>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#18 ⚽ Hiszpania La Liga
Celta Vigo - Valencia ----&gt; Celta Vigo win 1,80 1:5 !!!!! ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 90 PLN
Betclic
Edit: Zbyt dużo błędów, po bramce na 1:4 Celta całkowicie się zatrzymała. Z drugiej strony podobała mi się gra Celty i jakby nie te kontry Valencii to Celta spokojnie by to wygrała. Nie zawaham się zainwestować kasy w Celtę przy okazji następnych kolejek. Dziś po prostu trafili na bardzo zmotywowaną Valencię i tak to wszystko się potoczyło.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#19 ⚽ Anglia, Premier League
Stoke - Chelsea ----&gt; Chelsea Over 1,5 2,05 1:0 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 102,50 PLN
Betclic

Niech się dzieje co chce, ale widząc skład Chelsea, aż żal mi tego nie spróbować.
Edit: Chelsea biła czołem w mur, calutkie spotkanie....
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#20 USA, NBA

Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves ----&gt; Chicago Bulls 1,22 93-102 ⛔
+
Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets ----&gt; Milewauke Bucks 1,38 94-86 ✅
+
Sacramento Kings - Golden State Warriors ----&gt; Golden State Warriors 1,07 94-103 ✅

AKO 1,80 ⛔⛔⛔

Stawka: 50 PLN
EW: 90 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#22 :hokej: USA, NHL
Los Angeles Kings - Florida Panthers ----&gt; Los Angeles Kings 60&#39; 1,90 4:1 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclic
Edit: Bardzo fajnie się to oglądało ???? Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Kings ;]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#23 ⚽ Hiszpania La Liga, Włochy Serie A
Athletic Bilba - Espanyol ----&gt; Athletic Bilbao win 1,42 2:1 ✅
+
Atletico Madryt - Sporting Gijon ----&gt; Atletico Madryt win 1,20 1:0 ✅
+
Napoli - Udinese ----&gt; Napoli win 1,22 1:0 ✅
AKO 2,08
✅✅✅✅✅✅✅✅
Stawka: 220 PLN
EW: 459 PLN
Betclic
Edit: Ostatnio takie emocje przeżywałem chyba podczas Finału ligi mistrzów Chelsea - Bayern kiedy to Drogba wykonał zwycięskiego karnego. Dziś takie same emocje przeżywane dzięki bramce Grizmana w 94 minucie meczu. Trzeba trochę ochłonąć ???? Nikomu nie polecam takie odgrywania się jak miało dziś miejsce u mnie.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#30 ???? USA, NBA
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers ----&gt; Los Angeles Clippers win 1,35 118-108 ⛔
+
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors ----&gt; Golden State Warriors win 1,28 84-100 ✅
AKO 1,73 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 86,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#33 ???? USA, NBA

Wczoraj Clippers zawalili jednak ulegli Dallas tylko dla tego, że wielki mecz zagrał Dirk. Uratował swoją drużynę trafiając kilka bardzo kluczowych trójek. Ukłon w jego stronę.
Suns dziś wracają do gry po dłuższej przerwie i trafiają na podrażnionych Clippersów. Nie widzę dziś innej opcji , a kursy są lekko mówiąc trochę dziwne.

Phoenix Suns - LA Cpippers ----&gt; LA Clippers -2,5 1,90 118-104 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 95 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#35 ???? USA, NBA
Dziś gram w stronę Hornets ponieważ Byki coraz częściej dają znać o tym, że nie są zespołem nie do pokonania. Najlepszym przykładem może być spotkanie z Wilkami, w którym to gospodarze męczyli się niemiłosiernie, a fragmentami nie dało się już patrzeć na bezradność Byków.
Bulls są tutaj faworytem ponieważ grają na własnym parkiecie i przynajmniej patrząc na nazwiska mają w swoich szeregach o wiele więcej jakości. Wydaje mi się, że to spotkanie nie będzie dla Byków takim spacerkiem na jaki liczą bukmacherzy i ci stawiający na Bulls. Owszem, na wygraną ich stać, ale wydaje mi się że będzie to wyrównane spotkanie.
Chicago Bulls - Charlotte Hornets ----&gt; Charlotte Hornets +6,5 1,88 102-97 ✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
#36 ???? USA, NBA
Denver Nuggets - Houston Rockets ----&gt; Over 211,5 1,85 107:98 ⛔
Stawka: 30 PLN
EW: 55,50 PLN
Betclic
#37 :hokej: USA, NHL
Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets ----&gt; Pittsburgh Penguins 60&#39; 1,87 1:2 ⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 93,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#38 ???? USA, NBA
Tak, wczoraj główny typ z NBA się potwierdził, dziś mam dwa w moim odczuciu bardzo prawdopodobne rozwiązania.
Pierwsze spotkanie jakie biorę na tapetę to grających b2b Cavs, którzy zmierzą swoje siły z wypoczętymi Milwaukee. Jak często twierdzę, że zmęczenie i gra b2b w NBA nie są żadnym argumentem tak dziś mam jakieś dziwne przeczucie, że Cavaliers czeka bardzo ciężki mecz. Gospodarze grają solidny basket i dziś to potwierdzą liczę tutaj po cichu na wygraną Milwaukee, a bukmacherzy serwują nam bardzo fajny plusowy handicap. Trzeba tego spróbować ponieważ mecz na pewno będzie wyrównany, a jeśli Cavs wygrają to będzie to wygrana co najwyżej 4 punktami, a szale zwycięstwa przechylić może tylko jeden człowiek i każdy wie kto nim jest. Co jak co, ale +5,5 pkt dla Milwaukee to bardzo fajna opcja.
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers ----&gt; Milwaukee Bucks +5,5 1,88 108-105 ✅✅
Stawka: 30 PLN
EW: 56,40 PLN
Betclic

Edit: No i tak jak sie spodziewałem. Milwaukee nie będzie łatwym przeciwnikiem dla nikogo w tym sezonie.
#39 ???? USA, NBA
Drugie spotkanie to te z godziny 21:30 naszego czasu, czyli LA Clippers - Detroit Pistons, w którym widzę szybką wymianę punktów i liczę, że obie ekipy postarają się o odpowiednią ich ilość. Clippers w kilku ostatnich spotkaniach pokazali, że nie są nie do ruszenia. Pistons na pewno dziś postara się skutecznie uprzykrzyć życie gospodarzą i myślę, że dzięki temu gospodarze odpowiednio wystraszą się porażki przed własną widownią co spowoduje przyśpieszenie gry i zaowocuje w dużą ilość punktów. Linia 200,5 nie jest chyba, aż tak wygórowana a obydwa zespoły zdążyły już w tym sezonie pokazać nam, że potrafią taką linię pokryć bez większych problemów. Watro spróbować.
Los Angeles Clippers - Detroit Pistons ----&gt; Over 200,5 1,88 101-96 ⛔
Edit: Zakład przegrany nieznacznie, ale tym się nie martwię. Ciszę się bardzo że mogłem obejrzeć to spotkanie. Niesamowity mecz, zabójczy start Detroit i jeszcze lepszy powrót Clippers. Odbiłem to na live stawiając +5,5 Clippers, ale nerwówkę miałem konkretną.
Griffin i Crawford zasługują na wielkie brawa, uratowali drużynę bo w pierwszej połowie gospodarze wyglądali jakby nie wiedzieli co się w ogóle dzieje.

Stawka: 30 PLN
EW: 56,40 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom