>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
D 86

dzordan89

Użytkownik
Strzał z karnego podsumował całą gra Valladolid. Zero agresji, ambicji, pomysłu na gre. Zapwiadalo się na over kartkowy w końcówce ale sędzia nie miał nawet za co dawać kartki.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Sędzia underowy, linie wysokie, ale wynik idealy pod taki typ. Real u siebie będzie dążył nie tylko do wyrównania, ale powalczy o zwycięstwo, a Rayo bedzie za wszelką cenę broniło tak potrzebnych im punktów. Próbuje dwóch linii.
Valladolid - Rayo Vallecano over 3,5ŻK 1,78
Valladolid - Rayo Vallecano over 4,5ŻK 2,84
Nie wierze. Szczególnie mam w pamięci faul ok 70min przed polem karnym Realu. To był szok. No i sytuacja z karnym. Co za jeleń⛔
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic +2,5 @1,83✅
Tsonga - Medvedev 1 set o10,5 @2,38✅
Cyk i pięknie. Mam nadzieję że ktoś skorzystał
To jeszcze jeden typ z tenisa
Berdych o59,5% 1 serwisu. @1,85
Takie coś wynalazlem na dzisiejszy finał w Doha.
Berdych po kontuzji rozkręca się z meczu na mecz. Typ głównie oparty na statystykach ale uważam że linia o 4-5 oczek zanizona.
Berdych odpowiednio trafiał że skutecznością
59% z Kohlschreiberem
71% z Verdasco
67% z Herbertem
64% z Cecchinato
Jak widać tylko z Niemcem nie zostałaby linia pokryta Ale to był pierwszy mecz po powrocie.
Typ myślę że wart ryzyka. Chodzi o trafienie 1 podania a nie procent wygranych pkt.
Kurs z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Valladolid - Rayo Vallecano sob. GODZ. 13:00
Typ: Rayo over 2,5kartek @1.80bet365
Niby 3 kartki to trochę dużo jak na jeden zespół, ale nie jeśli chodzi o Rayo.Powinno być zielono,gdyż zespół z Madrytu to jeden z najczesciej zarabiający kartki w La Liga. Zarówno na własnym boisku jak i wyjazdach ich średnia wynosi ponad 3. Dodatkowo ich ostatnie 6wyjazdow typ wchodził.
Sędzia regularny, Adrián Cordero Vega, w tym sezonie awansował do pierwszej ligi i średnio pokazuje 5kartek w meczu.
Vallecano jak wiadomo w strefie bezpośredniego spadku, muszą gryźć trawę, powinno być ostro.
Inny aspekt, to że oba zespoły znają się z ub. roku gdzie walczyli o awans. Na wyjeździe wtedy goście zobaczyli 4kartki (3zolte i 1 czerw.za podwójną żółtą)
Stawka 2/10
Pzdr
Pany, wystarczyło zaglądnąć do tematu.
Nie chce mi się pisać kolejnej analizy na mecz z Valencia to podam tu. Ostatnie 4 mecze na 5typ na plus. Dodatkowo 3 kolesi z 4.kartkami na koncie...
Alaves kartka w przedziale 76.-koniec meczu @1.90 WH

Pzdr
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
FIVB World Tour. Hague
Wiaczesław Krasilnikow/Oleg Stoyanovskiy - Casey Patterson/Chase Budinger @ 1.31 ✅
Bartosz Losiak/Piort Kantor - Ruben Penninga/Jasper Bouter @ 1,31 ✅
Clemens Wickler/Julius Thole - Żurki Nurminen/Santeri Siren @ 1,2 ✅

@ 2,056
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom