>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
FRANCJA
  • 2 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • Benzema, Lloris

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 324,8 km (108,2+105,6+111,0)

  • w wysokim tempie:
    • 85,2 km (28,2+27,4+29,6)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • Benzema: 28,4 km


NIGERIA
  • 7 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • Onazi, Oshaniwa, Obi Mikel, Emenike, Omeruo, Eneyama, Ambrose

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 305,7 km (100,1+103,3+102,3)

  • w wysokim tempie:
    • 76,2 km (24,2+24,6+27,4)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • Onazi: 30,3 km
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tak gwoli ścisłości ????
Często piszę o zmęczeniu zawodników, czy o przebiegniętych kilometrach, ale mam cichą nadzieję, że domyślacie się iż nie jest to jedyna przesłanka jaką się kieruję analizując i typując mecze. Na pewno jednak jest to przydatne.
Wszyscy znamy słynne piłkarskie porzekadło: &quot;lepiej mądrze stać niż głupio biegać&quot; ???? I to jest niewątpliwie prawda. Tyle że ci najlepsi wolą MĄDRZE BIEGAĆ (vide Niemcy) i to jest chyba najlepsza kombinacja ????
Kolejnym truizmem jest stwierdzenie, że inaczej się biega do ataku niż wraca do obrony oraz ten że inaczej się biega posiadając piłkę niż za nią goniąc. Wynik meczu również determinuje taktykę (wiem, że to kolejna oczywistość ???? ).
Kiedy już ustaliliśmy nasze ogólne wytyczne, można przejść do konkretów. Zmobilizowały mnie do tego szczególne wyniki biegowe drużyny Nigerii. Ona bowiem, mając przecież młodą kadrę, wygląda pod tym względem wyjątkowo słabo.
Wszyscy pamiętamy chyba ich występy z Iranem czy Bośnią. Chociaż wcale nie mieli żadnego z tych meczów pod kontrolą (z BIH szybkie prowadzenie, ale jednobramkowe; z Iranem nudne 0:0), a punktów potrzebowali jak tlenu, wcale ich to nie zmusiło do &quot;zagęszczenia ruchów&quot;. Minimalizm tej drużyny mnie osobiście przeraża, a jeśli dodamy do tego że ich selekcjoner nie wykorzystuje wszystkich zmian (skąd my to znamy ???? Euro 2012 ???? ) to rysuje się przedziwny obraz drużyny, która chyba nie wie gdzie jest i o co gra. Wreszcie, jeśli prawdą jest, że kolejna afrykańska drużyna myśli o kasie (kłótnie o premie), a nie o przejściu do annałów futbolu, to mi ręce opadają.
NIGERIA
  • 0 minut na bezpiecznym prowadzeniu (2:0; 3:1 itd.)⛔
  • 61 minut na jednobramkowym prowadzeniu⛔
  • 165 minuty remisowo⛔
  • 44 minuty przegrywając jedną bramką⛔
  • 0 minut z większą różnicą goli na ich niekorzyść

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 305,7 km (100,1+103,3+102,3)⛔

  • w wysokim tempie:
    • 76,2 km (24,2+24,6+27,4)⛔

FRANCJA
  • 114 minut na bezpiecznym prowadzeniu (2:0; 3:1 itd.)✅
  • 4 minut na jednobramkowym prowadzeniu✅
  • 152 minuty remisowo✅
  • 0 minuty przegrywając jedną bramką✅
  • 0 minut z większą różnicą goli na ich niekorzyść

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 324,8 km (108,2+105,6+111,0)✅✅✅

  • w wysokim tempie:
    • 85,2 km (28,2+27,4+29,6)✅✅✅

Wiem, że można się śmiało doczepić do zasadności takich ogólnych porównań. Przecież Nigeria swój cel osiągnęła i awansowała, a w dodatku jest w takim układzie teoretycznie mniej zmęczona. I pewnie też będzie to prawda. Mnie bardziej zależało na pokazaniu mentalności tej drużyny i sztabu szkoleniowego. Ktoś powie, że Francja ma &quot;ławkę&quot; a tamci nie. Też fakt. Ale może właśnie dlatego końcówka meczu będzie jednostronnym widowiskiem i może ta ławka przechyli szalę na korzyść Trójkolorowych. Zobaczymy już niedługo. Pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
ARGENTYNA
  • 7 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • Mascherano, Di Maria, F.Fernandez, Romero, Garay, Zabaleta, Rojo

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 307,9 km (105,4+100,3+102,2)

  • w wysokim tempie:
    • 76,4 km (26,6+24,1+25,7)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • Rojo: 32,5 km

SZWAJCARIA
  • 5 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • R.Rodriguez, Djourou, Inler, Lichtsteiner, Benaglio

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 325,7 km (113,6+106,2+105,9)

  • w wysokim tempie:
    • 81,6 km (30,7+27,6+23,5)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • Inler: 32,5 km

__________________
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
BELGIA
  • 2 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • van Buyten, Courtois

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 322,9 km (110,0+108,2+104,7)

  • w wysokim tempie:
    • 81,3 km (26,9+27,7+26,7)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • van Buyten: 29,7 km

USA
  • 6 zawodników w pełnym wymiarze czasowym na boisku w trakcie fazy grupowej (270 min.):
    • Beckerman, Jones, Howard, Beasley, Johnson, Bradley

  • łączny dystans (z 3 meczów) przebiegnięty przez całą drużynę:
    • 341,8 km (117,0+110,3+114,5)

  • w wysokim tempie:
    • 86,4 km (29,8+26,8+29,8)

  • najwięcej biegający zawodnik:
    • Bradley: 38,0 km
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kwalifikacje Ligi Mistrzów ????
Tak bardziej dla relaksu ???? Dodam, że nie śledzę żadnej z tych lig ????
FC Santa Coloma - Banants (-2) @ EH 2 (3,30)⛔ 1:0
stawka: 50zł
EWK: 165zł

edit:
Gospodarze to mistrz Andory. Klub powstał 28 lat temu ???? Opiera sie głównie na rodzimych zawodnikach oraz obywatelach Hiszpanii w wieku 30-37 lat, choć jest kilku młodych. Grają sobie w górach na sztucznej murawie, po pracy ????
Goście to mistrz Armenii, którego kadra jest wyceniana na 4mln euro, srednia wieku 24-27 lat. W kadrze jest kilku Rosjan. Ciekawy mecz, wynik też. Szkoda, że nie widziałem.
A oto stadion ???? Fajny ????

http://pl.soccerway.com/teams/andorra/fc-santa-coloma/80/venue/
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie obstawiam dzisiejszego meczu Argentyny. Nie mam pojęcia jak oni mogą zagrać. Pewnie tak jak im się akurat zachce. Jedno jest pewne. Gdyby nie było Messiego, to Albicelestes już wygrzewaliby się na plażach jakichś malowniczych wysp. I nie wiem nawet, czy by się tym przejęli. Choć z drugiej strony może bez Leo właśnie zaczęliby grac lepiej!? Sam nie wiem. Czasem - tak patrząc z zewnątrz - wygląda to tak, jakby nikt nie miał śmiałości wyjść przed szereg, gdy w towarzystwie jest La Pulga. Nikt nie chce skraść mu show.
Drugie odczucie jest takie, że tam nie ma pomysłu na grę. Zapewne dlatego, że selekconer wygląda i zachowuje się jakby był tam za karę, jakby musiał odpokutować jakieś grzechy albo &quot;odbębnić&quot; zasądzone odgórnie prace na rzecz społeczeństwa. A nie wzięcie do kadry Teveza, jedynego gościa, który ma w d... autorytety, nie podporządkuje się innej gwieździe, a przy tym potrafi wziąć ciężar gry na siebie, genialnie utrzymuje się przy piłce i walczy jak lew, to jest największa głupota jaką Sabella mógł zrobić. On by to towarzystwo postawił do pionu.
Mogę się mylić i być niesprawiedliwy w ocenie, ale jeszcze jedno mi się ciśnie: oni wszyscy zachowują się tak jakby im nie wypadało walczyć. Może gdyby przyszło grać z renomowanym rywalem to troszkę by się spocili, pobrudzili. A z taką Szwajcarią czy Iranem to nie wypada i już. Wiem natomiast, że wymuszona przez kontuzję zamiana Aguero na Lavezziego będzie jak znalazł. Zawodnik PSG to walczak, a takich było za mało w ofensywie argentyńskiej. Dobrze, że mają tego Rojo oraz &quot;odkurzonego&quot; Gago, bo bez nich to już kompletnie nie miałby kto biegać (lekko przesadzam; są jeszcze Zabaleta i Mascherano). Zresztą ten podział ról akurat był już z góry ustalony i przemyślany. Taki słynny system: &quot;Zidanes y Pavones&quot; z galaktycznego Realu dawnych lat.
Kończąc moje luźne dywagacje, nie mogę się już doczekać tego meczu. A nuż mnie zaskoczą i wrzucą wyższy bieg (najlepiej to ze dwa)!? Oby, bo sprytny Ottmar i jego bałkański zaciąg już na pewno mają plan jak wysłać leniwych gwiazdorów na wakacje ???? Ciekawe czy na odprawach biało-błękitni oglądają chociaż powtórki meczów rywali, czy też nie wypada ???? Nie zdziwiłbym się, gdybym tu też akurat przypadkiem miał rację:p
Żeby nie było wątpliwości, nie wieszczę klęski Argentyny. Wręcz przeciwnie: chciałbym żeby się w końcu obudziła! A najbardziej chcę dobrego meczu i gradu goli ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Niespełnione nadzieje?
A było to tak ???? Rok 1986, Meksyk, mundial, Ręka Boga, slalom Maradony, stadion Azteka, 115 tysięcy widzów, meksykańska fala, zwycięstwo nad Niemcami, Valdano, Burruchaga, Batista, boski Diego, drugi tytuł, Diego, tytuł, Diego, tytuł... ????
Hehe, trochę mnie poniosło, ale to są pierwsze skojarzenia z tego pamiętnego mundialu ???? Tam narodził się mit! Od tamtej pory Argentyna rości sobie pretensje do każdego kolejnego tytułu.
Rok później mistrzostwa Ameryki Południowej na własnej ziemi i... klęska. Czwarte miejsce &quot;złotej ekipy&quot; to duże upokorzenie.
W 1989 jest odrobinkę lepiej; trzecie miejsce w Ameryce Południowej. Niedosyt, ale turniej odbywał się w Brazylii więc można wybaczyć, a i tak najważniejszy jest przyszłoroczny mundial.
Rok 1990, Italia, obrona tytułu. Wszystko idzie zgodnie z planem aż do samej końcówki finałowego meczu z... Niemcami oczywiście. Rzut karny w samej końcówce i gol dla &quot;czarnego orła&quot; ???? Wtedy to Lineker formułuje powiedzenie: &quot;w piłkę gra 22 facetów, ale zawsze wygrywają Niemcy&quot; ???? Rewanż udany, ale Argentyna wciąż na TOPIE. Dodatkowo objawiają się nowe gwiazdy: Caniggia, Balbo, Sensini itd. Będzie kim straszyć na lata.
Później (1991) mocno odmłodzona ekipa po trzydziestu dwóch latach czekania zdobywa Copa America! Nie może być lepiej. Dominacja! Dodatkowo okazuje się, że starzy mistrzowie nie byli potrzebni. Są nowi: Batistuta, Simeone oraz wspomniany wcześniej Caniggia. A w drużynach młodzieżowych są już Veron i Gallardo.
W 1993 roku powtórka z rozrywki - drugie z rzędu zwycięstwo w Copa America!!! Albicelestes z przytupem jadą do Stanów ????
Pojawia się ranking FIFA - Argentyna jest w nim na 5. miejscu.
Mundial w USA (1994) okazuje się wielką klapą, odpadnięcie w 1/8 z Rumunami i nawet powołanie boskiego Diego (prawie 34 lata; po wpadkach z narkotykami) nie pomogło
Na pocieszenie rok później (&#39;95) na MŚ U-20 jest złoto i nadzieja na kolejne utalentowane pokolenie piłkarzy.
Na Igrzyska w Atlancie (1996) jedzie jednak nieco starszy rocznik i zdobywa tam SREBRO. Światu prezentują się tacy gracze jak: Zanetti, Almeyda, Crespo, Ortega, C.Lopez. Wysyp talentów, nowe nadzieje.
Dorosła drużyna notuje niepobity po dziś dzień niechlubny rekord - 24. miejsce w rankingu FIFA.
Kolejny rok, kolejne upokorzenie w piłce seniorskiej (porażka w 1/4 Copa America z Peru), kolejny sukces w młodzieżowej (mistrzostwo swiata U-20 w 1997 roku), kolejne wielkie nazwiska: Riquelme, Aimar, Samuel, Cambiasso.
Kolejny mundial (Francja&#39;98); wszystko idzie jak z płatka aż do 1/4 finału (porażka z Holandią)
Lata 1999-2000 to kompletna posucha (brak awansu nawet na Igrzyska)
W 2001 kolejny już promyk nadziei: czwarty już tytuł mistrzowski w kategorii U-20 (Saviola, Maxi, Burdisso, Caballero, D&#39;Alessandro)
Azjatycki mundial (&#39;02) i kolejne upokorzenie (brak awansu z grupy)
Rok 2003 to wyrównanie najlepszego osiągnięcia w kategorii U-17 (trzecie miejsce, trzeci raz)
W 2004 na Igrzyskach w Atenach młodzi Argentyńczycy zdobywają złoto
(Mascherano, Tevez), a dorosła drużyna srebro w Copa America.
W rankingu są już na 4. miejscu.
W 2005 kolejny tytuł U-20 (Messi, Aguero, Biglia, Gago, Garay), a Leo wypływa na szerokie wody. Czyżby nowy Mesjasz? ????
2006, mundial w Niemczech, Argentyna odpada w 1/4, Leo gra, ale nie pomaga drużynie. Ranking: 3. miejsce
2007, srebro w Copa America za Brazylią, a to boli. Tytył w U-20 - jeszcze jeden ????
2008, kolejne złoto na igrzyskach (dochodzą Lavezzi, Di Maria, Romero)
LIDER w rankingu FIFA!!!
2009-aż do teraz - nic szczególnego nie osiągając, a dodatkowo w 2011 przegrywają z kretesem mistrzostwa Ameryki Południowej na własnym terenie.
Aktualnie są na 5. miejscu w rankingu.
Jak widać zapisali kawał historii futbolu, wiele osiągnęli, ale też wiele przeszło im koło nosa. Zdobyli dwa PUCHARY ŚWIATA, ale ostatni 28 lat temu. Zdobyli wiele Pucharów Ameryki, ale ostatni 21 lat temu. Zdobywali medale olimpijskie, a ostatnie złoto to osiągnięcie właśnie tego pokolenia, które dziś tworzy ich historię. Życzę im jak najlepiej, bo wg mnie są mimo wszystko wiecznym niespełnionym faworytem. Przynajmniej od czasów zmierzchu boskiego Diego.
No nic, zobaczymy ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Bardzo daleko zdążyły &quot;uciec&quot; moje wróżby na ćwiercfinały, więc &quot;przesuwam je na wierzch&quot; ????
Brazylia - Kolumbia @ 2 (5,00)⛔ 2:1 szacun dla Scolariego;drużyna nie do poznania
Holandia - Kostaryka @ 1 (1,53)⛔ 0:0
stawka: 200zł
EWK: 1530zł

Brazylia - Kolumbia @ 2 (5,00)⛔ szkoda Kawiarzy
stawka: 200zł
EWK: 1000zł

Holandia - Kostaryka @ 1 (1,53)⛔ 0:0
stawka: 200zł
EWK: 306zł

I dokładam kolejne. Co ma być, to będzie ????
Argentyna - Belgia @ [awans] 2 (2,65)⛔ 1:0
stawka: 200zł
EWK: 530zł

Francja - Niemcy @ 2 (2,80)✅✅✅ 0:1
stawka: 100zł
EWK: 280zł
✅
edit: jest 4 lipca godz.15.20; korekta kursów
BANK: +1204zł masakra, nic nie siedzi ostatnio:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś rozgrywki europejskie rozkręcają się na dobre. Pierwsze przymiarki mieliśmy już we wtorek, ale &quot;zmasowany atak&quot; dopiero nastąpi w najbliższych godzinach ????
Dzięki boskiej opatrzności ???? Nasi przedstawiciele jeszcze tak nisko nie upadli żeby inaugurować zmagania już teraz (wszystko przed Nami?:p). Są za to &quot;potęgi&quot; futbolu z Andory, Malty i innych Wysp Owczych ????
Nawet wytrawny znawca piłki nożnej może mieć problemy z identyfikacją obecnych tu ekip, a co dopiero z oceną potencjałów. Od razu powiem, w większości zastanych dziś przypadków (mówię o meczach) też jestem &quot;zielony&quot;.
Pierwsza runda eliminacji Ligi Europejskiej i 36 aż spotkań do obstawienia ????
Ale kto właściwie dziś gra? Oto podział według federacji i liczba przedstawicieli [federacje, mające przedstawicieli (z urzędu) również w kolejnych rundach, bedą oznaczone gwiazdką]:
Kazachstan (3 drużyny), Litwa (3), Łotwa (3), Islandia (3), Czarnogóra (3), Albania (3), Estonia (3), Walia (3), Bułgaria (2)*, Liechtenstein (1), BIH (2), Irlandia Północna (3), Wyspy Owcze (3), Andora (2), Finlandia (3)*, Armenia (3), Szwecja (2)*, Norwegia (3)*, Azerbejdżan (2)*, San Marino (2), Gibraltar (1), Szkocja (1)*, Gruzja (2)*, Słowacja (1)*, Słowenia (2)*, Serbia (1)*, Chorwacja (1)*, Mołdawia (2+1 z wtorku), Macedonia (2+1 z wtorku), Węgry (1+1 z wtorku), Irlandia (2+1 z wtorku), Malta (2+1 z wtorku), Luksemburg (2+1 z wtorku)
Jedynymi mierzalnymi parametrami jakich można chyba użyć, porównując pary są: ranking i wycena wartości zawodników. Dalekie jest to jednak od idealnej analizy meczów.
Posługiwanie się klubowym rankingiem UEFA (szczególnie jego końcowymi &quot;fragmentami) jest wątpliwe, ponieważ wiele drużyn występuje w pucharach epizodycznie, co nie musi znaczyć, że są tak słabe jak to widać w tabelach.
Z kolei wycena (transfermarkt), o ile przy eksponowanych rozgrywkach się sprawdza, to na &quot;nizinach&quot; futbolu potrafi być przekłamana.
Moje &quot;analizy&quot; są więc bardziej dla rozgrzewki ???? , dla zabicia czasu. I tak pewnie niewielu z Was to obstawia, a jeśli już, to za niewielkie kwoty ????
Na pewno bardzo istotnym czynnikiem przy obstawianiu dzisiejszych spotkań jest odległość jaką musieli pokonać goście, bo dystanse potrafią tu byc kosmiczne. Pokazał to już wtorkowy mecz drużyn z Andory i Armenii (3600km w prostej linii). Chociaż to goście byli faworytem, wygrali &quot;tubylcy&quot; ????
Mogę się - wobec powyższego - okrutnie pomylić w moich typach.
cdn.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
[drużyny, wycena (w mln euro), odległość jaką musieli pokonać goście, mój typ]
1)Kairat Ałmaty (KAZ) - Kukesi (ALB) 11,5 - 4,2 / 4500km ???? typ 1
2)Pyunik Erywań (ARM) - FC Astana (KAZ) 4,6 - 11,5 / 2600km ???? typ DNB 2
3)Shirak (ARM) - Szachtior Karaganda (KAZ) 4,0 - 6,2 / 2700km ???? typ DNB 2
4)Veris (MDA) - Litex (BUL) ? - 13,2 / 540km :spokodfhgfh: typ 2
5)Banga (LTU) - Sligo (IRL) 2,0 - 1,3 / 2000km ???? typ ??? ????
6)Qabala (AZE) - Siroki Brijeg (BIH) 8,0 - 4,0 / 2550km ???? typ 1
7)Santos Tartu (EST) - Tromso (NOR) ? - 6,5 / 1350km :-| typ NIE MA SENSU ????
8)Celik (MNE) - Koper (SLO) 4,0 - 6,3 / 530km :spokodfhgfh: typ ???
9)MyPa (FIN) - Fuglafjordur (FRO) 2,9 - ? / 1800km ???? typ EH 1
10)Sillamae (EST) - Honka (FIN) 2,4 - 3,3 / 200km :spokodfhgfh: typ ???
Na razie tylko te pierwsze mecze, bo chcę sprawdzić swoje szczęście, a mógłbym nie zdążyć ????
Niestety wycena tych naj-najsłabszych często jest niepełna, co oznacza, że jakiś zawodnik jest - wg źródła - wart ZERO ???? Aż tak źle chyba z nimi nie jest ????
W poprzednim poście nie dodałem, że wg mnie istotne też jest rozróżnienie na druzyny grające systemem jesień-wiosna i na odwrót. Te drugie mają moim zdaniem mały handicap, ponieważ ciągle są w rytmie meczowym, a te pierwsze są po wakacjach i obozach przygotowawczych. Drużyny grające systemem wiosna-jesień będą więc wytłuszczone.
Wszystkie typy za 10zł/sztuka ????
mecz nr 1 / 1 (1,57) /EWK: 15,70zł✅ 1:0
mecz nr 2 / DNB 2 (1,44) /EWK: 14,40zł✅ 1:4
mecz nr 3 / DNB 2 (1,73) /EWK: 17,30zł✅ 1:2 zaczęło się tak pięknie, a potem... ????
mecz nr 4 / 2 (1,57) /EWK: 15,70zł⛔ 0:0
mecz nr 6 / 1 (1,70) /EWK: 17,00zł⛔ 0:2
mecz nr 9 / EH 1 (1,45) /EWK: 14,50zł
⛔ 1:0
Zobaczymy:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kolejna dziesiątka. Wszystko adekwatnie do poprzedniego postu
  • Turnowo (MKD) - Chikhura (GEO) 5,2 - 4,0 / 1450km / typ DNB 1 (1,80) EWK: 18zł⛔ 0:1
  • Santa Coloma (AND) - Metalurg Skopje (MKD) ? - 3,8 / 1650km / typ NIE WARTO CHYBA:p
  • VPS (FIN) - Brommapojkarna (SWE) 4,0 - 4,1 / 450km / typ ???
  • Botev (BUL) - Libertas (SMR) 17,0 - 0,2 / 1050km / NIE WARTO KOMBINOWAĆ
  • Bolnisi (GEO) - Flamurtari (ALB) 2,0 - 4,0 / 2010km / typ ???
  • FC Tiraspol (MDA) - Inter Baku (AZE) 4,3 - 7,9 / 1700km / typ DNB 2 (1,65) EWK: 16,50zł✅ 2:3
  • IFK Goteborg - Fola (LUX) 15,8 - 1,1 / 920km / NIE WARTO RYZYKOWAĆ
  • Rosenborg - Jelgava (LAT) 20,6 - 3,0 / 1000km / ZNÓW NIE WARTO ????
  • Vaduz (LIE) - College Europa (-3) (GIB) 8,1 - ? / 1800km / typ EH 2 (2,10) EWK: 21zł⛔ 3:0
  • Differdange (LUX) - Atlantas (LTU) 1,3 - 3,4 / 1300km / typ DNB 1 (1,50) EWK: 15zł✅ 1:0

No i z dziesięciu zrobiły się 4, a i tak niepewne ???? Vaduz może rozgromić nowicjuszy, bo mają pakę i ciekawe jak sobie poradzą w szwajcarskiej ekstraklasie niedługo. Liczę na &quot;autobus&quot; w polu karnym jak najdłużej się tylko da ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Teraz podam już tylko typy, które obstawiam, bo nie mam czasu ????
Airbus - Haugesund @ 2 (1,55)⛔ 1:1
stawka: 10zł
EWK: 15,50zł
Vikingur - FC Daugava @ DNB 2 (1,57)⛔ 2:1
stawka: 10zł
EWK: 15,70zł
DVTK (-1) - Birkirkara @ EH 1 (1,70)⛔ 2:1
stawka: 10zł
EWK: 17,00zł
Folgore - Buducnost (-1) @ EH 2 (1,67)⛔ 1:2
stawka: 10zł
EWK: 16,70zł
Zeljeznicar - Lovcen @ 1 (1,58)⛔ 0:0
stawka: 10zł
EWK: 15,80zł
To tyle na dziś. Jeśli z tych 15 typów wejdzie 8 to będzie dobrze. Jeśli 10+ to będzie szał ????
edit: trafiłem w sumie 5 na 15---&gt;słabo ???? , ale zyskałem nową wiedzę, która zaprocentuje już niedługo i dlatego warto było.
Na 10 &quot;pudeł&quot; aż 9 razy przesądził jeden gol, więc tragedii nie ma. Mocno pomyliłem się tylko raz na 15 typów(!!!), bo nie doceniłem Bośniaków z &quot;Szerokiego Brzegu&quot; ???? (Siroki Brijeg). Grając tę fazę rozgrywek i szukając sensownych kursów, uważam, że wyszło mimo wszystko nieźle.
Pisałem w analizie, co będzie oczywiste i wejdzie na bank. Co ciekawe, była tylko jedna hiperniespodzianka (IFK Goteborg nie potrafił u siebie wygrać z Luksemburczykami z Fola Esch!!!). Mógłbym oczywiście postawić tak ???? :
Aberdeen - Daugava 1 (1,07)
Cukaricki - Sant Julia 1 (1,09)
Vaduz - College 1 (1,07)
Rosenborg - Jelgava 1 (1,10)
Botev - Libertas 1 (1,05)
MyPa - Fuglafjordur 1 (1,17) ufff
Santos Tartu - Tromso 2 (1,10)
Kairat - Kukesi DNB 1 (1,25) ufff
Veris - Litex DNB 2 (1,29) ufff ufff, że nie &quot;utopili&quot; do końca
DVTK - Birkirkara 1 (1,29) ufff
Folgore - Buducnost 2 (1,25) ufff
RNK Split - MIKA 1 (1,25)
stawka: np. 20zł
EWK: 93,5zł (szybko liczyłem, mogłem się &quot;machnąć&quot;, ale chodzi o rząd wielkości, a ten nie jest powalający; za stówę takiej taśmy bym nie zagrał ????

...ale musiałbym to grać jako taśmę (lub kilka taśm stawkując ostrzej), tyle że przy takim kluczu pewnie zagrałbym też IFK i byłby ZONK! Po drugie, nawet jeśli fartem ominąłbym Szwedów, to w meczach Buducnosti, DVTK, Liteksu, MyPy i Kairatu drżałbym o wyniki. Nie mam dowodów, ale wydaje mi się, że jedna duża niespodzianka na 36 spotkań rzaaadko się zdarza, więc to znów byłby fart ????
Tak czy inaczej, ja osobiście nie gram takich kursów. Co kto lubi ????
Pozdrawiam ????

edit2: jeśli czytają to początkujący gracze, to mają jak na dłoni przykład, że kursy bukmacherów to tylko jedna strona medalu. Kurs 1,2 nie oznacza, że tylko asteroida może faworytowi pokrzyżować plany ???? Sami spójrzcie ile UFFFÓW ???? musiałem dopisać przy hipotetycznie banalnych meczach. Ku przestrodze ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nic mi nie idzie ostatnio, ale spróbuję. Tym razem, proszę się nie sugerować.
Brazylia - Niemcy @ 2 (2,90)✅✅✅
stawka: 200zł
EWK: 580zł
✅
Brazylia - Niemcy @ [ŻÓŁTE KARTKI] OVER 3,5 (1,83)⛔ połaszczyłem się w ostatniej chwili, ale kiedy mecz się kończy zanim się zaczął to trudno o ostrą grę; nawet frustracji nie pokazali
stawka: 200zł
EWK: 366zł

Brazylia - Niemcy @ Niemcy strzelą w drugiej połowie gola: TAK (1,90)✅✅✅
stawka: 100zł
EWK: 190zł✅

Brazylia - Niemcy @ Brazylia nie wykorzysta rzutu karnego: TAK (29,00)⛔
stawka: 30zł
EWK: 870zł ????

BANK: +1444zł✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Kurcze, z niczym dziś nie zdążę, a jest tyle meczyków

FC Daugava-Vikingur @ 1 (2,00)⛔ 1:1 paranoja; gol dla gości w 88.min.; jakby ktoś tam siedział i kombinował jakby mnie tu wk...:p
stawka: 50zł
EWK: 100zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
College Europa - Vaduz (-1) @ EH 2 (1,73)⛔
stawka: 50zł
EWK: 87zł

Birkirkara - DVTK @ 1 (3,70)⛔
stawka: 50zł
EWK: 185zł

Kukesi - Kairat @ 2 (2,05)⛔
stawka: 50zł
EWK: 103zł

Honka - Sillamae @ DNB 2 (3,77)⛔
stawka: 50zł
EWK: 189zł

Flamurtari - Bolnisi @ 1 (2,10)⛔
stawka: 50zł
EWK: 105zł

Libertas - Botev (-1) @ EH 2 (1,50)✅
stawka: 50zł
EWK: 75zł

Aberystwyth - Derry City @ 2 (1,72)✅
stawka: 50zł
EWK: 86zł

Beznadzieja, analiza trwała godzinkę, a powinna ze 4. Nie wiem jak to wyjdzie. Wkurzam się, bo wiem, że tu się dało sporo wyciągnąć. Zobaczymy

edit: ale będzie wtopa; no nie wierzę, tak to już dawno nie wybrałem; miałem 14 &quot;ciast&quot; ???? i te siedem, których nie wziąłem, to wejdą jak złoto, a te moje... porażka ???? jeszcze się nie skończyło, ale już widzę co się dzieje, trzeba będzie szybko zapomnieć ????

edit2: normalnie, jakby ktoś zobaczył moje odręczne notatki i porównał z tym co zamieściłem na forum, to i tak by nie uwierzył ???? )))) parodia, ominąłem dokładnie wszystkie dobre typy, jakie przewidywałem i zagrałem same gówniane mecze w pośpiechu. Tam gdzie dałem wysoki handicap, to faworyt sobie olał; tam gdzie nie zagrałem, to nie olał choć mógł śmiało też tak zrobić; no normalnie wierzyć się nie chce ???? czas na zmiany ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
No nic, nie poddaję się ????

KOMUNIKAT:p

PRZEZ NAJBLIŻSZE DNI SPRÓBUJĘ SWOICH SIŁ ZE ZRÓŻNICOWANYM STAWKOWANIEM. DO TEJ PORY GRAŁEM RACZEJ &quot;PŁASKO&quot;. TERAZ BĘDZIE INACZEJ. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE ????

PONIEWAŻ LUBIĘ WYMIERNE KWOTY PIENIĘŻNE ???? , ZAMIAST PODAWAĆ JEDNOSTKI, POZOSTANĘ PRZY ZŁOTÓWKACH.

MAM CZASEM KRETYŃSKIE POMYSŁY GRANIA &quot;WYNALAZKÓW&quot;, A W TEN SPOSÓB MOŻE UDA MI SIĘ NARZUCIĆ SAMEMU SOBIE PEWIEN RYGOR. MOJE STAWKI BĘDĄ MUSIAŁY MIEŚCIĆ W PRZEDZIALE 10zł - 100zł. JEŚLI WIĘC BĘDĘ DO JAKIEGOŚ TYPU BARDZO PRZEKONANY TO ZAGRAM ZA STÓWKĘ (CZYLI TAK JAKBY 10j). POSTARAM SIĘ TEŻ MECZÓW GORZEJ PRZEANALIZOWANYCH (NP. BRAK PEŁNEGO INFO, ZBYT MAŁO CZASU NA &quot;ROZKMINĘ&quot;) NIE STAWIAĆ ZA WIĘCEJ NIŻ 30-40zł.

ZOBACZYMY JAK TO ZADZIAŁA ???? I CZY NAUCZĘ SIĘ NIE SZASTAĆ KASĄ.
RUSZA SEZON, AKURAT DOBRA PORA NA NOWINKI ????
JESZCZE TYLKO KOŃCÓWKĘ MUNDIALU ZAGRAM PO STAREMU I PODSUMUJĘ (CHOĆ JUŻ WIEM, ŻE SZAŁU NIE MA WŁAŚNIE PRZEZ GŁUPIE STAWKOWANIE).

RUSZAM Z DWOMA TYSIĄCZKAMI (BANK: 2000zł).
MOJE STATYSTYKI BĘDĄ DUŻO CZĘŚCIEJ PREZENTOWANE, DLA PORZĄDKU NA FORUM ????

POZDRAWIAM ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To jest kompletnie bez analizy. Po prostu nie wierzę, że Brazylia się podniesie po czymś takim.

Brazylia - Holandia @ 2 (3,60)✅✅✅ 0:3
stawka: 200zł
EWK: 720zł
✅

Argentyna - Niemcy @ 2 (2,30)⛔ 0:0 wszyscy znają wynik ????
stawka: 200zł
EWK: 460zł


Go Europe!!! ???? ✅

BANK: 1764zł✅

edit: no i Europa pokazała wyższość ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PUCHAR AUSTRII
Mecze trudne do wybadania, więc stawki raczej niskie ????
Schwaz - Sturm Graz (-1) @ EH 2 (2,06)✅✅✅ 1:4
stawka: 40zł
EWK: 82zł
✅
Seekirchen - LASK Linz (-1) @ EH 2 (2,48) ✅✅✅ 1:4
stawka: 30zł
EWK: 74zł
✅
Parndorf - SV Ried (-1) @ EH 2 (2,10)⛔ 2:3 prowadzili już dwiema, ale co z tego
stawka: 20zł
EWK: 42zł

Wattens - Altach (-1) @ EH 2 (2,90)⛔ 1:1 ci to mnie naprawdę wnerwili; wygrali w handi, tyle że w dogrywce, buraki
stawka: 30zł
EWK: 87zł
⛔
Amstetten - Rapid (-1) @ EH 2 (2,07)⛔ 0:0 tam to nie wiem, co się działo; mecz przerywali, kombinowali; szkoda, że nie odpadli
stawka: 40zł
EWK: 83zł

First Vienna - Austria Wiedeń (-1) @ EH 2 (1,77)✅✅✅ 0:6
stawka: 20zł
EWK: 35zł
✅
edit: podsumowując, siedmiu ekstraklasowych faworytów strzela dziś w pucharze w sumie 25 bramek (z dogrywkami nawet 29) tracąc 6 (7)!!! Przeciętny wynik powinien wyglądać tak: 0,9:3,5 ???? . Oczywiście mój wybór meczów był &quot;genialny&quot;:p I mam 50% skuteczności. Paranoja ????
Zobaczymy co z tego będzie ????
BILANS DNIA: +11zł !!! ???? ✅
SALDO: +11zł✅
BANK: +2011zł✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PUCHAR AUSTRII c.d.
Wczoraj nic nie napisałem o tych rozgrywkach, a może kogoś to zainteresuje ????
W Austrii nazywa się je OFB-Cup. Pierwsza edycja odbyła się w 1919 roku. Teraz ruszyła już 81.
Obrońcą trofeum jest Red Bull Salzburg. Najczęściej jednak zwyciężała Austria Wiedeń (27 razy), a jeśli doliczyć do tego 11 nieudanych finałów, to okazuje się, że stołeczna ekipa występuje średnio niemal w co drugim finale!!!
Drugim specjalistą od Pucharu jest inna wiedeńska drużyna - Rapid (14 tytułów + 12 finałów). Ogólnie takim trofeum może się pochwalić aż 20 klubów, ale połowa z nich dokonała tego jeden jedyny raz w swej historii.
Spotykają się tu drużyny z różnych szczebli rozgrywkowych. Nie licząc preeliminacji, rozgrywki podzielone są na 6 etapów. W pierwszej rundzie (to ta właśnie rozgrywana) spotykają się 64 drużyny. Już na tym etapie grają również kluby ekstraklasy. Na tym i na każdym kolejnym szczeblu rozgrywa się jeden mecz (z ew. dogrywką i karnymi). Zasadą jest, że zawsze w pierwszych dwóch rundach w roli gospodarza gra drużyna z niższej ligi (ew. niżej notowana). Finał rozgrywany jest na terenie neutralnym, a zwycięzca dostaje przepustkę do reprezentowania kraju w Lidze Europy.
Żeby właściwie ocenić potencjał drużyn należy wiedzieć jak wygląda system rozgrywek ligowych. Dwie pierwsze ligi (Bundesliga i 1.Liga) są zawodowe. Obie liczą po 10 drużyn (każdy z każdym gra 4 razy). Następnie są 3 równorzędne ligi regionalne składające się z 16 klubów (wschód, środek, zachód). Czwarty poziom to ligi landów i jest ich dziewięć (też po 16 ekip).
Gdy już prawie wszystko wiadomo ???? , można typować dalej ????
Sollenau - Red Bull Salzburg (-2) @ EH 2 (1,90)✅✅✅ 1:10
stawka: 50zł
EWK: 95zł
✅
Sollenau - Red Bull Salzburg (-3) @ EH 2 (2,95)✅✅✅ 1:10
stawka: 30zł
EWK: 89zł
✅
Wiener - Austria Lustenau @ 2 (1,70) ⛔ 3:2 potrafili wyjść na prowadzenie, pomimo tego, że od 42.min. grali w dziesięciu; sił jednak nie wystarczyło
stawka: 40zł
EWK: 68zł

Wimpassing - Horn (-1) @ EH 2 (1,97)✅✅✅ 0:3
stawka: 20zł
EWK: 39zł
✅
SAK - Lafnitz @ DNB 2 (1,70)✅✅✅ 1:4
stawka: 30zł
EWK: 51zł
✅
Hohemens - Eugendorf @ DNB 2 (1,44)⛔ 5:1 tu się zdziwiłem
stawka: 30zł
EWK: 43zł

Gurten - Neustadt (-1) @ EH 2 (1,70)✅✅✅ 0:6
stawka: 20zł
EWK: 34zł
✅
Donaufeld - Wacker Innsbruck @ 2 (1,50)⛔ 1:1 wygrali i to w handi, ale dopiero w dogrywce; mam deja vu normalnie z wczoraj ????
stawka: 30zł
EWK: 45zł

edit: zrobiłem korektę kursów, bo przekonałem się do pewnej porównywarki i byłem w lekkim szoku widząc różnicę w proponowanych oddsach
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Levadia (-2) - Narva @ EH 1 (2,00)✅✅✅ 7:0
stawka: 40zł
EWK: 80zł
✅

BILANS DNIA: +98zł !!!
SALDO: +109zł
BANK: +2109zł✅
 
Do góry Bottom