>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Nimes - Nice
Nice wygra
⚽ Genoa - Napoli
over 2.5
ako @2.59
W meczu we Francji, gospodarze mają 2 czerwone kartki. Ja nie wiem ile da się bronić w 9 ale mam nadzieję, że goście to ogarną, jeszcze mają 30 minut. Zastrzegam, że znam tam może ze 4 piłkarzy, nic więcej. Idę za kartkami.
We włoskiej lidze z kolei myślę, że Napoli strzeli, z resztą mam to pograne. A skoro strzelą to pójdą za ciosem i znowu się otworzą. Więc jest pole do bramek.
✅ git, będzie co przegrywać na NBA bo się nie znam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gmark 765

gmark

Użytkownik
Szkoda ze juz tylko 2,75 na Fnatic bo graja bardzo dobrze i moim zdaniem sa wstanie wygrac. JW w bardzo dobrej formie.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Szkoda ze juz tylko 2,75 na Fnatic bo graja bardzo dobrze i moim zdaniem sa wstanie wygrac. JW w bardzo dobrej formie.
Niby tak na mirku na fnatic zagrałem ale inferno już nie ma co tykać bo może być bardzo ciężko mimo dobrej formy to taktycznie Astralis mogą ich rozłożyć także 3 mapa to już tylko do oglądania.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Też czekam na mecz, bo zagrałem 3 mape win Szwedów. Jeśli Fnatic wygra to gram na Faze grubiej.
NIestety najgorsze jest, że Astralis ma mega terro na Inferno i boję się, że Szwedzi tego nie wytrzymają
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Kurcze, nie mam gdzie obstawić Wacha. Artur mnie nie oszuka tym zarostem, że niby dojrzał. Ręce w dół olewczo znowu będą i mu wyłączą światło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom