>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Jest dziś Królem. Messi jednak może mu jedynie korki do butów wkręcać.Tak obiektywnie to stwierdzam bo nie jestem fanem ani jednego ani drugiego.
Ja szanuje bardzo Ronaldo, no ale zawsze bedzie dla mnie nażelowanym płaczkiem. Messi przynajmniej sie zachowuje normalnie. Poza tym, Ronaldo bronią oczywiście liczby, ale jeśli chodzi o talent, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Messi jest po prostu nr 1.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja szanuje bardzo Ronaldo, no ale zawsze bedzie dla mnie nażelowanym płaczkiem. Messi przynajmniej sie zachowuje normalnie. Poza tym, Ronaldo bronią oczywiście liczby, ale jeśli chodzi o talent, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Messi jest po prostu nr 1.
Normalnie


Tym bardziej szacun, że mimo mniejszego wg Ciebie talentu dojechał w miejsce, w którym jest, to pokazuje ile pracy go to kosztowało. Talent zawsze można zmarnować.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Olimpia Asuncion - Universidad de Conception, do przerwy: Olimpia Asuncion, @2.10, 0:0 w 10 minucie
Palmeiras - Melgar, Both team to score, @2.75, 0:0 w 10 minucie
edit
2x⛔
:#%$#:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Normalnie

Tym bardziej szacun, że mimo mniejszego wg Ciebie talentu dojechał w miejsce, w którym jest, to pokazuje ile pracy go to kosztowało. Talent zawsze można zmarnować.
No napisalem, ze go bardzo szanuje, ale pilkarzem jest jednak lepszym dla mnie Messi. Gdybym mial teraz tworzyc druzyne i moglbym wybrac do niej jednego z tej dwojki, to bez wahania wybralbym Messiego. Co do tych zachowań, to nie bede jednak wchodzil w polemike, bo musialbym szukac video z &quot;wybrykami&quot; Ronaldo, a nie chce mi sie teraz tego robic. Kazdy kto troche interesuje sie pilka zna doskonale obu Panów i ma wyrobione własne zdanie, którego na pewno żadne posty nie zmienią. ; )
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Svitolina powinna już ten 2 set szybko ogarnąć. Barty przegrała wygrany set nr 1 i jak na WTA przystało głowa już się zagotowała.
 
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik
Olimpia Asuncion - Universidad de Concepcion 2.30
ilość goli w 1. połowie meczu więcej niż 2.5


Olimpia Asuncion - Universidad de Concepcion 2.60
ilość goli w 1. połowie meczu więcej niż 2.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom