>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
P 184

proosty

Użytkownik
ma ktoś sreama do tych świątków i kubotów? się posłuchałem śmietany i mi kupon pier**
Z góry dzięki
a co do młodej to za duży hurraoptymizm był ???? nie wygra więc nie marnujcie kasy .
 
C 186

casuals

Użytkownik
W dziale pisałem że kurs na Kvitova to promo piękne. Na tym forum juz tak jest, że jeśli komuś wyjdzie dobry mecz to pseudo eksperci od razu ida w ciemno nie biorąc pod uwagę innych aspektów. Grajcie na amerykankę, teraz macie już większy kurs hehe.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W dziale pisałem że kurs na Kvitova to promo piękne. Na tym forum juz tak jest, że jeśli komuś wyjdzie dobry mecz to pseudo eksperci od razu ida w ciemno nie biorąc pod uwagę innych aspektów. Grajcie na amerykankę, teraz macie już większy kurs hehe.
Jeden mądry nareszcie !
 
C 186

casuals

Użytkownik
Nikt oczywiście nie raczy pomyśleć, że to jeszcze dziecko, że swoje już ugrała, że to bardzo duży i prestiżowy turniej, że Kvitova się zepnie totalnie chcąc się również zrewanżować za porażkę z młodą rok temu ????
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W dziale pisałem że kurs na Kvitova to promo piękne. Na tym forum juz tak jest, że jeśli komuś wyjdzie dobry mecz to pseudo eksperci od razu ida w ciemno nie biorąc pod uwagę innych aspektów. Grajcie na amerykankę, teraz macie już większy kurs hehe.
Przeciez tu nie chodzi o to ze Anisimova ma wygrac. Chodzi o fakt ze ktos typuje tenis niewiedzac nic o zawodniczce. O to sie tu rozchodzilo. Ja sam napisalem godzine temu ze kto wygra to niewiadomo a nie zeby grac na amerykanke.
Sam pogralem pre u66,5% 1 serwisu Amandy liczac wlasnie na stres wywolany stawka meczu i narazie jest dobrze.
Co do miksta to piekna ustawke sobie Polacy zrobili. Najpierw 20 minut i 6:1 dla kubot/ swiatek. Teraz 20 minut i 5:0 Rosolska,/Mektic.
Czyli zeby sie nie meczyc a na serio zagrac w STb. ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Przeciez tu nie chodzi o to ze Anisimova ma wygrac. Chodzi o fakt ze ktos typuje tenis niewiedzac nic o zawodniczce. O to sie tu rozchodzilo. Ja sam napisalem godzine temu ze kto wygra to niewiadomo a nie zeby grac na amerykanke.
W sedno.
Amerykanka na razie bardzo nerwowo, za dużo błędów własnych wynikających ze zbyt dużych chęci. Brak cierpliwości, zanosi się na gładką porażkę.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chodzi o fakt ze ktos typuje tenis niewiedzac nic o zawodniczce. O to sie tu rozchodzilo.
Nie manipuluj moimi wypowiedziami bo to jest słabe. Ja wiedziałem kto wygra i napisałem, że tu jest pewne 2:0 dla Czeszki, a Ty nie wiedziałeś. Dlatego właśnie jednak coś tam muszę się znać na tym tenisie i wiedzieć o tej Anisimovej. Jej poziom dziś to gorzej niż Noname.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nie manipuluj moimi wypowiedziami bo to jest słabe. Ja wiedziałem kto wygra i napisałem, że tu jest pewne 2:0 dla Czeszki, a Ty nie wiedziałeś. Dlatego właśnie jednak coś tam muszę się znać na tym tenisie i wiedzieć o tej Anisimovej. Jej poziom dziś to gorzej niż Noname.
Hmm, czyli każda tenisistka, nawet TOP10 grając bardzo słabo jest nonamem? ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Oj Amanda, Amanda. Hmm...co presja robi z zawodniczką i jak jest szybko weryfikowana. No cóż, gra zaledwie 15% tego, co potrafi, więc wynik wiadomy. Liczę, że ta para jeszcze w tym sezonie zagra przeciw sobie jeszcze :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom