>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 2 1.80
Regina Pats - Swift Current Broncos 1 1.80
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 1 1.50
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators over 5,5 1.60
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators -1 1 1.60
 
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
Nie znasz czlowieka osobiscie a mowisz, ze to jakis sebix.
Gościu, nie muszę go znać żeby to stwierdzić - chyba każdy widzi jaki jest i nic, ani nikt już go nie zmieni. Chłop z mikrofonem do niego podchodzi, a ten chce się rzucić poza ring na jakichś typów co krzyczą :cwl:
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Z nudów włączyłem ten pojedynek Wacha ze Szpilką, obejrzałem cały. I chyba oglądałem coś innego niż komentatorzy. Na siłę wmawiają jakie to emocje, jak wiele się dzieje. Pojedynek GLADIATORÓW, rozumiecie, tam mało brakowało a by lwy wypuścili. Po walce na wywiadzie Szpilka biega po ringu jak pijany na prawo i lewo i kręci jakieś zadymy jak chłopiec. Facet od wywiadu z Wachem mówi, jaki to był Mariusz FENOMENALNY. I tak się zastanawiam, czy ja nie śnię czasem. Szpilka dostaje jeden mocniejszy strzał i nie wie co się dzieje w ringu, jak amator autentycznie. Wach chodzi i prawie się nie rusza, po czym po walce twierdzi, że był w WYŚMIENITEJ formie kondycyjnej. Długo nie będzie drugiego Gołoty :|
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Z nudów włączyłem ten pojedynek Wacha ze Szpilką, obejrzałem cały. I chyba oglądałem coś innego niż komentatorzy. Na siłę wmawiają jakie to emocje, jak wiele się dzieje. Pojedynek GLADIATORÓW, rozumiecie, tam mało brakowało a by lwy wypuścili. Po walce na wywiadzie Szpilka biega po ringu jak pijany na prawo i lewo i kręci jakieś zadymy jak chłopiec. Facet od wywiadu z Wachem mówi, jaki to był Mariusz FENOMENALNY. I tak się zastanawiam, czy ja nie śnię czasem. Szpilka dostaje jeden mocniejszy strzał i nie wie co się dzieje w ringu, jak amator autentycznie. Wach chodzi i prawie się nie rusza, po czym po walce twierdzi, że był w WYŚMIENITEJ formie kondycyjnej. Długo nie będzie drugiego Gołoty :|
Komentatorzy dzisiaj aż za bardzo stronniczy, ale co zrobić ???? Trzeba chwalić, że to nie wiadomo jakie walki, że czołówka wymięka ???? Brak im wyczucia. To nawet na gali Najmana, którą transmitowali byli bardziej obiektywni, ale teraz porządki się zmieniły i będą z przeciętniactwa robić towar pierwszej jakości. Ich wola.
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
I polskiej promotorki. Na rodzimy rynek dają ochłapy, ale nie ma co się dziwić, skoro nikt za granicą nie chce tego kupić.
A u nas owinął gówno w papierek i sie sprzeda. Szkoda mi tylko tych komentatorów, bo naprawde trzeba sie na męczyć zeby ubrać takie &quot;widowiska&quot; w slowa, ale na tvp sobie radzą hah
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom