>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
dlatego, że ostatni pojedynek tych druzyn na tej mapie zakonczył się 16:4 dla Swole patrol. Ponad to amerykanie maja spory procent wygranych na tej mapie (wiecej od VP). No i zdziwil mnie pick Swole bo na cache VP idzie całkiem nieźle. Polacy jednak ostatnio generalnie w slabszej dyspozycji
Mnie też zdziwił, bo VP się ostatnio raczej pewnie tam nie czuło (tak wynikało z wywiadów, a na AGO nawet woleli grać na overpassie, ale jednak porównywanie tego meczu do tego sprzed półtora miesiąca gdzie tabelę na trainie otwierał Cooper (23-9) a drugi był Marke (obu już nie ma) jest bez sensu. Oczywiście wejść typ dalej może ale opieranie tego na meczu w innych składach. Hmm, no nie wiem
 
K 0

kropson1988

Gość
Ojoj slabiutko ⛔ . Sprawdzilem h2h i w dwoch ostatnich spotkaniach bylo 3:1 dla Zaksy . Pierwszego wygrywala Zaksa , a drugiego Zawiercie i potem Zaksa do konca . Ciekawe czy i teraz sie to sprawdzi :] .
Hehe jak ktos poszedl tym tropem to liczy hajsy ladne ???? ???? , a i Moskwa 2:1 w setach prowadzi wiec nie zapeszac ale poki co siatka dzisiaj w moim wykonaniu no miazga hehe .
I proponuje jeszcze z siatkowki (oczywiscie Betsyf tez nie ma tego ...) Modena na mecz (0:1 w setach) i dw 3:1 .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zubry -43.5 @ 3.40
Watpie zeby zluzowali. Jeszcze normalnie moze tak ale dzisiaj Ostrow bez swojego Ukrainca a on tam robi caly atak (21 pkt na mecz)
 
K 0

kropson1988

Gość
A i Betsafe ściagnal spotkanie Dynamo Moskwy z Dynamo Kazan kobiet w siatkowke ale jesli ktos ma to wydarzenie w innym buku zachecam do pogrania na Moskwe mecz i dw 3:1 .
Nawet jesli tego nie bylo w Betsafe ale ktos inny pogral to gdzie indziej to ciesze sie z tego , że moglem komus pomoc kolejne 2x✅ . Naprawde to jest piekny dzien z siatkowki . Zaksa raczej tez wezmie to 3:1 i nawet jesli Modena nie wygra to bedzie to ladny dzien ???? .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aplikacje ruskiego buka zawsze byly fatalne ale po ostatniej aktualizacji to juz calkiem... Caly czas jakies bledy wywala, zacina sie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom