>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mam dokładnie to samo, emocji mnóstwo, ale jakoś w NHL, inne ligi nie przekonują mnie ;) Ten mecz oglądałem od 3. tercji, bo miałem over 4,5 i potrzebowałem 4 bramek albo właśnie wyniku 2:2 dającego dogrywkę ???? Emocji co niemiara, ale psychologia w NHL jednak często zawodzi, tzn. w przypadku bramki dającej dogrywkę w końcówce meczu, drużyna, która wyrównała następnie dogrywkę/karne przegrywa. Nie wiem, jak to wygląda statystycznie, ale może mam takie szczęście, że mecze, które śledzę, czy oglądam i takie coś ma miejsce, to najczęściej kończy się tak jak dziś ;)
Ogólnie hokej jest bardzo szybką grą, a to jest atrakcyjne dla kibica. Wydanie NHL to już w ogóle śmietanka na torcie. Te akcje i prezycja podań to jest rewelacja. Konfrontując to z milardem podań w nieskończoność w środkowej strefie boiska w piłce nożnej to jakiś żart. Piłka nożna jest popularna tylko dlatego, że jest tak dostępna dla każdego. Wystarczy piłka i możesz grać wszędzie. Niestety dla kibica taktyka defensywna, którą przesiąkają zespoły jest nudna jak flaki z olejem. Przerzucam się na hokej ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Swoją drogą to Valencia nie zasłużyła te 3 oczka, szczerze mówiąc
Czy ja wiem? Widać było że Valencia jest lepsza. Po tej straconej bramce na 1:1 gospodarze mogli jeszcze że dwie wpakować. Ale trzeba przyznac, że Huesca zmarnowała tą stuprocentową okazję po błędzie obrońcy Nietoperzy i zamiast strzelać to położył się w polu karnym czując kontakt
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
verno Ty się znasz na hokeju. Powiedz mi, czy ten bramkarz Pingwinów Murray to jest taki Buffon ? ????
Cuda wyczynia w bramce ????
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Ogólnie hokej jest bardzo szybką grą, a to jest atrakcyjne dla kibica. Wydanie NHL to już w ogóle śmietanka na torcie. Te akcje i prezycja podań to jest rewelacja. Konfrontując to z milardem podań w nieskończoność w środkowej strefie boiska w piłce nożnej to jakiś żart. Piłka nożna jest popularna tylko dlatego, że jest tak dostępna dla każdego. Wystarczy piłka i możesz grać wszędzie. Niestety dla kibica taktyka defensywna, którą przesiąkają zespoły jest nudna jak flaki z olejem. Przerzucam się na hokej ????
Polecam obejrzeć dogrywkę Wild z Dallas z dzisiejszej nocy, coś pięknego, jeszcze nie widziałem takiego czegoś że idą 2v1 słupek krążek w drugą stronę i również 2v1 i słupek ????
@Słaby jest ale farci :cool:

 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Utrecht vs Ajax typ: under 2,5 gola kurs: 2,95 oraz Ajax win i under 3,5 kurs 2,55 (Etoto) godz 12:15
Od 2012 w Utrechcie pada poniżej 2,5 bramki biorąc pod uwagę h2h. Utrecht u siebie mocny, mają serię 6 zwycięstw z rzędu. Ajax wiadomo inna klasa, ale na takie pojedynki ekipy się mocno spinaja. Obie ekipy grały w tygodniu, Utrecht minimalnie przegrał w Roterdamie 1:0 a Ajax męczył się z drugoligowa Roda, wygrywajac dopiero po dogrywce. Licze na minimalne zwyciestwo gości. Obie drużyny dobrze spisują sie w defensywie, takze mam nadzieje ze tak samo bedzie dzisiaj.
Dobrze że skontrowałem na livie ???? 2x ⛔ brama w 96 min. Dzisiaj NHL o 18:30 na TVP Sport!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom