>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Ojoj slabiutko ⛔ . Sprawdzilem h2h i w dwoch ostatnich spotkaniach bylo 3:1 dla Zaksy . Pierwszego wygrywala Zaksa , a drugiego Zawiercie i potem Zaksa do konca . Ciekawe czy i teraz sie to sprawdzi :] .
No i znow mozna powiedziec , że jak ktos przeczytal i pogral sobie wedle takich lekkich wskazowek to jest na plus ???? jedynie Modena idzie w zlym kierunku ale naprawde dzien z siatkowki i tak piekny i udany . Ja uciekam wiec trzymajcie sie wszyscy i wysokich wygranych .
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
MiBR ładne wejście w mecz, 0:9 :eek:kay:
Jak myślicie MIBR podniesie się na overpassie? Na razie liquid dominuje i chyba weźmie tego cache&#39;a
Ja pograłem overpassa dla MiBR, bo fajny kurs, ale jak patrzę na tego cache to już żałuję..
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
MiBR ładne wejście w mecz, 0:9 :eek:kay:

Ja pograłem overpassa dla MiBR, bo fajny kurs, ale jak patrzę na tego cache to już żałuję..
Fajny kurs? Według mnie raczej średni.. no ale na tym overpassie ostatnio dobrze się prezentują - wygrana z NRG i przegrana po dogrywce z Astralis... Sam nie wiem, gdyby kurs był powyzej 2 to bym wchodzil ale na LVBet jedynie @1.80
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Fajny kurs? Według mnie raczej średni.. no ale na tym overpassie ostatnio dobrze się prezentują - wygrana z NRG i przegrana po dogrywce z Astralis... Sam nie wiem, gdyby kurs był powyzej 2 to bym wchodzil ale na LVBet jedynie @1.80
Ja miałem 1.85 w Unibecie, moim zdaniem do gry dlatego pograłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom