>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 126: Silva vs Belfort - 5.02.2011

Status
Zamknięty.
A 16

abcde

Użytkownik
Już czwartek, a na bwin tylko 6 walk z UFC 126. Bwin wystawia 11 walk jak reszta buków czy te śmieszne 6 walk to wszystko na co można liczyć?
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Przeważnie większość walk u niektórych bukmacherów jest podawana dzień przed galą.Ale coś mi się zdaje że w Bwinie są chyba tylko walki z głównej karty do zagrania.Z reszta nie polecam grać MMA w Bwinie gdyż mają strasznie małe kursy i różnica jest widoczna np:3.50 jest w pinnacle albo Gamebookers(polecam gdyż dobry do obstawiania MMA) a w Bwin tylko 2.80.
Edit:Właśnie zauważyłem że na Bwin jest kurs na Andersona Silve 1.42 hehe chyba najwyższy z możliwych do zagrania.Więc mają jeden chociaż kurs wyższy niż inni ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Co łączy Forresta Griffina i Richa Franklina ? Oboje zostali ośmieszeni przez Andersona Silve :


Tutaj leży sobie Forrest Griffin ;)

A tu zaraz padnie Rich Franklin :grin:
Jutro tzn w niedziele o 4 rano Panowie powalczą między sobą i pewnie później usiądą przy browarku w lożach i razem obejrzą walkę Andersona z Belfortem heh. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy zaufać Forrestowi, niby miał długą przerwę, ale nie wierzę, że zapomniał się bić. Ma lepsze warunki fizyczne od Richa, kolana również potrafi używać, a widać, że Franklinowi przestawił się nos po powąchaniu kolana Andersona. Szanse są wyrównane więc kurs 2.30 bardziej mi się widzi niż 1.50 na Richa Franklina. Dzisiaj odbędzie się ważenie zawodników, zobaczymy jak chłopaki wyglądają i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć, ale na tą chwilę Forrest Griffin jest moim faworytem w tej walce.​
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Chyba najlepszy bet na tej gali to:

Ricardo Romero vs. Kyle Kingsbury
6/10
kurs 2 w ekspekcie i ladbrokes


Jest to walka z undercardu. Spotyka sie dwóch mało znanych fajterów. Obaj z dobrymi rekordami ale zrobionymi na mniejszych galach. Ricardo Romero 11-1, poniósł jedną porażkę, ponieważ został zdyskwalifikowany za niedozwloną technike. W ostaniej walce męczył sie z Sethem Petruzelli na dużej gali UFC. Widać było, że był nie w formie i pewnie dlatego kurs na niego jest wyższy niż być powinien. Na ważeniu przed walką z Kingsbury wyglądał korzystnie.

Kyle Kingsbury z rekordem 9-2 , w tym dwa ostatnie zwycięstwa przez decyzje na duzych galach UFC ale przeciwko anonimowym fajterom. Preawdopodobnie dlatego buki ustawiają go w roli lekkiego faworyta.

Zastanawiam sie co taki zawodnik jak Kyle Kingsbury robi w największej organizacji MMA jaką jest UFC. Facet walczy &quot;tak sobie&quot;. Ma dobre warunki fizyczne - będzie górował na Romero 10 cm. Przyzwoita,ocierajaca się o przymiotnik dobra stójka . Ale można wymagac więcej od zawodnika , który trenuije w Tajlandii Muay Thai, nosi akcesoria tajlandzki bokserów i uprawia lans w tym stylu. Kingsbury nie ma szybkości, nie ma dobrej techniki, nie ma silnego ciosu, ot taki w miare dobry striker ( 3 KO na 9 zwycięstw). Dobra wydolność, niezłe zapasy, słabiutko walka na ziemi, jeszcze jako tako sie broni ale nie umie atakować w parterze.

Romero zachwyca mnie gracją z jaką się porusza. Luz, swoboda, czuje walke. Nie wkłada niepotrzebnie siły tam gdzie nie trzeba. Dobra stójka, choć w ostniej walce nie dawał rady Petruzelliemu, nie wiem jak to będzie wyglądało przeciwko Kingsbury, który jest wyższy i może mieć tu przewage. Choć niekoniecznie. Ale w arsenale technik Romero posiada dobre sprowadzenia do parteru i dobre submission. Czyli coś co powinno wystarczyć na Kingsbury.

Kurs 2 , na zawodnika po prostu lepszego trzeba brać. Kingsbury nie podda Romero, bo nie umie. Nokaut mało prawdopodobny , bo Kingsbury nie ma ciosu a Romero dobrze sie zasłania. Najprędzej Kingsbury mozę wygrać przez decyzje ale myśle, że Romero znajdzie na niego sposób. Jak nie uda sie go znokautować w stójce to go przewróci i podda w parterze. W ostateczności wykaże się większa aktywnościa i uniwersalnością i wygra przez decyzje
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Oj będzie się działo. Już powoli adrenalina wzrasta, tym bardziej po obejrzeniu filmiku z ważenia. Dowiedziałem się, że w tej walce ( Anderson Silva - Vitor Belfort) będą jakieś porachunki wyrównane. Nie wiem czy to podgrzewanie atmosfery czy coś w tym jest. W latach 90tych Vitor Belfort w Brazylii bardzo znaną i rozpoznawalną osobą. Ożenił się z modelką playboya i było o nim bardzo głośno. Żył sobie na wysokim poziomie, życie układało się wspaniale aż do momentu kiedy porwali mu siostrę i zamordowali. Od tego czasu Vitor Belfort psychicznie się &quot;zmarnował&quot; W tym samym czasie Anderson Silva pracował w McDonaldzie ( podobno) klepał biedę i ostro trenował żeby osiągnąć sukces sportowy. Do dziś popularność &quot;Pająka&quot; jest mniejsza od Votora Belforta,ale nie wiem czy z tym się zgodzić. Podobno przed walką ten temat został poruszony dlatego taka nienawiść obu zawodników do siebie. Będzie to pojedynek dwóch Brazylijczyków dlatego takie emocję. Ja dawno nie jarałem się tak galą UFC jak tą. Myślę, że obowiązkiem będzie wstać o 4 rano i zobaczyć wszystkie walki na żywo.​
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Stawianie na Badera to strata kasy.
Jest to bardzo dobry zawodnik, ale w walce z Jonesem jest bez większych szans. Bader walczy nieco schematycznie, wykonuje proste obalenia(w czym jest oczywiście bardzo dobry) do tego jest silny i mam dosyć mocny cios, jednak jego stójka jest nieco chaotyczna.
Z kolei Jones to bardzo wszechstronny zawodnik, u którego nie widzę słabych punktów. Zarówno stójka(kolana z wyskoku, obrotówki i przede wszystkim łokcie- w róznych kombinacjach- są zabójcze), do tego świetne zapasy(obalenia, suplesy, rzuty z róznych pozycji). On bardzo dobrze czuje walke, do tego warunki fizyczne też ma znakomite.
Nie widzę tu innej opcji, jak zwycięstwo Jonesa. Zapewne przed końcem, chociaż tego już aż tak bardzo pewien nie jestem. Zobaczymy, na ile twardy jest Ryan ????
Jones 10/10.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Obejrzałem właśnie wagę pierwsze wrażenie Belfort dostanie ostry łomot- Torres 10/10,Jons 10/10 ,Silva 10/10 gram to bardzo grubo, wstanie i obejrzenie gal UFC to dla mnie świętość, do 4 rano
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jak już mówiłem nie znam zbytnio Jonesa.Znalazłem taka oto walkę na youtube z jego udziałem i śmiech mnie ogarnął.Po pierwsze co to za przeciwnik po drugie z Verą końcówka walki była podobna kiedy to wygrał w parterze.Nie zachwycał bym się tak tym Jonesem i raczej bym nie stawiał po takim kursie na niego.Łatwo miał nie będzie i coś grosza pójdzie na Badera który swoimi walkami na mnie zrobił lepsze wrażenie.
http://www.youtube.com/watch?v=fUJ65WCqvpQ&amp;amp;feature=related

Śmiech na sali ...... i wstyd za takiego przeciwnika skoro ten Jones jest jakiś kozak
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Bardzo fajny kursik znalazłem w ofercie Expekt na to że Anderson Silva wygra prze KO/TKO/DQ.Moim zdaniem Jeśli tą walkę wygra Silva to nie przez poddanie ani na punkty tylko właśnie KO/TKO.Belfortowi zabraknie sił jeśli walka będzie trwała więcej niż 2 rundy a na nokaut Anderson będzie miał aż 25 minut.
Anderson Silva vs Vitor Belfort Silva by KO/TKO/DQ 1.95 ✅

I dorzucam typ na zawodnika którego nazwisko się dzisiaj dużo piszę na jednym z zagranicznych forum MMA pod kątem zwycięzcy.Niestety jest to forum zamknięte i nie mogę kopiować wpisów a angielski aż tak perfekt nie znam to tylko daję taką małą ciekawostkę.
Demetrious Johnson vs Norifumi Yamamoto 2 1.90⛔
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Jak już mówiłem nie znam zbytnio Jonesa.Znalazłem taka oto walkę na youtube z jego udziałem i śmiech mnie ogarnął.Po pierwsze co to za przeciwnik po drugie z Verą końcówka walki była podobna kiedy to wygrał w parterze.Nie zachwycał bym się tak tym Jonesem i raczej bym nie stawiał po takim kursie na niego.Łatwo miał nie będzie i coś grosza pójdzie na Badera który swoimi walkami na mnie zrobił lepsze wrażenie.
Śmiech na sali ...... i wstyd za takiego przeciwnika skoro ten Jones jest jakiś kozak
To była jedna z jego pierwszych walk jak pamiętam.Tu masz jego highlight na pewno po jego obejrzeniu zmienisz zdanie o nim.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Pewnie będzie sporo pytań gdzie, co, jak oglądać, więc wklejam mały poradnik z mmarocks.pl ;)
Nasza przygoda z oglądaniem gali na żywo zaczyna się oczywiście na stronie mma-tv, oto link: mma-tv . Naciskamy przycisk “register” i wybieramy sobie nicka oraz hasło. Zarejestrowany ? Goood job sir !

Teraz wchodzimy na przykład na stronę instalki.pl i ściągamy sobie program, na którym tą galę będziemy oglądać. Do wyboru mamy sopcastlink oraz tvu playerlink . Po ściągnięciu instalujemy program na swoim komputerze i logujemy się na mma-tv. Tam, w górnym panelu klikamy na zakładkę “tv“ i w zależności od posiadanego playera klikamy “load channel 24267” (dla sopcasta ) lub “load channel 79482” ( dla tvu ). Jeśli bo załadowaniu programu nic wam się nie wyświetla, kanał jest “offline” , czyli nieaktywny. Jeśli będzie aktywny, możecie już oglądać galę.
Jeśli program wam nawala, możecie za drobną opłatą ( w lewym górnym rogu jest opcja “pay pal donate” , tylko uwaga ! Jak sama nazwa wskazuje, trzeba mieć paypala ) zmienić status swojego konta, dzięki czemu będziecie mogli obejrzeć galę na winampie, w lepszej jakości i ze spokojniejszym sercem.
Aha, nie wiesz o której zaczynają się walki ? Na głównej stronie “mma-tv” jest zegar odliczający czas do każdej gali, a tuż pod zegarem napis “click for local time“. Klikając na ten napis dowiecie się, o której zaczyna się gala według czasu warszawskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dużo się piszę, dużo się czyta o tym, że Vitor Belfort ma słabą psychikę i w ważnych pojedynkach pęka. Coś musi być na rzeczy, ponieważ w trakcie ważenia Anderson Silva pewnie doszedł do niego i zaczął kręcić aferę. Widać było niestety, że Vitor trochę odpuścił. Myślę, że to było celowe zagranie żeby przestraszyć Belforta i udało mu się to. Część planu wykonane, teraz wystarczy wejść do octagonu i w klatce pokazać kto jest lepszym zawodnikiem ;) Im dłużej walka będzie trwała tym mniejsze szansę na wygranie Belforta. Szkoda, że na live nie można stawiać, bo wtedy galanta peffka by była heh. W ogóle bardzo się cieszę, że są ludzie którzy stawiają na przegraną Andersona Silvy, bo kurs rośnie i już w bet365 wynosi 1.40. Ja jednak się zdecydowałem i będę obecny przed tv o 4 rano. Mam nadzieję, że ekipa która często się wypowiada w tym dziale również będzie dostępna i sobie trochę pogadamy, ale od razu zaznaczam, że nie tutaj tylko TUTAJ .
W tym temacie możemy jedynie opisać walkę lub dodać komentarz, nie robimy czatu --&gt; pamiętajcie o tym.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze średniej

185 lbs.: Anderson Silva pok. Vitora Belforta przez nokaut (front kick) 1 runda 3:29

Główna karta:

205 lbs.: Forrest Griffin pok. Richa Franklina przez decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-28 )
170 lbs.: Jake Ellenberger pok. Carlosa Eduardo Roche przez decyzję sędziów (29-28, 27-30,29-28 )
205 lbs.: Jon Jones pok. Ryana Badera przez poddanie (gilotyna) 2 runda 4:20
135 lbs.: Miguel Torres pok. Antonio Banuelosa przez decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27)
Walki w SpikeTV:
155 lbs.: Donald Cerrone pok Paula Kelly`ego przez poddanie (rnc) 2 runda 3:48
145 lbs.: Chad Mendes pok. Michihiro Omigawe przez decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27)
Walka na facebooku UFC:
135 lbs.: Demetrious Johnson pok. Norifumi`ego Yamamoto przez decyzję sędziów (29-28, 30-27, 30-27)
Pozostałe:
155 lbs.: Paul Taylor pok. Gabe Ruedigera przez KO (wysokie kopnięcie) 2 runda 1:42
205 lbs.: Kyle Kingsbury pok. Ricardo Romero przez TKO (uderzenia) 1 runda 0:21
170 lbs.: Mike Pierce pok. Kenny Robertsona przez TKO (uderzenia) 1 runda 0:29
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Krótko i na temat Gala już za tydzień Anderson Silva - Vitor Belfort 1 1,34 ,Miguel Torres - Antonio Banuelos 1 1,27,Jon Jones - Ryan Bader 1 1,29 ,,,Buk Expekt ,według mnie nie będzie tu żadnej niespodzianki i wygrają wszyscy trzej faworyci ,zacznie Torres później Jons i zakończy Silva ,zawodnicy o wiele lepsi od swoich przeciwników ,zagram to dopiero w dniu walki wiadomo może jakieś kontuzje mogą się przydarzyć,w tygodniu będzie można obejrzeć Countdown UFC 126 fajna lektura ,zastanawiam się aby jeszcze zagrać za drobne Franklina ,zbyt długa przerwa Foresta (tak samo co Belforta)powinna mieć tu chyba duży wpływ na walkę,ale te 3 główne walki to podstawa,a z reszta to zobaczymy ,obejrzałem właśnie walkę Banuelosa ,Torres nie będzie miał żadnych problemów z pokonaniem go ,przewiduje jakieś poddanie albo Ko ,to by było na tyle zapewne walki będą jeszcze opisywane przez kolegów wyżej
KOLEJNY DUZY PLUS TORRES✅ ✅JONS✅✅SILVA ✅✅ kolejna gala która wchodzi jak po sznureczku,za tydzień Strikforce i już teraz polecam wszystkim granie na ANDREIA &#39;&#39;THE PIT BULLA&#39;&#39; ARLOVSKIEGO
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zarwałem noc, ale czy warto było? Pewnie ! Miło jak człowiek dużo pracy robi, a na samym końcu jest sukces. Sukces w postaci dobrze rozpracowanych typów. Mam nadzieję, że dużo osób skorzystało, że dzięki pracy Salonowca, Pudzianaxx, Vito, Legionisty87 i mnie będą pojawiały się peffki. Dołączy jeszcze paru znawców i będziemy mogli co gala cieszyć się z wygranych kuponów. Pewnie jutro opiszę walki, bo dziś to raczej chce odpocząć i wyspać się. Wszystko zgodnie z planem, więc zaglądajcie do nas, a nie pożałujecie heh pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom