>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Szczecinie over 1,5 po @ 2,0 za drobne. dziw że w 1 pol. 2 nie padły ... GL!
⛔ ale jak się karnego nie strzela ???? Kudla dziś dobre zawody. FT 1-0
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
22:42✅
Szkoda, że tak asekuracyjnie, bo myślałem nad większym handi.
I tak jak w dziale rugby: Bath - Leinster (13:0) 2 1,82
Tutaj istnieje taki dzial? :p
Dla mnie to totalna egzotyka, ale mlyn az milo poogladac albo auty z podwyzszenia
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Plock kobitki wygraja 21+ @ 3.50
Do Plocka przyjechaly rezerwy rezerw Politechniki. Bez najlepszych 7-8 zawodniczek. Dzisiaj zagraja te, ktore zwykle wchodza na kilka minut z lawki. Dosc powiedziec, ze najskuteczniejsza z dzisiejszych zawodniczek Gdanska rzuca srednio w sezonie 6.6 pkt na mecz... Podobnym skladem przegraly w Warszawie z UW roznica 29 pkt...
 
K 0

kropson1988

Gość
Resovia drugi set @1,96 w Betsafe.
O masakra jakie męczarnie ✅ . Raczej uwazam , że z gry lepsi sa Jastrzebianie i to oni wezma mecz . Dlatego sprobuje mecz Jastrzebie @1,68 i handicap setowy -1,5 @2,8 w Betsafe.
I Jastrzebski trzeci set @1,72 w Betsafe.
Oby wiecej takich trafionych typow , 4x✅ z tego meczu . Jeszcze na poczatku czwartego seta przy przewadze Jastrzebian chyba 3 pkt mialem +4,5 na Resovie , ktorego nie podalem ale to bylo na chybil trafil i juz pod koniec myslalem ze z 20:20 nie wejdzie ???? . Teraz czekam na ZAKSE i Zawiercie .
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Oby wiecej takich trafionych typow , 4x✅ z tego meczu . Jeszcze na poczatku czwartehgo seta przy przewadze mialem +4,5 na Resovie ktorego nie podalem ale to bylo na chybil trafil i juz pod koniec myslalem ze z 20:20 nie wejdzie ???? . Teraz czekam na ZAKSE i Zawiercie .
Ja poczekam na drugiego seta. Jesli Zaksie siadzie zagrywka, to moga ich zrobic do 15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom