>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Dortmund - Bayern
BTS i over 2.5
⚽ Crystal Palace - Tottenham
Crystal Palace handicap +1,5
ako @2.42
W meczu Bundesligi nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak sporej ilości bramek, to zbyt prestiżowy mecz, tam jest pojedynek do upadłego.
Crystal Palace lubi rozegrać od czasu do czasu dobry mecz, gdzie zaskakują wszystkich. Mogą pokusić się o wygraną, ale dla bezpieczeństwa mogą nawet przegrać 1 bramką.
✅ trochę nerwów przy Crystal Palace, ale koniec końców jest plus
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Obserwuje ktoś Conegliano z Novara ? czy sam jestem &quot;koneserem&quot; Superpucharu Wloch babek ????
Conegliano 1 set @1.9
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Brawo Rublev. Swietna robota w ofensywie! Trzeba docenic Munara bo pokazal kawal dobrego tenisa na tym turnieju i widac ze swietnei rokuje na przyszlosc. Juz jest kozakiem w defensywie a co dopiero bedzie za 2 lata.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Nimes - Nice
Nice wygra
⚽ Genoa - Napoli
over 2.5
ako @2.59
W meczu we Francji, gospodarze mają 2 czerwone kartki. Ja nie wiem ile da się bronić w 9 ale mam nadzieję, że goście to ogarną, jeszcze mają 30 minut. Zastrzegam, że znam tam może ze 4 piłkarzy, nic więcej. Idę za kartkami.
We włoskiej lidze z kolei myślę, że Napoli strzeli, z resztą mam to pograne. A skoro strzelą to pójdą za ciosem i znowu się otworzą. Więc jest pole do bramek.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Fnatic przegrywajac 15-5 przegrali tylko 16-14 pierwsza Mape, Mirage czyli druga mapa byla ich wyborem, moze warto po 3.25 ich pograc.
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Jak Mertens nie wejdzie zaraz po przerwie to z tej mąki chleba nie będzie,... Drewniany Arkadiuszo nie trafia nawet na pusta brame...
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
W meczu Napoli przerwali spotkanie z powodu ulewy. Jak nie popracuje tam dobrze odprowadzanie wody to wątpię, żeby dzisiaj kończyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom