>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
Q 144

quizzly

Użytkownik
siemka,

JAPONIAYBC Levain Cup - Play Offy

to jest Puchar Japonii ? bo widze, ze liga dalej trwa. i czy graja tu tak jak teraz wszedzie 1 mecz czy 2 mecze? dzięki
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
siemka,

JAPONIAYBC Levain Cup - Play Offy

to jest Puchar Japonii ? bo widze, ze liga dalej trwa. i czy graja tu tak jak teraz wszedzie 1 mecz czy 2 mecze? dzięki
Pewnie już za późno ale to jest jeden mecz. I z tego co rozumiem to jest taki puchar ligi.

I na przyszłość; Na yt J.LEAGUE International można oglądać live mecze tych rozgrywek w bardzo dobrej jakości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Hurkacz gra dno, tak trzeba to podsumowac, co chwile cos knoci, caly czas komentatorzy wylapuja jego bledy , wiecej bledow niz poprawnej gry , wyglada jakby byl na grzybach , ja zagralem za 1,97 w Unibecie przy stanie 1-1 w 3 5-2 dla fokiny

Juz w meczu z Gojowczykiem slabo gral , wiec to zadna niespodzianka ze jego gra jest daleko od oczekiwanej
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Hurkacz gra dno, tak trzeba to podsumowac, co chwile cos knoci, caly czas komentatorzy wylapuja jego bledy , wiecej bledow niz poprawnej gry , wyglada jakby byl na grzybach , ja zagralem za 1,97 w Unibecie przy stanie 1-1 w 3 5-2 dla fokiny
A Jak mówiłem dziś rano w dziale, że parodysta to ludzie mnie bluzgali i krytykowali typ a tu proszę ciekawe kto teraz ładnie przeprosi i przyzna rację :)
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja widzialem co napisales i chcialem napisac ze sie z tym godzilem bo widzialem ze Jozzy sie wtracil do rozmowy i rowniez mial racje , tylko ze ty dosc bunczucznie sie wypowiedziales bez zadnej analizy dlatego ludzie chcieli ciebie zjesc :)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A Jak mówiłem dziś rano w dziale, że parodysta to ludzie mnie bluzgali i krytykowali typ a tu proszę ciekawe kto teraz ładnie przeprosi i przyzna rację :)
Oj, nie, zupełnie inaczej napisać analizę merytoryczną z konkretnym uzasadnieniem, a zupełnie co innego napisać, że parodysta i stawiać na przeciwnika. I jeszcze po pierwszym secie radość, bo "miałem rację", jakby nie wiedząc, że mecz trwa do 3 wygranych setów. Jakoś po 1:6 w drugim nic nie napisałeś 🤔 Podobnie milczałeś po stawianiu domów na Celtic po stracie bramki na 0:1 w meczu u siebie z mistrzem Węgier, gdzie ostatecznie przegrali. Jesteśmy na forum bukmacherskim, w założeniu wszyscy dorośli, nie dziw się więc, że ludzie nie traktują Cię poważnie, jak zachowujesz się jak dziecko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Widac ze Hurkacz jest bez formy, gra beznadziejnie, trzeba przyznac ze ten fokina gra jak gra, gra swoje i nic wiecej , troche ambicji pobiega, a Hurkacz mnozy bledy przez bledy , jakby byl ten Hurkacz z poprzedniego sezonu to fokina bylby zamieciony w 3 setach.

Hurkacz juz na poczatku sezonu wykazywal spadek formy , w mastersie z Bubikiem przegra ktorego gralem live za 1,60 , wiec widac ze ta parabola formy wciaz spada i nie widac zeby nagle rosla.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szczekaczu dziecko to jestes Ty podałem typ z pięknym kursem i krotka analiza bo nie mam czasu na pierdoly a ty zamiast podziękować jeszcze bedziesz bucował zenada
No i sam widzisz, jakie świadectwo o sobie wystawiasz. Mam dziękować, bo dałeś wysoki kurs i akurat Ci wszedł? Dobre sobie. Żyj dalej w tej swojej kuli, gdzie jesteś wielkim typerem, a reszta jest zła, bo się czepia zajętego człowieka, który łaskawie dał na forum pewniaka. Forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje, służy do wymieniania opinii, rozmów merytorycznych, a nie takich, jakie Ty próbujesz prowadzić. Na forum parę miesięcy, a za chwilę wręcz się zaczniesz obnosić, jak najlepszy typer w Polsce. Fokina wygrał, jak pisałem w temacie US Open - zapraszam do zgłoszenia postu w ramach tematu "najlepsze analizy", wszakże taki post nie może przejść obojętnie, niech wszyscy zobaczą, z jakim ekspertem mamy do czynienia, fenomen typerski 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Lekko
Milwaukee Bucks
Atletico P. Bragantino powyżej 2 goli
Ako 2.51 lvbet

Milwaukee Miami 114:116 minus
Atletico Bragantino 1:1 zwrot
Ako na
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Shapovalov - Kwon
Typ: Kwon win
Kurs: 2,10 w betx

Przełamał w trzecim secie, ale sam się złamał gem później i zjazd do bazy, szkoda.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Oj, nie, zupełnie inaczej napisać analizę merytoryczną z konkretnym uzasadnieniem, a zupełnie co innego napisać, że parodysta i stawiać na przeciwnika. I jeszcze po pierwszym secie radość, bo "miałem rację", jakby nie wiedząc, że mecz trwa do 3 wygranych setów. Jakoś po 1:6 w drugim nic nie napisałeś 🤔 Podobnie milczałeś po stawianiu domów na Celtic po stracie bramki na 0:1 w meczu u siebie z mistrzem Węgier, gdzie ostatecznie przegrali. Jesteśmy na forum bukmacherskim, w założeniu wszyscy dorośli, nie dziw się więc, że ludzie nie traktują Cię poważnie, jak zachowujesz się jak dziecko.
No tak, jakie to polskie... Najpierw na kogoś napie*** o typ a później jak wejdzie to pisać takie farmazony jak wyżej. Możemy się umówić o coś jak jesteś taki cfffany? Jak trafisz mi kurs ponad 4 z USOpen do niedzieli daje Ci 1000pln jak nie to Ty mi ok? :cool:
 
Q 144

quizzly

Użytkownik
czesc, szukam buka ktory mialby w tenisowej ofercie brejki. Widzialem kolega adik1992 gra na 1xbet ale jak sprawdzalem to na 1xbet nie mozna wejsc w PL. czy jest jakas polska wersja tej strony? z gory dzieki za pomoc!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Shandong vs Jiangsu, 0-1, kilka minut do ft, over 1,5 po @ 4,0 symbolicznie... Oni tam lubią wałki u Pana Li...
Edit
Oni tam już wcześniej mogli kilka goli zdobyć...
Edit 92 min i Shandong z metr nad poprzeczką.... No jak się tak nie trafia to...
Edit2
W 95 min "gospodarze" na aferę ale kicha z tego wyszła... Ft 0-1
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
De Minaur - Gasquet / over 34,5 gema
Pironkova - Muguruza [6,5:0 gema] / Pironkova win
AKO: 2,72 w betx
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg (1:2, 8 minut do końca spotkania)
Traktor over 1.5 @3.2

Jeszcze stracili jak grali w przewadze
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom