>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Thiem ma niezle wywalone ne gre w tegorocznym us open:) a jak ktos chce zobaczyc jak wyglada ustawiony mecz w wielkim szlemie to plecam mecz Edmund z Andujarem niech sobie gdzies sciągnie na necie i oglada do znudzenia:) moderatorze Ranczo polecam szczególnie Tobie
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:22 przez mrbrightsideThiem ma niezle wywalone ne gre w tegorocznym us open:) a jak ktos chce zobaczyc jak wyglada ustawiony mecz w wielkim szlemie to plecam mecz Edmund z Andujarem niech sobie gdzies sciągnie na necie i oglada do znudzenia:) moderatorze Ranczo polecam szczególnie Tobie
Ziomeczku ale jak masz takie informacje odnosnie ustawianych spotkan to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zebys to zglosil. Sa odpowiednie organizacje, ktore sie zajmuja takimi sprawami.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:38 przez ranczo0123

Ziomeczku ale jak masz takie informacje odnosnie ustawianych spotkan to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zebys to zglosil. Sa odpowiednie organizacje, ktore sie zajmuja takimi sprawami.
Ranczo, co Ty gadasz? Jakie organizacje? Nam to powinien zgłosić, kumplom z typów na żywo, co by człowiek trochę grosza przytulił, a dopiero później, ewentualnie, jakimś organizacjom. 
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:40 przez dracond

Ranczo, co Ty gadasz? Jakie organizacje? Nam to powinien zgłosić, kumplom z typów na żywo, co by człowiek trochę grosza przytulił, a dopiero później, ewentualnie, jakimś organizacjom. 
Problem polega na tym, ze to nie ja wszedzie widze spiski i ustawki tylko @mrbrightside. Jego mozesz poprosic moze Ci kopsnie jakiegos fixa ????
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:42 przez ranczo0123

Problem polega na tym, ze to nie ja wszedzie widze spiski i ustawki tylko @mrbrightside. Jego mozesz poprosic moze Ci kopsnie jakiegos fixa ????
Wiesz, problem w tym, że z moich obserwacji wynika, że on fixy widzi pod koniec spotkania albo po spotkaniu. Jakby widział przed, to może bym poprosił - zawsze można spróbować :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 23:23 przez ranverThiem rok temu taki mecz z Nadalem a w teraz leci z Fabbiano hehehe
Przecież thiem praktycznie bez treningu w ostatnim czasie. Nie wiadomo było czy wystąpi. Sam mówił że nie spodziewa się zbyt wiele. Wystarczyło popatrzeć do działu. Nie wiem czy ktoś grał w jego stronę. Sam grałem over setowy bo do końca nie wierzyłem że Włoch może ogarnąć ale był też typ na wygraną Fabbiano i wygraną Włocha przynajmniej dla mnie nie jest niespodzianką. 
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak teraz oglądam mecz greka z Rublowem i też niezle cyrki. Stefanos 4 set na sztywnych nogach bo kurcze łapały. Nawet karny pkt stracił przez to. Kto by się spodziewał. W Australii biegał w meczu z Rogerem a tu już w 1 rundzie taki zmęczony  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom