>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#41 ???? USA, NBA
Na dziś na razie gram Under w meczu Knicks - Pelicans, ponieważ mecz jest grany o nietypowej godzinie gdzie rzadko zdarza się że postawiona linia zostaje przebita.
Zagra Anthony Davis, ale myślę że to o niczym nie świadczy, a tym bardziej potwierdza mój typ bo na pewno będzie większa mobilizacja w obronie z obydwu stron. Starcia Davisa z Carmelo na pewno będą ciekawe, ale nie przewiduje tutaj niesamowitej strzelaniny.
New York Knicks - New Orleans Pelicans ----&gt; Under 203,5 1,90 95-87 ✅✅ ;]
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#42 ???? USA, NBA
Całe forum jednogłośnie stwierdza dziś, że OKC zostanie stłamszone przez Grizzlies.
Cóż więcej mogę dodać, oglądałem wczorajszy mecz Grizzlies z Wilkami z Minesoty i powiem szczerze, że nie wierzyłem w tak pewną wygraną gości. Od początku sezonu podoba mi się zespół Twolves imponuje mi młodością i polotem z jakim grają i łatwością w zdobywaniu punktów . LaVine, Towns , Wiggins wyrabiają sobie dobrą markę i sądzę że wiele zespołów będzie miało z nimi problemy w tym sezonie. Wygrana Grizzlies z Twolves co raz bardziej przybliża nas do tego aby uwierzyć, że Memphis wraca na odpowiednie tory. Myślę, że przy takiej defensywie jak ta zaprezentowana z Wilkami i braku Duranta, wygrana Grizzlies będzie formalnością. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują dziś na wygraną gospodarzy. Nie można przejść obok tego obojętnie.
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Tunder ----&gt; Memphis Grizzlies -2,5 1,85 122-114 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 92,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#43 ???? USA, NBA​

Dziś poza grą na Memphis spróbuję wejść w minusowy handicap w meczu Phoenix Suns - LA Lakers. Zacznijmy od gości, którzy wczoraj wygrali spotkanie z Pistons, dziś przyjeżdżają do Phoenix bez Kobe, który może nie daje jak na razie wiele jakości , ale na pewno daje większą pewność siebie Lakersom. Dodatkowo Hibbert ze złamanym nosem, najprawdopodobniej zagra w masce to na pewno wpłynie na jego grę.
Suns u siebie jak na razie wygrywają swoje mecze wysoko, zdarzyły się dwie wpadki u siebie , ale komu w NBA one się nie zdarzają?
Pokonali u siebie Blazers, Kings, Clippers, Nuggets w każdym z tych spotkań wygrywając pewnie i wysoko , a ekipy jak na tą chwilę dużo lepsze od Lakersów.
Niestety w tym sezonie dane było mi zobaczyć tylko jeden mecz Suns, w którym u siebie podejmowali Clippers. Cała ekipa zagrała na 5+.
Jeśli dziś Suns zagrają u siebie tak jak zazwyczaj to robią to powinni ten mecz wygrać pewnie i wysoko.
Phoenix Suns - LA Lakers ----&gt; Phoenix Suns -11,5 1,90 120-101 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#44 ???? USA, NBA​

W dzisiejszej ofercie pierwsze spotkaniem, które rzuciło mi się w oczy to oczywiście Pelicans - Nuggets. Mogłoby się wydawać, że kursy powinny być bardziej wyrównane, a tutaj takie miłe zaskoczenie i bonus od bukmacherów, którzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają tutaj gospodarzy. Pelicans zamykają tabele i na nie wiele zdaje im się obecność w składzie Davisa, który w pojedynkę zbyt wiele nie zdziała.
Nuggets na odwrót , od początku sezonu ich gra może się podobać. Grają bardzo solidnie i na pewno nikomu nie odpuszczają. Może te kursy spowodowane są wysoką porażką z Suns, ale przypomnijmy sobie że Nuggets jechali do Phoenix po bardzo wyczerpującym spotkaniu z Rockets, których pokonali na własnym parkiecie. Dziś Denver powinni być w miarę wypoczęci i na pewno Pelicans będą mieli wysoko zawieszoną poprzeczkę przez gości. Nie twierdzę tutaj, że przyjezdni z łatwością wygrają, ale na pewno nie przegrają dużą ilościa punktów. Myślę że +5,5 Denver to bardzo prawdopodobny typ, który powinien bezproblemowo wejść.
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets ----&gt; Denver Nuggets +5,5 1,88 98-115 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#45 ???? USA, NBA
Drugim spotkaniem, które mnie zaciekawiło jest Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers.
Nie będę się rozpisywał bo nie mam za wiele czasu. W starciu z Milwaukee Cleveland zagrało dobrze , ale Bucks zagrali na bardzo wysokim poziomie i zachowali zimną krew wygrywając w drugiej dogrywce. Dziś Cavs powinni być rozdrażnieni i głodni powetowania sobie ostatniej porażki. Oglądałem mecz Pistons z Clippers i powiem wam, że Pistons zagrali jak z nut w pierwszej połowie po której byłem pewien, że jest już po meczu, a tutaj taki zonk w drugiej połowie i wygrana Clippers po wielu nieskutecznych atakach Detroit. Dziś Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na żadne przestoje, ponieważ LeBron i spółka bardzo skrupulatnie wykorzysta każdą nadarzającą się okazję do zdobycia łatwych punktów. Przeczucie mówi mi jednak, że Pistons dziś nie podołają i nie dotrzymają tempa gościom , którzy powinni tutaj wygrać różnicą co najmniej 6 punktów.
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers ----&gt; Cleveland Cavaliers -3,5 1,85 99-104 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 92,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#46 ???? USA, NBA​

Phoenix Suns u siebie to drużyna grająca na bardzo wysokim poziomie. Szybka i bardzo miła dla oka gra, którą prezentują dzisiejsi gospodarze powinna wystarczyć na Bulls.
Chicago Bulls gdyby spojrzeć na tabele można pomyśleć, że grają bardzo dobrze, ale według mnie w większości meczów Byki się męczą, a odnoszone zwycięstwa rodzą się w bólu (oczywiście nie wszystkie, ale te z cięższymi przeciwnikami na pewno).
Dziś Bulls jadą na trudny teren, są b2b i dodatkowo występ Derricka Ros&#39;a jest niepewny ( Game-time decision). Jeśli wszystko pójdzie według planu, a Słońca nie załapią gorszego dnia to ich zwycięstwo jest tutaj pewne.
Warto spróbować ;]
Phoenix Suns - Chicago Bulls ----&gt; Phoenix Suns -2,5 1,85 97-103 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 92,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#47 ???? USA, NBA​

Drugim typem, który od początku mi się spodobał był plusowy handicap na Kingsów.
Grają z Hawks, którzy ewidentnie załapali zadyszkę, gospodarze b2b. Kings po odpoczynku.
Ciekawe czy zagra Teague ( questionable ), Bazemore OUT , jeśli wypadnie także Teague to Kings powinni sobie poradzić bez większych problemów. Jeżeli nie wypadnie to także widzę widzę tutaj realne szansę na ogranie średnio spisujących się Hawks. Ja próbuję ;]
Atlanta Hawks - Sacramento Kings ----&gt; Sacramento Kings +3,5 1,88 103-97 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Dziś odpuszczę sobie NBA, widzę kilka rozwiązań w tych trzech meczach, ale wszystko niepewne więc lepiej przyjrzeć się temu z pozycji &quot;obserwatora&quot;.
Dzisiaj próbujemy szczęścia w NHL.​
#48 :hokej: USA, NHL
Philadelphia Flyers - San Jose Sharks ----&gt; San Jose Sharks OT 1,78 0:1 OT ✅✅
Stawka: 45 PLN
EW: 80 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#49 ???? USA, NBA​

Na pierwszy ogień spotkanie Minnesoty z Detroit, z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdzie drużyna gospodarzy. Wrócił Rubio, bez którego wilki i tak radziły sobie dość dobrze. Jedyne co można im zarzucić to brak wygranej na własnym parkiecie. Myślę, że dziś nadszedł ten właśnie dzień kiedy Twolves wygrają przed własną publicznością.
Co do gry to bardzo imponują mi młodzi gracze Wilków w postaciach Wigginsa, Townsa i LaVine , którzy dobrze radzili sobie pod nieobecność Rubio. Teraz z Rickym w składzie powinno być tylko lepiej.
Pistons to solidny zespół mają swojego Drummonda, który potrafi konkretnie namieszać. W grze Detroit można jednak zaobserwować jeden mankament przez który zaprzepaszczają mecze, są to przestoje które im się przydarzają. Oddają wtedy wiele dziwnych nie mających szans powodzenia rzutów z dystansu, a przeciwnik odrabia punkt po punkcie. Pistons to dobra marka, dziś grają na wyjeździe i tutaj upatruję szanse wilków ponieważ Detroit w roli gości jak na razie spisuje się średnio żeby nie powiedzieć słabo. Twolves głodni wygranych na własnym parkiecie powinni tutaj przechylić szale zwycięstwa na własną stronę.
Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons ----&gt; Minnesota Timberwolves win 2,05 86-96 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 102,50
Betclic

#50 ???? USA, NBA​

Jako drugi typ dziś na NBA zagram ako Grizzlies + Charlotte Hornets.
Grizzlies u siebie podejmują Rockets, którzy jak każdy wie mają problemy na parkiecie, a także problemy ze szkoleniowcem, którego musieli zwolnić. Nie będę się rozpisywać, po prostu od kilku meczy widzę jak Grizzlies rosną w siłę i dziś goście nie będą zdobywać łatwych punktów. Miśki postawią defensywę i wykończą kulejącego wroga.
Hornets z 76-ers, tutaj chyba nic nie trzeba mówić.
Memphis Grizzlies - Houston Rockets ----&gt; Memphis Grizzlies win 1,58 96-84 ✅
+
Charlotte Hornets - Philadelphia 76-ers ----&gt; Charlotte Hornets win 1,16 113-88 ✅
AKO 1,83 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 91,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#51 ⚽ Hiszpania, La Liga
Real od początku sezonu pokazuje, że nie leży im nowy szkoleniowiec. Do tego doszło wiele kontuzji, które przełożyły się na niezbyt obiecujący początek sezonu dla Królewskich. Ostatni bardzo ważny mecz o podobnej wadze jak dzisiejszy, Real przegrał i nie zaprezentował niczego po czym Barcelona miałaby się obawiać dzisiejszego meczu.
Barcelona ma szczęście, że posiada Neymara i Suareza ponieważ pod nieobecność Messiego to właśnie ci piłkarze ciągnęli grę Barcy i wychodziło im to bardzo dobrze. Neymar jest w gazie, gra na luzie i jest przy tym bardzo groźny podobnie z resztą jak Suarez. Wydaje mi się, że sercem bliżej mi do Realu, ale co by się nie działo to nie widzę dziś innego rozwiązania jak wygrana gości z Barcelony bądź w najgorszym wypadku wynik remisowy.

Real Madryt - FC Barcelona ----&gt; FC Barcelona DNB 1,90 0:4 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclic

Edit: No cóż, smutne jest to że gdyby nie te perfidne faule graczy Realu to można by powiedzieć że nie wyszli dziś na to spotkanie.​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#52 ???? USA, NBA
Houston Rockets - New York Knicks ----&gt; New York Knicks +4,5 1,88 102-107 ✅✅

Pograłem około godziny 13 teraz linia spadła do 3,5.
Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#56 ???? USA, NBA
LIVE

Nie wiem co jest grane, ale chyba ktoś jest pijany w tym betclicku w przerwie złapałem Raptors +7,5, ale byłem na tyle zdezorientowany, że zagrałem standardową stawką...
LA Clippers - Torronto Raptors ----&gt; Torronto Raptors +7,5 1,90 80:91 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclick
Dysponuje screenem jakby co. To musial byc ewidentnie jakis błąd, ale rozliczone jest pozytywnie. ;)
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#57 ???? USA, NBA
Miami Heat - New York Knicks ----&gt; New York Knicks +4,5 1,92 95-78 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 96,50 PLN
Betclic
#58 ???? USA, NBA

Muszę zaryzykować, bardzo mnie korci te AKO, wydaje się że w miarę pewne, ale NBA to NBA. Przeczucie mówi żeby spróbować.
Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76-ers ----&gt; Minnesota Timberwolves win 1,30 100-95 ✅
+
Cleveland Cavaliers - Orlando Magic ----&gt; Cleveland Cavaliers win 1,22 117-103 ✅
+
San Antonio Spurs - Phoenix Suns ----&gt; San Antonio Spurs win 1,22 98-84 ✅
AKO 1,93 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 96,50 PLN
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Szukamy szczęścia w Lidze Mistrzów!

#60 ⚽ Europa, Liga Mistrzów

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea ----&gt; -2 Rzuty rożne 2,10 4-6 ⛔

Stawka: 50 PLN
EW: 105 PLN
Betclic

#61 ⚽ Europa, Liga Mistrzów

AKO niszczyciel :]

Maccabi Tel-Aviv - Chelsea ----&gt; Chelsea win 1,35 0:4 ✅
+
Barcelona - Roma ----&gt; Barcelona win 1,25 6:1 ✅
+
Arsenal - Dinamo Zagrzeb ----&gt; Arsenal win 1,20 3:0 ✅

AKO 2,03 ✅✅✅

Stawka: 50 PLN
EW: 101,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#62 ???? USA, NBA

Detroit Pistons - Miami Heat ----&gt; Miami Heat win 1,95 104-81 ⛔

Stawka: 50 PLN
EW: 97,50 PLN
Betclic

#63 ???? USA, NBA

Torronto Raptors - Cleveland Cavaliers ----&gt; Cleveland Cavaliers win 1,80 103-99 ⛔


Cavs pograłem rano, teraz spadło do 1,65

Stawka: 50 PLN
EW: 90 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom