>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 126: Silva vs Belfort - 5.02.2011

Status
Zamknięty.
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Jedno jest pewno jeśli Belfort chcę wygrać tą walkę to musi zaatakować Andersona w 1 i 2 rundzie gdyż na późniejsze nie będzie miał już siły a nie mówiąc o kondycji.Silva nie jset zawodnikiem który się żuca na sowjego rywala i jeśli przetrzyma napór Belforta z pierwszych 2 rund to wygra przez poddanie lub TKO w 4-5 rundzie.Takie jest moje zdanie.
A i nie liczcie na łatwe kursy na tej gali gdyż moim zdaniem będzie dużo niespodzianek a o 2 postaram sie napisać w ciągu kilku dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dzięki za wyjasnienie Snoopy tego under/over.
W takim razie sprawe trzeba jeszcze raz , dogłębnie przemyśleć.

Belfort kiedys fajnie walczył, był niebezpieczny dla każdego.
Ostatnie walki to w 2009 r pokonanie Matta Lindlands i Richa Franklina.
Dobrzy fajterzy... ale dawno temu.
Teraz miał długą przerwe, to następny minus.
Będzie walczył z przeciwnikiem o podbnym stylu.
Walka na 90% w stójce.
Belfort z przewag to posiada mocniejszy cios.
Szybkość- nie wiem. Silva jest starszy co nie pomaga szybkości ale jest potencjalnie w formie, poza tym ma świetny balans ciałem, świetne wyczucie przeciwnika.
Belfort to klasyczna pozycja bokserska, mocne, szybkie ręce. Ale czy wciąż szybkie jak przed 2009 r?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zgadzam się, to nie będzie łatwa gala do typowania. Niby kursy na faworytów śmieszne, ale tak naprawdę każdy z nich może przegrać. To będą bardzo wyrównane walki i na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Co do walki wieczoru to sam nie wiem co mam myśleć o Viktorze. Każdy się jara jego walkami z przed lat, a tak naprawdę nie walczył od dawno i nikogo znaczącego nie pokonał. Dla mnie nie ma w ogóle szans na wygranie z Andersonem dobrze przygotowany do walki, ale... Czy Silva wyjdzie w takiej formie jak z Sonne&#39;em ? Jeśli tak, to szanse Belforta rosną, ale mam nadzieję, że tak jednak nie będzie. Może kontuzja żeber jaką miał podczas ostatniej walki spowodowała, że tak słabo się zaprezentował ? Oby wyszedł na ring zdrowy i dobrze przygotowany to o wynik będę spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Jeśli masz under 2.5 to liczy się do połowy trzeciej rundy jeszcze.Czyli jak runda ma 5 minut i będzie nokaut w 2 minucie 3 rundy to wygrywasz.Chyba tak jest.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
no co Wy gadacie :;/: Rozmawiałem przed chwilą na czacie w sportingbecie w dziale obsługi klienta i powiedział mi koleś, że jest normalnie tak jak ja napisałem. Czyli jeśli stawiamy na under 2.5 rundy walka musi się zakończyć nie później niż do końca 2 rundy. Natomiast over 2.5 rundy to jeśli walka zakończy się w 3 lub w przedziale 3-5 Twój zakład jest wygrany.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Dlatego napisałem CHYBA gdyż tez nie byłem pewien a to były tylko moje przypuszczenia.Ja 2 razy obstawiałem under 2.5 i typy nie weszły gdyż była decyzja,także byłem w błędzie z którego wybawił mnie Snoopy ????
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Mój komentarz do tego ci wszyscy zawodnicy się przejada ze tak wierzą i stawiają na Belforta hee ,gościu kontuzjogenny ogólnie mało walczył ok pare lat temu morze ale napewno nie teraz
Krótko i na temat Gala już za tydzień Anderson Silva - Vitor Belfort 1 1,34 ,Miguel Torres - Antonio Banuelos 1 1,27,Jon Jones - Ryan Bader 1 1,29 ,,,Buk Expekt ,według mnie nie będzie tu żadnej niespodzianki i wygrają wszyscy trzej faworyci ,zacznie Torres później Jons i zakończy Silva ,zawodnicy o wiele lepsi od swoich przeciwników ,zagram to dopiero w dniu walki wiadomo morze jakieś kontuzje mogą się przydarzyć,w tygodniu będzie można obejrzeć Countdown UFC 126 fajna lektura ,zastanawiam się aby jeszcze zagrać za drobne Franklina ,zbyt długa przerwa Foresta (tak samo co Belforta)powinna mieć tu chyba duży wpływ na walkę,ale te 3 główne walki to podstawa,a z reszta to zobaczymy ,obejrzałem właśnie walkę Banuelosa ,Torres nie będzie miał żadnych problemów z pokonaniem go ,przewiduje jakieś poddanie albo Ko ,to by było na tyle zapewne walki będą jeszcze opisywane przez kolegów wyżej
Nie żebym się czepiał ale jest to bardzo widoczne podczas czytania ,piszemy ,,może&#39;&#39; jeśli mówimy o możliwych rzeczach lub sytuacjach.Ale masz rację Belfort nie zaskoczy niczym Andersona który będzie w formie po urazie żeber.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
&quot;Przyganiał kocioł garnkowi&quot; , hehe
Popatrz Vito jak piszesz słowo &quot;rzuca&quot; ;)

Pudzian: Z tego co widze, to nikt w temacie nie stawia na Belforta,Silva jest faworytem, zastanawiamy sie czy pewniakiem.

Niewykluczone ,ze wszyscy obstawimy wygraną Silvy w piątek, tak jak tydzień temu Gracie ale do tego czasu rozważyc wszystkie za i przeciw ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Panowie tutaj rozmawiamy tylko i wyłącznie o typach na UFC 126. Owszem jednych może razić, drugich nie, pisownia użytkowników forum. Ja osobiście jestem tego zdania, że jeśli osoba wnosi coś ciekawego do tematu/dyskusji jestem wstanie zrozumieć błędy językowe. Pudzianxx ma wiedzę jeśli chodzi o sporty walki i takich ludzi nam tutaj brakuje. Jak się nie obrazi to ja mogę edytować posty i poprawiać błędy. Następne już tego typu posty będą usuwane. Jest odpowiedni temat odnośnie podziękowań i tam proszę się wypowiadać.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Forrest Griffin vs Rich Franklin
Najtrudniejsza walka chyba do wytypowania. Oboje wracają po kontuzjach. Forrest 1,5 r nie walczył, po operacji barku. Natomiast Rich złamał rękę jak posłał Chucka Liddella na emeryturę. Nie wiemy tak naprawdę jak się zaprezentują. Fakt jest taki, że lepsze warunki fizyczne i siła jest po stronie Forresta Griffina. Na pewno to będzie walka w stójce i do upadłego. Ciężko będzie wytypować kto kogo pierwszy trafi. Walka może wyglądać tak, że szybko któryś trafi i będzie po zawodach, albo przez trzy rundy będą się bicia ;) i nikt nikomu krzywdy nie zrobi. Co w ogóle myślicie o tej walce ? Czy Franklin zrobi to co tutaj :

Chyba zgodzicie się ze mną, że Rich Franklin jest podobny do Ace Ventury ? heh

 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Walka Forresta Griffina z Richiem Franklinem ciężka do typowania ,jak dla mnie 50 na 50 gdzie wynik może iść w obie strony ,obaj wracają po kontuzjach gdzie Forest miał trochę dłuższa,jak miałbym coś typować to chyba jednak Franklina z drugiej strony Forest góruje na Richiem swoimi warunkami fizycznymi ,już sam nie wiem może lowkicki Foresta tak samo jak z walką z Rampegiem może przechyla wynik na jego stronę, ale z drugiej strony Rich na pewno coś i na to by wymyślił, po jego walkach z Evansem i Silva już jakoś nie mam przekonania do niego, jeżeli panicznie bał się walki z Jonsem no to sorry na niego nie postawie i wiele stracił u mnie na wartości ,w tej chwili zarówno Jons jak i Bader spokojnie z nim by sobie poradzili,jak mam stawiać to na Richa bardziej mnie jako zawodnik przekonuje
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ja chyba odpuszcze Franklina- Griffina.
Obaj to niewiadoma, bo mieli przerwę.
Franklin ma lepszą stójkę ale płacą ok. 1.6 za niego, więc chyba no bet.
Poza tym sama walka , będzie mnie interesowała umiarkowanie.

Natomiast znalazłem w undercardzie ciekawą pare:
205 lbs.: Ricardo Romero (11-1) vs. Kyle Kingsbury (9-2)
kurs ok. 2.15 vs 1.7

Romero w ostatniej walce pokonał Setha Petruzelliego.
Nie moge znależc tej walki. Może ktoś by podlinkował?
W każdym razie tutaj, myśle , warto zastanowić się nad obstawieniem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ja chyba odpuszcze Franklina- Griffina.
Obaj to niewiadoma, bo mieli przerwę.
Franklin ma lepszą stójkę ale płacą ok. 1.6 za niego, więc chyba no bet.
Poza tym sama walka , będzie mnie interesowała umiarkowanie.
Natomiast znalazłem w undercardzie ciekawą pare:
205 lbs.: Ricardo Romero (11-1) vs. Kyle Kingsbury (9-2)
kurs ok. 2.15 vs 1.7
Romero w ostatniej walce pokonał Setha Petruzelliego.
Nie moge znależc tej walki. Może ktoś by podlinkował?
W każdym razie tutaj, myśle , warto zastanowić się nad obstawieniem.
Niestety ale tej walki nie znajdziesz nigdzie ,ja już szukałem jakiś czas temu ,z początku był dostępna ale teraz już nie ma,moje zdanie jest takie że bardzo nie lubię obstawiać walk których nie bede oglądał na żywo,ale jak wcześniej pisałem może zagram Romero za jakieś drobniaki
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Romero w ostatniej walce pokonał Setha Petruzelliego.
Nie moge znależc tej walki. Może ktoś by podlinkował?
W każdym razie tutaj, myśle , warto zastanowić się nad obstawieniem.
Seth to moim zdaniem jeden z najgorszych fighterów jakim dane było walczyć w UFC.
Jeśli masz konto na MMA TV to tu masz walkę:
http://www.mma-tv.net/vault.php?search=Ricardo%20Romero
Romero posiada dobry parter i nawet niezłe uderzenie.Jego przeciwnik Kyle ma lepsze warunki fizyczne jest wyższy o około 10 cm a co za tym idzie dłuższy zasięg ramion i będzie się pewnie starał trzymać Romero na dystans przy czym punktować co jakiś czas lewym.Jeśli Romero szybko sprowadzi walkę do parteru to przy odrobinie szczęścia powinien tam wyciągnąć poddanie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Seth to moim zdaniem jeden z najgorszych fighterów jakim dane było walczyć w UFC.
Jeśli masz konto na MMA TV to tu masz walkę:
http://www.mma-tv.net/vault.php?search=Ricardo%20Romero
Romero posiada dobry parter i nawet niezłe uderzenie.Jego przeciwnik Kyle ma lepsze warunki fizyczne jest wyższy o około 10 cm a co za tym idzie dłuższy zasięg ramion i będzie się pewnie starał trzymać Romero na dystans przy czym punktować co jakiś czas lewym.Jeśli Romero szybko sprowadzi walkę do parteru to przy odrobinie szczęścia powinien tam wyciągnąć poddanie.
O kurcze zapomniałem o Mma tv tam jest dużo walk co nie ma w sieci ,zaczynam oglądanie Romero dzięki za przypomnienie
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Bez czekania na ostatnią chwile, na ważenie.
Najlepiej zrobić dubla w ekspekcie - najlepsze kursy na te walki

185 lbs.: Anderson Silva (27-4) vs. Vitor Belfort (19-8)
Silva jest dużym faworytem. Niekoniecznie musi wygrać przed czasem z Belfortem .
Belfort jest w miare ceniony z powodu swojej zamierzchłej przeszłości. Choć i tak nie szło mu z &quot;wielkimi&quot; tego sportu. Raz pokonał farciarsko Vanderleja Silve i na tym sie woził całą karierę.
To jest/był dobry fajter ale nie ten rozmiar kapelusza co Anderson Silva. Belfort miał 2 lata przerwy co tez nie służy.
Silva nie przegrał od 2006r. , jak w pierwszej rundzie Belfort nie zaaplikuje mu kilku mocnych prostych to praktycznie przegrał.

205 lbs.: Jon Jones (11-1) vs. Ryan Bader (12-0)
Dobry, solidny zawodnik kontra geniusz mma jakim jest w/g mnie Jones.
Bader w kazdej płąszczyżnie jest gorszy.
Proponuje dubla:
1.33 x 1.37 = 1.82


5/10

Kupon powinien wejść, dobre value.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
VS

Analiza:Walka dwóch zawodników o całkowicie odmiennych stylach walki.Zacznę od mojego faworyta posiadacza czarnego pasa BJJ Carlosa Eduardo Rochy.Carlos moim zdaniem jest jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie jego umiejętności walki w parterze są znakomite a techniki poddań jak dźwignia na łokieć lub balacha ma w małym palcu.Do tego trzeba dodać łatwość poruszania w ringu i opanowanie.Bilans walk imponujący 9-0-0 z czego aż 8 poprzez poddanie przeciwnika!!!.
Teraz trochę o jego przeciwniku którym jest Jake Elenberger.Jake to typowy striker bije mocno i długimi seriami do tego wprowadza rożne kombinacje bokserskie.Jest wyższy od Carlosa o 5 cm ale nie powinno to mieć większego znaczenia w tej walce.Według mnie walka będzie wyglądała następująco:Carlos szybko obala przeciwnika i sprowadza wlkę do parteru gdzie dzięki swoim nie małym zdolnościom w parterze wyciąga jakąś dźwignie.Polecam gdyż kurs bardzo dobry !!!!

Carlos Eduardo Rocha - Jake Ellenberger 1 3,75
⛔

VS

Analiza:Walka jednych z największych talentów w UFC wagi półciężkiej.Wszystkie superlatywy i największe zalety Jonsa opisali koledzy wyżej ale dlaczego nikt nie napisał nic o Ryanie??Pozwolę sobie sam w skrócie opisać tego fightera.Ryan Bader jak na razie niepokonany zawodnik MMA 12-0-0,zwycięzca 8 edycji The Ultimate Fighters.Bardzo uniwersalny zawodnik gdyż ma na bardzo dobrym poziomie opanowane zapasy,BJJ i boks czyli jest zawodnikiem uniwersalnym.Oglądałem jego wszystkie walki w UFC i muszę przyznać że podczas walki myśli gdyż nie na pala się zbytnio i w pełni wykorzystuje wcześniej obraną taktykę na przeciwnika.Moim zdaniem można śmiało stawiać na Badera gdyż kurs wart ryzyka.

Ryan Bader - Jon Jones 1 3.55
⛔

I to są moim zdaniem te niespodzianki z 126 gali UFC ????​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja też zastanawiam się jak uderzyć walkę Jones - Bader. Jak wiemy oboje nie przegrali pojedynku ( o Jonie pisałem na samym początku, że przegrał przez dyskwalifikację) Kurs na Jonesa faktycznie jest za mały, żeby go ruszyć. Oboje mają nie przeciętne umiejętności, o których każdy z Nas wspominał. Myślę, że walka będzie długa i sędziowie wyłonią zwycięzce tego pojedynku. Styl poruszania się, balans ciała i uderzenia w najmniej odpowiednim momencie posiada Jones. To on moim zdaniem będzie dominował w tym pojedynku, ale Bader wie jak walczyć i na pewno dobrze jest przygotowany do tego pojedynku. Tak więc pewny jestem, że over rundowy by wszedł, ale nie mogę znaleźć nigdzie takiego zakładu. Oprócz tego fajnie wygląda Jon Jones by Decision po kursie 4.60
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Vito widze ze masz podobny typ co do walki Jones - Bader jak ja.W tamtym tygodniu juz pisalem o tym.obaj bez porazki obaj solidni zawodnicy no ale ktorys przegrac musi bo remisu raczej nie bedzie.Wedlug mnie Jones przegra to spotkanie.Musze obejrzec jakies jego walki ale to co widzialem z udzialem Badera sklania mnie do postawienia na niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom