>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
W Hiszpanii (Celta-Valencia) jakby ktoś coś szukał polecam kartkę Parejo @ 1.95WH lub gdzie tam macie. Ma 4 kartki a pasowałoby się wyczyścić na mecz Barca...
⛔ kurde coś ostatnio pech...

Na jutro na przełamanie kartka Willa José z Sociedad.,ma 4 kartki @2,62 betfair, WH i inni, się wyczyścić na derby
Oraz over 2,5kartek Rayo @1.83 bet365 ostatnimi czasy najbardziej overova drużyna jeśli chodzi o kartki a i Baski prowokują dużo kartek u rywali.
Jeszcze mecz Villarreal-Bilbao, typ obie drużyny over 1kartki @1. 50 bet365, kurs słaby ale obie zbieraja
Kartki jak grzyby, walczą o utrzymanie a sędziuje Undiano Mallecano że średnią ponad 6k/mecz,....
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Wczoraj znakomity dzień na AO! Kilka swietnych pojedynków się obejrzało. Wiele typów na żywo powchodzilo. Ale to co się działo na meczu Popyrina i po nim to głowa mala. Klimat emocje publika dała popis. Rzadko coś takiego się przeżywa. Mimo porażki ostatniego kangura w singlu później w Melbourne parku była jedna wielka biba do wczesnego ranka. Brałem w niej udział. Kimnalem się trzy godzinki, ogarnąłem i znowu siedzę w Melbourne parku czekajac na kolejny dzień. Dziś czwarta runda.
W nocy oprócz Popyrina można było chlapać co nie co z boltem, de minaur wpadł ale i Hewitt parę kolejek przyjąl w dobrym humorze. W miedzy czasie pojawił się na chwilę kyrgios ale ogólnie widać że wielu ma go dość. Więc szybko zniknął że swoimi ziomkami. Ja mu w drogę nie wchodziłem zeby znowu w kiciu nie wypadowąc.
Wracając do dzisiejszego dnia szykują się arcy ciekawe środowiska Panów. Zaczynamy o 13 wstępnie, pewnie się opóźni Dimi z Tiafoe. Bardzo wyrównany meczyk. Jeszce dwa lata temu bym w ciemno powiedział że Dimi takich Tiafoe odprawi 3-0 ale dziś daje duże szanse na ugranie dobrego wyniku amerykancowi. Nie wiem czy aż zwyciestwo ale Set a nawet dwa są spokojnie w zasięgu. Over gemowy i handi w stronę jankesa pogralem sporo a na żywo pewnie coś będę dokładal na jedno albo drugiego.
Kolejni będą Berdysz z Nadałem. Co tu dużo mówić 100% Czech znowu golil pionkow a z czołówka jeden wielki wcir. Zwycięstwo nadała pogralem grubasnie. 3-0 też za 80% grubasnej stawki a dołożyłem jeszcze ze wygra swoją cwiartke bo obojętnie czy tak na Tiafoe czy Dimiego to płynie dalej. Berdycha ogoli na cacy.
Cilic z Bautista heh, wszyscy po wygranej chorwata z Verdacso widzą przynajmniej w ćwierćfinale z dużą szansa na półfinał. A ja uważam że Bautista nadal bedzie robił wynik. Dałem +1,5 na bautiste i oczywiście over gemowy.
Fedex zmiazdzy zorbasa bez jednej ręki tego jestem pewien. W hopmancupie sobie odpuszCal bez spiny ale tutaj będzie rzeź. Poszła grubasna lokomotywa na zwycięstwo fedexa w tym meczu oraz kolejna na wygranie ćwiartki bo wg mnie i z ciliciem i z Bautista sobie poradzi.
Meczów Pan omawiać nie będę ale szarapke chętnie zobaczę z kangurka
Na koniec w ramach dopowiedzenia muszę napisac że w nocy na bibce po męczu Popyrina poznałem grupkę z Polski. Pozdrawiam Marteczke i dzięki za dobrą zabawę. Mówiła że czasem zagląda na naszego forumka.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Na noc trzeba grać takie rzeczy :
Kvitova WIN
Cilic wygra seta
Nadal WIN
@ AKO 2,10

Nie wiem co tu musiałoby się wydarzyć, aby to nie weszło.
nonamem? Hmm...lepszy over
No według mnie obserwując jaki progres zrobiła Kvitova to mecz zdecydowanie dla niej.
To, że Amerykance wyszedł ostatni mecz to często się kończy tak, że w następnym przegra 2:0.
 
adik1992 435,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
1,60 na Kvitovą z jakimś nonamem to nie jest dobra rzecz na noc ?
Osaka przed IW tez byla nonamem. Anisimowa tylko ze wzgledu na mlody wiek ma ograniczone starty z seniorkami ale w tym roku sie to zmieni. Osiagnela przeciez final turnieju w hiroszimie pod koniec sezonu. Jak na 17 lat wtedy to calkiem dobry wynik.
Jak to powiedzieli komentatorzy podczas meczu z Sabalenka, nikogo nie zdziwi jak Anisimowa na koniec roku bedzie w top 20.
Jak bedzie dzis kto to wie. Licze na dobre spotkanie i wymiane ognia z obu stron.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Na noc trzeba grać takie rzeczy :
Kvitova WIN
Cilic wygra seta
Nadal WIN
@ AKO 2,10

Nie wiem co tu musiałoby się wydarzyć, aby to nie weszło.

No według mnie obserwując jaki progres zrobiła Kvitova to mecz zdecydowanie dla niej.
To, że Amerykance wyszedł ostatni mecz to często się kończy tak, że w następnym przegra 2:0.
Ja tylko zadałem pytanie, czy dla Ciebie jest nonamem. Jaki będzie wynik? Nie wiem, się okaże.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja tylko zadałem pytanie, czy dla Ciebie jest nonamem. Jaki będzie wynik? Nie wiem, się okaże.
Oczywiscie, ze jest nonamem. Gdybys zrobił ankiete ile ludzi ją zna w stosunku do Kvitovej np. na tym forum i widziało chociaż jej jeden mecz to okazałoby się, że jest jednym wielkim nonamem.
Swoja droga w tym roku super mocne nazwiska są wszyskie dalej poza Caro.
Robi się gęsto w drabince i zaraz w cwiercfinale będa niezle hity...
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Oczywiscie, ze jest nonamem. Gdybys zrobił ankiete ile ludzi ją zna w stosunku do Kvitovej np. na tym forum i widziało chociaż jej jeden mecz to okazałoby się, że jest jednym wielkim nonamem.
Swoja droga w tym roku super mocne nazwiska są wszyskie dalej poza Caro.
Robi się gęsto w drabince i zaraz w cwiercfinale będa niezle hity...
Obracam się w gronie ludzi, którzy znają tenis. Grają, piszą o nim, oglądają i typują. Anisimovą każdy zna dobrze, przeciętny człowiek śledzący tenis również ją zna. Nonamem to ona jest dla Januszy tenisa, no sorry ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Obracam się w gronie ludzi, którzy znają tenis. Grają, piszą o nim, oglądają i typują. Anisimovą każdy zna dobrze, przeciętny człowiek śledzący tenis również ją zna. Nonamem to ona jest dla Januszy tenisa, no sorry ????
&quot;Każdy zna dobrze&quot; - nie brnijmy w to dalej bo naprawdę nie przekonasz mnie, że każdy ją dobrze zna. Każdy dobrze zna Serene Williams, a w Polsce Agnieszkę Radwańską.
Anisimovą zna i ogląda bardzo wąskie grono ludzi. Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób oglądało na tym forum z działu tenisa jakikolwiek jej mecz przed spotkaniem z Sabalenką.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
&quot;Każdy zna dobrze&quot; - nie brnijmy w to dalej bo naprawdę nie przekonasz mnie, że każdy ją dobrze zna. Każdy dobrze zna Serene Williams, a w Polsce Agnieszkę Radwańską.
Anisimovą zna i ogląda bardzo wąskie grono ludzi. Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób oglądało na tym forum z działu tenisa jakikolwiek jej mecz przed spotkaniem z Sabalenką.
Masz rację, nie brnijmy :cwl:
 
adik1992 435,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
&quot;Każdy zna dobrze&quot; - nie brnijmy w to dalej bo naprawdę nie przekonasz mnie, że każdy ją dobrze zna. Każdy dobrze zna Serene Williams, a w Polsce Agnieszkę Radwańską.
Anisimovą zna i ogląda bardzo wąskie grono ludzi. Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób oglądało na tym forum z działu tenisa jakikolwiek jej mecz przed spotkaniem z Sabalenką.
Jezeli interesujesz sie tenisem to zapewne ogladales duzy turniej w Indian Wells w zeszlym roku tam Anisimova pogonila Petre w dwoch setach. I tak jak wspomnialem wyzej doszla do finalu turnieju WTA w Hiroszimie we wrzesniu.
Jezeli ktos sie interesuje tenisem i go typuje to zdobywa wiedze o nowych zawodnikach i ich grze a nie bazuje na oklepanych Williams Federer Nadal bo inni tez graja oprocz tych bardziej rozpoznawalnych.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Panowie grajcie Anisimova. Ja tu widzę pewne 2:0 dla Czeszki, ale szkoda strzępić ryja i tłumaczyć oczywistości.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Panowie grajcie Anisimova. Ja tu widzę pewne 2:0 dla Czeszki, ale szkoda strzępić ryja i tłumaczyć oczywistości.
A teraz to już mieszasz typ do informacji nt. zawodniczki :cwl:
Anisimova fajna dziewczyna, mocno podobna do mojej sąsiadki. Włosy, twarz, długie nogi, no wszystko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom