>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Muszę skomentować. Te łajzy w koszulkach z Orłem pewnie będą mieć wincyj szczęścia niż rozumu i umiejętności jak L że Slavia. Ja jak widzę ich grę to ma drgawki. Pewnie Albanczyk czerwo dostanie i fart. Wszyscy trąbili nie graj Bereszyńskim to dalej wniosków nie wyciągnął. Dopiero po 20 iluś tam minutach się zreflektował. Ciekawe czy zmiana przez uraz czy dyspozycje. Albany jeee...ą naszych. Dramaaaat
Post automatycznie złączony:

I fart. Wrzutki jak w Madrycie za Zidana.
..
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
El.Mś
Andorra-San Marino
1 druzyna strzeli 2.5 + 1.45
Fortuna lipa
Kurs beznadziejny ale do jakiejs podbitki calkiem ok.
Meczu nie ogladam ale po pierwsze Gracz Andorry ma szanse zdobyc hat trika wiec mysle ze jakis karny lub caly zespol bedzie gral na niego,bo chyba 1 raz sie zdarzy zeby jakis grac z Andorry mial szanse na hattricca.Po drugie widac po statystykach ze Andorra cisnie w kazdym elemencie,a po trzecie to jest San Marino defensywne lipa.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Muszę skomentować. Te łajzy w koszulkach z Orłem pewnie będą mieć wincyj szczęścia niż rozumu i umiejętności jak L że Slavia. Ja jak widzę ich grę to ma drgawki. Pewnie Albanczyk czerwo dostanie i fart. Wszyscy trąbili nie graj Bereszyńskim to dalej wniosków nie wyciągnął. Dopiero po 20 iluś tam minutach się zreflektował. Ciekawe czy zmiana przez uraz czy dyspozycje. Albany jeee...ą naszych. Dramaaaat
Post automatycznie złączony:

I fart. Wrzutki jak w Madrycie za Zidana.
..
Oj tam tam Niemcy mordują się z Liechtensteinem. W dzisiejszych czasach nie ma słabych może poza San Marino
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Pięknie mówiący Sousa się uchowa. Farty. Jak żyć 😀. Dobra to nie quasi chat. Koniec pitolenia.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Najlepszy numer to są NIEMCY. Gdy tylko wszedłem na ofertę na efrotunie, to od razu zauważyłem że handicapy jakoś dziwnie są u góry od razu. Ciekawe. Przestaję już być taki pewny, że światem sportu nie żądzą pieniądze i ustawki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Tenis Bułgaria UTR babki za chwilę start

Sevil Yuldasheva 1.90
Sara Mikaca

Zaryzykuję na Uzbeczkę, myślę że to jednak lepsza zawodniczka, chociaż ostatnio dużo w tekę, to się bujała po ITF ach, początek wszystko powie, ale może i zabić kursy, więc kulne pre na lekkim ryzyku.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Tenis Bułgaria UTR babki za chwilę start

Sevil Yuldasheva 1.90
Sara Mikaca

Zaryzykuję na Uzbeczkę, myślę że to jednak lepsza zawodniczka, chociaż ostatnio dużo w tekę, to się bujała po ITF ach, początek wszystko powie, ale może i zabić kursy, więc kulne pre na lekkim ryzyku.
7:5 6:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom