>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na dzisiejszą Ligę Mistrzów mam takie trzy propozycje zbite w trebla.
⚽ Hoffenheim - Szachtar over 3.5 ŻK
⚽ Lyon - Man City over 2.5
⚽ Bayern - Benfica Benfica +2,5 handi
ako @2.88
Pierwsze i drugie spotkanie to grupa, w której każdy czuje oddech każdego na plecach. Hoffenheim chce wskoczyć na miejsce premiowane awansem do kolejnej rundy. Zostały dwa spotkania - dzisiaj w domu z Szachtarem i następna kolejna z City na wyjeździe. Jeżeli chłopaki chcą wyjść z grupy to muszą dzisiejszy mecz wygrać, bo raczej w następnej kolejce teren zbyt gorący na cokolwiek. Co to oznacza? Według mnie oznacza to ostatnią szansę na wyciśnięcie jak najlepszego wyniku, czyli walka. Przyjeżdża Szachtar, który pokonując gospodarzy dostaje się na miejsce premiowane Ligą Europy. Myślę, że dodatkowa kasa z tytułu Ligi Europy nie jest obojętna nikomu i ukraiński klub też podejdzie na poważnie do tego spotkania. Nie interesuje mnie nawet wynik meczu ale zakładam, że obydwie drużyny nie odstawią nogi, szczególnie gospodarze. Sprawdziłem statystyki sędziego, pana Kruzliaka. Nie wygląda na takiego co boi się dawać kartki, w rodzimej lidze średnia powyżej 4 kartki na mecz. Myślę, że gdy jest spora kasa na stole to piłkarze dostaną dobrą motywację do nieodstawiania nóg.
W Lyonie podobna sytuacja, to znaczy jest dobra okazja na odbicie się grupie pościgowej. Remis czy wygrana, zawsze zwiększy ich szanse na cokolwiek dobrego. City przedstawiać nie trzeba, tam gole mogą być na zawołanie, zależy od samych zawodników. Lyon to również nie ułomki, raczej są dla mnie drużyną overową, w LM do tej pory każdy mecz to over 2.5 z ich udziałem. Dzisiaj jeżeli chcą coś strzelić to też dostaną bramkę bo ciężko nie dostać od takiej poukładanej drużyny jak MC. Myślę, że over nie będzie większym problemem, równie dobry jest tutaj BTS moim zdaniem.
Ostatni mecz to Bayern bez formy i z osłabieniami w drużynie w postaci Hummelsa, Thiago, Comana, Rodrigueza, Tolisso. Nie wiadomo czy ostatnio jeden z grających powyżej normy Gnabry też zagra. W każdym razie sytuacja Bayernu jest znana. W tej edycji LM Bayern nie wygrał większą ilością bramek jak 2. Benfica, jeżeli przegrała 2-ma bramkami to właśnie z Bayernem. Liczę, że Benfica mając przed sobą 2 mecze wciąż wierzy w awans do kolejnej rundy lecz tutaj musi patrzeć co zrobi Ajax. Nie będzie dla mnie zdziwieniem, jak Benfica strzeli, czy zremisuje. Wątpię by wygrali bo Bayern i LM chodzą w parze. Po prostu uważam, że Bayern w ciut słabszej formie nie wygra 3-ma bramkami.
Wszystko daje mi przyjemne ako ale wiadomo, że nie ma nic pewnego. W każdym razie ja ruszam w tą stronę.
 
rzepin 808,9K

rzepin

Użytkownik
✅????
Over 1.5
Over/Under First Half 1.5
Olympique Lyonnais U19 vManchester City U19
1.66
Over 7.5
Over/Under Total Goals 7.5
AEK Athens FC U19 v AFC Ajax Amsterdam U19
1.75
✅
Over 5.5
Over/Under Total Goals 5.5
AS Roma U19 v Real Madrid U19
1.80✅
Manchester United U19
Match Betting
Manchester United U19 Vs Bsc Young Boys U19
1.66
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rzepin 808,9K

rzepin

Użytkownik
Over 2.5
Over/Under Total Goals 2.5
FC Bayern Munchen U19 v Benfica Lisbon U19
1.57
TSG 1899 Hoffenheim U19 win
1.55
grubiej
Under 2.5
Over/Under Total Goals 2.5
Juventus FC U19 v Valencia CF U19
2.20
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Lyon U19 - Manchester City U19 1 1.95
Hoffenheim U19 - Shakhtar Doneck U 19 1 1.32
AKO-2.53
lyon powinno walnać 3,5 nawet tak myślę ale nie ruszam
Hofeim 2,5 1.36
lyon 2,5 1.25
ako-1.70
hofeim 1,5 1.11
lyon 1,5 1.06
ako-1.18
to można ładować za sporo moim zdaniem jak komuś pasuje pare zł żeby wygrać
lYON 2-0
HOFEIM 1-1
AKO ⛔
AKO Z 2,5 ⛔
AKO Z 1,5 ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PIŁKA RĘCZNA SEHA Liga 15:30
Brest Meshkov - Nexe -3 1 1.60
Brest Meshkov - Nexe -3,5 1 1.70
Brest Meshkov - Nexe -4 1 1.90
Brest Meshkov - Nexe -4,5 1 2.10
Brest Meshkov - Nexe 1 1.30
Brest Meshkov - Nexe 1 połowa 1 1 1.40
25-30 ⛔
połowa 13-14 ⛔
To są jaja co oni wyrabiają prowadzić 4-0 i wttopić brak słów nate zrąbane mecze ustawiane ,szkoda kasy na te głupie ręczne ,Niema jak kilka lat temu ,mozna było spokojnie wygrać ,a teraz co robią wszystko ustawiają ,tylko kasa im w głowie a nie czyst granie :mad:
PIŁKA NOŻNA UEFA YOTH 16:00
Juventus U19 - Valencia U19 1 2.20
Juventus U19 - Valencia U19 remiz zwrot 1 1.70
OSTATNI TYP BO WYCHODZE
HOFEIM MNIE WKURZA TAM WYGRALI 2-1 A U SIEBIE WTAPIAJĄ ,BRAK SŁOW
,MIŁEGO POPOŁUDNIA DO PÓŹNIEJ PRZYJACIELE !!!!
2-0 ✅
Chociaż ci nie odrypali całe szczeście
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Zenit to są patałachy wczoraj pokazali cieniasy
Jak przegrać mecza ,niema nic pewnego w niczym
Juz wczoraj Pokazało kilka drużyn ,które miały wygrać i przegrały
Jakby to takie proste było to buki by nie istniały bo ;poco mają tracić kase ,niema nic pewnego wogóle i nie będzie ,Liczy się kasa tylko nic wiecej ,Niektórzy mają wyrąbane jak zagrają jak dostaną i tak kase
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Zenit to są patałachy wczoraj pokazali cieniasy
Jak przegrać mecza ,niema nic pewnego w niczym
Juz wczoraj Pokazało kilka drużyn ,które miały wygrać i przegrały
Jakby to takie proste było to buki by nie istniały bo ;poco mają tracić kase ,niema nic pewnego wogóle i nie będzie ,Liczy się kasa tylko nic wiecej ,Niektórzy mają wyrąbane jak zagrają jak dostaną i tak kase
Idź na jakiś odwyk człowieku, bo grasz ósmą lige pakistańską w badmintona na live topiąc codziennie kase a potem pierdzielisz jakieś bzdety. Buki żyją z takich jak ty koleżko, ludzie którzy mają o czymś pojęcie i potrafią szukać valuebetów regularnie buki kroją aż dają im limity. Nie jeden taki przykład na forum był w VIP typach koledzy robili naprawdę poteżne zyski swego czasu.
Kazań dziś zjada Lube, to nie podlega wątpliwości żadnej
gość gra coś o czym nie ma zielonego pojęcia a potem pisze, że mecze są ustawione XD co ty kur..a znasz chociaż jednego zawodnika z drużyn które obstawiasz? to jak nie znasz to jak chcesz na tym wygrywać? XD strzelasz sobie wynik na drużyne której nazwa ci sie bardziej podoba czy jak?
Na takich ludzi to już tylko odwyk bo innego ratunku to chyba nie ma
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Pisałem wcześniej, że to mecz 50/50 i to się sprawdza. Wcale Lubie nie odstaje od Zenitu, a już pisanie że Zenit zmiażdży to można włożyć między bajki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom