>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 28 stycznia 2020 08:17 przez tentyp1i teraz szybkie 6:0 hehe
I sie nie zdziwie jak tak będzie. I szczerze nawet tego chce. Trudno ja przegram ale za to co zrobił niech również przegra i niech mu się śni po nocach to spotkanie. Kara musi być. 
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 08:14 przez kropson1988To się w głowie nie mieści. Ja poprostu nie wierzę w to co oglądam. Przepraszam was za to co napisze nie jestem jakimś fanem teorii spiskowych i ogólnie przekrętów ale to co Sandgren odwalił to poprostu przechodzi ludzkie pojecie. Gość miał 3 piłki meczowe po drugim serwisie Fedexa i walił cały czas w siatkę, a teraz w Tb miał 6:3 i co? Przegrywa Tb gdzie również Federer miał drugi serwis. W tym momencie ręce mi opadły jak można tak jawnie sprzedawać... Ja wszystko rozumiem, że walka, że to sport i w ogóle ale Federer można powiedzieć, że chodził po korcie. Zero oznak walki i wygrywa przegranego seta. No kurde. Co za żenada. Naprawdę już dosyć takich akcji. Ileż można... Przepraszam za swoją złość ale to jest nie do pojęcia... 
Też miałem Sandgrena, ale zrobiłem cashout na ok. 95% ostatecznej wygranej przy 6:3. dla niego w TB.
Ile to już było takich sytuacji to nie idzie zliczyć  (ostatnio z Millmanem, też miałem live pobrane po 11.50 przy setach 2:1 dla Fedexa, ale tam się zagapiłem 20 sekund i było po cashoucie.
Nie brałbym tego co się dzieje, jako sprzedawania.
Meczu teraz nie widziałem, ale ileż było sytuacji w meczach Djokovicia i Federera grającym naprzeciwko siebie, że przegrywali wygrane mecze (głównie Federer i ostatni mecz na Wimbledonie, gdzie miał dwie meczowe przy swoim serwisie, a Djoko wcale nie grał tam jakiegoś kosmicznego tenisa).
Taka specyfika tego sportu bym powiedział, chociaż nie uważam, że sprzedawania w ogóle nie ma.
No bo idąc tym torem, to Millman też sprzedał i przegrał przy ponad 80 UE Federera.
Myslę, że to głównie głowa determinuje przebieg każdego spotkania. 
 
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
... jak widać sporo emocji się udzieliło nie tylko na trybunach po takim spotkaniu jakie mieliśmy okazję oglądać w AO, najważniejsze że Roger po meczu uważa że miał po prostu szczęście...
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 28 stycznia 2020 06:44 przez kropson1988Federer medical timeout w trakcie trzeciego seta. Ja zdążyłem pograć jeszcze Sandgrena po drugim secie ale i w takim wypadku jeszcze te "ochłapy" są uważam do pobrania przy po 1 w setach i 3:0 w trzecim dla Sandgren. Więc Sandgren mecz @2,30 i dw 3:1 @3,25 Betsafe. 
2x  . Szkoda gadać. 
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 08:19 przez kropson1988

I sie nie zdziwie jak tak będzie. I szczerze nawet tego chce. Trudno ja przegram ale za to co zrobił niech również przegra i niech mu się śni po nocach to spotkanie. Kara musi być. 
Kropson, polecam Ci często korzystać z cashoutu, jeśli grasz tenisa.
Tyle kasy co nie wygrałem w zeszłym roku przez odwracanie meczu przez przeciwnika z niemożliwych wyników, to nawet nie chce mi się liczyć.

80% ostatecznej wygranej jak dają to przyjmuje jako swoje minimum do brania cashoutu.
Przecież chodzi w końcu o to żeby być do przodu, a nie przewidzieć wynik końcowy i trzymać się tego na upartego do samego końca.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Roanic Djokovic over 40.5 gema @2.22
Przypomne tylko że Milo nie stracił jeszcze swojego podania w turnieju 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Federer dziś znów ładnie dał zarobić tak jak ostatnio przy 2:2 po 1,51 ????

aha żeby nie było spamu i głupiego postu:

Rao-Djoko mecz oczywiście z jednym faworytem i nie ma raczej opcji by Djoko przegrał, ale strata seta na pewno możliwa.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 10:06 przez tentyp1oj patrząc tylko na te 4 gemy to Djoko chyba będzie szybkie 3-0 :)

Nole w każdym aspekcie dużo lepszy, Raonic próbuje się jako tako serwisem bronić, ale return Nole mhm :)
Potwierdzam 3-0 szybkie :)
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Szczerze? Tylko naiwni mogli wierzyć, że samym serwisem Rao wygra z Djoko ????

To nie Tcicipas z Grecji który moim zdaniem najlepszy sezon w karierze ma już za sobą i już go nie powtórzy.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Za drobne
Kashima Melboune
powyżej 0.5 gola do przerwy
2.50 etoto

Tokyo Ceres
powyżej 0.5 gola do przerwy
2.35 etoto

Seoul kedah
Powyżej 1 gola do przerwy
2.90 lvbet

Nie postrzelali 2x  1x [zwrot] 
P.S gdy dasz typ na gole do przerwy to  nic tak nie denerwuje jak bramki zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy ;)
 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
82 min. AFC, Kashima vs Melbourne Victory, mamy 0-1, skośni atakują,  over 1,5 po @ 2,0    za drobne...
Edit
troszkę jestem zaskoczony dobrym wynikiem Big V, 0-1 FT,  Aussie idą dalej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom