>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Siatka
Czarnogóra wygra kurs: 5.25
Po jakiej analizie ten mecz ? Ukraina wygrała z Czarnogóra wszystkie trzy mecze po 3-0 nie dając Czarnogórze szans w żadnym secie, hmm ? Chyba nie po tym, że Czarnogóra wygrała z Norwegią dwa ostatnie mecze, bo Norwegię ogrywa każdy po 3-0 ????
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Po jakiej analizie ten mecz ? Ukraina wygrała z Czarnogóra wszystkie trzy mecze po 3-0 nie dając Czarnogórze szans w żadnym secie, hmm ?
A widzisz nawet nie zauważyłem ze k9biety tez grają. To był mecz mężczyzn ze Słowacja ale niestety posypala się w koncowce 2 seta i teraz nie ma czego zbierac
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
A widzisz nawet nie zauważyłem ze k9biety tez grają. To był mecz mężczyzn ze Słowacja ale niestety posypala się w koncowce 2 seta i teraz nie ma czego zbierac
A no chyba, że tak, bo aż się zdziwiłem, że ktoś może coś próbować w stronę Czarnogóry hehe ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
wszedl Hazard, mają jakieś tam sytuacje, ale z Morata to oni nie nastrzelają za dużo, ja czekam do 55-60 minuty i uderzam w over 1.5 Chelsea
Ja mam podobny plan, ale over 1.5 w meczu, kurs ~0.15 mniejszy tylko. Jeszcze kminie na dokładkę gol w meczu Gillingham - Cardiff... Ogląda to ktoś?
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jedno ako dzisiejsze z tematu już siedzi.
Z drugiego Azerbejdżan i Słowacja już weszły. Berdych narazie dobrze idzie. Oby tak do końca.
Z kosza czeskiego jeszcze pograne
Uks Praga -70,5 @1,9 kobiety
Start o 17
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nie wejdzie wedlug mnie. Berdych nie stwarza nawet malego zagrozenia na serwisie Hiszpana.
Bautista ma parę najlepszych dni w tym całym sezonie teraz pewnie ????
Spoko właśnie poszedł cash jak kurs na seta Berdycha spadł do 1.15
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom