>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Potrzebuje porady, jaka jest wedlug was najlepsza tv internetowa do ogladania pilki? wizja tv? Panowie doradzcie, bo chce wykupic premium znowu. Mialem na wizja tv ale nie bylo do konca zachwycony i dlatego chcialbym spytac czy znacie cos lepszego?
Wizja.tv za dużo w kulki leci, korzystałem bardzo długo, ze 2 lata a może i więcej (czasem z przerwą na goldvod), teraz skończyło mi się premium i nie mam zamiaru więcej kupować. Teraz znów oglądam goldvod.tv, też niestety zdarza się że nie działa w weekend np C+ Sport a w tygodniu LM ostatnio ale przynajmniej na jednym loginie może oglądać więcej osób na raz.
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Wizja.tv za dużo w kulki leci, korzystałem bardzo długo, ze 2 lata a może i więcej (czasem z przerwą na goldvod), teraz skończyło mi się premium i nie mam zamiaru więcej kupować. Teraz znów oglądam goldvod.tv, też niestety zdarza się że nie działa w weekend np C+ Sport a w tygodniu LM ostatnio ale przynajmniej na jednym loginie może oglądać więcej osób na raz.
Dziękuję bardzo za odpowiedz, a jak tam wyglada koszt pakietow w Goldvod.tv? porownywalnie? Jesli chodzi o jakosc streamow tez w miare podobnie? I ilosc kanalow tez jest w miare taka sama?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa ENCE @1.9
Oj dużo i to bardzo ugrali tych rund po tt, jak ugrają pierwsze dwie po ct, to jestem praktycznie pewny ich wygranej na pociągach
Przegrać 2x pistole i wygrać traina na Navi? Szacunek w opór
✅
 
K 0

kropson1988

Gość
Arsenal DNB @2,74 i Arsenal strzeli 1 bramke @2,55 Betsafe.
Ojoj co Arsenal zmascil z karnego omg bylyby dwa plusy , a tak 1x✅ i zwrot .
Co bedzie czuje tu powrot Skry wiec seta juz nie zdazylem podac bo pisze przy wyniku 2:0 w trzecim dla Skry wygra SKRA @3,4 i handi setowe +1,5 @2,37 Betsafe.
I trzeci set Skra @2 przy 7:6 dla Radoma .
Pieknie Skra , alez dzien , alez kursy dzisiaj siadaja 3x ✅ . Oby tak do konca dnia i gratuluje wszystkim , ktorzy mi zawierzyli i pograli ????:cool::cool:.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dziękuję bardzo za odpowiedz, a jak tam wyglada koszt pakietow w Goldvod.tv? porownywalnie? Jesli chodzi o jakosc streamow tez w miare podobnie? I ilosc kanalow tez jest w miare taka sama?
Po meczu siądę do kompa to Ci dokładnie napiszę.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zderzok jeżeli grałeś Schalke to nie licz na dużo. Nie wiem co tam się dzieje, ale tak słabo grającej ekipy z Gelsenkirchen nigdy nie widziałem. A sorry, jak przyjechał Manchester to biegać się jednak chciało, czyli brakuje motywacji.
Nie wiem po co tykalem to G.. jeszcze 2 ako w grze
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa ponad 26.5 @2
2 mapa ENCE @2.6
2 mapa ENCE +3.5 @2
Powariowali z tymi kursami. Przecież ENCE gra nieziemsko. Przegrali oba pistole, Zeus grał dobrze, ugrał 3 clutche, Simple też dobra gra a mimo to dali radę. Czemu tu by nie mieli? Zwłaszcza że obie ekipy na duście grają w kratkę
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Tychy to jakiś dramat. Dostają bęcki od drużyny złożonej do kupy tej nocy.
Jak ktoś pogral Stomil to był kozak
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Sobota:
Schalke + Sewilla + MU ako: 4.97
Hertha + Pilzno + Olimpia Ljubljana ako: 5.28
Brighton + Portsmouth ako: 2.86
ljubljana po wygraną. Czas się przełamać po 2 remisach u siebie tak jak przełamał się Portsmouth, Brighton , Hertha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom