>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy: Zarzi

Z 21

zarzi

Użytkownik
Witam.
Ostatnio powróciłem po dosyć dużej przerwie do świata zakładów bukmacherskich. Aby dobrze wrócić do gry postanowiłem najpierw spróbować swoich sił obstawiając &#39;wirtualnie&#39;.
Zachęcam do zaglądania do mojego tematu, będą pojawiać się tu dosyć ciekawe typy.
Pozdrawiam.
Informacje:​
* Dyscypliny: piłka nożna, siatkówka, tenis
* Typy: pojedyncze, podparte analizami i komentarzami, większość powyżej kursu 1.3
* Bukmacher: różne, zależne od kursu
* Stawka: spokojna, głównie 10-100
* Statystyki: po każdym miesiącu: yield, % wygranych i przegranych
Sposób prowadzenia tematu być może przypomina styl użytkownika &#39;toolmajster&#39;, ale to dlatego, że jest on prowadzony w sposób przejrzysty i niezwykle dokładny. Mam nadzieję, że nie pogniewasz się :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 21

zarzi

Użytkownik
05.07.2013, 17:30
1)
Liga Światowa
Spotkanie: Finlandia vs Holandia ✅
Typ: 2
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.62
Stawka: 20
EWK: 32.4
Analiza:
Moje typowanie zaczynam od ciekawego spotkania Ligi Światowej. Według mnie zdecydowanym faworytem spotkania Finlandia vs Holandia są zawodnicy z Kraju Tulipanów.
Aktualnie w tabeli grupy C, Holendrzy są liderami z bilansem meczy 6-2 i walczą o awans do Final Six, natomiast Finowie zajmują 4. pozycję z bilansem 3-5, nie mając szans na wyjście z grupy.
Bilans pojedynków bezpośrednich co prawda jest mniej ważny w tej sytuacji, ale nie mniej jednak również przemawia na korzyść Holandii.
20.08.12 - Holandia vs Finlandia - 3 : 1
22.11.11 - Finlandia vs Holandia - 3 : 1
03.09.09 - Holandia vs Finlandia - 3 : 2
Finowie w tegorocznej edycji Ligi Światowej prezentują się z bardzo słabej strony. Holendrzy grają dosyć równo, w ostatnich 5 spotkania, poza porażką z Portugalią pokonali swoich rywali oddając im maksymalnie 1 seta.
Na początku ich grę ciągnął w ataku znany ze Skry Bełchatów - Wytze Kooistra, który w 4. pierwszych meczach zdobywał co najmniej 20 punktów. W ostatnich spotkaniach najskuteczniejszy jest Niels Klapwijk, który dysponuje całkiem niezłą zagrywką.
Podsumowując - każdy wynik niż zwycięstwo Holendrów będzie dużą niespodzianką. Dzisiaj będą chcieli spokojnie powiększyć przewagę w tabeli nad groźną Kanadą. Myślę, że śmiało można na nich postawić.

Rozliczenie:
✅ 32.4
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
05.07.2013, 20:15

2)
Liga Światowa


Spotkanie: Polska vs USA ✅
Typ: powyżej 3.5 setów
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.45

Stawka: 25
EWK: 36.25

Analiza:
Trwa mecz naszego Jerzyka, a ja tymczasem przedstawiam dosyć pewny typ na wieczorny mecz Ligi Światowej mężczyzn. Na pewno będzie to bardzo zacięte spotkanie i uważam, że można obstawić + 3.5 setów w tym meczu.
Spójrzmy na ostatnich 8 meczy naszej reprezentacji. Żaden z nich nie zakończył się wynikiem 3:0. A nawet w 4 z ostatnich 5 spotkań był tie-break. 30.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 1
28.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 2
23.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2
21.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2
09.06.13 - Polska vs Brazylia - 2 : 3
07.06.13 - Polska vs Brazylia - 1 : 3
25.05.13 - Polska vs Serbia - 1 : 3
24.05.13 - Polska vs Serbia - 3 : 1
Spotkania reprezentacji USA również rzadko kończą się w 3 setach. Co prawda 2 z ostatnich czterech meczy Amerykanie wygrali 3:0, ale na własnym parkiecie.
30.06.13 - USA vs Bułgaria - 1 : 3
29.06.13 - USA vs Bułgaria - 3 : 0
16.06.13 - USA vs Francja - 3 : 2
15.06.13 - USA vs Francja - 3 : 0
09.06.13 - USA vs Argentyna - 3 : 1
08.06.13 - USAvs Argentyna - 1 : 3

Polacy powoli podnoszą się z kolan, po 4 porażkach z rzędu w Lidze Światowej i dzisiaj na pewno nie odpuszczą, bo kolejna porażka pozbawi ich gry w Final Six.
Spodziewam się emocjonującego, pełnego pięknych akcji widowiska, które myślę, że zakończy się tie-breakiem.


Rozliczenie:
✅ 36.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 21

zarzi

Użytkownik
06.07.2013, 15:00
3)
WTA: Wimbledon


Spotkanie: S.Lisicki vs M.Bartoli ⛔
Typ: 1
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.48

Stawka: 25
EWK: 37

Analiza:
Już jutro sensacyjny finał Wimbledonu kobiet. Raczej nikt nie spodziewał się, że wystąpi w nim 23. i 15. rakieta świata. Szczególnym zaskoczeniem jest brak na tym etapie rozgrywek ubiegłorocznej zwyciężczyni S.Williams.
Dla mnie nie ma cienia wątpliwości , kto zwycięży w jutrzejszym finale.
Sabine Lisicki imponuje swoją grą w tym turnieju. Choć zdarzają jej się fragmenty słabszej gry, jak w meczu z naszą Agnieszką Radwańską, to potrafi wyjść obronną ręką.
Warto zwrócić uwagę na jej zagrywkę. W meczu z Polką zagrała 9 asów serwisowych.
Drabinka Lisicki przedstawia się następująco:
04.07.13 - Lisicki S. vs Radwanska A. - 2 : 1
02.07.13 - Lisicki S. vs Kanepi K. - 2 : 0
01.07.13 - Williams S. vs Lisicki S. - 1 : 2
29.06.13 - Lisicki S. vs Stosur S. - 2 : 1
27.06.13 - Lisicki S. vs Vesnina E. - 2 : 0
25.06.13 - Lisicki S. vs Schiavone F. - 2 : 0
Jak widać w turnieju mierzyła się z trudnymi rywalkami. W 1/16 poradziła sobie z numerem 14. światowych list, w 1/8 niespodziewanie odprawiła z kwitkiem nr. 1, a w półfinale po emocjonującym spotkaniu wygrała z rozstawioną z nr. 4 Radwańską.
Warto również dodać, że Lisicki na kortach trawiastych od 01.08.2012 przegrała tylko raz (w ćwierćfinale turnieju, w Birmingham).
Za Bartoli może przemawiać jedynie mniejsze zmęczenie, ale to tylko dlatego, że grała ze znacznie słabszymi tenisistkami. Svitolina, McHale, Giorgi, Knapp, Stephens, Flipkens - żadne z tych nazwisk większemu gronu nic nie mówi.
Jakby nie patrzeć, za Niemką przemawiają także pojedynki bezpośrednie: 28.06.11 - Lisicki S. vs Bartoli M. - 2 : 1
07.04.11 - Lisicki S. vs Bartoli M. - 2 : 0
18.04.09 - Bartoli M. vs Lisicki S. - 0 : 2
Moim zdaniem w finale nie dojdzie do kolejnej niespodzianki. Niemka jest faworytką i powinna spokojnie zdobyć upragnione trofeum.

Rozliczenie:
⛔ 25
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
06.07.2013, 17:30
4)
Liga Światowa


Spotkanie: Finlandia vs Holandia ⛔
Typ: 2
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 1.5

Stawka: 20
EWK: 30

Analiza:
Drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami już dzisiaj. Dokładną analizę obu drużyn wykonałem do poprzedniego meczu. Jak widać nie pomyliłem się. Myślę, że w dniu dzisiejszym Holandia po raz kolejny udowodni wyższość.

Wbrew pozorom pierwszy mecz był dosyć zacięty. Wszystkie 4 partie trzymały kibiców w niepewności do samego końca. Jednak w czasie gry widać było, iż holenderscy siatkarze mają większe umiejętności.
Po raz kolejny swój siatkarski kunszt pokazał Niels Klapwijk, zdobywając 25 punktów.
Do bilansu pojedynków bezpośrednich można dopisać kolejny mecz na korzyść Holandii. 05.07.13 - Finlandia vs Holandia - 1 : 3 20.08.12 - Holandia vs Finlandia - 3 : 1
22.11.11 - Finlandia vs Holandia - 3 : 1
03.09.09 - Holandia vs Finlandia - 3 : 1
Sytuacja Finów w grupie jest coraz mniej ciekawa. Ciężko będzie im obronić 4 pozycję. Jednak z całkiem nieźle grającymi Holendrami, uważam że nie będą w stanie zdobyć cennych punktów.
Holendrzy powiększyli swoją przewagę w tabeli nad Kanadyjczykami do 4 punktów. Moim zdaniem dzisiaj uczynią kolejny duży krok ku Final Six.

Rozliczenie:
⛔ 20
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 20:15
5)
Świat: Liga Światowa


Spotkanie: Polska vs USA ✅
Typ: 1
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.45

Stawka: 25
EWK: 36.25

Analiza:
Po niezwykle rozczarowującej sobocie i aż 2 nietrafionych typach w słoneczną niedzielę mam zamiar powetować sobie poniesione straty. Przykładem dobrej oferty jest drugi mecz pomiędzy Polską, a USA. Pierwszy mecz, tak jak sądziłem był niezwykle emocjonujący i do końca trzymający w napięciu. Nie pomyliłem się również twierdząc, iż o losach spotkania rozstrzygnie tie-break.
Na pewno nikt nie ma wątpliwości, że gra Polaków jest jeszcze nierówna. Potrafią w fatalnym stylu przegrać seta, a by w kolejnym &#39;zmieść&#39; rywala z parkietu.
Uważam jednak, że Polacy będą w stanie wygrać kolejne spotkanie.
W tegorocznej edycji Ligi Światowej tylko raz Polacy nie zdobyli 2 setów w meczu, grając na początku czerwca z Brazylią. Ostatnie 3 spotkania padły łupem Polski.
05.07.13 - Polska vs USA - 3:2
30.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 1
28.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 2
23.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2
21.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2
09.06.13 - Polska vs Brazylia - 2 : 3
07.06.13 - Polska vs Brazylia - 1 : 3
Forma Amerykanów jest również niestabilna i po raz kolejny będą mieli trudne zadanie w meczu z Polakami.
Sądzę, że podobnie jak wczoraj możemy spodziewać się jutro pasjonującego spotkanie, w którym szala zwycięstwa przechylać się będzie na obie strony. Trzymam kciuki za zwycięstwo Polaków, które podtrzyma nadzieje na awans do Final Six.


Rozliczenie:
✅ 36.25
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 07:00
6)
Świat: Liga Światowa

Spotkanie: Japonia vs Kanada ⛔
Typ: DW 1:3
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 3.60

Stawka: 25
EWK: 66

Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Japonią a Kanadą, zawodnicy z kraju Klonowego Liścia nie pozostawili złudzeń reprezentantom Japonii pewnie wygrywając 3:1. Jutro na pewno po raz kolejny udowodnią swoją wyższość.
Kanada jest na fali wznoszącej. W ostatnich 5 meczach odprawili swoich rywali tracąc przy tym tylko 2 sety.
06.07.13 - Japonia vs Kanada - 1 : 3
29.06.13 - Finlandia vs Kanada - 0 : 3
28.06.13 - Finlandia vs Kanada - 1 : 3
16.06.13 - Kanada vs Korea Południowa - 3 : 0
15.06.13 - Kanada vs Korea Południowa - 3 : 0

Zawodnicy z Kanady aktualnie znajdują się na 2. miejscu w tabeli grupy C. Do prowadzącej Holandii (która niespodziewanie uległa Finlandii) tracą tylko 1 punkt i mają 1 mecz mniej.
Przy jutrzejszym zwycięstwie wskoczą na pierwszą lokatę i będą bardzo blisko awansu do Final Six.
Japończycy już dawno pogrzebali swoje szanse na przyzwoitą lokatę. W tym momencie mogą jedynie walczyć o brak kompromitacji i zajęcie przedostatniego miejsca.
Moim zdanie jutro po raz kolejny Kanadyjczycy pokażą się z dobrej strony. Wydaje mi się, że walecznym Japończykom uda się ugrać 1 seta, ale to wszystko na co będzie ich stać. Zmobilizowani porażką Holendrów wygrają swój mecz i zrobią ogromny krok ku Final Six.

Rozliczenie:
⛔
25
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 01:00

7)
Świat: Liga Światowa


Spotkanie: Argentyna vs Francja ✅
Typ: 2
Bukmacher: William Hill
Kurs: 1.75

Stawka: 30
EWK: 52.5

Analiza:
Skoro już zająłem się analizą jutrzejszych spotkań Ligi Światowej, to warto również zwrócić uwagę na mecz Argentyny z Francją. Bukmacherzy, patrząc na kursy, nie są do końca przekonani do zwycięstwa Francuzów. Jednak moim zdaniem są zdecydowanym faworytem.
Reprezentację Francji można spokojnie porównać do naszej. Podobnie jak Polacy fatalnie rozpoczęli tegoroczną edycję turnieju, ale z meczu na mecz prezentują się co raz lepiej.
W 4 ostatnich spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa. Dwukrotnie pokonali wyżej notowaną Polskę, a ostatnio w wyjazdowych spotkaniach zagrali dobre mecze przeciwko Brazylijczykom. W 1. meczu ulegli w tie-break&#39;u, ale w kolejnym niespodziewanie zwyciężyli 3:1.

29.06.13 - Brazylia vs Francja - 1 : 3
28.06.13 - Brazylia vs Francja - 3 : 2
23.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2
21.06.13 - Francja vs Polska - 3 : 2

Argentyńczycy fazę grupową traktują jako mocniejszy trening przed Final Six. Grę w najlepszej szóstce mają zapewnioną z racji, iż będą gospodarzem turnieju finałowego.
Poza wygraną w 1. meczu z USA ponieśli aż 7 porażek z rzędu. Wygrali w nich zaledwie 5 setów. 30.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 1
28.06.13 - Polska vs Argentyna - 3 : 2
23.06.13 - Bułgaria vs Argentyna - 3 : 1
22.06.13 - Bułgaria vs Argentyna - 3 : 0
16.06.13 - Argentyna vs Brazylia - 0 : 3
15.06.13 - Argentyna vs Brazylia - 0 : 3
09.06.13 - USA vs Argentyna - 3 : 1
Sytuacja w grupie A jest niesamowicie ciekawa. Nawet zajmująca 5 - przedostatnie miejsce w tabeli Francja ma szansę na grę w Final Six.
Uważam, że Francuzi jutro pokażą po raz kolejny dobrą grę, utrzymają szanse na wyjście z grupy i pokonają słabo dysponowanych Argentyńczyków.

Rozliczenie:
✅
52.5
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 15:00

8)
ATP: Wimbledon


Spotkanie: N.Djoković vs A.Murray ⛔
Typ: powyżej 3.5 setów
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.38

Stawka: 50
EWK: 69

Analiza:
Już jutro wielki finał niezwykłego turnieju. Zapowiada się zacięte, niesamowite spotkanie. Ciężko wskazać faworyta, choć dla bukmacherów jest nim Djoković. Myślę, że Murray na londyńskich kortach znów pokaże świetną grę i mecz będzie trzymał w niepewności tysiące widzów do samego końca.
Obaj panowie stoczyli w tegorocznym Wimbledonie już 6 pojedynków. Jeżeli przyjrzymy się drabince, wydaje się, że Djoković grał z groźniejszymi rywalami, a stracił tylko 2 sety - dopiero w półfinale z Del Potro.
Murray swój najtrudniejszy mecz rozegrał z Verdasco - pięciosetowy. Szkota postraszył jeszcze nasz Jurek, który rozegrał dobre spotkanie.
Spójrzmy na statystyki. Jedna jest szczególnie interesująca. Andy Murray od 22.06.2010 na kortach trawiastych przegrał tylko 4 razy. Nie zmienia to faktu, że Djoković radzi sobie dosyć równo na wszystkich rodzajach kortów.
Bilans bezpośredni z ostatnich 4 lat między nimi to 7-5 na korzyść Serba. Jednak tylko raz grali na trawie, wygrał wtedy Murray.
Nie ma żadnych wątpliwości, że jutro czeka nas piękny mecz. Liczę na wyrównane spotkanie, w którym zwycięży lepszy tenisista.
Myślę, że nie istnieje taka możliwość, aby któryś z panów zakończył mecz wynikiem 3:0.
Rozliczenie:
⛔
50
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 18:00

9)
Świat: Uniwersjada


Spotkanie: Korea Południowa vs Estonia ⛔
Typ: 2
Bukmacher: bet365
Kurs: 1.55

Stawka: 20
EWK: 31

Analiza:
Ciekawy mecz w grupie A w 2. kolejce siatkarskiej Uniwersjady. Dobrze spisująca się reprezentacja Estonii zmierzy się z Koreą Południową.
Wydawać by się mogło, że Korea będzie w tym spotkaniu faworytem, jednak już 1. kolejka spotkań pokazała, kto będzie rozdawał karty w tej grupie.
Zacznijmy od Korei Południowej. Młodzi Koreańczycy nie sprostali mocnym Rosjanom. Pokazali się ze słabej strony, nie potrafili nawiązać walki z rywalem. Na pewno Rosja była faworytem, ale można było się spodziewać bardziej wyrównanego spotkania.
Estonia natomiast sprawiła małą niespodziankę. Pokonali Amerykanów nie pozostawiającym im żadnych złudzeń, wygrali 3:0. Zagrali bardzo dobrze i widać, że są nieźle przygotowaniu do turnieju i będą liczyć się w walce o wyjście z grupy.
Myślę, że dzisiaj Estończycy znów zagrają dobry mecz i po raz kolejny dopiszą do swojego konta 3 punkty.


Rozliczenie:
⛔ 20
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013 20:00
10)
Świat: MŚ U20


Spotkanie: Ghana v Chile ✅
Typ: 1 - awans
Bukmacher: William Hill
Kurs: 2.20

Stawka: 45
EWK: 99

Analiza:
Podobnie jak innych użytkowników tego forum dziwi mnie fakt, że są tak wysokie kursy na wygraną czy awans Ghany do półfinału MŚ U20.
Spójrzmy na mecze Ghany w tym turnieju. 03.07.13 - Portugalia vs Ghana - 2 : 3
27.06.13 - Ghana vs USA - 4 : 1
24.06.13 - Hiszpania vs Ghana - 1 : 0
21.06.13 - Francja vs Ghana - 3 : 1
Co prawda młodzi reprezentanci Ghany wygrali 2 na 4 spotkania, ale warto zwrócić uwagę na to, z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć. Grali w grupie śmierci, udało im się z niej wyjść, pokonując tylko USA, ale stawiając spory opór przeciwko faworytom turnieju - Francji i Hiszpanii.
Zawodnicy prezentują się z meczu na mecz co raz lepiej. Grają ładny dla oka, ofensywny futbol, w poprzedniej rundzie niespodziewanie wyeliminowali Portugalię.

Oto wszystkie mecze Chile. 03.07.13 - Chorwacja vs Chile - 0 : 2
29.06.13 - Irak vs Chile - 2 : 1
26.06.13 - Chile vs Anglia - 1 : 1
23.06.13 - Chile vs Egipt - 2 : 1
Jak widać grali oni w dosyć słabej grupie, a i tak potrafili wygrać tylko 1 spotkanie z mizernym Egiptem. Dopiero w ostatnim meczu, w fazie pucharowej zagrali przyzwoite spotkanie z Chorwacją i zwyciężyli 2:0. Jednak Chorwaci na tym turnieju również nie prezentowali oczekiwanego poziomu, grali nierówno.
Myślę, że Ghana zmobilizowana ostatnimi występami zagra dobre spotkanie i będzie stroną dominującą w meczu. Uważam, że są w stanie awansować do półfinału.

Rozliczenie:
✅
99
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
07.07.2013, 23:45

11)
Ekwador: Serie A


Spotkanie: Barcelona SC vs Macara ⛔
Typ: 1
Bukmacher: William Hill
Kurs: 1.30

Stawka: 40
EWK: 52

Analiza:
Spotkanie pomiędzy Barcelona SC, a Macara ma tylko i wyłącznie jednego faworyta. Nie ma wątpliwości, że zespół ekwadorskiej Barcelony poradzi sobie z dużo niżej notowanym rywalem.
Barcelona SC w ostatnich 11 meczach w Serie A zanotowała tylko 1 porażkę. Warto zauważyć, że ich poprzednich 6 meczy kończyli 5 zwycięstwami. 30.06.13 - Barcelona SC vs Quevedo - 2 : 0
27.06.13 - Manta vs Barcelona SC - 1 : 2
23.06.13 - Barcelona SC vs LDU Loja - 3 : 1
16.06.13 - Independiente J. T. vs Barcelona SC - 1 : 1
24.05.13 - Barcelona SC vs Dep. Quito - 1 : 0
19.05.13 - Barcelona SC vs Emelec - 2 : 0 Macara ma można powiedzieć odwrotny bilans, od 30.03.2013 w 14 kolejnych meczach potrafili zwyciężyć tylko 1 raz, do tego na własnym boisku. Ciekawy jest również bilans meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami. Od 21.06.2009 Macara wygrała z Barcelona SC tylko 2 razy i również na własnym terenie (większość meczy, które wygrywają to spotkania u siebie).
Nie mam żadnych wątpliwości co do wyniku meczu. Obstawiam spokojne zwycięstwo graczy Barcelona SC i mam nadzieję, że dzisiaj już więcej się nie zawiodę (moje dzisiejsze typowanie - 50/50).
Rozliczenie:
⛔ 40
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
09.07.2013, 12:30 12)
ATP: Stuttgart

Spotkanie: P-H.Mathieu vs G.Monfils ✅
Typ: 2
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.32

Stawka: 40
EWK: 52.8

Analiza:
Po wczorajszym znowu lekko rozczarowującym dniu zamierzam skupić się na jutrzejszych meczach. Na pierwszy ogień idzie spotkanie Mathieu z Monfilsem w 1/16 finału, w turnieju ATP na kortach ziemnych.
Monfils nie powinien mieć problemów z wygraniem tego pojedynku. Jest zdecydowanie lepszym tenisistą, co oddaje m.in. ranking (ATP: Mathieu - 79, a Monfils - 60). Spójrzmy na mecze obu panów na kortach ziemnych.
Młodszy z Francuzów (Monfils) w ostatnich 13 meczach przegrał tylko 3 razy. Natomiast Mathieu idzie dosyć słabo na tej nawierzchni - w 12 spotkaniach przegrał aż 8 razy. Widać wyraźnie, który zawodnik lepiej czuje się na korcie ziemnym i dysponuje lepszą formą.
Czarnoskóry zawodnik na pewno jest faworytem i uważam, że bez problemów wykona swoje zadanie. Co prawda przez problemy zdrowotne ostatni mecz rozegrał 14.06 i opuścił Wimbledon, ale jest już zdrowy i jutro będzie chciał udowodnić swoją moc.
Rozliczenie:
✅ 52.8
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
09.07.2013, 20:25 13)
ATP: Newport

Spotkanie: M.Ebden vs L.Hewitt ✅
Typ: 2
Bukmacher: Expekt
Kurs: 1.35

Stawka: 30
EWK: 40.5

Analiza:
W 1/16 finału turnieju w Newton zmierzą się zawodnicy pochodzący z Australii. Rozstawiony z numerem 4. Hewitt podejmie Ebdena.
W rankingu ATP zdecydowanie wyżej znajduje się Lleyton Hewitt, obecnie sklasyfikowany jest na 64 miejscu. Jego rodak zajmuje 114 pozycję. Jednak ranking oczywiście jest tutaj mniej istotny.
Zobaczmy obecną formę obu zawodników.
Ebden co prawda w ostatnich 9 meczach na trawie przegrał tylko 2, jednak jego rywale byli bardzo przeciętni.
Hewitt w 10 spotkaniach odniósł porażkę 3 razy, ale warto zwrócić uwagę z jakiej klasy zawodnikami się mierzył. W tych pojedynkach odprawił z kwitkiem m.in. Wawrinkę i półfinalistę tegorocznego Wimbledonu - Del Potro. Pod koniec ubiegłego roku nieznacznie uległ numerowi 1. światowego tenisa - Djokovic&#39;iowi.
Styl gry również wypada na korzyść starszego Australijczyka. Hewitt prezentuje dobry serwis, nie odpuszcza żadnej piłki.
Moim zdaniem w jutrzejszym meczu wygra Hewitt. Jest o klasę lepszym tenisistą i powinien to udowodnić.
Rozliczenie:
✅
40.5
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
09.07.2013, 19:00
14)
Świat: Towarzyski


Spotkanie: PSV Eindhoven vs FC Eindhoven ✅
Typ: HT/FT: 1/1
Bukmacher: William Hill
Kurs: 1.50

Stawka: 40
EWK: 60

Analiza:
Dzisiaj wieczorem w towarzyskim spotkaniu zagrają ze sobą rywale &#39;zza miedzy&#39; PSV Eindhoven vs FC Eindhoven. Derby tego miasta nazywane są w Holandii &#39;Lichstad&#39; Derby (Derby &#39;Miasta Światła&#39;). Co prawda dzisiejszy mecz nie elektryzuje tak kibiców obu zespołów, ale myślę, że mecz będzie ciekawy i bramek w nim nie zabraknie.
PSV oczywiście jest bardziej znanym zespołem i prezentuje dużo wyższy poziom. Występują w Eredivisie, a ich odwieczny rywal w niższej lidze.
Bilansu spotkań nie ma nawet co porównywać, bo oczywistością jest fakt, że PSV to uznana marka, licząca się w Europie. W kraju co sezon walczy o mistrzostwo.
W bezpośrednich meczach oczywiście PSV również jest górą. 07.07.11 - Eindhoven vs PSV - 1 : 2
13.07.10 - Eindhoven vs PSV - 2 : 3
09.03.99 - Eindhoven vs PSV - 0 : 5 W przedsezonowych sparingach również nie mają problemów z pokonaniem rywali, mimo że grają w składzie głównie juniorzy.
W dzisiejszym meczu trenerzy obu zespołów dadzą pograć różnego rodzaju piłkarzom, w tym juniorom i zawodnikom z rezerw.
Nie mam jednak wątpliwości, że gracze PSV posiadają wyższe umiejętności. Klub ma niezwykle zdolnych młodych piłkarzy, którzy dzisiaj będą chcieli pokazać, że warto na nich stawiać. Zwycięstwo pozwoli również w dobrych nastrojach podejść do dalszych przygotowań do nowego sezonu.

Rozliczenie:
✅
60
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
10.07.2013, 19:00

15)
Świat: Towarzyski


Spotkanie: Maastricht vs FC Porto ✅
Typ: HT/FT: 2/2
Bukmacher: bet365
Kurs: 1.73

Stawka: 30
EWK: 51.9

Analiza:
Po udanym wczorajszym dniu (typy - 3/3) liczę na kontynuowanie dobrej passy. Okazji do tego jest dzisiaj sporo. Jedną z ciekawych ofert jest mecz pomiędzy Maastricht, a FC Porto.
Oba zespoły dzieli duża przepaść. Holenderski zespół występuje w Eeerste Eredivisie, czyli krajowej II lidze. FC Porto to mistrz Portugalii i drużyna, która liczy się na europejskim froncie.
Spójrzmy na grę obu zespołów w ostatnich meczach.
FC Porto od 08.12.2012 w 27 meczach odniosła tylko 3 porażki. Niestety bolesne dla klubu, bo 2 przegrane były z hiszpańską Malagą w Lidze Mistrzów oraz niespodziewana klęska z Bragą w finale krajowego pucharu.
Maastricht natomiast ostatnie mecze rozgrywało oczywiście tylko na krajowym podwórku. W 12 kończących sezon meczach wygrali tylko 4 pojedynki, prezentując się ze słabej strony.
Cóż, jest to mecz towarzyski, więc wszystko może się w nim zdarzyć. Jednak tutaj nie przewiduję niespodzianki. Drużyna z Portugalii ma szeroki, dobry skład. Dzisiaj na pewno zaprezentują się młodzi zawodnicy i będą chcieli pokazać swoje umiejętności.

Rozliczenie:
✅
51.9
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
10.07.2013, 20:30

16)
Europa: EURO Kobiet


Spotkanie: Szwecja vs Dania ⛔
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.57

Stawka: 25
EWK: 39.25

Analiza:
W rozpoczynających się Mistrzostwach Europy kobiet, już na początku mamy ciekawe starcie. Gospodynie turnieju podejmą bliskiego sąsiada - Danię.
Faworytkami tego meczu są zdecydowanie Szwedki. Reprezentacja ta, od wielu lat jest znaczącą się siłą na świecie w kobiecej piłce.
Reprezentantki Szwecji prezentują się bardzo dobrze. Od 20.07.2012, w kolejnych 15 meczach przegrały tylko 2 razy, w tym 1 raz po rzutach karnych. W ostatnich meczach towarzyskich nie odniosły klęski z mocnymi rywalkami - Norweżkami, Brazylijkami i Angielkami.
Oto kilka ostatnich meczy Szwedek.
04.07.13 - Szwecja vs Anglia - 4 : 1
19.06.13 - Szwecja vs Brazylia - 1 : 1
01.06.13 - Szwecja vs Norwegia - 2 : 1
06.04.13 - Szwecja vs Islandia - 2 : 0
13.03.13 - Norwegia vs Szwecja - 3 : 2 (2:2)
11.03.13 - Szwecja vs USA - 1 : 1
08.03.13 - Islandia vs Szwecja - 1 : 6
Piłkarki z Danii to turnieju głównego dostały się przez kwalifikacje. Nie stanowią one tak silnego zespołu, jakim są jej dzisiejsze rywalki. W ostatnich 6 spotkaniach, odniosły 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, a mecze rozgrywały z dosyć przeciętnymi drużynami.
W meczach bezpośrednich górą zdecydowanie jest Szwecja. Od 15.10.1994 panie z tych państw rozegrały między sobą 11 pojedynków, w których zwyciężała Szwecja 7 razy, 2 razy padł remis i tylko 2 razy wygrały Dunki.
Uważam, że dzisiaj Szwedki na własnym boisku będą chciały pokazać, jak dobrze przygotowane są do ME. Wygrana pozwoli również dobrze im &#39;wejść&#39; w turniej. Myślę, że zdobędą dzisiaj 3 punkty.
Rozliczenie:
⛔
25
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
09.07.2013, 12:30 17)
ATP: Bastad

Spotkanie: T.Robredo vs A.Ramos ⛔
Typ: 1
Bukmacher: Expekt
Kurs: 1.35

Stawka: 35
EWK: 47.25

Analiza:
W 1/8 finału szwedzkiego turnieju w Bastad zmierzy się rozstawiony z numerem 4. Robredo ze swoim rodakiem Ramosem.

Bardziej utytułowanym, znanym hiszpańskim tenisistą jest oczywiście Robredo. Tommy w rankingu ATP plasuje się na 28 miejscu, a jego młodszy kolega na 63.
Tommy Robredo prezentuje znacznie wyższym poziom na korcie. Wystarczy spojrzeć w jakich turniejach biorą udział obaj panowie i w którym momencie kończą z nim przygodę.
Starszy Hiszpan prezentuje się w tym roku całkiem dobrze. 08.04.2013, w 22 meczach odniosł tylko 5 porażek, w tym ze świetnymi graczami z TOP10 - Murray&#39;em i Ferrerem.
Albert Ramos w mniejszych turniejach gra nierówno, przeplata lepsze mecze z gorszymi. Po zwycięstwie przychodzi porażka.
W bezpośrednim pojedynku, 18.02.2011 Robredo bez żadnych problemów na korcie ziemnym pokonał rywala 2:0.
Moim zdaniem dzisiaj bez większych problemów 31-letni Hiszpan wygra swój mecz. Jest aktualnie w dużo lepszej formie i myślę, że pokona niżej notowanego kolegę.
Rozliczenie:
⛔ 35
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
11.07.2013, 21:00

18)
Europa: LE - Kwalifikacje


Spotkanie: Libertas vs Sarajevo ⛔
Typ: BTS: NIE
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.53

Stawka: 60
EWK: 91.8

Analiza:
Dzisiaj czekają nas kolejne mecze w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej. O 21:00 zagrają m.in. piłkarze Libertas z Sarajevo. W tym spotkaniu postanowiłem zagrać typ, iż na pewno w meczu jeden z zespołów (konkretnie Libertas) nie strzeli bramki.
Libertas to drużyna z San Marino. Jak wiadomo poziom futbolu jest tam na niskim poziomie, bo inaczej być nie może skoro w małym państewku mieszka zaledwie ok. 31 tys. osób. Drużyny z tej niewielkiej republiki zazwyczaj na początku eliminacji kończą swoją przygodę z europejskimi pucharami.
W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami, Sarajevo wygrało na własnym terenie tylko 1:0, ale wynik nie oddaje przebiegu meczu. Wystarczy spojrzeć na główne statystyki. 34 -- Sytuacje bramkowe -- 4
15 -- Strzały na bramkę -- 2
15 -- Strzały niecelne -- 2
4 -- Strzały zablokowane -- 0
11 -- Rzuty rożne -- 0
Pełna dominacja na boisku należała oczywiście do zespołu z Bośni i Hercegowiny. Bramka była jednak jak zaczarowana i udało im się zdobyć tylko 1 bramkę.
Klub z San Marino nie zagrażał bramce Sarajevo. W ostatnich 7 meczach potrafili zdobyć tylko 7 bramek, grając z przeciętnymi zespołami z krajowej ligi.
Moim zdaniem, w dzisiejszym meczu piłkarze z Bośni będą chcieli udokumentować swoją wyższość strzeleniem kilku bramek. Spotkanie znów prowadzone będzie pod dyktando Sarajevo. Libertas może zdobyć bramkę tylko przez przypadek, ale myślę, że nie ma się go co spodziewać.
Rozliczenie:
⛔
60
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
11.07.2013, 18:00

18)
Świat: Towarzyski


Spotkanie: Poli Timisoara vs Udinese ⛔
Typ: 2
Bukmacher: bet-at-home
Kurs: 1.35

Stawka: 35
EWK: 47.25

Analiza:
Kolejne mój typ dotyczący meczu towarzyskiego. O 18:00 zagra drużyna z Rumunii Poli Timisoara z włoskim klubem Udinese. W tym starciu oczywiście typuję na drużynę gości.
Różnica klas jest wielka między tymi zespołami. Zespół z Timisoary na co dzień występuje w Serie 2 ligi rumuńskiej (II liga). Natomiast Udinese Calcio to uznana firma nie tylko we Włoszech. Już regularnie występują w europejskich pucharach. Klub znany jest z tego, że sprowadza graczy za małe pieniądze zawodników, a na sprzedaży zarabia krocie, jak w przypadku Alexisa Sancheza. Być może niedługo taką gwiazdą będzie Piotr Zieliński? Ale teraz nie o tym. Nawet jak spojrzymy na formę z ostatnich meczy ligowych obu zespołów, to widać różnicę. W kończących sezon 4 spotkaniach, piłkarze rumuńscy zwyciężyli tylko 1 raz.
05.06.13 - Poli Timisoara vs Bihor - 1 : 1
30.05.13 - Maramures vs Poli Timisoara - 1 : 1
13.05.13 - Poli Timisoara vs Targu Mures - 3 : 1
08.05.13 - Arges vs Poli Timisoara - 2 : 0 Udinese w końcówce sezonu miało fantastyczną serię. Wygrali 7 ostatnich spotkań, pakując do siatki w prawie każdym meczu, co najmniej 2 bramki. Pokonali m.in. Inter czy Lazio.
Nie ma wątpliwości, kto na papierze jest mocniejszy. Co prawda, po raz kolejny podkreślam, iż jest to tylko mecz towarzyski, w zespole Udinese nie wystąpi na pewno najsilniejszy skład, ale uważam, że nawet to nie przeszkodzi zdobyć Włochom zwycięstwa.
Rozliczenie:
⛔
35
 
Do góry Bottom