>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Taki kurs byl na Torun... Mecz mial sie zaczynac o 14.00 a ruszyli 15 minut wczesniej i nie zdazylem zagrac a na live to i marza wieksza i kurs osci...
Poznan bez 2 zawodnikow z pierwszej piatki (pojechali na mecz z 1 ligowa druzyna do Lowicza)
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Czy ktoś kto używa wizję.tv byłby w stanie napisać, jak aktualnie aktywować tam konto?
Zgodnie z instrukcją kupiłem voucher USD, wymieniłem na litecoin, na unikalny adres LTC trafiły środki i co dalej?
Konto powinno się aktywować automatycznie? Czy coś muszę jeszcze zrobić?
Na kontakt z nimi nie liczę. Może ktoś ostatnio aktywował i będzie w stanie powiedzieć, jak to się odbywa.
Dziękuję
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Co myslicie o gol Bournemouth @1.94
Strzelili MU, Arsenal, to moze z City po LM sie uda// czy nie ten poziom
Przeglądając dzisiejszą Premier League to było pierwsze co pomyślałem, co oczywiście nie oznacza, że musi tak być. Nie sądzę by City przegrało ale każde loty prędzej czy później opadają, może nieznacznie. Bournemouth ma bezkompromisowych ofensywnych zawodników jak Wilson, King, Fraser, więc czemu nie. Pewnie sam to pogram.
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
No ja wlasnie patrze na sklady i strasznie defensywnie to wyglada za strony Bournemouth. Chyba cel glowny dla nich dzis - nie stracic za wiele/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom