>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Siemanko ... co myślisz na temat takich meczy na weekendzik :
Real
Leverkusen
Bayern -1
Atletico Madryt
Everton
Wiesz co, nie myślałem aż tak &quot;przyszłościowo&quot; ????
Serio zaskoczyłeś mnie, hehe. Odpowiem w piątek, dobra? Tak &quot;na sucho&quot; wygląda dobrze, ale diabeł tkwi w szczegółach.

Żeby uniknąć dłuższej &quot;rozkminy&quot; na forum to postaram się odpowiedzieć w piątek na PW żeby tu nie prowadzić jakiejś zbyt ożywionej dyskusji ???? Bo o typach i koncepcjach to wiadomo można godzinami nawijać, a sam wiem, że jak wątek jest zarzucony dygresjami to nowi przeglądający gubią się i tracą rozeznanie: co, kto, o czym, do kogo i dlaczego? ????

To nie znaczy żeby się nie udzielać ???? Ale o konkretnych typach albo radach ode mnie to wolałbym na PW. Natomiast wasze rady, spostrzeżenia, uwagi jeśli są tylko rzeczowe można śmiało dawać tutaj. Będzie bez cenzury ????
Z góry wszystkim dziękuję ????
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Nie mam niestety wystarczająco dużo postów, żeby Ci odpisać na PW. Rozpisałem się wysyłam a tu zonk ???? nie mogę wysyłać PW.
Taka ciekawostka ????
eurosport.onet. pl/pilka-nozna/dziadek-wierzyl-we-wnuka-i-zgarnal-125-tysiecy-funtow-rekord-bale-a-pobity/y0x7j
Bez spacji przed pl.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
BILANS DNIA: -220zł
SALDO: +2746zł
BANK: +3746zł
Już różne rzeczy się działy w moim wątku, ale już dawno nie straciłem dorobku dnia w doliczonym czasie doliczonego czasu ???? Bywa ???? Ach te kobiety.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
tak żeby nie było &quot;głucho&quot; ????
Drugie ligi mają to do siebie, że są trudniejsze do przeanalizowania ????
Dziś wybór jest wyjątkowo ubogi, a więc rozpiszę się delikatnie na temat jedynego meczu w 2. lidze duńskiej. ????
Zrobię to również dlatego, abyście mogli zapoznać się z moim podejściem do analiz piłkarskich (na co zwracam uwagę itp.). Miałem wiele zapytań na ten temat na moim PW, a więc teraz uchylę rąbka tajemnicy:p

W omawianym spotkaniu najmocniejsza kadrowo drużyna tych rozgrywek (Horsens) zagra z jedną z najuboższych (Koge).
Będzie to również mecz najbardziej bramkostrzelnej ekipy (H) z jedną z najszczelniejszych obron (K).
U gospodarzy brakuje dwóch graczy (od dłuższego czasu), goście natomiast mają jedną, ale (patrząc jedynie na statystyki) ważną absencję. Za kartki nie zagra podstawowy, utalentowany młody stoper (reprezentant &quot;młodzieżówki&quot;) występujący dotąd w każdym meczu; dodatkowo od wielu miesięcy nie gra drugi doświadczony stoper.
W ich miejsce zagra portugalski &quot;wieżowiec&quot; (195cm) oraz junior mający zaliczone 292 minuty w dorosłej piłce (większość w pucharze kraju).

Wiedząc, że obie ekipy w większości spotkań atakują intensywnie od pierwszej minuty (ponad połowę bramek zdobywają w pierwszych połowach) oraz to że na ostatnie 10 meczów z reguły obie ekipy traciły choćby jedną bramkę (Horsens 10 spotkań/1 czyste konto; Koge 10/2) - zaryzykuję i postawię na BTS

Horsens - Koge @ BTS (1,73) ✅ 1:3
EWK: 173zł ✅

BILANS DNIA: +73zł ✅
SALDO: +2819zł ✅
BANK: +3819zł ✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Korci mnie zagranie [W 1 poł. więcej bramek po kursie 3,25]
Kurde, ten typ to bardziej dlatego podałem żeby pokazać jak podchodzę do analiz (szczególnie takich mniej popularnych rozgrywek) bo było dużo pytań.
A co do tego konkretnego typu to faktycznie jest kilka wariantów.
Nie jestem znawcą tej ligi więc wiesz, to tak bardziej poglądowo. Od razu mówię, że w REALU dziś nic nie zagrałem, a ten typ tak POKAZOWO ????
Aczkolwiek też się nad tym zastanawiałem ???? Odpuściłem i zagrałem bardziej asekuracyjnie, ale miałem podobną myśl:p
W analizie nie uwzględniłem wyników ostatnich spotkań bezpośrednich między tymi zespołami. Jest tylko o 10 ostatnich meczach tego sezonu (żeby nie wprowadzić nikogo w błąd).
Pozdro ????
 
L 3

lucassss

Użytkownik
ja dziś muszę odrobić dzisiejsze straty ponieważ jakoś mi nic nie chciało wejść ???? ale na ten mecz jakoś nie mam odwagi stawiać ???? czegoś bardziej pewnego muszę poszukać. Będziesz jeszcze dziś coś podawał/stawiał?
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ja dziś muszę odrobić dzisiejsze straty ponieważ jakoś mi nic nie chciało wejść ???? ale na ten mecz jakoś nie mam odwagi stawiać ???? czegoś bardziej pewnego muszę poszukać. Będziesz jeszcze dziś coś podawał/stawiał?
Dziś na dziś nic nie dam bo nawet nie ma za bardzo czego dać ????
A jutro to tak wczesnym popołudniem coś postaram się zrobić.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
taka ciekawostka:p
Siedzę sobie i przyglądam się typom jakie gram w tym temacie od samego początku i... jedna rzecz się powtarza ????
Zagrałem tu 471 typów 1x2 oraz DNB (+ około 20 sztuk, do których nie dopisałem wyników i teraz nie chcę wertować annałów aby je znaleźć).
Mój przeciętny zagrany kurs oscyluje w granicach 2,00 (jeszcze nie tak dawno liczyłem to precyzyjnie) więc nawet jeśli gram z asekuracją (DNB, X2 lub 1X) to nie są to &quot;okruszki&quot; typu 1,02.
Spośród rzeczonych 471 zdarzeń aż w 431 przypadkach myliłem się maksymalnie o jedną bramkę czyli moja skuteczność na wirtualnym AH+1,5 wynosi 91,51% ???? [proszę nie kazać mi pisać co to AH+1,5 ???? chodzi o handicap azjatycki, tu jest to ładnie opisane ???? znam- wynik. pl/handicap-azjatycki [trzeba usunąć spację po myślniku]
To nie koniec ???? Piszę to żeby wyciągnąć korzyść na przyszłość!
Gdyby tak chcieć grać na niefaworyta właśnie takie handi to w moim przypadku wyszłoby to całkiem nieźle.
Oczywiście zaraz ktoś powie, że nie zawsze gram na NIEFAWORYTA (czyli underdoga). Racja. Liczyłem jakiś czas temu, że zdarza mi się to w co trzecim przypadku.
Tak więc teraz, biorąc pod uwagę tylko underdogów, na których kurs DNB &quot;kręci&quot; się w okolicy 2,00, patrzę jaki jest kurs na AH+1,5 i okazuje się, że waha się pomiędzy 1,2 a 1,3.
Dla uproszczenia będzie to na potrzeby tej &quot;analizy&quot; ---&gt;1,25.
Pamiętam, że średnio co trzeci kurs gram na underdoga, a więc:
471/3 = 157.
Błędy w moim przypadku też rozkładają się w podobny sposób, czyli:
40/3 = ok. 13
Niech by przyjąć, że było (czy w przyszłości będzie) nawet 20 błędów na 157 zdarzeń to grając za &quot;stówkę&quot; same single tym &quot;systemem&quot;:p otrzymujemy:
20 * 100zł = 2000zł ---&gt; STRATY
ale:
157 - 20 = 137 &quot;dobrych&quot; handi ????
1,25 * 100zł = 125zł brutto z każdej udanej gry
125zł - 100zł = 25zł netto z każdej udanej gry
25zł * 137 = 3425zł całościowa wygrana brutto
3425zł - 2000zł = 1425zł✅✅✅ nasz zarobek ????
Oczywiście nie twierdzę, że obliczenia są superprecyzyjne, że &quot;prognoza&quot; uwzględnia wszystkie możliwe warianty i przede wszystkim, że taka skuteczność utrzyma się do końca świata itp.
To jest tylko taka luźna dywagacja autora ????
Mozolny acz stały zarobek:p
I yield solidny między 9,00 a 10,00 na plusie ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
tego jeszcze nie grali cz.18 ????
Kto rano wstaje... ????
Dziś mogę nie mieć zbyt wiele czasu, jak się okazuje, tak więc napiszę coś już teraz.
Kolejny debiut w moim wątku ???? Liga Chińska:p Ta sama, którą bodaj 9 lat temu trzeba było zaorać w związku ze wszechogarniającą korupcją. Podobno się wyleczyli ???? Czyli w sumie nie ta sama bo profesjonalna, otwarta na świat, z nowymi stadionami i zagranicznymi gwiazdami.
Końcówka sezonu (trzecia od końca kolejka), mistrz i wicemistrz już dawno znani, jeden z dwóch spadkowiczów również. Ale parę drużyn wciąż walczy! ????
Między innymi moi dzisiejsi bohaterowie ????
Stołeczny Beijing Guoan (3. w tabeli) podejmuje Hangzhou Greentown (13. miejsce).
Warto wiedzieć, że specyfika tej ligi polega na baaaardzo dalekich wyjazdach lub notorycznych derbach ???? Kluby skupione są jak cała ludność w dwóch ogromnych skupiskach wokół Pekinu i Szanghaju. I właśnie dziś czeka &quot;Zielone Miasto&quot; 5-godzinna podróż do stolicy superszybką koleją (1400km odległości).
Nie wiem czy to jest jedyny, najważniejszy powód tego o czym zaraz napiszę, ale na pewno nie jest bez znaczenia. Otóż w tejże lidze zwycięstwo gości jest bardzo, bardzo rzadkie przy takiej dysproporcji w tabeli. Nawet remisy nie są zbyt częste (obym nie był tym, który wyłapie taki wyjątek w debiucie ???? )
Pekińska ekipa ma o co walczyć bowiem nie zapewniła sobie jeszcze ani medalu, ani przepustki do azjatyckiej ligi mistrzów (3 drużyny bezpośrednio + zdobywca pucharu, który jest dopiero na etapie półfinałów).
Na puchar na ich miejscu zresztą specjalnie bym nie liczył bo w 1/2 finału wylosowali mistrza - Guangzhou, z którym w lidze dostali ostatnio znów lanie ???? W następnej kolejce jadą do wicemistrza i zapewne nie zdobędą kompletu i wtedy w lidze może się zrobić naprawdę gorąco.
Goście wprawdzie mają o co się bić ponieważ jeszcze nie zapewnili sobie utrzymania, ale musieliby mieć sporego pecha (czyli przegrać u siebie przy wyjazdowych zwycięstwach sąsiadów z tabeli) żeby doświadczyć degradacji.
Na zakończenie wspomnę jeszcze, że gospodarze dysponują ogromną siłą rażenia (gra tam np. Kanoute - ten znany z Sevilli) i mają 4 strzelców w najlepszej &quot;10&quot; ligi.
Nie wiem nic o absencjach i to jest moje jedyne zmartwienie:p
Mam nadziejęm że zaszczepiłem w Was miłość do azjatyckiej piłki ???? ))
Pozdrawiam
PS. Tak więc w debiucie gram handi ????
Beijing Guoan (-1) - Hangzhou Greentown @ EH 1 (2,10) ⛔ 1:1
EWK: 210zł
edit: było dobrze do 60.min. Prowadzenie 1:0, a później nie wiem co się stało bo nie oglądałem; nie wiem nawet jakie składy wyszły bo nigdzie ich nie uświadczysz ???? chyba poproszę kuzynkę studiującą sinologię to mi potłumaczy tamtejszą prasę sportową ???? Myślę, że mimo wszystko było warto przetestować coś nowego i dowiedzieć się czegoś o futbolu w Państwie Środka.
Tak na marginesie dopiero wczoraj zauważyłem, że ich reprezentacja jest już w pierwszej &quot;setce&quot; FIFA! Szok! A czytałem kiedyś o ich ambicjach oraz wdrożonych już programach i muszę przyznać, że imponująco to wygląda. Plany mają iście mocarstwowe. Jak zwykle zresztą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
belgijskie rodzynki ????
Tytuł się wyjaśni jak tylko spojrzymy na pierwszego lepszego lajfskora ????
Nie wiem o co chodzi z Anderlechtem. Jeśli wzięli sobie (tak jak zapowiadali) aż tak do serca udany występ (od dawien dawna) w LM to uprzejmie donoszę, że zapomnieli o własnej lidze, a tam czołówka odjeżdża.
Nie bez znaczenia jest zapewne fakt, że trochę przeholowali robiąc w ostatnim okienku wyprzedaż i teraz nie ma kto strzelać (bez przesady oczywiście).
Strzelają jak najbardziej i to trzy gole na mecz, ale nie w kluczowych, prestiżowych meczach. Ten na szczęście do nich nie należy.
Największy, najlepszy, najbogatszy klub Belgii jedzie do lekko prowincjonalnego Mons - klubu raczej skromnego, którego jedyną aspiracją jest utrzymanie. Jak na razie są czerwoną latarnią ligi i raczej dziś się to nie zmieni.
Ostatnia wizyta stołecznych w tej miejscowości skończyła się &quot;piątakiem&quot; lub - jak kto woli - manitą (z hiszp. ręka, rączka - czyli pięć paluszków ???? ) a więc wynikiem 0:5.
Dodatkowo gospodarze grają bez kapitana (def. pom.) i dwóch podstawowych stoperów. Goście jedynie bez 1. bramkarza.
Biorąc to wszystko pod uwagę, kurs 1,53 to wg mnie promocja bożonarodzeniowa:p Ja będę jednak pazerny i gram handi ???? )) Wy róbcie jak wam w duszy zagra:p
Mons - Anderlecht (-1) @ EH 2 (2,20) ✅ 0:2 chirurgiczna precyzja:pPP
EWK: 220zł ✅✅✅
No i ten drugi rodzynek. Tu nie mam tak wiele do powiedzenia ????
Patrzę w tabelę, patrzę na bilans goli, patrze na serię ostatnich wyników i... stawiam ???? Najwyżej polegnę:p
Lommel - Eupen @ 2 (1,85) ⛔ 1:1 &quot;czerwień&quot; w 30.min. wszystko zmieniła, a i tak zdołali wyjsć na prowadzenie w dziesiątkę
EWK: 185zł
Co by jakieś z tego owoce były poprawiam trochę lżej.
Lommel - Eupen @ DNB 2 (1,40) :-| 1:1
Mons - Anderlecht @ 2 (1,53) ✅ 0:2 a jednak PROMOCJA ???? zwycięstwo nie zagrożone nawet przez minutę; chociaż tyle
EWK: 214zł/EWK2: 153zł ✅✅✅
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Jeśli chodzi o Mons - Anderlecht myśle że warto pomyśleć o:
Która drużyna wygra obydwie połowy?
Typ: RSC Anderlecht 3.40

Ps.Widzę że Ty również noce zarywasz ???? Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
redbullowy zawrót głowy:p
Ależ się dziś rozpisałem ????
Tym razem o ojczyźnie Mozarta i Adolfa H. ????
Na zapleczu austriackiej elity dzieją się dziwne rzeczy. Parę tygodni temu zerknąłem w tym kierunku i zaobserwowałem kompletnie obcą mi nazwę - Liefering.
Później spojrzałem pobieżnie i zauważyłem, że to jakiś beniaminek i to absolutny.
W tym momencie zgubiła mnie rutyna i szablonowe myślenie bo powinienem szukać dalej. A ja nic nie wyczułem i twardo zagrałem przeciw tym żółtodziobom, którzy pewnie jakimś przypadkiem zawieruszyli się w czubie tabeli.
Dziś już mam nauczkę choć akurat to spotkanie nie jest idealnym momentem, ale zaryzykuję i postawię na młodość.
O co chodzi? A no wspomniana drużyna powstała sobie w mieście Salzburg dwa lata temu i to jeszcze nie jest nadzwyczajne (choć &quot;dwulatek&quot; już w drugiej lidze?). Ciekawsze jest to, że są oni jednocześnie klubem filialnym i akademią piłkarską lokalnej siły - Redbulla Salzburg.
I owa młodzież (średnia wieku około 20 lat) szkoli się tu na potęgę i jak się okazuje jest na tyle zdolna, że kto wie, czy za rok nie zagrają ze swoim &quot;starszym bratem&quot; w elicie (sprawdzałem w regulaminie - mogą).
Akurat dziś mają szczególnie trudny sprawdzian bo jadą do lidera tabeli - Altach.
Ja zrobię jednak mały GAMBLING i postawię na młodość ????
Zrobię podwójny gambling bo zaszaleję i dorzucę coś &quot;na czuja&quot;.
Ten kupon tylko dla ryzykantów. Żeby nie było na mnie ????
Altach - Liefering @ DNB 2 (3,25) ⛔ 4:2 bywa; liczyłem się z tym; dłuuugo były remisy (1:1, potem 2:2), ale rutyna wzięła górę
Hartberg - Kapfenberg @ DNB 2 (1,57) ✅ 0:2
EWK: 510zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jeśli chodzi o Mons - Anderlecht myśle że warto pomyśleć o:
Która drużyna wygra obydwie połowy?
Typ: RSC Anderlecht 3.40

Ps.Widzę że Ty również noce zarywasz ???? Pozdrawiam
Witam, ostatnio mi się to za często zdarza ????
To też jest myśl. Po cichu liczę, że ich rozjadą już na wejściu tylko czy potem nie spasują tego nie wiem ???? Raczej nie.
Żeby tylko znów nie kombinowali przed LM ????
edit: no i kombinowali jak zarobić, a się nie narobić, ale wyszło im idealnie
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Dokładnie też tak myślę. Jednak kurs jest bardzo zachęcający i można spróbować za &quot;drobne&quot; myślę że uda się zarobić troszke ???? obstawiasz dziś te typy które podajesz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dokładnie też tak myślę. Jednak kurs jest bardzo zachęcający i można spróbować za &quot;drobne&quot; myślę że uda się zarobić troszke ???? obstawiasz dziś te typy które podajesz?
Tak, tak. Może nie wszystko. Ale dziś jest ten dzień ???? )) Chyba mam wenę choć szybko mogą mnie wyprowadzić z błędu:pPP
Takie nasze luźne rozkminy piszmy na PW. OK? Bo nie chcę żeby ktoś znów dostał BANa ????
Ale ta sugestia odnośnie Anderlechtu jak najbardziej tu pasowała ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
4ofensywy2btsy
Już mnie bolą palce. Przegrzeję się, a tu cały weekend przed Nami ????
BTS-y to zawsze jakieś ryzyko. W tym temacie są lepsi ode mnie więc się nie upieram. ????
Hoffenheim - Bayer @ BTS (1,62) ✅ 1:2 nieuznany prawidłowy gol vs. bramka, której nie było; pierwszy raz się z czymś takim spotykam ????
Roma - Napoli @ BTS (1,50) ⛔ 2:0 skończyło się granie z kelnerami; ciekawe czy w wywiadach pomeczowych Hamsik znów wspominał o Złotej Piłce; gdzie Rzym, gdzie Krym? ???? do tej sytuacji powiedzonko pasuje idealnie ????
EWK: 243zł
 
Do góry Bottom