>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
moje wynalazki
Aarhus - Nordsjaelland @ 1 (2,40) ⛔ 0:1 równy mecz
EWK: 240zł
Cottbus - Union @ DNB 2 (2,00) :-| 0:0 równy mecz
EWK: 200zł
Corona Brasov - Vaslui @ 2 (1,95) ⛔ 2:1 żenujące Vaslui; moja największa dzisiejsza porażka
EWK: 195zł
Nie mam siły już pisać, a wypadałoby pospać jeszcze ze 3h więc żeby nie było ???? wszystko co tu dziś napisałem jeśli zdążę to dam na taśmie w systemie w drugim wątku. ???? Jeśli nie to tu jest dowód, że tak zaszalałem. ????
Wszystko w pojedynczych blokach oprócz BTS-ów, które pójdą do jednego razem.
Zagram 7z9 po 3zł na blok więc przy 38-u kombinacjach mamy 114zł. ????
Piszę to żeby mieć świadków ???? ))))
edit: Kiedyś spróbuję pisać posty po 3 dobach niespania. A co mi tam. Może będę miał jakieś wizje:pPP [ależ jestem zły]????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Normalnie takich postów nie zamieszczam, ale zrobię wyjątek ????
Korciło mnie żeby dać na Łęczną, Dolcan i Zenit, ale zawsze jak na nich stawiam to odwalają cyrki.
Teraz na lajfskorze po 30min. każda z nich prowadzi. Jak dowiozą to się zagotuję ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nic z tego dziś nie będzie, totalny bezsens

Mons - Anderlecht (-1) @ EH 2 (2,20) ✅ 0:2
stawka: 200zł
EWK: 440zł ✅✅✅ chociaż tyle

BILANS DNIA: -68zł ⛔
SALDO: +2751zł ✅
BANK: +3751zł ✅
 
A 0

abuku8013

Użytkownik
Jak sam wiesz dzisiejsze mecze były naprawdę trudne, postawilem tak samo jak ty, ale nie zawsze się wygrywa. Uważam że jak na razie robisz super robotę, w mojej ocenię najlepszą jaką na tym forum widziałem, a jestem tu i obstawiam od ładnych paru lat. Liczę że na weekend przygotujesz jakąś fajną, przeanalizowaną taśmę/taśmy i podasz nam ja w miarę wcześnie(jutro jedyny buk w moim mieście jest do 14, a internetowego akurat teraz nie mam ???? ). Trzymam kciuki i powodzenia! Jedziemy na tym samym wózku ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jak sam wiesz dzisiejsze mecze były naprawdę trudne, postawilem tak samo jak ty, ale nie zawsze się wygrywa. Uważam że jak na razie robisz super robotę, w mojej ocenię najlepszą jaką na tym forum widziałem, a jestem tu i obstawiam od ładnych paru lat. Liczę że na weekend przygotujesz jakąś fajną, przeanalizowaną taśmę/taśmy i podasz nam ja w miarę wcześnie(jutro jedyny buk w moim mieście jest do 14, a internetowego akurat teraz nie mam ???? ). Trzymam kciuki i powodzenia! Jedziemy na tym samym wózku ????
Kurcze, dzięki wielkie za docenienie mojej krwawicy ???? Naprawdę miło to słyszeć. Staram się jak mogę, ale nie zawsze wychodzi.
Chiny to był eksperyment, młodzi Austriacy mi się podobali i będą z nich pieniądze ???? , ale już Vaslui mnie położyło na łopatki. Ja jestem lekko po 30-tce i myślę, że przydałbym im się w ataku ???? (grałem tylko w okręgówce, ale im to by wystarczyło ???? ) bo tam jest taka bryndza z przodu, że nie mogłem tego oglądać.
W Danii mecz był równy,a jeśli wrócą kontuzjowani kluczowi zawodnicy to Nordsjaelland powróci.
Union miał swoje okazje, a wynik mógł być w każdą stronę, a Eupen położyła kartka.
BTS-y to zawsze loteria, ale Roma mnie znów zaskakuje; Napoli też, ale in minus (fatalny Callejon i niedoleczony Higuain; gdybym ja to wiedział ???? ), a Bayer to powinien ten mecz przegrać; kto widział ten wie o czym mówię - kabaret.
Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich USERÓW i jeszcze raz dziękuję za tak pozytywną laurkę ????
 
W 3

wotalke

Użytkownik
Odpisuję na Twoją wiadomość @juvepany (nie mam 10 postów - notka dla admina).
Nie zagrałem tego bo szwankowała strona fortuny od rana i w sumie przypadkowo przechodziłem koło kolektury i zagrałem Twoje 3 typy (Union, Vaslui - jakoś tak i lige duńską). Niestety nie weszło ale żyje się dalej. Szukam na jutro jakiś ciekawych opcji, trzeba w końcu coś wygrać :p ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Odpisuję na Twoją wiadomość @juvepany (nie mam 10 postów - notka dla admina).
Nie zagrałem tego bo szwankowała strona fortuny od rana i w sumie przypadkowo przechodziłem koło kolektury i zagrałem Twoje 3 typy (Union, Vaslui - jakoś tak i lige duńską). Niestety nie weszło ale żyje się dalej. Szukam na jutro jakiś ciekawych opcji, trzeba w końcu coś wygrać :p ????
tak, tak, to ja nalegałem żeby tu się kolega odezwał skoro nie ma jak inaczej bo byłem bardzo ciekaw.
spoko, spoko
to wybrałeś spośród moich beznadziejnych propozycji akurat te najtragiczniejsze.
jak pech to pech
lipa była, też przegrałem,
pozdro
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
na livesports podają składy
Teraz to mnie zdziwiłeś bo zaczynam się martwić o swoją percepcję.
Dziś zdążyłem już zrobić błąd ortograficzny w poście, co mi się rzadko zdarza; udało mi się pomylić w prostym obliczeniu, a tego też nie zwykłem robić; a teraz to???
Dałbym sobie rękę uciąć, że tego na początku meczu nie było.
To znaczy, że byłem rano bardziej zmęczony niż mi się wydawało
Dzięki, pozdro, zapraszam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
z nudów i bardziej na przekór
Racing Club de Avellaneda - Velez Sarsfield @ 1 (3,80) ⛔ 0:1
EWK: 380zł
Fenix - River Plate @ 2 (2,10) ✅ 1:2
EWK: 210zł ✅✅✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
i głupoty, o których później zapomnę
Nuneaton - Gateshead @ 2 (3,00) ✅ 1:4
EWK: 300zł ✅✅✅

Northampton - Dagenham &amp; Red. @ 2 (3,40) ⛔ 2:2 prowadzili
EWK: 340zł

Na oba daję jakieś 20% szans powodzenia, czyli klasyczna gra &quot;na pałę&quot;; chyba nie muszę dodawać czy warto? ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam Wszystkich, nastawiałem się na wielogodzinne analizy, selekcję spotkań itp., ale nic z tego nie wyjdzie.
Tak więc jeśli ktoś gra za &quot;grube&quot; stawki to radzę skupić się na jednym-dwóch spotkaniach i sobie je dobrze prześwietlić, a nie grać &quot;masówki&quot; tak jak ja w drugim wątku.
Dziś tylko typy na &quot;czuja&quot; uwzględniające zasłyszane info o absencjach oraz aktualną dyspozycję.
Moment wyjątkowo niepewny mamy w ten weekend. Zawodnicy pozjeżdżali się ze wszystkich stron świata po zgrupowaniach kadr; reszta trenowała &quot;na sucho&quot; w klubach; doszły zapewne urazy, które trudniej wychwycić bo &quot;nic&quot; nie grało; niektórzy trenerzy zaordynowali dodatkowe mini-obozy; trudno powiedzieć jak to wszystko odbije się na dyspozycji, a tu jeszcze 80 czołowych drużyn ma w tygodniu ważne mecze w europejskich pucharach.
podaję tylko wersję roboczą moich typów i to takich na szybko tworzonych.
wszystko za &quot;stówę&quot; oczywiście:
#1
liverpool⛔ 2:2 [1,7]
everton✅ 2:1 [1,6]
#2
city✅ 1:3 (1,70)
wba dnb:-| 0:0 [1,9]
EWK: 170zł ✅✅✅
#3
valencia⛔ 1:2 [1,7] sociedad na wyjeździe bez połowy pomocników i z ligą mistrzów za pasem; brawo netoperki; ręce opadają
atletico m.⛔ 1:0 [2,0]kto to rozumie? to samo atletico, które ogrywa real i wszystkich innych nie oddało celnego strzału na bramke; mam ochotę kląć
#4
schalke✅ 2:3 [1,8]jedyny fart dzisiaj na moją korzysć...:grin::grin::grin:
frankfurt⛔ 1:1 [1,8]...ale oczywiście połączyłem go z niefartem; prowadzenie do 89.min. i d...????????????
#5
wisła dnb⛔ [2,0] 3:1 pierwsza porażka w sezonie i jeszcze po utracie prowadzenia, a zawisza bez vasco; muszę się pochwalić, że na początku sezonu udało mi się zagrać przeciw wiśle w ich jedynym wygranym meczu wyjazdowym (w kielcach); tak więc jeśli kiedyś tu znajdziecie mój typ na mecz wisły to grajcie odwrotnie
barca eh(1:0) [1,6]⛔ 0:0 76% procent posiadania piłki i 3 strzały celne, ja się pytam po co to było
#6
feyenoord [2,0]⛔ 1:1 gol w ostatniej minucie i po wygranej????????????
dnipro [1,6]✅ 0:4
#7
huelva [1,8]⛔ 3:3
żalgiris [1,5]⛔ 1:1 92. minuta, czerwona kartka i rzut karny dla ekranasa; to i tak nie jest mój rekord;[moja oficjalna wtopa-hit to 97.min ostatniego meczu na taśmie z bodaj siedmioma sowitymi kursami na kuponie za dychę i wygraną 1000zł - chelsea-l&#39;pool z tamtego sezonu]????????????
Przepraszam, ale inaczej bym nie dał rady. Gorzej z kursami. Ma ktoś pomysł skąd wziąć kursy z danej godziny (w tym przypadku 12:00) z meczów, które się już odbyły tego dnia?
Z góry dzięki.
edit: komediodramat!!!
edit2: robię edycję żeby wstawić kursy z tych spotkań; już ich lekko nie pamiętam, ale orientacyjnie wystarczy żeby je potem uwzględnić w statystyce; będą zaokrąglone, ale to nic; ważne żebym się wstrzeli w przedziały typu 1,5-2,0 itp.
 
W 3

wotalke

Użytkownik
Ja dzisiaj poszedłem w stronę LFC, City, Wisły DNB i Chelsea. Jakbym pierwszy raz spojrzał na kupon to easy win ale już zdążyłem się przekonać jak to wygląda w praniu... ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JUŻ WIDZĘ, ZE ZNÓW NIC Z TEGO NIE BĘDZIE.
NIE DAŁEM RADY CZASOWO &quot;WYROBIĆ SIĘ&quot; ZE WSZYSTKIMI ANALIZAMI, ZAPYTANIAMI, MAILAMI ETC.
NIE OBRAŹCIE SIĘ, ALE PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ W RAMACH EKSPERYMENTU NIE BĘDĘ ODPISYWAŁ.
TO NIE JEST ŻADEN &quot;FOCH&quot; ???? Z MOJEJ STRONY, ŻADNA BUTA ANI TEŻ EGOIZM.
PO PROSTU JEŚLI MA NA TYM WSZYSTKIM CIERPIEĆ JAKOŚĆ MOICH TYPÓW TO CHYBA KAŻDY SIĘ ZGODZI, ŻE NIKT NA TYM NIE SKORZYSTA (OPRÓCZ BUKÓW RZECZ JASNA). ????
ZOBACZYMY, CZY ODNAJDĘ FORMĘ
MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM I ZAPRASZAM ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
aby się odkuć ????
Gram żeby nie stracić soboty; widać jak u mnie z formą wiec myślę, że nikt nie zaryzykuje grania tego co ja i będzie miał rację ????

Montpellier - Lille @ 2 (2,45) ✅ 0:1
Miedź - Chojniczanka @ 1(1,50) ⛔2:2
EWK: 368zł

Ajaccio - Nantes @ 2 (2,30) ✅ 0:eek:ne:grin::grin::grin:
Osasuna - Barcelona (-1) @ EH 2 (1,60) ⛔ 0:0
EWK: 368zł

Cercle - Zulte @ 2 (1,80) ⛔ 1:1
Nautico - Santos @ 2 (2,25) ✅ 1:5
EWK: 405zł

Fenix - River Plate @ 2 (1,91) ✅ 1:2
Platanias - Olimpiakos (-1) @ EH 2 (1,62) ✅ 1:4
EWK: 309zł ✅✅✅

Espanyol - Atletico @ 2 (1,75) ⛔ 1:0
Bragantino - Palmeiras @ 2 (1,62) ✅ 0:2
EWK: 284zł

Fenix - River Plate @ 2 (1,91) ✅ 1:2
Platanias - Olimpiakos (-1) @ EH 2 (1,62) ✅ 1:4
Osasuna - Barcelona (-1) @ EH 2 (1,60) ⛔ 0:0 dominowali i nawet Leo wszedł
Cercle - Zulte @ 2 (1,80) ⛔ 1:1 dominowali
Nautico - Santos @ 2 (2,25) ✅ 1:5

stawka: 50zł
AKO: 20,05
EWK: 1003zł

EWK: gdyby mi ktoś dał milion złotych żebym &quot;poprawił&quot; ten wynik czyli zrobił 5 dubli i w każdym popełnił dokładnie jeden błąd operując kursami od 1,5 do 2,5, to na bank by mi się to nie udało; a tu proszę????

edit2: najbardziej żałuję tego typu na Santos i River bo to była promocja
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Atvidabergs - Helsingborg @ 2 (2,00) ⛔ 3:0 &quot;czerwo&quot; przy wyniku 1:0 i rzut karny raczej &quot;moim&quot; nie pomógł
Sochaux - Monaco @ 2 (1,45) ⛔ 2:2 już nigdy nikomu nie dam sie namówic na granie na tę drużynę
EWK: 290zł
Vestsjaelland - Esbjerg @ 2 (2,10) ⛔ 2:1
Torino - Inter @ 2 (2,00) ⛔ 3:3 czerwona dla bramkarza w 5.min.; rzut karny dla Toro, a potem gol rzutem na taśmę i typ poooszedł ... Jako kibic Juve powinienem się cieszyc, ale znów koło fortuny jest w moim przypadku zósemkowane chyba????????????
EWK: 420zł
Santos - Herediano @ 2 (1,85)⛔ zaczyna się kolejny piękny dzień w moim wykonani; kretyni prowadzili do 79.min. i zdażyli jeszcze przegrać; bananowe ligi!!!????+????????????
stawka: 200zł
EWK: 370zł
edit: dwa potrójne diabełki w jednym poście [moje nowe oznaczenia w obliczaniu sumy szczęścia] +&quot;jedynak&quot;; tego jeszcze nie było; coraz lepiej ???? ;
w zasadzie to już się nawet nie wkurzam, pozostaje śmiech z politowania
edit2: milion osób pytało, sugerowało, podpowiadało co zrobić z tym Monaco; każdemu odpisywałem, że grają &quot;piach&quot;; psychika ludzka jednak tak działa, że stwierdziłem, iż tyle osób nie może się mylić i ja z tą moją awersją do stylu gry &quot;książąt&quot; jako jedyny zostanę bez korzyści; no to mam za swoje ????
Nigdy w tym sezonie już na nich nie zagram, a jeśli zostaną mistrzem jesieni to znaczy, że ja się na piłce w ogóle nie znam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Miramar - Danubio @ 2 (1,50)⛔ 1:1
Aston Villa - Tottenham @ 2 (2,05)✅ 0:2
EWK: 308zł

Atletico MG - Flamengo @ 2 (3,25)⛔ 1:0 jeśli oni bez tylu graczy ogrywają większość drużyn to co będzie jak wrócą?
Erciyesspor - Fenerbahce @ 2 (1,67)✅ 1:2 :grin::grin::grin: mój jedyny fart dzisiaj i oczywiście w dodatku bez znaczenia w tym kuponie
EWK: 543zł

Saprissa (-1) - Lemon @ EH 1 (1,78)✅ 5:1 jest tylko jeden prawdziwy mistrz w Kostaryce:pPP a Herediano pokazało samo gdzie ich miejsce
Mallorca - Real B @ 1 (1,70)✅ 2:0 nie pojmuję skąd te kursy przeciw Realowi B, ale protestować nie będę ????
EWK: 303zł✅✅✅

OFI - Ergotelis @ X2 (2,30)✅ 1:1
Lyngby (-1) - Marienlyst @ 1 (1,75)✅ 3:1 :grin::grin::grin:
EWK: 403zł✅✅✅

Botafogo - Vasco @ 1 (2,00)⛔ 2:2 nieeeeeeeeeeeeeeeeee!!! prowadzili 2:0, masakraaaaa!!!
Bahia - Sao Paulo @ 2 (2,50)✅ 0:1
EWK: 500zł

Lok. Plovdiv - Slavia Sofia @ 1 (1,62)✅ 3:2
Ludogorets - Litex @ 1 (1,67)⛔ 2:4 ta &quot;bułgarska Wieża Babel&quot; aż tak &quot;spuchła&quot; czy poszedł przelew???
EWK: 271zł

St, Etienne - Lorient @ 1 (1,60)✅ 3:2
Cracovia - Podbeskidzie @ 1 (1,83)✅ 4:2
EWK: 293zł✅✅✅

Al Ahly - Cotonsport @ 1 (1,67)⛔ 1:1 i zwycięstwo po karnych; nieeeeeeeeeee
Vise - Mouscron (-1) @ 2 (2,20)✅ 1:3
EWK: 367zł

Guangzhou (-1) - Quingdao @ EH 1 (1,91)✅ 3:1
Zizkov - Karvina @ DNB 2 (1,83)⛔ 2:0 o co tu chodzi???
EWK: 350zł

Rosario - Newells Old Boys @ X (3,00)⛔ 2:1 było bardzo bliskooooo!!!
Tigre - Arsenal Sarandi @ 2 (3,00)⛔ 2:1 prowadzili do 75min. ????+????
EWK: 900zł

Hradec Kralove - Frydek Mistek @ 1 (1,53)✅ 3:0
AZ - Cambuur @ 1 (1,53)✅ 3:1
Wisła Płock - GKS Bełchatów @ DNB 2 (1,57)⛔ 1:0 mam dość tej ligi, prędko jej nie zagram; dziady [w domu użyłem silniejszego określenia ???? ]
EWK: 368zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego dlatego wymyśliłem, że wszystkie typy, które nie weszły przez &quot;niefart&quot; w ostatnim kwadransie będę dodatkowo sobie oznaczał &quot;diabełkiem&quot;????, a te które wtopiły od 85.min. wzwyż potrójnym &quot;diabełkiem&quot;????????????
I adekwatnie do poprzedniego wszystkie &quot;farty&quot; jednym:grin: lub trzema grinami:grin::grin::grin:

Muszę sprawdzić, czy to jest moje subiektywne wrażenie, czy faktycznie suma szczęścia w moim przypadku nie wynosi ZERO a jakieś -739,000:p

Statystyka fartów i niefartów od 15 października:

7x????????????
1x????

3x:grin::grin::grin:
2x:grin:

Aż jestem ciekaw bo od dawna mnie to gryzło. Jestem niemal pewny, że nie wyjdzie nawet w przybliżeniu równo. Już kiedyś to pobieżnie liczyłem i był gruuuby minus!

ps. wszystko dotyczy typów 1x2, dnb oraz handi; bez under/over
 
Do góry Bottom