>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Jakie żarty. Podaj mi buka który nie limituje nie nakłada dodatkowych marż i u którego można trzymać kilkadziesiąt tysięcy na grę bez strachu o ich stratę
Pinn, Betfair, Sbobet
Poza tym kto trzyma tyle kasy, trzymasz je w portfelach internetowych, szukasz okazji. Raz tu, raz tam. W legalnych nie dość, że masz podatek od stawki, to przy grubym graniu(i wygrywaniu) masz kolejny ???? Chore...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Suduva @ 1.99 kosz
Od lat Suduva wygrywa z rezerwami Zalgirisu. W tym roku maja mocna paczke i aspiracje na awans.
Ktos tam pisal ze w bwin zero limitu przy stawkach kilka kola?
Nie zebym podwazal wiarygodnosc, nic z tych rzeczy, ale ja kilka lat temu, po miesiacu gry w bwin, stawkami nie przekraczajacymi kilkuset zlotych, dostalem limit 1.85 zl zarowno u nich, jak i w gamebookers czy jak sie ten ich drugi buk nazywal.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
kiedys to bylo co innego, teraz nigdzie nie da sie grac dlugo za wysokie stawki chyba, ze grasz duze rynki to Ci buk pozwoli grac typu bet365.
Bwin aktualnie limit po jednym strzale, w becie koperty ida co chwile, azja wiadomo, ze da sie upchac, pinn to samo, w reszcie bukow dlugo nikt nie pociagnie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja pisałem o Bwin, ale akurat w tym wypadku odnosiłem się do &quot;starych czasów&quot;.
Obecnie za grube stawki gram tylko w BAH i zero limitu, a kwoty, wypłaty, wpłaty można uznać za zdecydowanie ponad przeciętne. Niestety ich wada to często słabe kursy, ale w porównaniu do &quot;polskich&quot; buków to ich tak dużo lepiej wychodzi. Ten drugi podatek powyżęj 2280 zł to już kradzież w biały dzień
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
casuals Za cztery zera nie zagram prawdopodobnie nigdy, chyba, że będę wiedział coś pozakulisowego ;)
Szanuje swój bankroll. Jednak stawki typu 2 - 4 k na zakłady typu counter strike nie stanowią żadnego problemu dla BAH. Ani złotówki limitu. Gdzie nie raz, nie dwa spotkałem się z limitami u innych buków przy graniu rzeczy &quot;popularnych&quot;, a tutaj możesz grać nisze i im zwisa i powiewa to
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FLORBAL 20:00
Switzerland W - Finland W 2 1.60
Powinno wejsć na luzie Finki są dobre a kurs taki duży bo grają w Szwajcarji
 
C 186

casuals

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen w koszu, że jak jest kwarta overowa to prawie zawsze kolejna kwarta to bardzo niski wynik ? Dlaczego tak jest ? Serio trapi mnie to bo widzę to w większości meczy
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Pograłem pierwszy raz od od 3 miesiecy hokej. Over 2,5 gola Dunczykow.
Efekt taki, ze po 2 tercjach Polska prowadzi 1:0.
Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen w koszu, że jak jest kwarta overowa to prawie zawsze kolejna kwarta to bardzo niski wynik ? Dlaczego tak jest ? Serio trapi mnie to bo widzę to w większości meczy
A dlaczego w tenisie jak ktoś ma BP to w kolejnym gemie oddaje serwis ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom