>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Bencic ma jakieś szanse w 2 secie? ???? Postawiłem na 3 sety w meczu i chciałbym żeby tak właśnie było ????
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Ence Big 1;0 dla big w mapach 7;6na trainie. Ale ence wraza 0;7 i teraz beda grac po ct. A natym turnieju ct jest strona dominujaca. Na overpasie daje wiecej szans ence. Totalbet kurs 2,20
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wtopiłem pięknie na Astralis, no coż koniec gry na dłużej. Jednak w e-sporcie również tankują ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis przegrali mapę, kurs na wygranie meczu 1.39 ???? DDD
Biorąc pod uwagę fakt że to Astralis to to nie dziwi ???? Ale z drugiej strony śmiało jestem w stanie powiedzieć, że Renegades jest najlepiej wyglądającą drużyną na całym majorze. CT mają nieziemskie, po tt teraz tbh wszystkie drużyny bez szału przez te augi. Ale to co po ct grają, ta agresja, rotacja, komunikacja ogólnie, no poezja.
Liczę po cichu, że będą pierwszą drużyną która pokona Astralis na lanie na Nuke, chociaż raczej nie widzę na to szans. A inferno? Astralis tam jest po prostu zbyt P O T Ę Ż N E. Mirage to mapka na której po tt astralis często oddawało bardzo dużo rund. Dlatego ostatecznie widzę tutaj 2;1 dla Astralis. No ale po tych kursach to nie ma cograć ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Biorąc pod uwagę fakt że to Astralis to to nie dziwi ???? Ale z drugiej strony śmiało jestem w stanie powiedzieć, że Renegades jest najlepiej wyglądającą drużyną na całym majorze. CT mają nieziemskie, po tt teraz tbh wszystkie drużyny bez szału przez te augi. Ale to co po ct grają, ta agresja, rotacja, komunikacja ogólnie, no poezja.
Liczę po cichu, że będą pierwszą drużyną która pokona Astralis na lanie na Nuke, chociaż raczej nie widzę na to szans. A inferno? Astralis tam jest po prostu zbyt P O T Ę Ż N E. Mirage to mapka na której po tt astralis często oddawało bardzo dużo rund. Dlatego ostatecznie widzę tutaj 2;1 dla Astralis. No ale po tych kursach to nie ma cograć ????
E tam
Astralis win @1.39 bsf
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Halep cały set pod kontrolą tylko brakowało przełamania a szanse były. Aż przyszedł słaby gem serwisowy a to co zrobiła w 4 punkcie 10 gema to kryminał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom