>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ale co było klasyczne? Chyba jedynie to, że jak jest spalony to nie ma bramki i tyle ???? Nic ustawionego w tym meczu nie widziałem ;)
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Nie widziałeś tam spalonego? ????
Nie widziałem. Ale Var pomógł go zobaczyć bo w 92 minucie z wyniku 2:2 byłoby ciężko wygrać. Nie widziałem też ręki, ale var też pomógł ją zobaczyć i był karny na 2:1. Generalnie mecz był oczywiście czysty i tylko tak się przekomarzam bo przecież Juventus nigdy nie miał udowodnione że ustawiał mecze czy coś tam. Jestem po prostu ciekaw czy w drugą stronę sędzia też byłby taki skrupulatny. Ale who knows?
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Nie widziałem. Ale Var pomógł go zobaczyć bo w 92 minucie z wyniku 2:2 byłoby ciężko wygrać. Nie widziałem też ręki, ale var też pomógł ją zobaczyć i był karny na 2:1. Generalnie mecz był oczywiście czysty i tylko tak się przekomarzam bo przecież Juventus nigdy nie miał udowodnione że ustawiał mecze czy coś tam. Jestem po prostu ciekaw czy w drugą stronę sędzia też byłby taki skrupulatny. Ale who knows?
Teraz przez ten VAR to już naprawdę sporo się dzieje. Kiedyś gol to był gol i już tak zostawało, a teraz cały czas przychodzą mi powiadomienia na flashscore o golu, a za chwilę korekta i to o dziwo nie tylko w przypadku Juventusu ????
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Teraz przez ten VAR to już naprawdę sporo się dzieje. Kiedyś gol to był gol i już tak zostawało, a teraz cały czas przychodzą mi powiadomienia na flashscore o golu, a za chwilę korekta i to o dziwo nie tylko w przypadku Juventusu ????
Na tym forum jest nawet na to takie fajne powiedzonko. JUVE KARNY!! - pozdro dla kumatych ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Przecież tam była ręka a później spalony. Myślałem, że jak przepisy gry są łamane to drużyna jest karana i analogicznie druga jest nagradzana, niezależnie kto by nie grał, zwłaszcza gdy jest VAR i można obejrzeć powtórkę o_O
 
K 0

kropson1988

Gość
JEsli ktos moglby zapodac fajny stream do Jastrzebia z Radomem bede bardzo wdzieczny !!!
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
I tak Wisła Płock bierze tą edycję Ligi Mistrzów ????
Stawiaj w każdym meczu Juve karnego i będziesz milionerem :cool:
Nie rozumiem co do tej dyskusji ma Wisła Płock ale widać uraziłem klub z Twojego miasta. Przepraszam.
Juve karny odnosi się do tego że był taki czas że Juve miało problemy z wygrywaniem i zawsze w odpowiednich momentach pojawiał się do pomocy sędzia z karnym. To taka lekcja historii za darmo. Nie spinaj się tak z tym Juventusem bo się nabijam. To są takie żarty. Bramka była prawidłowo nieuznana.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie widziałem. Ale Var pomógł go zobaczyć bo w 92 minucie z wyniku 2:2 byłoby ciężko wygrać. Nie widziałem też ręki, ale var też pomógł ją zobaczyć i był karny na 2:1. Generalnie mecz był oczywiście czysty i tylko tak się przekomarzam bo przecież Juventus nigdy nie miał udowodnione że ustawiał mecze czy coś tam. Jestem po prostu ciekaw czy w drugą stronę sędzia też byłby taki skrupulatny. Ale who knows?
No Juve czyste jak łza ???? )))))))
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Nie rozumiem co do tej dyskusji ma Wisła Płock ale widać uraziłem klub z Twojego miasta. Przepraszam.
Juve karny odnosi się do tego że był taki czas że Juve miało problemy z wygrywaniem i zawsze w odpowiednich momentach pojawiał się do pomocy sędzia z karnym. To taka lekcja historii za darmo. Nie spinaj się tak z tym Juventusem bo się nabijam. To są takie żarty. Bramka była prawidłowo nieuznana.
Noo nie spinam się przecież ???? Nic się nie dzieje :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom