Pudzian sie nie zna i nie oglada UFC? ???? ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W tej chwili fortuna oferuje na GSP kurs 1,50. Idzie w górę, ciekawe, ale biorąc pod uwagę analizy Fachur z tego działu nic tylko się cieszyć ;-)
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Nie spisuje, tylko zaznaczam tekst i kopiuj - wklej.
A tak w ogóle, to swoje analizy opieram na różnych źródłach (czyt. fora polskie i zagraniczne), czytam opinie innych, a to chyba nie jest karalne. Nie dam rady śledzić kariery większości zawodników.
Stawiania walki, którą sam oceniasz na 50/50 po kursie 1.53 nie skomentuję.
To po **** ciągniesz ten temat? Każdy nowy w tym temacie będzie się spuszczał nad tym typem.

Może dlatego, że każdy kto ogląda trochę UFC wie, że Tim Elliott nie jest takim leszczem jak opisuje go Pudzian Co nie znaczy, że Bagautinov tego nie wygra, bo niewątpliwie bije dość mocno (dla mnie nieznacznym faworytem jest Elliott, ale powinno to być wyrównane starcie, zakończone prawdopodobnie decyzją)
Dlatego nie ruszam tej walki.
Tyle, że Ali jest po kursie 2.50 co przy bardzo wyrównanej walce jest value. Zaś granie Evansa nie jest value.
Skoro nie dasz rady śledzić karier zawodników to po co się tu udzielasz? To tak jakbym stwierdził, że nie oglądam Euroligi, ale poszukam parę analiz na portalach, skleje je w jedno i to nazwę analizą.
Ode mnie: Rory Macdonald (1.263) Pinnacle Zawodnik Tristran posiada genialną pracę nóg, która pozwoli mu utrzymywać się z dala od jego ciosów Lawlera. Nawet jeśli któryś go naruszy, zaprzęgnie swoje zapasy. Skoro Ares potrafił zdominować Ellenbergera i Bj Penna to nie wierzę w porażkę z jednowymiarowym Robbie. Rory będzie pracował prostym, uciekał przed bombami przeciwnika, walka nie będzie pasjonująca i skończy się decyzją. W Betsafe kurs na to zdarzenie wynosi 2.60.
GSP (1.476) Pinnacle- najlepszy zawodnik w historii MMA. Perfekcjonista. Wie, że Hendricks to największy test w jego karierze i widać, iż jest w genialnej formie. Mistrz taktyki. Mistrz kondycji. Mistrz zapasów. Podobnie jak Ares będzie unikać potężnych ciosów Johny&#39;ego, który jest bądź co bądź jednowymiarowy. W walce z Conditem w trzeciej rundzie już brakowało mu paliwa. GSP będzie kłuć jabami w stójcę, przeplatając to obaleniami. Król jest jeden.
Gian Villante (1.297) Pinnacle- pierwsza walka gali. Gian jest solidnym półciężkim, który kiedyś walczył w królewskiej kategorii. Posiada świetny boks, potrafi mocno kopnąć, jest solidnym zapaśnikiem. Jego przeciwnik zanim zebrał ogromny oklep od Ovince&#39;a St. Preuxa miał ogromne problemy z Nickiem Penner, który dwa razy nokdaunował go. Gian będzie przebijał się przez dziurawą gardę Donovana i znokautuje go już w pierwszej rundzie.
EDIT: Kazał czekać trochę dłużej, ale zrekompensował to niezłym nokautem ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Ludziska, serio traktujecie poważnie to co w USA piszą? Praktycznie co gale piszą jakieś bzdety, a większość (w tym Polskie portale to kopiują). Aż nie chce się wymieniać, ile razy w ciągu paru miesięcy pisali bzdety, Manuwa i Nurmagomedov mieli być leszczami z nabitymi rekordami, Mauler miał dostać w minutę oklep od Bones&#39;a, Shogun miał znokautować Chaela, Henderson poddać Pettisa... Oczywiście to tylko MMA, więc ZAWSZE istnieje szansa że Hendricks trafi GSP i będzie sensacja, ale logicznie, wszystkie jego atuty są zarazem tym co Georges idealnie kontruje. Jak czytam że Hendricks będzie mieć przewagę szybkości i będzie sprowadzać GSP, to zastanawiam się jak ktoś taki dostał pracę w portalu o MMA, albo jaki poziom ma ta strona.
Ciekawi mnie dlaczego ta walka została zdjęta z oferty BAHu, ale mam nadzieje że do nocy wróci, przynajmniej tak mnie konsultantka zapewniła...
Z innych walk, oczywiście
Rory + GSP -około 1.60, pewniak gali
Rory + GSP + Vilante + Pettis + High - 2.44
Rory+GSP+ Vilante+ Pettis+High+Perez+Leites+Story+Cerrone+Bautinov - 10.05


 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Skoro nie dasz rady śledzić karier zawodników to po co się tu udzielasz? To tak jakbym stwierdził, że nie oglądam Euroligi, ale poszukam parę analiz na portalach, skleje je w jedno i to nazwę analizą.
Jak ktoś nie śledzi lig Ameryki Południowej, to nie ma co się udzielać w piłce nożnej? Wierzę, że Ty jesteś ze wszystkim na równi z każdym fighterem UFC, wiesz wszystko o każdym, znasz doskonale przebiegi walk, nawet to co jedzą na śniadanie.
Powtórzę raz jeszcze, bo widzę, że za pierwszym nie zrozumiałeś, nie jestem ze wszystkimi zawodnikami na bieżąco. Rozumiesz?
Jeśli chcesz dalej prowadzić konwersację to zapraszam na PW&gt;
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Josh Koscheck v Tyron Woodley Method of Victory

Dwoch stylistycznie podobnych zawodników.
Świetni zapasnicy z przeciętna stójką.
Jeszcze niedawno mieli podbijac szczyty, teraz doznali zadyszki.
W zasadzie na dwoje babka wrożyła, kto to wygra.
Kos bardziej doświadczony ale Woodley młodszy i chyba bardzije glodny sukcesu.
Pudel ma juz 35 lat , co w wadze połsredniej to juz za duzo. W ostatnich walkach cieniutko. Pokonał przecietnego Pierce&#39;a i emeryta Hughesa ale zaraz dwie porażki.
Woodley też tak sobie w ostatnich walkach.
Myslę, ze chłopaki nie zrobią sobie krzywdy, wynik dojdzie po 3 r. do decyzji i tutaj skłonie sie bardziej ku Woodleyowi.
Kurs na method of victory uważam za niezły:

Tyron Woodley by Decision or Technical Decision ⛔
3.5 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Jak ktoś nie śledzi lig Ameryki Południowej, to nie ma co się udzielać w piłce nożnej? Wierzę, że Ty jesteś ze wszystkim na równi z każdym fighterem UFC, wiesz wszystko o każdym, znasz doskonale przebiegi walk, nawet to co jedzą na śniadanie.
Powtórzę raz jeszcze, bo widzę, że za pierwszym nie zrozumiałeś, nie jestem ze wszystkimi zawodnikami na bieżąco. Rozumiesz?
Jeśli chcesz dalej prowadzić konwersację to zapraszam na PW&gt;
Ale co ma moja wiedza do naszej dysputy? Ja swoje typy podałem, postarałem się przekazać czemu są takie, a nie inne. Tyle. ???? Po prostu nie widzę sensu grać kursu 1.5 w walce, którą sam określiłeś 50/50. Bez nerwów. :cool:
 
aborys 52

aborys

Użytkownik
Sugar + Tyron &gt; 2,95
Dwie walki pomiędzy czterema zawodnikami z mocnymi zapasami. Stawiam tu na szybkość, lepszą stojkę, wiek i świeżość.
Evans widać że jest w mocnej formie, Gangster więcej udziela się w tv niż na gymie, także chociażby to przemawia za postawieniem na Sugara ...
Tyron dostał mocnego doświadczonego łobuza, który ostatnio bardzo zawodzi, szansa dla młodego godnego Tyrona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom