>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
na dziś taki dr-joint dr-joint z tenisa chłopocurów 😂

ako: 2.06 Bautista + Dimitrov

oraz taki @tomcioomen666 z tenisa kobitek :cool:

ako: 1.95
Svitolina + Mertens + Osaka + Azarenka + Halep + Sabalenka + Krejcikova
(najwyższy kurs 1.16) 😱😂
Haha, ale śmieszne haha boki zrywać - kretyn🙄🤔. Nie wiem o co cię tak dupa boli, że ciągle o mnie wspominasz, ale to raczej nie jest zbytnio normalne. Czekaj czekaj..., a może ty dlatego tak się cały czas zalecasz do tomcia i sam z siebie zrobiłeś jego przydupasa😂🤣 bo łączy was jedna wspólna rzecz..., a jaka? To już niech się każdy domyśli😏 bo zarówno wpisy tomcia jak i twoje wysrywy nie wyglądają jakby pisał je ktoś zdrowy na umyśle🙄🤔 i na przyszłość proszę administrację o usuwanie wszystkich wpisów tego idioty @gubernator_nh w których bez powodu wkleja mój nick bo to są zwykłe zaczepki psychicznie chorego dzieciaka, a ja najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na takie "zabawy"💩.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Haha, ale śmieszne haha boki zrywać - kretyn🙄🤔. Nie wiem o co cię tak dupa boli, że ciągle o mnie wspominasz, ale to raczej nie jest zbytnio normalne. Czekaj czekaj..., a może ty dlatego tak się cały czas zalecasz do tomcia i sam z siebie zrobiłeś jego przydupasa😂🤣 bo łączy was jedna wspólna rzecz..., a jaka? To już niech się każdy domyśli😏 bo zarówno wpisy tomcia jak i twoje wysrywy nie wyglądają jakby pisał je ktoś zdrowy na umyśle🙄🤔 i na przyszłość proszę administrację o usuwanie wszystkich wpisów tego idioty @gubernator_nh w których bez powodu wkleja mój nick bo to są zwykłe zaczepki psychicznie chorego dzieciaka, a ja najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na takie "zabawy"💩.
Taaa olałem szanowną małżonkę i 2 dzieci na rzecz Tomcia. Z pewnością. Ty mi nie komentuj głupich głupot w reputacjach to ja nie będę nazwał swoich dubli Twoja ksywa. Ament jak to mówią na wsiach a nie amen 😉
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Taaa olałem szanowną małżonkę i 2 dzieci na rzecz Tomcia. Z pewnością. Ty mi nie komentuj głupich głupot w reputacjach to ja nie będę nazwał swoich dubli Twoja ksywa. Ament jak to mówią na wsiach a nie amen 😉
Tak czytając Twoje wpisy w ostatnich tygodniach dochodzę do wniosku że dużo cie łączy z tomciem. Albo kreujesz się w internecie na gościa koło 40 z żoną, dziećmi i fajna robota o czym wspominałeś też na innym forum a w rzeczywistości jesteś nastolatkiem z kompleksami gdzie w internecie odreagowujesz swoje niepowodzenia życiowe, albo faktycznie masz tyle lat ale mentalnie to wciąż gimnazjum.
Po co ciągle te prowokujące wpisy i zaczepki. Jak chcesz coś komuś wyjaśnić to masz opcje PW. Całe forum nie musi o tym wiedzieć tak samo jak o Twoim życiu prywatnym bo może nie uwierzysz ale nikogo to nie obchodzi. Fajnie że dzielisz się swoimi typami bo pewnie ktoś korzysta ale nie musisz dodawać swoich wstawek.
Nie chce byś się do tego odnosił. Poprostu jeżeli masz tyle lat ile podajesz to powinieneś wiedzieć jak w tym wieku się zachować a nie teksty typu "bo on pierwszy zaczyna".
Pozdrawiam i wygranych życzę.

Ps. Nie chciałem nikogo obrazić, zwłaszcza Tomcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Panowie...skupiamy się na typach bo będę musiał usunąć wszystkie wasze posty na temat związków partnerskich, etc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +264
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Kobiety Liga MIstrzow
Levante-Lyon
1 polowa liczba goli 1.5 + 1.90
Fortuna 0-0
BTS- 1.83 Fortuna 1-2

Levante jest bardzo dobra druzyna szczegolnie w ataku,Lyon to inna polka ale mysle ze na tym etapie obie druzyny dadza z siebie wszytko bez kalkulacji juz w 1 polowie.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Ofensywa live: stawiane w HT

Katar - Serbia powyżej 0.5 Kataru Tak 2.50

Łotwa - Giblartar powyżej 1.5 gola mecz 1.85
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
I ponownie:
Mecz ogladam wiec bet bardziej szczegolowy:
LM kobiety
Levante-Lyon
Lyon Liczba goli 1.5 + 2.25
Fortuna 1-2
Liczba goli wiecej niz 1.5 1.74 Fortuna 1-2
Liczba goli wiecej niz (2) 2.38 Fortuna 1-2

Mecz bardzo zywiolowy obie ekipy maja swoje szanse wiec jest szansa na remis jednak mysle ze Lyon coraz bardziej przewaza i wkoncu Obrona Levante peknie.Levante bardzo dobrze wyprowadza kontrataki ale cienko z ich snajperkami ktore maja szanse ale strasznie "mieszaja" mysle ze ten mecz moze miec spokojnie kilka goli po przerwie wiekszosc jednak po stronie Lyonu.w najgorszym wypadku pograne za drobne remis za 3.20.Jednak mysle ze gole predzej czy pozniej przyjda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Live puchar Kolumbii
Llaneros FC
0
Deportivo La Equidad
0

Gole gospodarzy Powyżej/Poniżej 0.5 tak 2.55 55' Myślę że home coś mogą strzelić, pierwszy mecz 0:0 puchar rewanż, co tu bronić
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom