>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Ogląda ktoś spotkanie Chievo? Bo za cholerę nie mam pojęcia za co zostaje nieuznana bramka. Włosi strasznie nadużywają tego VARu. Gość z rzutu rożnego wali głową bramkę a tam gwiżdże po paru chwilach cholera wie co. Zauważcie sobie w lidze włoskiej że każda bramka jest sprawdzana przez arbitra.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Witam! głowa boli, organizm posiłków nie przyjmuje, żyć się nie chce i jak nie zobaczę dziś dobrego spotkania na Anfield to już tylko sznur pozostaje....ode mnie dziś tak :

Leicester
Arsenal +1.5
Spal +1.5
@ 4,30
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Ogląda ktoś spotkanie Chievo? Bo za cholerę nie mam pojęcia za co zostaje nieuznana bramka. Włosi strasznie nadużywają tego VARu. Gość z rzutu rożnego wali głową bramkę a tam gwiżdże po paru chwilach cholera wie co. Zauważcie sobie w lidze włoskiej że każda bramka jest sprawdzana przez arbitra.
Wcześniej napastnik faulował w polu karnym, przynajmniej tak mi się wydaje
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ogląda ktoś spotkanie Chievo? Bo za cholerę nie mam pojęcia za co zostaje nieuznana bramka. Włosi strasznie nadużywają tego VARu. Gość z rzutu rożnego wali głową bramkę a tam gwiżdże po paru chwilach cholera wie co. Zauważcie sobie w lidze włoskiej że każda bramka jest sprawdzana przez arbitra.
Gość był na spalonym co zasłaniał bramkarzowi
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Gość był na spalonym co zasłaniał bramkarzowi
Haha , strzelec gola na krótkim słupku, dwa metry od bramkarza, wali po długim, ale bramkarzowi zasłania typ który stoi w polu karnym. To jest lepsza bajka z ta nieuznana bramką jak Kopciuszek, serio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom