>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:16 przez sphairstikeRuski to już 9 z rzędu BP nie wykorzystał. Murowany faworyt:)
Widziałeś kiedyś Pospisila w akcji? Oglądasz teraz mecz czy tyłku suche staty? Vasek dysponuje dobrym podaniem. Gdyby nie kontuzje to może byłby w top 10 już kilka lat temu. 

A co do bp to Federer z Tsitsipasem w AO nie wykorzystał zadnego z 13 szans chyba. Czyli też ustawka była?  
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pospisil nigdy orlem nie byl a w tym roku to wogole  wrcil po jakies kontuzji i wygral 2 mecze z jakimis itfowcami i teraz gra z Kachanovem ktory jet w topb 10 i jest ostatnio w fomie
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:21 przez ranverusuwajcie posty usuwajcie niedlugo pies z kulawa noga na to forum nie wejdzie z takim podejsciem.
Jak masz jakis pomysl odnosnie usprawnienia forum to napisz cos konstruktywnego w odpowiednim dziale. Jak chcesz sobie ponarzekac i wszystko krytykowac bez zadnego sensu to lepiej nic nie pisz.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
no dobra ale pytam sie co zmienia te polubienia albo odznaki ? no co to da ? ze sobie ktos nabije 1k czy 10k ? super. Kiedys byla tylko reputacja i nikt nie narzekal. Pisalem waldi odrzucil pomysl reaktywacji hyde parku co ludzie lubili sobie wbic na forum i luzno pogadac ze soba bez zadnych ograniczen  jak to bylo kiedys, znam duzo osob co wlasnie jak hyde park zostal zlikwidowany przestaly tutaj w ogole zagladac. ale oczywiscie lepiej dodawac tylko non stop nowy wyglad strony, sponsorow czy reklamy , moze kasa sie zgadza ale ludzi zdecydowanie ubywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:23 przez adik1992

Widziałeś kiedyś Pospisila w akcji? Oglądasz teraz mecz czy tyłku suche staty? Vasek dysponuje dobrym podaniem. Gdyby nie kontuzje to może byłby w top 10 już kilka lat temu. 

A co do bp to Federer z Tsitsipasem w AO nie wykorzystał zadnego z 13 szans chyba. Czyli też ustawka była?  
człowieku o czym Ty piszesz... jakby tak patrzec co kiedys jakis tenisista pokazywał( i jakie ma mozliwosci kiedy gra swoj najlepszy tenis) to co drugi moglby/powinien byc w top 10 . wiadomo ze forme trzeba budować .wiadmo ze sie buduje ją grając i wygrywajc bo zdobywasz pewnosc siebie ..pewnosc decyzji i uderzen. kiedy Vasek miał sie odbudowac od powrotu po kontuzji jak gosc w tym roku zagrał 6 spotkan z czego tylko 2 wygrał z jakimis totalnymi nonamemami?? powiedz mi kiedy?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:30 przez ranverno dobra ale pytam sie co zmienia te polubienia albo odznaki ? no co to da ? ze sobie ktos nabije 1k czy 10k ? super. Kiedys byla tylko reputacja i nikt nie narzekal. Pisalem waldi odrzucil pomysl reaktywacji hyde parku co ludzie lubili sobie wbic na forum i luzno pogadac ze soba bez zadnych ograniczen  jak to bylo kiedys, znam duzo osob co wlasnie jak hyde park zostal zlikwidowany przestaly tutaj w ogole zagladac. ale oczywiscie lepiej dodawac tylko non stop nowy wyglad strony, sponsorow czy reklamy , moze kasa sie zgadza ale ludzi zdecydowanie ubywa.
Dzieki tym wrednym sponsorom i reklamom mozemy organizowac sporo roznych konkursow z duzymi nagrodami. Utrzymanie serwerow, zaplecza technicznego itd to wszystko kosztuje. Przypominam, ze forum jest w 100% darmowe. Wprowadzane rozne zmiany pokazuja, ze nie proznujemy i ciagle szukamy sposobow na poprawienie jakosci oraz zachecenia kolejnych ludzi do aktywnego udzialu w zyciu forum. Dodatkowo bardzo po dupie forum dostalo rykoszetem po wprowadzeniu tej nieszczesnej ustawy hazardowej. Troche czasu juz od jej wprowadzenia minelo ale kto tutaj byl przed jej wprowadzeniem ten moze dostrzec negatywne jej skutki.
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:48 przez zuchmanSzybkie pytanko bo od roku w ogóle nie siedzę w tenisie, jmdp ma kontuzje? Czy jakiś inny powód że nie wystartował? 
Kontuzja kolana. Kolejna operacja byla. Ma wrócić w przyszłym roku na turniej w Delray Beach czyli Australię odpuszcza. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 1,6K

ranver

Użytkownik
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 00:49 przez ranczo0123

Dzieki tym wrednym sponsorom i reklamom mozemy organizowac sporo roznych konkursow z duzymi nagrodami. Utrzymanie serwerow, zaplecza technicznego itd to wszystko kosztuje. Przypominam, ze forum jest w 100% darmowe. Wprowadzane rozne zmiany pokazuja, ze nie proznujemy i ciagle szukamy sposobow na poprawienie jakosci oraz zachecenia kolejnych ludzi do aktywnego udzialu w zyciu forum. Dodatkowo bardzo po dupie forum dostalo rykoszetem po wprowadzeniu tej nieszczesnej ustawy hazardowej. Troche czasu juz od jej wprowadzenia minelo ale kto tutaj byl przed jej wprowadzeniem ten moze dostrzec negatywne jej skutki.
No spoko sponsorzy jak najbardziej rozumiem, ale czy uwazacie serio ze ktokolwiek tutaj wchodzi dla konkursow i na tym powinna sie opierac glowna polityka forum  ? Ja jestem tutaj zeby nie sklamac 9 lat i nigdy nie wszedlem w zadna zakladke konkurs ani nie bralem w zadnym udzialu bo mnie to nie interesuje , watpie aby wiekszosc osob rajcowalo wygranie 50 100 czy 200 zlotych, biorac udzial w kilkunastu etapach, ale wasz wybor. Mi po prostu szkoda tej stronki bo jestem do niej przywiazany i kiedys byl tutaj swietny klimat.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 sierpnia 2019 01:03 przez ranver

No spoko sponsorzy jak najbardziej rozumiem, ale czy uwazacie serio ze ktokolwiek tutaj wchodzi dla konkursow i na tym powinna sie opierac glowna polityka forum  ? Ja jestem tutaj zeby nie sklamac 9 lat i nigdy nie wszedlem w zadna zakladke konkurs ani nie bralem w zadnym udzialu bo mnie to nie interesuje , watpie aby wiekszosc osob rajcowalo wygranie 50 100 czy 200 zlotych, biorac udzial w kilkunastu etapach, ale wasz wybor. Mi po prostu szkoda tej stronki bo jestem do niej przywiazany i kiedys byl tutaj swietny klimat.
Temat rzeka. Forum tworza ludzie. Nie mam na to wplywu, ze teraz w modzie jest fejsbuk a co za tym idzie grupki fejsbukowe. Jest wieksza konkurencja na rynku ze stronami oferujacymi typy bukmacherskie przez co tez koniec koncow ludzi jest mniej bo jest wiecej opcji. Nie chce tutaj juz wiecej spamowac. Z grubsza wyjasnilem co i jak. Jak chcesz o cos jeszcze dopytac to pisz priv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom