>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
BILANS DNIA: +35zł ✅✅✅
SALDO: +916zł ✅✅✅
BANK: +2916zł ✅✅✅


Mogło być dużo lepiej. Ogólnie nie jestem kompletnie zadowolony, choć mógł być też minus. Ale jak się gra wynalazki z Ameryki, to tak się kończy ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
juvepany,ale zauważ też, że kluby często underowe stają się overowe. Ja jestem ciekawy jak sobie Caen poradzi w lidze bo z tego co widzę ładny futbol dla oka grają. Myślę,że Lorient uderzy od początku w Lille słabe(oglądałem wczoraj mecz z Porto) to nic specjalnego prócz 1 groźnej sytuacji nie zrobili. Tello ładnie wrzucił i cóż bramkarz bez szans. Słabo kryją, a z kontratakiem im słabo idzie. W dodatku ten mecz jest po 3 dniach od LM, więc można ciut ryzykowniej wjechać w Lorient czysty,a za trochę więcej z DNB lub podpórką.
Powiem Ci, że tak mi ostatnio &quot;nie siedzą&quot; OVER-y i BTS-y, że kompletnie na razie z nich rezygnuję. Dziś w moich taśmach po raz kolejny się potwierdziło, że gram to na siłę ????
Ale sam wspomniany mecz we Francji przemyślę i spróbuję jakoś zagrać ????
Tak, też widziałem jak gra Lille, szału nie ma. Tyle że Francja ogólnie średnio mi &quot;leży&quot; ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Gratuluję Astry. Pięknie siadło ????
Dziękuję bardzo. Mam kolejny dowód na to, że nie mogę grać polskich drużyn, bo albo jestem zbyt zaangażowany emocjonalnie, albo zbyt sfrustrowany ich wynikami/grą i potem mam przekłamany odbiór i głupio obstawiam.
A Astra mogła to wygrać jeszcze wyżej ???? Fatai mnie nie zawiódł. Chłop był przez pół meczu sam na połowie Lyonu, ale walczył jak lew i nie tracił piłek, aż w końcu strzelił ????
Dzięki i pozdrawiam. Nawet gdyby się skończyło 1:0 dla Lyonu, to kurs 8,00 na Astrę było mocno zawyżony. Dobra nasza!!! ????
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Dziękuję bardzo. Mam kolejny dowód na to, że nie mogę grać polskich drużyn, bo albo jestem zbyt zaangażowany emocjonalnie, albo zbyt sfrustrowany ich wynikami/grą i potem mam przekłamany odbiór i głupio obstawiam.
A Astra mogła to wygrać jeszcze wyżej ???? Fatai mnie nie zawiódł. Chłop był przez pół meczu sam na połowie Lyonu, ale walczył jak lew i nie tracił piłek, aż w końcu strzelił ????
Dzięki i pozdrawiam. Nawet gdyby się skończyło 1:0 dla Lyonu, to kurs 8,00 na Astrę było mocno zawyżony. Dobra nasza!!! ????
Właśnie dlatego zrezygnowałem z typowania polskiej piłki i lig &quot;egzotycznych&quot; z Ameryki Płd. i Azji. Próbowałem, kombinowałem, analizowałem, ale, no właśnie, albo górę brały emocje jak w przypadku polskiej piłki albo wychodził brak wiedzy i znajomości trendów w ligach egzotycznych, gdzie jakbym nie kombinował to faworyt na własnym boisku dostaje od kelnerów, albo kelnerzy na własnym stadionie tłuką faworytów z czuba tabeli, jak nie patrzeć to tam chyba opłaca się grać jakieś underdogi, ale ja wolę bezpieczniej i mniej a częściej niż raz do syta a potem długo nic ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Prawda, prawda. Czasem lepiej tak grać, jak mówisz.

Ale ja się &quot;wyleczyłem&quot; z egzotyki na razie ???? Nie mam takiego przeglądu sytuacji, a nie lubię grac w ciemno ???? Ale życzę powodzenia ????

Polską ligę będę czasem grał, tylko w pucharach odpuszczę ???? Będę sobie ich puszczał tylko w moim wątku nr 3 ????

Każdy musi wypracować własny, skuteczny &quot;model&quot; grania ????

Powodzonka!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ODRADZAM ????
&quot;Szaleńce&quot; ???? Postaram się jutro jeszcze zagrać coś &quot;normalnego&quot; ????
Zawisza - Lechia @ [HT/FT] X/2 (5,80) 0:2 (0:0)✅✅✅
stawka: 50zł
EWK: 290zł
✅✅✅
Bayern - Wolfsburg @ DNB 2 (11,00)⛔ 2:1
stawka: 50zł
EWK: 550zł

BILANS DNIA: +190zł ✅✅✅
SALDO: +1106zł ✅✅✅
BANK: +3106zł ✅✅✅
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Znowu bardzo wysoki kurs na Wolfsburg ???? Patrząc na ich przedsezonowe spotkanie to nie wiem czemu aż tak wysoki. Uważam, że remis w tym spotkaniu niebyłby czymś nadzwyczajnym, a i za taki drakoński kurs można postawić na niespodziankę w Monachium. Powodzenia ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Jolly-Roger
ligi egzotyczne bardzo lubie typować - przykład z wczoraj:
Millionaros - U. Cesar Vallejo 2 12,53 1:2 W ;)
Wolfsburg tez oczywiście mam pograny ;)
juvepany - gdzie masz @11 na DNB?
jak odpowiesz, to wtedy ja napiszę dlaczego pytałem ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Znowu bardzo wysoki kurs na Wolfsburg ???? Patrząc na ich przedsezonowe spotkanie to nie wiem czemu aż tak wysoki. Uważam, że remis w tym spotkaniu niebyłby czymś nadzwyczajnym, a i za taki drakoński kurs można postawić na niespodziankę w Monachium. Powodzenia ????
Kurs kompletnie &quot;od czapy&quot; ???? W Bayernie szpital totalny, a ci co zagrają, jeszcze nie doszli do siebie po mundialu.
Wolfsburg kiedyś musi &quot;odpalić&quot;. Mają dwie ważne absencje: Benaglio i Perisić.
Nie będę się wdawał w personalne analizy, bo każdy wie, że mają pakę ????
Inauguracja sezonu, więc kiedy jak nie teraz sprawić niespodziankę ????
Realny kurs na VfL (dnb) powinien - moim skromnym zdaniem - wynosić w tym momencie i w tych okolicznościach max 4,00 ????
Również powodzonka życzę ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jolly-Roger
ligi egzotyczne bardzo lubie typować - przykład z wczoraj:
Millionaros - U. Cesar Vallejo 2 12,53 1:2 W ;)
Wolfsburg tez oczywiście mam pograny ;)

juvepany - gdzie masz @11 na DNB?
jak odpowiesz, to wtedy ja napiszę dlaczego pytałem ;)
Widzę, że w moim wątku KTOŚ urządził panel dyskusyjny ????

Hehe, spoko, byle nie za często ????

A to pytanie jest podchwytliwe?:razz: Nawet teraz widzę, że w TIPICO jest taki kurs, więc nie rozumiem wątpliwości.
Ja go wziąłem z bardziej popularnego buka - UNIBETU.

Chyba wiem do czego zmierzasz, ale pewności nie mam, więc poczekam na odpowiedź ????

Byłem tam u Ciebie w wątku ???? Wyniki bardzo ciekawe i yield też. Dołączam się do pytania Jolly Rogera: jak selekcjonujesz typy? Efekt super, ale czy to tylko rachunek prawdopodobieństwa, czy coś więcej?

Pozdrawiam
 
A 226

adiqq

Użytkownik
ostatni raz już piszę:pytałem o to z 2 powodów - grasz w TIPICO? że podajesz stamtąd kurs?
Nie zwróciłem uwagi na czas twojego posta - jak pisałeś posta, to wtedy faktycznie tyle było....już spadło - jak przeczytałem go dzisiaj, to nigdzie już tyle nie było - to 1 powód ;)
ja nie bez powodu podaję kursy przede wszystkim z PIN,B365,5DIMES i czasami Oddsring - bo tylko tam praktycznie mogę jeszcze pograć ;)
Ten popularny unibet - to niestety nie jest idealny...jak większość buków po dłuższym czasie ;)
Spotkania analizuję tak jak wszyscy..tyle że pod kątem doga a nie faworyta
btw - ten kurs 4 na Wolsburg to przegiąłeś w drugą stronę ;)
EDYTA
ja też oczywiście myślałem o DNB ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Spoko ????
Rozumiem wszystko ????
Aaa, no to szacun za rozkminy.
Gram przeróżnie, a czasem nawet u naziemnych. Nieraz nie gram wcale, a wtedy mam substytut hazardu w postaci FORUM ???? W Tipico jeszcze nie grałem ????
Co do buków, to znów pełna zgoda. Potrafią się bardzo niemiło zachować, jak się za często wygrywa:razz: Niby wszystko fajnie, promocje, oczoje*** banery żebyś zarabiał i gromadził fortunę, aż tu nagle...:razz: FOCHY:razz:
Czasem mi się wydaje, że IM wcale nie chodzi o to, żebyśmy się bogacili:razz::razz::razz:
Zaraz edytuję, bo nie dodałem w pośpiechu, że mówiłem o DNB - rzecz jasna ????
Pozdro ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MOJE STATYSTYKI SEZONU 2014/15
[od 11 lipca 2014]

BILANS NETTO: +1106zł ✅✅✅
LICZBA ZAGRANYCH KUPONÓW: 157 :grin:
LICZBA ZAGRANYCH ZDARZEŃ: 166 :grin:
  • TRAFIONE: 78 (47,0%) ✅✅✅
  • NIETRAFIONE: 77 (46,4%) ⛔
  • ZWROTY: 11 (6,6%) :-|

ŚREDNI ZAGRANY KURS: 2,26 :grin:
  • ŚREDNI TRAFIONY KURS: 2,16 ✅✅✅
  • ŚREDNI NIETRAFIONY KURS: 2,46 ⛔

YIELD: +13,57% ✅✅✅
[stan na 22 sierpnia 2014]
------------------------------------------------------------------------
moje notatki:
suma stawek: 8150 zł
suma kursów: 375,07
suma kursów trafionych: 168,25
suma kursów nietrafionych: 189,26
suma kursów zwrotów: 20,38
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
STATYSTYKI &quot;MOICH TYPÓW DNIA&quot; ????
11.07-22.08
29 &quot;TYPY DNIA&quot; W 43 DNI✅✅✅
ZYSK NETTO: +1362zł✅✅✅
YIELD: +67,8%✅✅✅

edit: oczywiście Lechii nie wliczam, bo odradzałem; z nią byłoby dużo więcej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 0

bryc123

Użytkownik
Zawiesiłeś temat?
Często zaglądałem. Bardzo podobała mi się lektura. Czasem poszedłem za Twoimi sugestiami w obstawianiu.
Mam nadzieję, że niedługo wrócisz do pisania.
Pozdrowienia i dużo trafionych typów.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zawiesiłeś temat?
Często zaglądałem. Bardzo podobała mi się lektura. Czasem poszedłem za Twoimi sugestiami w obstawianiu.
Mam nadzieję, że niedługo wrócisz do pisania.
Pozdrowienia i dużo trafionych typów.
Witam!

Chwilowo nie piszę; mam zamieszanie i nie jestem w stanie poświęcić forum tyle czasu, ile bym chciał. Mam nadzieję, że może już w niedzielę sytuacja się unormuje, ale nic obiecać nie mogę. Tak czy inaczej pamiętam o FORUM i nie rezygnuję z pisania!

Dzięki wielkie za pozytywną opinię!!! ????

Również pozdrawiam i życzę sukcesów!!! ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tak dla beki, żeby nie zardzewieć ????
Malawi - Mali @ DNB 2 (1,60)⛔
Uganda - Ghana @ DNB 2 (1,60)⛔
Kongo - Nigeria @ DNB 2 (1,60)✅✅✅
Mozambik - Zambia @ DNB 2 (2,15)✅✅✅
stawka: 50zł
EWK: 440zł
⛔
 
Do góry Bottom