>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Saprissa powinna siąść,a ja mam takie pytanie. Czym się kierowałeś typem z Brazylii?
Ajjj widzisz, pisałem właśnie w drugim wątku jakieś głupoty i dopiero teraz odświeżyłem. Moja odpowiedź w tym momencie niewiele da pewnie, ale...
ponoć u gospodarzy jest wiele dość istotnych kontuzji, goście mimo wszystko są bardziej renomowaną drużyną i lepiej &quot;stoją&quot; w lidze; ostatnio mają słabszy moment, w klubie jest gorąca atmosfera po przegranych derbach, po odpadnięciu z pucharu we frajerski sposób i po tym, co prezentuje Fred (nie strzelił karnego ostatnio i kibice chcą go zlinczować ???? Posada trenera Flu wisi na włosku, ale nie tylko jego. Jak tak dalej będą grali, to paru zawodników może wylecieć, więc powinni się zmobilizować, tym bardziej, że przeciwnik na &quot;przełamanie się&quot; jest idealny ????
edit: bardzo dobrze, że nie zagrałeś; mieli więcej szans, ale ogólnie to jedna wielka padaka; widać, że Flu jest jakieś takie osowiałe, nie ma werwy, walki na maxa; jakaś taka apatia
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Hej!
Bardzo fajny temat. Z przyjemnością się czyta ????
Czym się kierowałeś w meczu Lyonu z Astrą? Value? Jakoś tego nie widzę ale to moje zdanie świerzaka :p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hej!
Bardzo fajny temat. Z przyjemnością się czyta ????
Czym się kierowałeś w meczu Lyonu z Astrą? Value? Jakoś tego nie widzę ale to moje zdanie świerzaka :p
Dzięki wielkie! ????
W zasadzie WALJU ???? Na początku kurs na Astrę wynosił 8,0. To tak jakby Lyon miał im tam ze 4-5 razy zaaplikować brameczkę ???? Jakiś absurd. Realny kurs to wg mnie 3,5-4,0, bo to jednak wyjazd i bardziej renomowana drużyna. Wówczas realne DNB 2 to byłoby jakieś 2,3-2,7. To takie moje dywagacje luźne oczywiście ???? A przy 2,7 na pewno bym zagrał ???? Taki kurs około 6,0 zawsze z jednej strony korci, a z drugiej odstrasza ???? Normalne. Ale jest zawyżony. I nawet jak Lyon wygra dwiema bramkami, będę twierdził tak samo ????
W Lyonie mają nie grać: Gourcuff, Umtiti, Fofana, Bisevac, Bedimo, Fekir. Czyli nie ma pary zgranych stoperów i lewego obrońcy. A eksperymenty akurat w tym miejscu boiska różnie się kończą ???? Zresztą na LB grał z Tuluzą środkowy pomocnik i to prawonożny!!! Młodziak jakiś wzięty z rezerw. Jeśli to nie jest zasłona dymna, to tam Fatai i William trochę namieszają ????
No i nie ma już najlepszego strzelca Lyonu - Gomisa ????
Wiadomo, że mają jeszcze sporo dobrych grajków (Gonalons, Lacazette, Grenier, Jallet itp.), ale to jest przy tych absencjach moim zdaniem 60-70% wartości zespołu. Gdyby grali w pełnym składzie, to bym tego nie stawiał ????
Astra ma zgraną drużynę bez wielkich gwiazd, ale w ofensywie wygląda nieźle. Strzelić, strzeli ???? A jak strzeli pierwsza, to się zrobi ciekawie ????
Liczę też na to, że Rumuni są już w optymalnej dyspozycji, a Lyon nie (co zresztą pokazał mecz w Tuluzie; mieli przewagę, ale gra się nie kleiła, a grali mocnym składem). Dużo więcej już Astra pograła w tym sezonie.
Dodatkowo liczę, że Francuzi podejdą do tej LE chociaż w połowie tak jak Hiszpanie, Anglicy czy Włosi ???? Czyli, że to prawie dyshonor musieć tam grać:p Tyle że pieniążki się nad Rodanem powoli kończą i mogą nie mieć wyjścia. Jedno jest pewne - prędzej zlekceważą to gospodarze niż goście ????
Całej fortuny bym na ten mój typ nie dał ???? , ale tak ostrożnie można poszukać niespodzianki. Chyba, że te absencje to ściema. Wtedy leżę ???? hehe
Pozdrawiam ????
PS Ciągle coś dopisuję do tego postu ???? Zaznaczam: to żaden pewniak!!! ???? Proszę być bardzo ostrożnym ???? Ale Lyon nie był tak słaby &quot;na papierze&quot; od jakichś 10 lat, serio! Co nie znaczy, że nie wygrałby ligi rumuńskiej nawet teraz:pPP
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
juvepany odnośnie tamtego meczu Saprissy ja postawiłem jak w typ dnia i bardzo grubo (10j w moim temacie - Młody typuje) azjatycką sumę goli powyżej 4 i siadło fuksem ,a tak byłby zwrot. ???? Ogólnie widziałem ten mecz na livesports. 1-1 do połowy ,a potem jeszcze mało by brakło,a przegrali.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
juvepany odnośnie tamtego meczu Saprissy ja postawiłem jak w typ dnia i bardzo grubo (10j w moim temacie - Młody typuje) azjatycką sumę goli powyżej 4 i siadło fuksem ,a tak byłby zwrot. ???? Ogólnie widziałem ten mecz na livesports. 1-1 do połowy ,a potem jeszcze mało by brakło,a przegrali.
Gratulacje, zajrzę tam do Ciebie zaraz ???? Ja średnio śledzę Amerykę Łacińską dlatego nie liczyłem na cuda ???? Ale Saprissa szału nie zrobiła patrząc po statystykach:p
A w Brazylii na gości to się nie da stawiać, chyba że TIFOSI gości przyjadą w kilkadziesiąt autobusów na wyjazd. Któryś raz już oglądam te mecze i trybuny tak kipią, że sędziowie ulegają (chyba się boją, ten wczoraj się bał ewidentnie; w Argentynie jest to samo), sędziują pod gospodarzy.
Taka moja pobieżna ocena ????
W całym swoim życiu obejrzałem może ze 30 meczów brazylijskiej Serie A i z 50 argentyńskiej ekstraklasy ???? A z Kostaryki to dokładnie 4 spotkania ???? hehe ????
Jesteś mocny z tamtych klimatów? Mów szczerze i śmiało ???? Bez zbędnej skromności ???? Przy okazji możesz w ten sposób zachęcić kogoś do swoich typów ????
Pozdro ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Gratulacje, zajrzę tam do Ciebie zaraz ???? Ja średnio śledzę Amerykę Łacińską dlatego nie liczyłem na cuda ???? Ale Saprissa szału nie zrobiła patrząc po statystykach:p

A w Brazylii na gości to się nie da stawiać, chyba że TIFOSI gości przyjadą w kilkadziesiąt autobusów na wyjazd. Któryś raz już oglądam te mecze i trybuny tak kipią, że sędziowie ulegają (chyba się boją, ten wczoraj się bał ewidentnie; w Argentynie jest to samo), sędziują pod gospodarzy ewidentnie.
Taka moja pobieżna ocena ????
W całym swoim życiu obejrzałem może ze 30 meczów brazylijskiej Serie A i z 50 argentyńskiej ekstraklasy ???? A z Kostaryki to dokładnie 4 spotkania ???? hehe ????

Jesteś mocny z tamtych klimatów? Mów szczerze i śmiało ???? Bez zbędnej skromności ???? Przy okazji możesz w ten sposób zachęcić kogoś do swoich typów ????

Pozdro ????
Jak chcesz możesz za 50 spróbować Lorient DNB. Gra z Lille. Lille grało wczoraj mecz z Porto. 3 dni na odpoczynek z głównego składu,a więc nie zagraja na 100% głównym. Jedynie bramkarz coś może zagrać i MOŻE obrona, a reszta to będą rezerwy.
Czy z klimatów dzikich jestem? Hmm szczerze mówiąc tylko analizuję dogłębnie mecze i po prostu widząc jak się układa i w ogóle. Egzotyczne ligi są znane z tego, że pada mnóstwo bramek. I niekiedy bukmacherzy są idiotami wystawiając kursy przesadne i ligach egzotycznych są spore value.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
O widzisz, dzięki. Przyjrzę się temu typowi. Pełna zgoda. W Lille jest problem z kasą. Zbudowali stadion, a teraz muszą chyba sprzedać Kalou ???? LM bardzo by im się przydała. Odpuszczą całkiem Lorient, ale jak zostawią samego nawet Eneyamę w bramce, to tamci mogą nic nie strzelić:p Żarcik. Pomyślę, ale dzięki.
Już widzę, że kurs na Lille rośnie. Zobaczę jeszcze jak jutro się zachowa.
No tak, w większości tych &quot;dzikich&quot; lig jest dużo goli, fakt. Gdyby grać OVERY to można coś tam ustrzelić. Myślałem, że może śledzisz jakoś tak namiętnie którąś z tych lig (wiesz: plakat na ścianie z PALMEIRAS albo BOCA JUNIORS i zarywanie nocek przy &quot;lajfach&quot; ???? )
Ja jestem &quot;zielony&quot; z tych lig. Tzn. klimaty znam, drużyny i proporcje też, ale nie jestem na bieżąco. Chociaż ostatnio zauważam, że takie MLS czy liga chińska to mają sens. Tam się da wygrać, jak się tylko troszkę człowiek mocniej zainteresuje ????
Tylko ta Ameryka Łacińska mnie wkurza ???? Ja uwielbiam grać 1x2 lub ew. HANDI. Nie wiem dlaczego, ale rzadko gram gole czy &quot;łamańce&quot;. Pewnie to wynika z tego, że jako wyznawca piłki ofensywnej wszędzie bym grał OVERY, BTS-y itd ???? I to mnie potem gubi ????
Ależ się nagadałem ???? Ten motyw plakatu to oczywiście taki żart z sympatią, żebyś nie odebrał tego jako szyderę czasem!
Pozdrawiam serdecznie!
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Rozumiem Ciebie. Po prostu ligę argentyńską raz chyba nawet w nocy gdzieś oglądałem to powiem,że grają gorzej niż Polska liga. Rozpierd*l na maksa tam mają. Zauważ,że te egzotyczne ligi są też ustawiane ,więc ciężko tam też obstawiać,ale można grać typy value niby mało do przodu,ale zawsze coś. Jednej nocy nawet można spore hajsy wyrwać na 1 value bet. Po prostu musisz wyczuć ligi. Dam Ci przykład tego meczu z Kostaryki(nie interesowałem się tą ligą ani nic)
http://www.livesports.pl/mecz/G4lxQBYA/#szczegoly-meczu
Patrzymy na H2H i patrzymy pierw gospodarzy jak sobie radzą u siebie i patrze tak co 2 mecz pada powyżej 4 goli. Dobra jedziemy teraz na gości H2H wyjazdowe w 2 meczach strzeli po 2 bramki,a resztę niestety tylko tracili. I teraz zerkamy sobie H2H pomiędzy tymi 2 drużynami na stadionie Saprissa. Saprissa od 3 meczy z tą drużyną strzelała minimum 4 gole! Czyli ja wyłapałem ten próg powyżej 4 goli azjatycka suma goli bo uznałem,że skoro 3 mecze pociągli to i 4 pociągną i co? Pociągnęli.
A i sorry bo patrzyłem też jak grali u gości na ich stadionie to też było powyżej 4 bramki. I tak zanalizowałem ten typ.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tak, tak, sam mechanizm łapania takich okazji rozumiem oczywiście, ale dzięki za szczegóły. Aż się przyjrzę następnym razem, w następnej kolejce, jak to tam wygląda. Może nawet obejrzę meczyk jakiś ????
Ale &quot;tłusty&quot; typ wszedł z nawiązką, więc jeszcze raz gratulacje ????
Kurde, ganiamy się po tym forum, hehe.
Ja teraz lecę. Jakbyś jeszcze tylko odpisał na mój post z tematu &quot;taśmy&quot; to byłoby super. Bardzo mnie to interesuje.
A wieczorem po meczach możemy na PRIV sobie porozkminiać Ruch, Legię, Astrę itp. ???? Odezwę się. Pozdro!
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Popiszemy na priv jak wrócisz to będziesz chciał wiedzieć jak typuje pisz priv ;) Nawet możesz podawać mecze byle jakie,a ja Ci wytypuje ;) Zobaczymy
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Popiszemy na priv jak wrócisz to będziesz chciał wiedzieć jak typuje pisz priv ;) Nawet możesz podawać mecze byle jakie,a ja Ci wytypuje ;) Zobaczymy
Hehe, spoko. Miałem na myśli taki późniejszy czas, już po meczach, ale w sumie możemy się sprawdzić i porównać trafność typów (jeśli tylko zdążę wrócić ???? )
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Witam,
Odwiedziłem forum z ciekawości, od 10 dni obstawiam co nieco na bet365.
Nie licząc kilku lat, przez które raz na kilka miesięcy zdarzyło mi się obstawić kilka zdarzeń na jednym kuponie ;)
Szczerze mówiąc, to jestem pod wrażeniem twoich &quot;rozkmin&quot; ;) Będę śledził wątek, o ile nie masz nic przeciwko ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam,
Odwiedziłem forum z ciekawości, od 10 dni obstawiam co nieco na bet365.
Nie licząc kilku lat, przez które raz na kilka miesięcy zdarzyło mi się obstawić kilka zdarzeń na jednym kuponie ;)

Szczerze mówiąc, to jestem pod wrażeniem twoich &quot;rozkmin&quot; ;) Będę śledził wątek, o ile nie masz nic przeciwko ;)
Witam serdecznie!

Zapraszam do śledzenia, czytania i oceniania; jak najbardziej ????

Dziś sądny dzień ???? Można dużo zyskać, ale i wiele stracić. Na boiskach Europy (i Azji:p) leżą niemałe pieniądze, więc będzie się działo ???? Nie wiem, jak sprawdzą się moje typy, ale emocji na pewno nie zabraknie ????

Pozdrawiam ????
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Co do meczu Lorient - Lille, gospodarze zbudotani ograniem Monaco a Lille może mieć problemy z utrzymaniem świeżości. Do tego kontynuują chyba swój trend z poprzedniego sezonu gdzie często ich mecze były under 2,5. Myślę, że 1DNB lub Under 2,5 może być ciekawą opcją.
Edit: oczywiście mój błąd, miałem na myśli Lille - Lorient i 2DNB ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
A w Brazylii na gości to się nie da stawiać, chyba że TIFOSI gości przyjadą w kilkadziesiąt autobusów na wyjazd. Któryś raz już oglądam te mecze i trybuny tak kipią, że sędziowie ulegają (chyba się boją, ten wczoraj się bał ewidentnie; w Argentynie jest to samo), sędziują pod gospodarzy.
Taka moja pobieżna ocena ????
Bardzo pobieżna ocena....
wg mojej (rzecz jasna pobieżnej ;))oceny prawie całą piłkę latynoamerykańską można stawiać na gości - że wspomne tylko ostatnie z 13.08
Sao Paulo - Bragantinio 2 @9,04 1:3 W
Cordoba - Lucena 2 @5,44 1:2 W
i to akurat na gospodarzy, ale na doga:
19.08 Villa Nova - Vasco 1 @7,5 2:1 W
przykłady można mnożyc :cool:
Astra też jest u mnie na dziś of cors ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
@adiqq
Hehe, ja tam trochę ironizowałem ???? Zresztą pisałem, że jestem &quot;zielony&quot; w temacie Ameryki Południowej ????
Jasne, że goście wygrywają i to nierzadko, ale moim skromnym zdaniem ekstatyczne reakcje trybun, tam mają większy wpływ na sędziów niż w Europie. Oczywiście można się nie zgadzać ???? Może akurat trafiałem na takie mecze.
A jeśli chodzi o dogów, to pełna zgoda. Akurat &quot;niespodzianki&quot; w tamtych realiach to nic nietypowego.;)
A tej Astry jestem bardzo ciekaw; no i tych domniemanych absencji w Lyonie ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Co do meczu Lorient - Lille, gospodarze zbudotani ograniem Monaco a Lille może mieć problemy z utrzymaniem świeżości. Do tego kontynuują chyba swój trend z poprzedniego sezonu gdzie często ich mecze były under 2,5. Myślę, że 1DNB lub Under 2,5 może być ciekawą opcją.
Muszę być czepialski, sorka ???? Lille jest gospodarzem ????
Ale z przekazem się zgadzam jak najbardziej ???? Lille w tamtym roku to najbardziej underowa drużyna z całej ligi (u siebie). Lorient też U2,5 na wyjazdach w 12 z 19 spotkań.

Ostatni mecz sezonu (grany w Lorient) trochę zaciemnia ten obraz (1:4 dla Lille), ale tam gospodarze odpuścili, bo o nic nie grali, a Lille walczyło o puchary, więc się nie liczy:razz:

Domyślam się drogi Rogerze ???? , że to DNB pisałeś z myślą o Lorient. Chcę się tylko upewnić. Żeby nie wyszło, że jestem małostkowy, ale nie mam 100% pewności ????

Tak generalnie, nie lubię stawiać na długi czas przed meczem. Jakoś dziwnie się wtedy czuję ???? Choć kursy czasem można złapać genialne. Ale pokombinować w miłym gronie zawsze możemy ????

Pozdrowienia ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
juvepany,ale zauważ też, że kluby często underowe stają się overowe. Ja jestem ciekawy jak sobie Caen poradzi w lidze bo z tego co widzę ładny futbol dla oka grają. Myślę,że Lorient uderzy od początku w Lille słabe(oglądałem wczoraj mecz z Porto) to nic specjalnego prócz 1 groźnej sytuacji nie zrobili. Tello ładnie wrzucił i cóż bramkarz bez szans. Słabo kryją, a z kontratakiem im słabo idzie. W dodatku ten mecz jest po 3 dniach od LM, więc można ciut ryzykowniej wjechać w Lorient czysty,a za trochę więcej z DNB lub podpórką.
 
Do góry Bottom